Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: گریم مدل پروژه بالا متحده تلفات

新冠病毒疫情最新消息

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • مدل های پیش بینی انتظار می رود گسترش این ویروس در ایالات متحده به رنگ یک تصویر تیره و تار.
 • رئیس جمهور تهمت اعتصاب یادآوری توجه داشته باشید به او هشدار می دهد از یک “دردناک دو هفته پیش رو است.”
 • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال به استناد دفاع تولید عمل صدها هزاران بار اما تردید زمانی که ویروس رسید.
 • مغلوب ساختن پیشی جستن به او می گوید “شنیده نشده مورد آزمایش هفته” اما فرمانداران می گویند آنها هنوز فاقد کیت های آزمایش.
 • سهام آغشته به عنوان وال استریت به پایان رسید آن بدترین ماه از سال 2008.
 • C. D. C. حال بررسی آن راهنمایی در پوشیدن ماسک.
 • کشورهای آسیایی دید که موفقیت حاوی ویروس می تواند شکننده یک نشانه نگران کننده.
Video player loading
رئیس جمهور تهمت و اعضای coronavirus نیروی کار در حال انتظار برای اعلام پیش بینی در آینده دامنه و مقیاس ویروس.اعتباریاعتباری…ارین Schaff/نیویورک تایمز

دولتی دانشمندان مبارزه با کروناویروس تخمین زده می شود که این روز کشنده پاتوژن می تواند کشتن بين 100000 240,000 آمریکایی ها به رغم مخل اجتماعی فاصله اقدامات است که باید بسته مدارس ممنوع همایش بزرگ محدود سفر و مردم مجبور به ماندن در خانه های خود.

Dr. Anthony S. Fauci, ملت پیشرو بیماری های عفونی متخصص و دکتر دبورا L. Birx که هماهنگی coronavirus پاسخ ها نمایش داده می شود که گریم طرح در کاخ سفید در روز سه شنبه خواستار آن “ما تعداد واقعی” اما متعهد به انجام همه چیز ممکن است به منظور کاهش تعداد کسانی که حتی بیشتر.

این نتیجه گیری به طور کلی مطابقت با کسانی که از مدل های مشابه با بهداشت عمومی محققان در سراسر جهان است.

به عنوان وخیم به عنوان کسانی که پیش بینی دکتر Fauci و دکتر Birx گفت: تعداد مرگ و میر می تواند بسیار بالاتر اگر آمریکایی ها نه به دنبال دستورالعمل های دقیق برای حفظ این ویروس از گسترش آنها خواست مردم را به محدودیت های جدی است.

رئیس جمهور تهمت که در روز یکشنبه تمدید 30 روز دولت توصیه هایی برای کند کردن روند گسترش این ویروس روشن ساخته است که اطلاعات وارد شده توسط دکتر Fauci و دکتر Birx او را متقاعد کرد که مرگ و میر خواهد بود و حتی بالاتر اگر محدودیت در کار و مدرسه و سفر و زندگی اجتماعی گرفته نمی شد به طور جدی با همه آمریکایی ها.

اطلاعات منتشر شده در روز سه شنبه بود و اولین بار است که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رسما برآورد وسعت تهدید برای زندگی بشر از coronavirus و بیماری آن را به ارمغان می آورد شناخته شده به عنوان Covid-19. در چند هفته گذشته دکتر Birx و دکتر Fauci که در برابر پیش بینی که چگونه بسیاری از مردم ممکن است مرگ در این بیماری همه گیر و گفت که وجود دارد نه به اندازه کافی قابل اعتماد داده است.

که دیگر مورد آنها گفت. از بعد از ظهر سه شنبه حداقل 173,741 مردم در سراسر هر ایالت به علاوه واشنگتن دی سی و چهار از مناطق ایالات متحده باید آزمایش مثبت برای این ویروس به گفته نیویورک تایمز پایگاه داده. حداقل 3,433 بیماران مبتلا به این ویروس فوت کرده اند.

رئیس جمهور تهمت و گفت: در روزانه خود را در کاخ سفید coronavirus جلسه که “این است که رفتن به بسیار دردناک بسیار بسیار دردناک دو هفته” اما آمریکایی ها به زودی “شروع به دیدن برخی از املاک نور در انتهای تونل.”

“من می خواهم هر آمریکایی به آماده برای روز سخت پیش رو ، ما در حال رفتن را از طریق بسیار دشوار چند هفته” آقای ترامپ گفت: بعد از افزایش دو هفته به سه.

قابل توجه شاید بیشتر لحن غم انگیز در مورد این موضوع تا به امروز آقای ترامپ گفت: ویروس “بزرگ ملی محاکمه بر خلاف هر که ما تا کنون با آن مواجه قبل از” و گفت: این امر نیاز به “کامل مطلق اندازه گیری جمعی ما قدرت عشق و ارادت” به منظور به حداقل رساندن تعداد افراد آلوده.

“این یک موضوع از زندگی و مرگ, رک و پوست کنده گفت:” رسما خواستار یک ماه دیگر اجتماعی فاصله و ارائه یک ارزیابی هشیارانه از این بیماری همه گیر و تاثیر آن در ایالات متحده است. “این یک موضوع مرگ و زندگی است.”

دکتر دبورا L. Birx کاخ سفید را coronavirus پاسخ هماهنگ کننده خواست آمریکایی ها به دنبال این دستورالعمل: هیچ گروه های بزرگتر از 10 هیچ سفر غیر ضروری بدون رفتن به رستوران یا کافه.

“وجود دارد هیچ گلوله سحر و جادو. هیچ سحر و جادو واکسن,” او گفت:. “این فقط رفتار.”

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت که اجتماعی فاصله اقدامات در سراسر کشور در حال کند کردن روند گسترش این ویروس در او ساخته شده است اما روشن است که ملی تلفات همچنان افزایش خواهد یافت.

“پانزده روز است که ما تا به حال از کاهش وضوح داشتن یک اثر” دکتر Fauci گفت. اما او افزود: “در چند روز آینده به یک هفته یا بنابراین ما در حال رفتن به ادامه برای دیدن چیزهایی که بالا برود.”

آقای ترامپ که صرف هفته کم اهمیت جلوه دادن تهدید ویروس — و کسی که عقب نشینی از اخیر خود پیشنهاد های اجتماعی که فاصله مقیاس می تواند به عقب در اواسط آوریل — تبریک خود را برای پیش بینی ها نشان می دهد که بهداشت عمومی اقدامات ممکن است به طرز چشمگیری محدود ملی مرگ و میر.

“چه اتفاقی می افتاد اگر ما هیچ چیز ؟ به دلیل وجود یک گروه بود که گفت: “اجازه دهید فقط آن سوار کردن'” آقای ترامپ گفت: بدون گفتن آنچه “گروه” او با اشاره به.

آقای ترامپ گفت که به عنوان بسیاری از 2.2 میلیون نفر از مردم “اند اگر ما هیچ چیز اگر ما فقط انجام با زندگی ما.”

“شما دیده اند مردم در حال مرگ در هواپیما شما را دیده اند مردم در حال مرگ در لابی هتل. شما که مرگ را دیده اند بیش از همه” آقای ترامپ گفت. در مقایسه او گفت: پتانسیل تلفات 100000 “بسیار کم تعداد است.”

اعتبار…استخر عکس بث Laberge

مواد شیمیایی مورد استفاده برای ساخت موشک های نظامی. مواد مورد نیاز برای ساخت هواپیماهای بدون سرنشین است. زره بدن برای عوامل گشت جنوب غربی مرز. تجهیزات برای بلایای طبیعی پاسخ.

یک جنگ کره-عصر قانون به نام دفاع از تولید قانون استناد شده است صدها هزار بار توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او برای اطمینان از تهیه حیاتی تجهیزات با توجه به گزارش ارائه شده به کنگره و مصاحبه با مقامات سابق دولت.

در عین حال به عنوان فرمانداران و اعضای کنگره درخواست با رئیس جمهور به استفاده از قانون به نیروی تولید هواکش و دیگر تجهیزات پزشکی برای مبارزه با این بیماری همه گیر او برای هفته درمان آن مانند گذشته رفت و آمد مکرر استناد می شود تنها زمانی که همه چیز با شکست مواجه شد.

“شما می دانید ما یک کشور نه بر اساس ملی کسب و کار ما” آقای ترامپ گفت: در اوایل این ماه.

قانون استفاده مکرر به خصوص نظامی به آن قرارداد اولویت رتبه بندی به پرش از یک فروشنده دیگر مشتریان باعث شده است تا کسانی که بیشتر با آن آشنا به سوال که چرا دولت شده است به طوری مردد به آن ضربه بزنید برای بهداشت عمومی اورژانس.

“آنچه مهم تر است ؟ ساخت یک ناو هواپیمابر یا یک ناوچه با استفاده از اولویت رتبه بندی و یا صرفه جویی در یک صد هزار زندگی با استفاده از اولویت های هواکش گفت:” لری هال که بازنشسته شد در ماه اوت به عنوان مدیر دفاع تولید قانون برنامه بخش در سازمان مدیریت اضطراری فدرال.

Video player loading
رژیم صهیونیستی. استیو بولاک از مونتانا در مورد مشکل در گرفتن دسترسی به کروناویروس آزمون در یک کنفرانس تلفنی با رئیس جمهور تهمت و دیگر فرمانداران.

یک روز پس از آقای ترامپ گفت: “شنیده نشده مورد آزمایش هفته” نشان می دهد که کمبود مزمن کیت تست شد و دیگر هیچ مشکلی در ایالات متحده آمریکا حزب جمهوریخواه فرماندار مریلند گفت: دولت بود “پرواز کور” در مبارزه با این ویروس به دلیل عدم در دسترس انجام شد.

رژیم صهیونیستی. لری هوگان صحبت در سی ان ان روز سه شنبه گفت که کمبود تست کیت ترک کرده بود مریلند “مرتب کردن بر اساس حدس زدن در مورد که در آن شیوع دارد و در مورد چه ميزان عفونت در بستری نرخ هستند.”

اما آقای هوگان دقیق به سرزنش دولت فدرال و گفت: واشنگتن گرفته شده بود “گام بزرگ” به آدرس تست موضوع: “هر کس از ما در این با هم,” او گفت:.

و رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine از اوهایو جمهوری گفت: در سی ان ان روز سه شنبه بود که آن را دشوار است به پروژه در هنگام موارد خواهد اوج خود را در دولت و “بخشی از این محور توسط این واقعیت است که ما نمی باید گسترده تست شده است.”

“که منحصر به فرد است به اوهایو,” او اضافه شده است. “ما را دیده اند که در سراسر کشور. این یک چالش واقعی است.”

آقای ترامپ ساخته شده او گفته است که او “شنیده نشده مورد آزمایش در هفته” در یک کنفرانس تلفنی با فرمانداران در روز دوشنبه. امریکا فرمانداران رنگ های مختلف تصویر بر روی زمین: یکی گفت که خود دولت بود “یک روز دور” از بودن قادر به تست هر کسی در همه.

هر چند ایالات متحده و کره جنوبی هر دو تایید اولین مورد در Jan. 20 و امریکا شده است بسیار آهسته تر به سطح شیب دار تا تست. هفته گذشته ایالات متحده پیشی گرفته و تعداد تستهای انجام شده در کره جنوبی اما جمعیت آمریکا بیش از شش برابر بزرگتر و آمریکایی ها بسیار کمتر به احتمال زیاد برای تست شده اند.

آقای هوگان که رئیس ملی انجمن فرمانداران نیز مطرح شده مسائل مربوط به تست در یک op-ed در واشنگتن پست که با او همکاری با رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer دموکرات از میشیگان. “وجود دارد به سادگی کافی نیست تست کیت” آنها نوشت.

خانم Whitmer و آقای هوگان نیز نوشت که این کشور فرمانداران نیاز به یک تست سایت در پایتخت کشور برای کمک به شناسایی بیمار فدرال کارگران و جلوگیری از آنها را از آلوده کردن همکاران خود را. بسیاری از بیش از 400 ، 000 کارگران فدرال در منطقه خاورمیانه گفت: هنوز گزارش به کار هر روز و نمی تواند در معرض خطر عفونت به خاطر “ماموریت بحرانی” شغل.

در واشنگتن قانونگذاران بحث که آیا برای حرکت رو به جلو با دور دیگری از اندازه گیری اضطراری.

سنا را بالا جمهوریخواه پیشنهاد شده در روز سه شنبه است که دور دیگری از دولت کمک نمی ممکن است نیاز به مقابله با بهداشت عمومی و بحران اقتصادی در آورده با این بیماری همه گیر و حتی به عنوان برترین دموکرات را فشار دهید به حرکت به سرعت در آنچه به آنها تماس بگیرید “فاز 4.”

سناتور میچ مک کانل جمهوری خواه از کنتاکی و رهبر اکثریت گفت: رادیو میزبان هیو هویت است که قانونگذاران باید “صبر کنید و ببینید” آیا چنین اندازه گیری مورد نیاز است در حالی که سخنران نانسی پلوسی دموکرات از کالیفرنیا آغاز شده است و فشار تهاجمی برای آن گفت که کنگره باید به سرعت تصویب یک.

ببینید که در ایالات و شهرستانها به گفته ساکنان به ماندن در خانه

در تلاش برای جلوگیری از گسترش coronavirus بیش از نیمی از کشورها و ملت ناواهو داده اند دستورات مؤثر بر حدود سه در چهار ساکنان ایالات متحده.

حتی به عنوان سهام بازگشت خوبی کردن پایین ترین نقطه خود را هنگامی که S&P 500 دچار بدترین حالت آن یک روز افت از سال 1987 ژانویه بدترین ماه برای شاخص S&P 500 پس از اکتبر سال 2008 زمانی که سرمایه گذاران می ترسید یک فروپاشی اقتصاد در پی بحران مالی جهانی. S&P 500 به پایین است که حدود 12.5 درصد در این ماه.

روز سه شنبه سهام کاهش یافت و نزدیک به 2 درصد است.

آرامش بازار به این معنی نیست بدترین است. به عنوان مصرف کنندگان در خانه بمانند و کارخانه های تعطیل کردن میلیون ها نفر از کارگران شغل خود را از دست. داده های اقتصادی نشان مقیاس آسیب تنها فقط شروع به رول در و دیوار خیابان تحلیلگران همچنان به جمع و جور کردن انتظارات برای اقتصاد است.

اما بدترین اخیر نوسانات در قیمت دارایی ها به نظر می رسد به پایان رسید و بازارهای مالی در حال تلاش برای پیدا کردن یک جای پا.

“ما به نظر می رسد شاهد بهبود تمایلات” یوسف عباسی, بازار جهانی استراتژیست در INTL fcstone یک خدمات مالی و شرکت کارگزاری نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان در روز سه شنبه. “زمانی که احساسات می کند شروع به بهبود در اطراف ویروس و نهایی آن تاثیر اقتصادی — بازار را پیدا خواهد کرد آن را دشوار است به چشم پوشی از اندازه و دامنه سیاستهای مالی و پولی محرک است که انجام شده است.”

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است دوباره آن کسى است که مردم نمی پوشیدن ماسک به عنوان داده های جدید نشان می دهد که بسیاری از افراد که نشان می دهد هیچ نشانه و در حال حمل این ویروس و آلوده کردن دیگران است.

C. D. C. و سازمان بهداشت جهانی بارها و بارها گفت که عموم مردم نیازی به پوشیدن ماسک. و به عنوان کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان در صورت کمبود N95 ماسک و محافظ دنده مقامات بهداشت عمومی هشدار داده اند مردم به ذخیره کردن ماسک.

اما دکتر رابرت Redfield های C. D. C. مدیر NPR گفت در روز دوشنبه که آژانس مجددا بررسی دستورالعمل های آن بر اساس داده ها نشان می دهد که به عنوان بسیاری از آنجا که 25 درصد از افراد آلوده بدون علامت باقی می ماند. “این مهم است زیرا در حال حاضر شما باید افراد است که ممکن است هر گونه علائم است که می تواند کمک به انتقال و ما آموخته اند که در واقع آنها را کمک به انتقال,” او گفت:.

او پیشنهاد کرد که ماسک ممکن است کاهش در گسترش از این افراد گفته است که “بودن به شدت مورد بررسی به عنوان ما صحبت می کنند.”

او همچنین گفت که افرادی که فقط بیمار شدن در حال حاضر ممکن است عفونی تا 48 ساعت قبل از نشان دادن علائم است. “این کمک می کند تا توضیح دهد که چگونه به سرعت این ویروس همچنان به گسترش در سراسر کشور از آنجا که ما بدون علامت فرستنده و ما باید افرادی که در حال انتقال 48 ساعت قبل از تبدیل شدن آنها به علامتی,” او اضافه شده است.

مکان هایی مانند هنگ کنگ و تایوان که شروع به پریدن کرد به اقدام اولیه با جهانی ماسک پوشیدن و اجتماعی فاصله بدست خود coronavirus موارد تحت کنترل بیشتری.

دکتر اسکات Gottlieb سابق کمیسیون از سازمان غذا و دارو گفت: C. D. C. باید از قرار دادن طرح برای پارچه ماسک برای عموم مردم. “ارزش ماسک لزوما به محافظت از شما را از گرفتن بیمار, اگر چه آن ممکن است به ارائه برخی از حفاظت,” او گفت: رادیو فردا اضافه کرد: “وقتی کسی که آلوده است با پوشیدن یک ماسک آنها بسیار کمتر احتمال دارد به انتقال عفونت است.”

در مصاحبه رادیویی دکتر Redfield همچنین گفت که اجتماعی فاصله اقدامات از جمله اقامت شش پا و یا بیشتر به دور از دیگران در فضاهای عمومی و ماندن در خانه بودند مهم برای حفظ در محل در حال حاضر.

در سراسر آسیا و کشور و شهرستانها که به نظر می رسید به ارمغان آورده اند شیوع بیماری تحت کنترل هستند و ناگهان محکم کردن مرزهای خود را و اعمال سختگیرانه تر مهار اقدامات ترس در مورد یک موج از عفونت های جدید وارداتی از جاهای دیگر.

این حرکت حاکی از نشانه نگران کننده برای ایالات متحده و اروپا و بقیه جهان هنوز هم مبارزه صعودی شیوع: هر کشور را با موفقیت مهار می تواند شکننده و جهان می تواند باقی می ماند در یک نوع نامعلوم مستند.

حتی زمانی که تعداد موارد جدید شروع به سقوط سفر موانع و ممنوعیت در بسیاری از مکان ها ممکن است باقی بماند تا زمانی که یک واکسن یا درمان است یافت می شود. خطر در غیر این صورت این است که این عفونت می تواند دوباره به راه افتادند در داخل مرزهای خود را به خصوص با توجه به شيوع بدون علامت افرادی که ندانسته ممکن است حامل ویروس با آنها.

پس اخیر سربازان ارتش در مواردی به مسافران بین المللی, چین, هنگ کنگ, سنگاپور و تایوان محروم خارجی از ورود در مجموع در روزهای اخیر. ژاپن محروم بازدید کنندگان از بیشتر از اروپا است و با توجه به انکار ورود به مسافران از کشورها از جمله ایالات متحده است. کره جنوبی اعمال کنترل سختگیرانه تر نیاز به ورودی خارجی به قرنطینه در دولت امکانات برای 14 روز پس از ورود.

در چین, پروازهای بین المللی قطع شده است به طوری که به شدت دانش آموزان چینی در خارج از کشور تعجب می کنم زمانی که آنها قادر خواهید بود برای خانه. در سنگاپور به تازگی شهروندان باید سهم خود را در تلفن همراه اطلاعات محل سکونت با مقامات هر روز برای اثبات آنها چسبیده به دولت دستور قرنطينه. در تایوان یک مرد که تا به حال سفر به جنوب شرقی آسیا جریمه شد $33,000 برای رخنه کردن به یک باشگاه زمانی که او قرار بود در مستند در خانه.

“حتی کشور شده است که نسبتا موفق در مدیریت این بیماری همه گیر هستند و فقط به عنوان امن به عنوان ضعیف ترین لینک در سیستم” گفت: Kristi Govella استادیار مطالعات آسیایی در دانشگاه هاوایی در Manoa که اضافه شده که در صورت عدم همکاری میان کشورهای “بسته شدن مرز است یکی از راه هایی است که فرد دولت می تواند به کنترل این وضعیت است.”

Video player loading
رژیم صهیونیستی. Andrew M. Cuomo, نیویورک, تحویل به روز رسانی در coronavirus موارد در دولت که در آن وی با اشاره به برادرش نتیجه تست مثبت.اعتباریاعتباری…Gabby جونز برای نیویورک تایمز

در ایالت نیویورک — مرکز کشور شیوع با 1,550 مرگ و میر تا کنون و در اوج انتظار نمی رود که دیگر یک تا سه هفته — رژیم صهیونیستی. Andrew M. کومو روز سه شنبه گفت که این کشور گریخته رویکرد به همه گیر ساخته شده بود آن را سخت تر برای رسیدن به شدت مورد نیاز هواکش.

آقای کومو گفت که نیویورک دستور داده بود 17,000 فن از چین تنها برای پیدا کردن خود را در رقابت با سایر 49 ایالات دیگر, دیگر ملت ها و حتی سازمان مدیریت اضطراری فدرال — ترک نیویورک با یک شرکت انتظار گرفتن فقط 2500 از آن دستور داد هواکش بیش از دو هفته آینده.

“همه ما در حال تلاش برای خرید همان کالا به معنای واقعی کلمه همان دقیق مورد” آقای کومو گفت: شکایت که رقابت ایجاد حفره سازمان در برابر یک دیگر و رانندگی تا قیمت.

“چه حس می کند این را؟,” او گفت: “دولت فدرال-FEMA, باید خرید, عامل, همه چیز را خرید و سپس تخصیص آن نیاز به متحده است. چرا شما در ایجاد یک وضعیت که در آن 50 ایالت در حال رقابت با یکدیگر و پس از آن دولت فدرال و FEMA می آید و در رقابت با بقیه از آن؟”

آقای کومو که در واقع پر از گاهی عاطفی coronavirus جلسات کشیده اند مخاطبان ملی در روزهای اخیر به اشتراک گذاشته شده است که این بیماری همه گیر در حال حاضر آمار نزدیک به عنوان او اظهار داشت: روز شنبه در خبری که برادر کوچکترش, Chris Cuomo, سی ان ان, لنگر, تا به حال آزمایش مثبت است.

فرماندار کومو که به نام Chris خود را “بهترین دوست” گفت که برادر کوچکترش که 49, خوب خواهد بود و گفت که او “در شکل خوب و قوی” — قبل از اذیت کردن که او است “نه به عنوان قوی به عنوان او فکر می کند.”

و او با استفاده از خانواده اش حکایت به مردم یادآوری کند که اجتماعی فاصله مهم بود — گفت: چگونه آرامش او بود که خود را 88 ساله و مادر ماتیلدا Cuomo, باقی مانده بود, به دور از کریس و خانواده اش در روزهای اخیر پس او می توانست به راحتی آلوده شده است.

در اینجا چه چیز دیگری آقای کومو گفت:

 • تعداد موارد تایید شده در نیویورک افزایش یافت 9,298, آوردن ایالت مجموع به 75,795 ایالت از سه شنبه. در شهر نیویورک 43,139 مردم باید آزمایش مثبت است.

 • تعداد بیماران بستری پیشی گرفته 10,900 تا 15 درصد از دیروز. از کسانی که 2,710 در حال حاضر در بخش مراقبت های ویژه اتاق با فن های.

 • بیش از 18000 نفر مورد آزمایش قرار گرفتند شبانه هل دادن تعداد افراد آزمایش در مورد 205,000 بیش از 1 درصد از جمعیت این ایالت.

  همچنین در روز سه شنبه, شهردار, بیل د Blasio گفت: این شهرستان در کمیسیون حقوق بشر را بررسی آمازون شلیک یک کارگر در یک جزیره استاتن انبار بود که کمک کرد منجر به یک اعتصاب بیش از شرایط ایمنی.

  اگر کارگر مسیحی Smalls بودند اخراج برای بالا بردن ایمنی و بهداشت نگرانی “خواهد بود که تخلف از شهر ما قانون حقوق بشر” آقای د Blasio گفت. “ما می خواهیم بر روی آن عمل بلافاصله.” او گفت: نیویورک شهرستان کلانتر دفتر بازدید از انبار در جزیره استاتن به مطمئن شوید اجتماعی-دورى قوانین می شد دنبال کرد و ادامه خواهد داد به انجام این کار در طول هفته است.

ایستگاه مترو شهر نیویورک تبدیل به یک نماد از شهر نابرابری تقویت شکاف بین کسانی که با این وسیله با خیال راحت به پناهگاه در خانه در طول همه گیر و کسانی که باید ادامه braving حمل و نقل عمومی برای حفظ ناچیز حکایت دارد.

“من نمی خواهم به بیمار من نمی خواهم خانواده ام به بیمار, اما من هنوز هم نیاز به به کار من” Yolanda Encanción خانه بهداشت دستیار گفت: به تازگی به عنوان او منتظر قطار در برانکس.

پس از بحران فوران مترو را تخلیه: Ridership کاهش یافت و به کمتر از 1 میلیون سواران در روز از بیش از پنج میلیون قبل از. اما نیویورک تایمز تحلیل M. T. A. داده ها نشان می دهد که کاهش قابل توجهی متفاوت است — تا حد زیادی در امتداد اجتماعی و اقتصادی خطوط.

شدیدترین ridership رد شده اند در منهتن که در آن متوسط درآمد خانوار است که بالاترین در این شهرستان است. برخی از ایستگاه ها در محله برانکس با نرخ فقر اگر چه تا حد زیادی خود را حفظ ridership.

بسیاری از ساکنان وجود دارد می گویند که آنها هیچ چاره ای جز به شمع بر روی قطار ها با غریبه ها به طور بالقوه در معرض خود را به ویروس. حتی بدتر, کاهش خدمات در پاسخ به ياوه ridership باعث شده است تا در زمان به شرایط شلوغ ساختن آن غیر ممکن است برای حفظ اجتماعی فاصله که کارشناسان بهداشت عمومی توصیه می کنند.

در 170th خیابان ایستگاه در یونیورسیتی هیتس محله برانکس سواران هنوز در امواج می آیند هر روز صبح.

مردان تمایل به می رسد برای اولین بار قبل از طلوع آفتاب پوشیدن رنگ-هایش شلوار جین و حمل کتک کلاه های سخت به آنها سر به سایت های ساخت و ساز. بعد از آن بسیاری از زنان قطره بر روی پلت فرم بیشتر پرستاران و دستیاران سلامت ضروری کارگران است. دیگران آشپز و دایه امید به نگه داشتن شغل خود را به عنوان زمانی که ممکن است در یک ریشه در اقتصاد است.

ایالات متحده coronavirus تلفات منتقل شده گذشته چین رسمی شمارش تلخ نقطه عطف ساعت قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برنامه ریزی شده برای انتشار این مدل که محرک ترس است که به عنوان بسیاری از 200,000 آمریکایی ها می میرند و به دلیل همه گیر.

اگر چه تعداد از سرزمین اصلی چین — 3,305 مرگ و میر — شده است یک موضوع شدید شک و تردید و اگر چه ایتالیا و اسپانیا گزارش داده اند که بیش از 20 ، 000 مرگ و میر بین آنها تورم و میر در ایالات متحده است که میتواند نشانه ای از شیوع را در مقیاس.

ایالات متحده با وجود نگرانی های گسترده در مورد در دسترس بودن برای تست این ویروس در حال حاضر بالاترین شناخته شده است تعداد زیادی از عفونت ها در جهان و آمریکا تلفات حداقل 3,430 مرگ و میر ناشی از اواخر روز سه شنبه صبح.

اما وجود دارد نصب نگرانی است که برخی از کشورها از جمله چین و کره شمالی و اندونزی در حال و نه در آینده در مورد دامنه شیوع بیماری خود را.

چین روز سه شنبه اعلام کرد بیش از 1500 coronavirus موارد که قبلا ساخته شده, دادن به فشار برای شفافیت بیشتر نزدیک به دو هفته پس از مقامات وجود دارد برای اولین بار اعلام کرد صفر عفونت های محلی.

سوال در مورد دقت و چین اعداد گردش اند پس از آغاز شیوع این بیماری وجود دارد و حتی به عنوان کشور تبلیغ آن آشکار موفقیت در آوردن آن را تحت کنترل. این 1,541 به تازگی اعلام کرد موارد افرادی که تا به حال آزمایش مثبت شد اما بدون علامت با توجه به رسمی در چین ملی کمیسیون بهداشت.

چین قبلا شامل بیماران بدون علامت که در آن برگه از تایید موارد حتی اگر سازمان بهداشت جهانی توصیه به انجام این کار و بسیاری در چین و خارج از کشور بیان کرده بود ترس در مورد مقیاس واقعی از این بیماری همه گیر.

آن را بلافاصله روشن نیست که آیا 1,541 شکل نشان داده تعداد کل بدون علامت عفونت های شناسایی شده در چین و یا صرفا کسری. جنوب چین صبح پست یک دلار هنگ کنگ بر اساس روزنامه اخیرا گزارش داد که در موارد بدون علامت می تواند شماره به عنوان بسیاری از 43,000 یا یک سوم از چین در مجموع مورد تعداد استناد طبقه بندی شده دولت داده است.

در مورد کره شمالی بسیاری از ناظران شک ادعای خود نه تنها coronavirus مورد هر چند برخی آن را نسبت به کمبود تجهیزات تست. دیگران از دولت را متهم به پنهان کردن شیوع به حفظ نظم.

در اندونزی, دولت برای هفته گزارش صفر موارد است. هنوز در نشانه آن است که این ویروس در حال گسترش است وجود دارد جاکارتا فرماندار می گوید مرگ و میر در پایتخت ممکن است در اطراف 283 تقریبا چهار برابر رسمی شمارش.

در یک لحظه از نیاز عادی افغان را به شدت به سخاوتمندانه به اشتراک گذاری کوچک است که آنها کاهش درد قریب الوقوع بحران بهداشتی است که تبدیل به یکی دیگر از آزمون بقا برای یک کشور که در آن زندگی شده است روزانه یک مبارزه برای چند دهه.

در سراسر افغانستان بسیاری از صاحبخانه ها باید چشم پوشی اجاره در برخی موارد به طور نامحدود تا زمانی که virus تهدید محو می شود. خیاط باید دست هزاران نفر از, در خانه, ماسک صورت. گروه های جوانان و ورزشکاران باید تحویل غذا به بیمارستان ها و خانواده ها در فقر. عروسی سالن ها و مدارس خصوصی داوطلب شده اند برای تبدیل به بیمارستان.

صاحب یک بازار از 40 مغازه بخشید اجاره نه فقط برای ماه اما تا زمانی که این بیماری همچنان ادامه دارد. فرماندار یک استان راه اندازی اورژانس Covid-19 صندوق و فقط در یک روز دریافت سهم بیشتر از $100,000.

محمد کریم Tawain یک 80 ساله دندانپزشک در هرات مرکز شیوع این بیماری در افغانستان گفت که او تا به حال تجربه چندین جنگ و خشکسالی در طول عمر خود و که افغانستان بهتر آماده برای مقابله با این ویروس از کسانی که در گذشته تهدیدات.

“من بیش از حد وحشت زده,” او گفت:. “اگر چه آن را دشوار اگر ما دست در دست انشالله تاج مشکل خواهد شد.”

دکتر پیشرو روسیه مبارزه با ویروس — و کسی که دست تکان داد با رئیس جمهور ولادیمیر V. پوتین در جلسه هفته گذشته — دارای تست مثبت است.

دنیس Protsenko سر پزشک در بیمارستان شماره 40 مسکو اصلی و مدرن ترین بیماری های عفونی مرکز درمان گفت: در Facebook در روز سه شنبه که او رفته بود به خود انزوا در دفتر خود در بیمارستان که آقای پوتین بازدید سه شنبه گذشته. او گفت که او احساس “خوبی” خواهد بود و در ادامه کار از راه دور.

دکتر Protsenko تا به حال استقبال از رئیس جمهور با یک دست دادن و نه مرد عینک ماسک صورت. آقای پوتین ملبس به کت و شلوار محافظ و ماسک گاز به بازدید از بخش های حاوی ویروس بیماران بلکه تا به حال گسترده محافظت نشده در تماس با پزشکان و پرستاران.

سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov, پاسخ به, اخبار دکتر Protsenko را عفونت و گفت که آقای پوتین تا به حال تست شده به طور منظم برای coronavirus و این که “همه چیز خوب است ،” اینترفاکس خبر داد.

اخبار دکتر Protsenko را عفونت اعلام شد فقط یک روز پس از مسکو رفت و به مستند با ساکنان منع از ترک خانه های خود را به جز برای خرید مواد غذایی و دارو و پیاده روی سگ خود را در یک صد متری از محل سکونت خود.

دکتر Protsenko پیش بینی کرده بود که coronavirus می تواند به اوج خود برسد این هفته در روسیه که گزارش موارد کمتر از اروپای غربی و ایالات متحده با وجود آمار و ارقام نشان از شتاب گرفتن نرخ عفونت است.

روسیه روز سه شنبه گزارش داد 500 جدید مورد تأیید آوردن مجموع آن به 2,337 یک نزدیک به پنج برابر افزایش بیش از یک هفته پیش با 17 مرگ و میر.

کاپیتان یک هواپیمای آمریکایی حامل اعزام به اقیانوس آرام التماس کرد با پنتاگون برای کمک بیشتر به عنوان یک شیوع کروناویروس روی عرشه کشتی خود را همچنان به گسترش اعلام کرد. مقامات نظامی می گویند ده ها تن از ملوانان آلوده شده اند.

در چهار صفحه, نامه, اولین گزارش سان فرانسیسکو کرونیکل سه شنبه سروان. برت E. Crozier از U. S. S. تئودور روزولت گذاشته وضعیت وخیم اتفاق می افتند روی عرشه کشتی در حال حاضر لنگر انداخت در گوام با بیش از 4000 خدمه و آنچه او گفته بودند نیروی دریایی را شکست و او را با ارائه مناسب منابع به مبارزه با این ویروس توسط حرکت ملوانان کردن کشتی.

بحران در کشتی روزولت بازی مانند آهسته حرکت فاجعه و برجسته خطرات به پنتاگون اگر coronavirus موفق به نفوذ برخی از مهم ترین دارایی های مانند بمب افکن ناوگان نخبگان واحدهای عملیات ویژه و طلسم آمریکا قدرت نظامی هواپیما حامل.

مقامات در کنیا در حال بررسی یک رشته از مرگ و میر و صدمات مربوط به اجرای سراسری غروب به طلوع حکومت نظامی یکی از چندین گسترده اقدامات شامل گسترش این ویروس در کشور است.

دفتر مدیر تعقیب عمومی اعلام کرد روز سه شنبه که در آن دستور داده بود رسیدگی به کشتار یاسین Moyo, a 13-year-old boy بود که در برخورد با یک گلوله ولگرد و از جراحات وارده درگذشت دوشنبه شب به عنوان افسران اجرا مقررات منع رفت و آمد در محله ای در حومه نایروبی پایتخت.

بازرس کل الشباب گفت که او تا به حال خواسته محققان به انجام “یک تجزیه و تحلیل پزشکی قانونی از تمام سلاح گرم” برگزار می شود توسط افسران بودند که در وظیفه در منطقه در زمان عکسبرداری است.

مورد آخرین به سنگ شرق کشور آفریقایی پس از یک شبه حکومت نظامی معرفی شد در روز جمعه. ساعت قبل از آن آغاز شد تصاویر و فیلم ها به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان داد ماموران پلیس با شلیک گاز اشک آور و ضرب و شتم و بازداشت مسافران در ترمینال کشتی در شهر ساحلی مومباسا. روز سه شنبه دولت موظف مستقل پلیس نظارت سازمان گفت: بررسی این حادثه همراه با گزارش های دیگر از استفاده بیش از حد از زور توسط پلیس.

7 p. m. به 5 صبح مقررات منع رفت و آمد در میان قایق از سیاست های جدید با هدف متوقف کردن ویروس. مقامات همچنین بسته مدارس و دانشگاه ها ممنوع اشاره کرده و به حالت تعلیق پروازهای بین المللی. کنیا به حال 59 تایید موارد این ویروس در روز سه شنبه و حداقل یک مرگ.

مقامات پلیس در بریتانیا و جاهای دیگر نیز اعمال محدودیت در حرکت و گاهی اوقات شده متهم به نفس بیش از حد. وجود دارد “یک وسوسه قوی برای پلیس به از دست دادن بینایی از خود توابع حقیقی و به نوبه خود از شهروندان در به جلال مدرسه prefects” جاناتان Sumption سابق دیوان عالی کشور قاضی گفت: همسرم در روز دوشنبه.

پلیس در بریتانیا شده است با توجه به گسترش مجموعه ای از قدرت از جمله قدرت به مردم دستور به ترک محل و یا بازگشت به خانه و صدور جریمه برای هر کسی که در برای هر چیزی غیر از لازم خرید, ورزش, یک بار در روز و یا سفر به و از کار ضروری. افسران را با صدور احضاریه برای مردم برای گرفتن درایو “از خستگی” و مواخذه دیگران برای نشستن در پارک.

در فرانسه بیش از یک چهارم از یک میلیون نفر بوده است جریمه پس از محدودیت در حرکت بودند اعلام کرد با توجه به وزارت کشور آمار و ارقام. و در ایتالیا کشور, سخت ترین ضربه از شیوع بیماری در اروپا و هر کسی که نقض قوانین قرنطینه می توان به پرداخت جریمه تا 3000 یورو در مورد $3,300.

یک قاضی فدرال حکم داد که روز سه شنبه بیش از ده نفر باید منتشر شود از مهاجرت فدرال بازداشتگاه در پنسیلوانیا در پایان روز, دلیل بازداشت شدگان’ سن و یا از قبل موجود شرایط سلامت آنها را در معرض خطر ابتلا به این ویروس در امکانات.

دو نفر از شاکیان در حال حاضر نشان دادن علائم خود وکلا گفت: اما تا به حال نه تست شده برای آن است. با توجه به قانونی خود شکایت شاکیان خواب بوده اند دو یا سه به یک سلول کوچک و یا جانبی توسط سمت در اتاق بزرگتر از بیش از 50 با تخت تختخواب سفری به طوری که آنها می توانند به یکدیگر دست انداز در طول شب.

“آنها خوردند شانه به شانه و تا به حال 60 نفر های چهار نفره, سکس چهار سینک ظرفشویی با کمی مایع در بین استفاده می کند گفت:” ویک Walczak مدیر حقوقی پنسیلوانیا فصل از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا که به نمایندگی از شاکیان. “اگر شما یک فرد آلوده در آن اتاق آن نوع از شرایط تنها رفتن به تضمین می کنند که هر کس دیگری در جریان است به توان و حذف.”

شاکیان در این پرونده — که از کشورها از جمله نیجریه و اندونزی و گواتمالا و هند — در خصوص در معرض خطر به دلیل فشار خون بالا, دیابت, کلسترول بالا, استنت قلب و دیگر شرایط مزمن.

در سفارش خود را انتشار قاضی John E. Jones سوم از دادگاه منطقه ای فدرال در منطقه پنسیلوانیا نوشت: “جهان ما مخدوش شده است با سرعت رعد و برق و نتایج هر دو بی سابقه و رنگ پریده.” او ادامه داد: “انتخاب ما در حال حاضر باید منعکس کننده این واقعیت است.”

معاون رئیس جمهور سابق آمده است. و سناتور برنی ساندرز ورمونت به اشتراک گذاشتن تعدادی از اولویت های مورد شیوع.

هر دو شده اند به شدت انتقادی از آقای تهمت پاسداشت از بحران است. آنها نام او را به حرکت به سرعت بخشیدن به تولید بحرانی پزشکی دنده برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. آنها خواسته اند که او را به گوش دادن به مشاوره از دانشمندان است. و آنها همچنین ابراز نگرانی در مورد تاثیر اقتصادی از شیوع هر دو به دنبال مسکن های مربوط به حفاظت ،

آقای بایدن و آقای ساندرز باید هر دو خواستار یک مهلت قانونی برای اخراج و پشتیبانی موقت اجاره یخ.

نیز وجود دارد که تفاوت های کلیدی بین آنها چگونه جهت یابی بحران است.

برای آقای ساندرز شیوع ارائه کرده است یکی دیگر از دلایل به فشار برای امضای خود را تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی پیشنهاد “مدیکر برای همه” که آقای بایدن مخالف. آقای ساندرز معتقد است که لحظه ای نشان داده است فوق العاده ضعف در نظام سلامت و بر نیاز برای مراقبت های بهداشتی جهانی.

آقای بایدن که از ساختمان در قانون مراقبت مقرون به صرفه با افزودن یک گزینه به دنبال استفاده از بحران برای نشان دادن چگونه او حکومت به عنوان رئیس جمهور نورد بهداشت عمومی کمیته مشورتی و ساعت هزینه دریافت جلسات متمرکز ویروس و در اقتصاد است.

در عین حال با وجود ramping تا خود را به رسانه های خبری حضور مجازی و حوادث آقای بایدن — جبهه-دونده برای نامزدی حزب دموکرات — گاهی اوقات در بر داشت خود را در تلاش برای شکستن از طریق.

کارشناسان می گویند برای برنامه ریزی برای این برای مدت زمان طولانی گذشته. و با بسیاری از جوامع یک هفته یا بیشتر به خانه نشین تازگی است خاموش. در اینجا برخی از راهنمایی برای کمک به مبارزه با فرسودگی شغلی, مدیریت antsy نوجوانان و حتی خنک کردن خانه آن را به کت و شلوار بهتر زمان نیاز دارد.

گزارش و پژوهش می باشد که توسط Michael Cooper, Alan چشم بند اسب کارن Zraick, Michael D. برشی جیمز Glanz, David D. حقیقت Corina Knoll, کیتلین دیکرسون, Elisabetta Povoledo, Mujib مشعل, Asadullah Timory, Najim رحیم, Aurelien Breeden ثابت Méheut, Selam Gebrekidan مارک Santora, مگان Specia جوانا Berendt بنیامین نواک رافائل Minder, Elian Peltier, استیون Erlanger Iliana Magra, Donald G. McNeil جونیور, آنا Schaverien ماریا ابی حبیب سمیر یاسر ریموند زونگ Knvul شیخ, ملیسا,, Eddy چو سنگ-Hun, عبدی Latif Dahir, Michael M. Grynbaum اندی, نیومن, کتی Glueck, Helene Cooper, Thomas گیبونز-نف, اندرو هیگینز Adeel حسن و Richard C. حصار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de