Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: هنگ کنگ را محدود می کند سفر از سرزمین اصلی چین به عنوان عفونت بیش از 4,500

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • مرگ و میر بیش از 100 عنوان تعدادی از عفونت به شدت افزایش.
  • هنگ کنگ قرار می دهد محدودیت های قابل توجهی در سفر از سرزمین اصلی است.
  • کمبود کیت های آزمایش در منطقه باعث نگرانی است که موارد شده اند underreported.
  • رمز و راز ویروس گونه های چین در حال حاضر شکسته سیستم مراقبت های بهداشتی.
  • سازمان بهداشت جهانی برای دفن به روز جهانی ارزیابی ریسک در یک پاورقی.
  • آمریکا مقامات بهداشتی توصیه اجتناب از چین و کسب و کار به دنبال کت و شلوار.
  • نگرانی در مورد افزایش شیوع اقتصادی تاثیر است.
اعتبار…Agence France-Presse — Getty Images

شیوع بیماری مرموز ویروس جدید است که به سرعت در حال گسترش با مقامات چینی گفت: به عنوان حساب رسمی شناخته شده موارد شروع به پریدن کرد و نزدیک به 60 درصد یک شبه و مرگ و میر بیش از 100 برای اولین بار.

◆ چین گفت: 106 نفر مرده بود از کروناویروس که اعتقاد بر این است که سرچشمه در مرکز شهر ووهان و در حال گسترش در سراسر کشور است. قبلی مرگ و میر در روز دوشنبه شد 81.

◆ تعداد موارد تایید شده از افزایش 2,835 روز دوشنبه به 4,515 در روز سه شنبه با توجه به ملی کمیسیون بهداشت. جوانترین مورد تایید شده است 9-ماه-در پکن.

◆ بسیاری از موارد تایید شده اند در مرکز چینی استان هوبئی کانون شیوع بیماری که در آن چندین شهر از جمله ووهان قرار داده شده اند و تحت چه مقدار به یک مستند. از کل موارد 2,714 در هوبئی.

◆ تایلند گزارش 14 مورد از عفونت; دلار هنگ کنگ هشت; ایالات متحده و تایوان و استرالیا و ماکائو باید هر پنج; سنگاپور کره جنوبی و مالزی هر کدام گزارش چهار; ژاپن هفت; فرانسه دارای سه; کانادا و ویتنام دو; و نپال و کامبوج و آلمان هر کدام یکی. شده اند وجود دارد هیچ مرگ و میر در خارج از چین است.

ووهان Coronavirus نقشه: ردیابی گسترش شیوع

این ویروس بیمار بیش از 4500 نفر در چین و یک تعداد انگشت شماری در کشورهای دیگر.

هنگ کنگ روز سه شنبه اجرا وسیع سری از محدودیت ها با هدف کنترل گسترش از coronavirus با محدود کردن تعداد زیادی از سرزمین اصلی چین به مسافران از ورود به خاک آسیا را شلوغ مسافرتی و مراکز مالی.

محدودیت های اعمال شده که شامل تعلیق با سرعت بالا و دیگر خدمات قطار بین هنگ کنگ و سرزمین اصلی 50 درصد کاهش در تعداد پرواز و ممنوعیت ویزای گردشگری برای بسیاری از مسافران اعلام شد توسط کری لام در شهرستان اجرایی.

این مقررات که به درخواست برخی از هواپیما و راه آهن و اتوبوس و کشتی مهاجران آغاز خواهد شد و در روز پنج شنبه. آنها به دنبال روز افزایش فشار از مراقبت های بهداشتی کارگران اپیدیولوژی و حتی طرفدار پکن سیاستمداران که به طور سنتی حمایت خانم لام دولت.

قبلا هنگ کنگ دولت گفت: محدودیت اعمال می شود تنها به هوبئی ساکنان و به غیر از هنگ کنگ مسافران که در حال بازدید آن استان در گذشته 14 روز.

هنگ کنگ تا کنون ثبت هشت مورد تأیید ویروس.

تبت تنها منطقه ای در چین است که هنوز برای گزارش هر گونه موارد به طور موقت بسته تمام مکان های توریستی برای مبارزه با این بیماری را گسترش وزارت امور خارجه رسانه های خبری گزارش شده است. شهرستانها عمده در چین از جمله شانگهای و پکن را به حالت تعلیق در مسافت های طولانی اتوبوس خدمات.

هنوز تازه در خاطرات بسیاری از هنگ کنگ از ساکنان این اثر از سارس, ویروس است که سرچشمه در سرزمین اصلی در سال 2002 کشته و 299 نفر در این شهرستان است.

هنگ کنگ بیمارستان های دولتی به مدت طولانی رنج می برد از تیره و تار منابع انتظار طولانی بار و ازدحام بیش از حد. و ماه از تظاهرات خیابانی و پاسخ رسمی به آنها منجر به اعتماد عمومی به دولت است.

دانشکده پزشکی از دانشگاه چینی هنگ کنگ خواهان محدودیت در بازرسی مرزی به عنوان ویروس گسترش در سراسر چین است.

“هفته آینده یا دو خواهد شد در یک زمان بحرانی برای توسعه این بیماری همه گیر. ما باید از نزدیک نظارت بر اینکه آیا وجود یک جامعه شیوع خارج هوبئی استان به ویژه در هنگ کنگ مناطق همجوار” این بخش گفت: در آن Facebook صفحه.

کارگران از هنگ کنگ بیمارستان اقتدار باید برنامه ریزی یک اعتصاب برای هفته آینده به تقاضای یک قانون الزامی به پوشیدن ماسک و ممنوعیت تمام بازدید کنندگان از ورود به شهر از طریق سرزمین اصلی است.

کمبود کیت پزشکی مورد نیاز را به سرعت تشخیص شکل جدیدی از کروناویروس گسترش در سراسر چین کاهش پیدا کرده است و این کشور توانایی پاسخ به شیوع و سوخت نگرانی که تعداد موارد بوده است underreported.

چین محصولات پزشکی گفت: دولت روز یکشنبه که آن را به تصویب رسانده چهار ویروس جدید کیت تشخیص از جمله یکی که توالی ژنتیکی این بیماری است.

اما چین سه پیشرو تولید کنندگان تجهیزات پزشکی گفته اند که آنها نمی باید از این ظرفیت به سرعت تولید محصولات با توجه به گزارش ها در دولت, اخبار رسانه های.

ساکنان در مرکز چینی ها در شهر ووهان که وارد بیمارستان ها به دنبال تست گفته شد که پزشکی کارگران را ندارند و کیت های مورد نیاز برای تایید تشخیص.

“برای هر جدید در حال ظهور ویروس, ترین بیمارستان های محلی و یا بهداشت عمومی آزمایشگاه نمی خواهد قادر به تشخیص. بنابراین بسیاری از موارد نمی شود مورد بررسی قرار گرفته و در همه اگر آنها خفیف گفت:” یون Kwok-yung رئیس بیماری های عفونی بخش در دانشگاه هنگ کنگ.

یک زن در ووهان گفت: جنوب چین صبح پست که عموی او آموخته و او ذات الریه ویروسی بعد از سی تی اسکن اما دکتر نمی تواند تایید این ویروس جدید از آنجا که هیچ کیت در دسترس بودند.

چین ممکن است مجبور به تکیه بر برخی از خارج پشتیبانی فنی به عنوان خط مقدم پاسخ نبرد به شامل گسترش آن ، بنیاد بیل و ملیندا گیتس روز یکشنبه گفت که آن را مرتکب 5 میلیون دلار برای کمک به چین در پاسخ به بحران از جمله “تلاش برای شناسایی و تایید موارد است.”

شیوع ناگهانی است زور زدن چین در حال حاضر overworked و با کمبود بودجه روبرو سیستم مراقبت های بهداشتی.

در شهرهای بزرگ مانند پکن و شانگهای و بسیاری از مردم مجبور به ایستادن در خط در ساعت اندکی از صبح به امن قرار ملاقات با پزشکان. هنگامی که آنها را ملاقات بيماران فقط چند دقیقه با یک دکتر. در طول فصل آنفولانزا ساکنان راه اندازی اردوگاه شبه با پتو در بیمارستان دالان.

چین ندارد عملکرد مراقبت های اولیه سیستم بنابراین بسیاری از افراد گله به بیمارستان. در یک روز معمولی و پزشکان در حال نا امید و خسته به عنوان آنها را مشاهده کنید به عنوان بسیاری از 200 نفر.

کسانی که ضعف ترین تلفظ در مناطق فقیر از چین — مانند ووهان کانون شیوع کروناویروس. دست پاچه ساکنان این شهرستان در حال رفتن به بيمارستان در صورتی که هر گونه نشانه ای از یک سرماخوردگی یا سرفه. ویدئوها گردش در رسانه های اجتماعی چینی نشان می دهد پزشکان زور زدن برای رسیدگی به این حجم کار و بیمارستان راهروها مملو از بیماران برخی از آنها به نظر می رسد مرده است.

با وجود داشتن برخورد با کوروناویروس سارس نزدیک به دو دهه پیش بسیاری از چینی ها بیمارستان ها در شهرهای کوچکتر به طور کامل آماده مقابله با عمده شیوع مانند یک جریان است. ووهان بیمارستان های ارسال شده پیام آنلاین فوریت جذاب برای تجهیزات پزشکی. این وضعیت حتی بیشتر از جان گذشته فقیر در مناطق روستایی در این نزدیکی هست.

در هفته گذشته هشت بیمارستان استان هوبئی — که در آن ووهان واقع شده است و که در آن بسیاری از موارد به نظر می رسد — قرار دادن یک تماس برای N95 ماسک, عینک و ماسک های جراحی و جراحی لباسهای. در صورت عدم وجود تجهیزات مناسب پزشکی برخی از کارگران متوسل به برش پلاستیک پوشه ها برای داوران-دکل عینک.

با امکانات پزشکی در تامین کوتاه مدت دولت های محلی نیز متعهد به ساخت جدید 1,000-تخت بیمارستان در 10 روز و قول داد که دیگر از 1300 تخت بیمارستان آماده خواهد بود در اواسط ماه آینده. آن است که مصرف یک صفحه از دولت راهکار سارس در طول زمانی که از آن ساخته شده است یک بیمارستان جدید در پکن در یک هفته.

سازمان بهداشت جهانی آن تجدید نظر جهانی ارزیابی خطر برای شیوع از “متوسط” به “بالا” اما پنهان تغییر در پاورقی به خاک سپرده شد در یک گزارش منتشر شده در روز دوشنبه.

این تغییر به این گزارش که همزمان با سفر به چین توسط سازمان مدیر کل به خطر انداخته گیج کننده در مورد شدت شیوع است که به کشته شدن بیش از 100 نفر در چین یافت شده در حداقل 14 کشور جهان است.

در بیانیه ای که به گفته مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus و مقامات چینی “مورد بحث و اقدامات لازم برای حفاظت از سلامت چینی و خارجی در شیوع مناطق از جمله جایگزین های ممکن برای تخلیه اتباع خارجی اگر وجود دارد راه به جای آنها و محافظت از سلامت خود را.”

سازمان بهداشت جهانی است که سازمان ملل متحد بدن انتقاد قرار گرفته بود که آن را رد کرد و دو بار در روزهای اخیر اعلام وقوع یک اورژانس جهانی به رغم گسترش آن.

به عنوان شیوع همچنان به گسترش جهانی شرکت شروع به محدود کردن خود کارگران سفر به سرزمین اصلی چین و چین بزرگترین شرکت خواسته اند که کارمندان به محل کار از خانه.

روز دوشنبه مقامات بهداشتی در ایالات متحده مسافران خواست برای جلوگیری از هرگونه سفر غیرضروری به کشور چین و بسیاری از شرکت ها اشاره کرد که به عنوان توجیهی برای داخلی ممنوعیت سفر. جدید ارشاد از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هشدار داد که حمل و نقل در داخل و خارج از استان هوبی, مرکز شیوع محدود شده است و دارد که “دسترسی محدود به مراقبت های پزشکی کافی در مناطق آسیب دیده.”

شرکت ها با عملیات های بزرگ و یا بهره در چین مانند جنرال موتورز Honeywell بلومبرگ و Facebook را همه هشدار داد کارکنان به سفر در داخل سرزمین اصلی چین در سراسیمگی از ایمیل در روز های اخیر.

Honeywell که دارای دفاتر و عملیات در سراسر چین در گفت و گو با محدود سفر به مناطق خاص بدون در نظر گرفتن آنها. سخنگوی جنرال موتورز گفت: این شرکت تا به حال صادر جهانی بان کی مون در سفر به چین که در آن تنها “کسب و کار بحرانی” سفر اجازه داده می شود.

بلومبرگ گفت: کارکنان آن در هنگ کنگ و سرزمین اصلی چین به کار از راه دور تا اطلاع ثانوی و آن را منع کارکنان دیگر را از سفر به یکی از دو محل برای 30 روز آینده با توجه به یک ایمیل دیده می شود توسط نیویورک تایمز. Facebook گفت: این خواسته همه کارکنان را به حالت تعلیق سفر غیرضروری و خواسته کسانی که به تازگی در چین به کار از خانه برای یک دوره از زمان.

مقامات در چین را تمدید قمری تعطیلات سال جدید به Feb. 3 و بعد از چین بزرگترین شهرستانها رفته اند بیشتر گفتن در کسب و کار برای باز کردن تا هفته بعد. این کشور بزرگترین شرکت های فن آوری از جمله Alibaba, Tencent, Bytedance, سینا, ترجمه شده از, Netease و دیدی گفت: کارکنان به محل کار از خانه از Feb. 3 Feb. 10.

Netease اینترنتی و سرگرمی پلت فرم خواسته کارکنان از بازگشت از شهر دیگری در چین به قرنطینه خود را برای 14 روز.

بعد از تیز ضرر و زیان در سراسر جهان سرمایه گذاران در روز سه شنبه در ادامه به ارزیابی دراز مدت اثرات اقتصادی coronavirus بیماری همه گیر.

حکم مخلوط شد. سرمایه گذاران رها سهام در آسیا در حالی که بازارها در اروپا و بازگشت به میزان متوسطی از روز قبلی فروش. بازار سهام آتی در ایالات متحده افزایش یافت و همچنین.

بسیاری از آسیا بازارهای سهام برای سال جدید قمری, تعطیلات, اما کسانی که بودند باز — ژاپن و کره جنوبی — کاهش یافت و به عنوان معاملات آتی در چین کاهش یافت. پول ریخت به حوالی مانند طلا و تحت فشار قرار دادند تا ارزش دلار ایالات متحده است.

ژاپن دولت وزیر اقتصاد در روز سه شنبه گفت که چینی شیوع تاثیر می گذارد ژاپن در صنعت گردشگری و هشدار داد که آن را نیز می تواند صدمه دیده است به صادرات و سود شرکت. گردشگران چینی در سفر به ژاپن اختصاص 30 درصد از گردشگران در سال 2019 گفت: در یک کنفرانس خبری.

“نگرانی وجود دارد بیش از این ضربه به چینی و اقتصاد جهانی از گسترش عفونت در چین, حمل و نقل, اختلالات لغو تورهای گروهی از چین و فرمت قمری تعطیلات” وزیر Yasutoshi نیشیمورا گفت.

در توکیو سرمایه گذاران تحت فشار قرار دادند سهام را نزدیک به یک درصد است. در سئول سهام کاهش بیش از 3 درصد است. هنگ کنگ سهام بازار را بازگشایی در روز چهارشنبه. در چین که در آن مقامات را تمدید تعطیلات سال نو یک هفته عمده مبادلات در شنژن و شانگهای گفت: آنها باقی خواهد ماند بسته تا فوریه. 3.

“Coronavirus شماره 1 تهدید به بازارهای مالی در حال حاضر به عنوان سرمایه گذاران جهانی در حال تبدیل شدن وحشت زده و عصبی در عدم قطعیت” گفت: Nigel Gre بنیانگذار گروه سرمایه گذاری deVere ،

“این یک نگرانی و وضعیت جدی و سرمایه گذاران باید مراقب باشند,” او گفت:.

گزارش شد کمک های کریس باکلی راسل گلدمن ایلین یو ریموند زونگ Austin Ramzy, Sui-لی کوچولو, Alexandra استیونسون کائو لی, Eimi Yamamitsu ململ مه یوسف گلدشتاین جفری E. خواننده, Peter S. گودمن و Roni Caryn رابین. جین وو زو تفاهم آلبی ژانگ کهربا وانگ Yiwei وانگ و کلر فو کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>