Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: مرگ برای اولین بار در خارج از آسیا گزارش شده در فرانسه

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • فرانسه اعلام کرد اولین coronavirus مرگ در اروپا است.
 • ایالات متحده می گوید: آن را تخلیه آمریکایی ها از کشتی کروز قرنطینه کردن ژاپن است.
 • چین بیش از 2000 مورد جدید و 139 مرگ و میر بیشتر در هوبئی.
 • پکن تحمیل جدید قرنطینه قوانین.
 • تظاهرات در برابر coronavirus درمانگاه بهار در هنگ کنگ.
اعتبار…Gonzalo Fuentes/ایسنا

فرانسه و سلامت وزیر اگنس Buzyn گفت: 80 ساله چینی توریستی مرده بود از coronavirus روز جمعه در بیمارستانی در پاریس.

خانم Buzyn گفت: این مرد که بود از چینی استان هوبئی مرکز شیوع وارد در فرانسه در ژانویه. 16 و در بیمارستان بستری شده بود در Bichat-Claude Bernard بیمارستان پس Jan. 25.

“وضعیت او تا به حال به سرعت رو به وخامت گذاشت و او تا به حال شده است در شرایط بحرانی و برای چند روز” خانم Buzyn گفت: در یک بیانیه تلویزیونی.

Coronavirus نقشه: ردیابی گسترش شیوع

این ویروس بیمار بیش از 67,000 مردم در چین و 25 کشور دیگر.

او نام بیمار است. دختر مرد نیز coronavirus و نیز بستری در پاریس خانم Buzyn گفت:, و اضافه کرد که او باید به زودی مرخص خواهد شد.

قربانی و دختر خود را در میان 11 موارد تایید شده در, فرانسه, که همچنین شامل پنج شهروندان بریتانیا که باقی می ماند در یک کلبه ییلاقی اسکی در کوه های آلپ فرانسه.

مرگ چهارم از این ویروس در خارج از سرزمین اصلی چین که در آن حدود 1500 نفر کشته شده اند که اکثر آنها در هوبئی استان است. فیلیپین و هنگ کنگ و ژاپن در هر گزارش یک مرگ.

ایالات متحده را تخلیه آمریکایی ها از این کشتی کروز که قرنطینه شده برای بیش از یک هفته در ژاپن به دلیل عفونت کروناویروس در هیئت مدیره سفارت ایالات متحده در توکیو گفت: آمریکایی ها روی عرشه کشتی در روز شنبه.

آمریکا به مسافران و خدمه گفته شد در یک ایمیل از سفارت که یک پرواز اجاره می رسند در روز یکشنبه برای کسانی که می خواستم به بازگشت به ایالات متحده است.

کشتی الماس شاهزاده قرار داده شد تحت قرنطینه در شهر یوکوهاما در اوایل هفته گذشته با حدود 3,700 مسافران و خدمه سرنشین پس از یک مرد که تا به حال متحرك در هنگ کنگ در تشخیص داده شد با کوروناویروس. از آن پس حداقل 218 موارد تایید شده اند روی عرشه کشتی.

وجود دارد صدها نفر از آمریکایی ها روی است و حداقل 40 بودند که با این ویروس آلوده شده اند گرفته شده کشتی برای درمان.

ژاپن بیشتر تایید coronavirus موارد — اکثریت قریب به اتفاق آنها از کشتی — از هر کشور در خارج از چین و در آن گزارش اولین مرگ ناشی از این ویروس در روز پنج شنبه.

عفونت و مرگ و میر ادامه داد: برای صعود پس از دولت این هفته تغییر معیار که آهنگ آن موارد است. مقامات اوایل روز شنبه گزارش داد 2,641 جدید کروناویروس موارد و 143 اضافی مرگ و میر در حالیکه در 24 ساعت.

شماره جدید آمد ساعت پس از پکن اعلام محدودیت های جدید بر مردم بازگشت به پایتخت از جاهای دیگر در کشور است.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. 10, 2020

  • چه Coronavirus?
   این یک رمان است ویروس به نام تاج مانند خوشه که بیرون از سطح آن است. Coronavirus می تواند آلوده حیوانات و مردم است و می تواند طیف وسیعی از بیماری های تنفسی از سرماخوردگی به شرایط خطرناک مانند سندرم حاد تنفسی یا سارس.
  • چگونه مسری است که ویروس ؟
   با توجه به تحقیقات اولیه به نظر می رسد نسبتا عفونی شبیه به سارس است و احتمالا انتقال از طریق هوا. دانشمندان تخمین زده اند که هر فرد آلوده می تواند آن را به جایی بین 1.5 و 3.5 مردم بدون موثر مهار اقدامات است.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   ویروس سرچشمه در ووهان چین و بیمار دهها هزار نفر از مردم در چین و حداقل دو دوجین دیگر کشورها است.
  • چگونه نگران من باید باشد ؟
   در حالی که این ویروس جدی بهداشت عمومی و نگرانی و خطر ابتلا به بسیاری از افراد در خارج از چین باقی مانده بسیار کم و آنفلوآنزای فصلی بیشتر تهدید فوری.
  • که در حال کار برای جلوگیری از ویروس ؟
   سازمان بهداشت جهانی مقامات ستایش چین تهاجمی پاسخ به این ویروس توسط بسته شدن حمل و نقل مدارس و بازار. این هفته یک تیم از کارشناسان از W. H. O. وارد پکن به ارائه کمک.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   ایالات متحده و استرالیا به طور موقت انکار ورود برای غیر شهروندان که به تازگی از سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را اغلب مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید همراه با ماندن در خانه هنگامی که شما بیمار هستید.

بسیاری از موارد جدید و مرگ و میر گزارش شده در استان هوبی در مرکز این بیماری همه گیر.

در کل بیش از 66,000 مردم آلوده شده اند و حداقل 1,523 نفر در سراسر جهان است. اکثریت قریب به اتفاق موارد و همه اما تعداد کمی از این, مرگ و میر, شده در سرزمین اصلی چین با سنگین ترین غلظت وجود دارد در هوبئی مرکز بیماری همه گیر.

چوب خط حساب کردن در هوبئی شروع به پریدن کرد به شدت یک روز پس از آنکه مقامات تغییر معیارهای تشخیصی برای شمارش موارد جدید. دولت در حال حاضر طول می کشد را به حساب موارد تشخیص داده شده در تنظیمات بالینی از جمله استفاده از CT اسکن و نه فقط کسانی که با تایید تست تخصصی کیت.

در مصاحبه ای با خبرگزاری رویترز روز جمعه در چین وزیر خارجه و وانگ یی اعلام کرد که شیوع این بیماری شد “بیش از همه تحت کنترل است.”

“ما گرفته اند صحیح ترین دقیق ترین و قاطع اقدامات او گفت:” رد گسترده انتقاد که مقامات تا به حال سرکوب هشدارها و محدود اطلاعات حیاتی در اوایل روز از وقوع.

وزیر همچنین به رویترز گفت که برخی از سفر از محدودیت های اعمال شده بر شهروندان توسط کشورهای دیگر بودند یک واکنش افراطی و به احتمال زیاد کاسته.

“من مطمئن هستم که کسانی که در کشورهای در حال تأمل در این وضعیت می یابد,” او گفت: “از آنجا که در پایان روز این کشورها نیاز به تعامل با چین است.”

چینی تلویزیون دولتی اعلام کرد در وب سایت خود در جمعه شب که همه از بازگشت به پکن مورد نیاز خواهد بود برای منزوی کردن خود برای 14 روز.

هر کسی که منطبق نیست “باید پاسخگو باشند با توجه به قانون” با توجه به متن این منظور منتشر شده توسط تلویزیون دولتی. دستور صادر شده توسط یک حزب کمونیست “گروه پیشرو” در سطح شهری و نه ملی حزب کمونیست.

این آخرین نشانه آن است که رهبران چین هنوز در تلاش برای تنظیم تعادل مناسب بین بردن اقتصاد و در ادامه به مبارزه با شیوع کروناویروس.

دهها میلیون نفر به خانه رفته بودند به جشن سال نو قمری تعطیلات قبل از دولت اذعان جدی از این بیماری همه گیر. آنها مواجه شده اند دولت های محلی در پست های بازرسی در راه بازگشت به کار و سپس طولانی قرنطينه پس از بازگشت خود به شهرستانها بزرگ است.

قوانین جدید نیز نیاز به آن بازگشت به شهر به دادن اخطار از ورود آنها به مقامات در منطقه مسکونی.

تظاهرات در برابر محله کلینیک های تعیین شده توسط دولت Hong کنگ برای درمان مشکوک coronavirus موارد بریدن در چندین ولسوالی در سراسر شهرستان در روز شنبه.

بسیاری از تظاهرکنندگان شماره در صدها بودند در لباس سیاه و سفید امضاء رنگ شهر antigovernment تظاهرات.

دولت گفته است که کلینیک های درمان مردم با علائم خفیف ویروس برای از بین بردن فشار در بیمارستان اما منتقدان گفت: ساکنان نشده بود مشورت.

در شمال شهر Tin Shui Wai, شورش افسران اخراج اسپری فلفل در تظاهرات و دیگر معترضان تلاش برای تنظیم یک ایستگاه قطار گردان به آتش کشیده مقام های محلی گزارش.

به طور جداگانه این شهر بیمارستان اقتدار گفت که یک کلینیک در منطقه تای پو بوده است تخریب. یک سخنگوی پلیس گفت: شیشه های شکسته تکه بودند در نزدیکی درمانگاه درب در صبح روز شنبه و یک بطری حاوی مایع مجهول بود که در این نزدیکی یافت اما نمی گویند اگر اموال آسیب دیده بود.

یکی دیگر از درمانگاه دچار دو آتش سوزی حملات طی هفته گذشته.

ماه گذشته دولت کنار گذاشته یک طرح به نوبه خود خالی پروژه مسکن به یک مرکز قرنطینه پس از معترضان آتش سوزی در لابی.

حداقل دو نفر از کارگران که فرستاده شد به ووهان در پایان ماه ژانویه برای کمک به ساخت یک بیمارستان برای درمان قربانیان coronavirus آلوده شده اند با آن شرکت و مقامات بهداشت گفت.

Huoshenshan بیمارستان که نامش به معنی آتش خدا کوه یکی از دو بیمارستان در شهر ساخته شده است در هر روز برای کمک به مقابله با له از بیماران.

Ma Ke, 28, آزمایش مثبت برای coronavirus در پنجشنبه یک مدیر برای شرکت خود هونان دوی ساخت و ساز گفت. دوم یک زن 48 ساله کارگر تنها با شناسایی نام خانوادگی خود را Lin, آزمایش مثبت برای این ویروس در فوریه. 10 پس از گذراندن دو روز در قرنطینه در یک بیمارستان در خینگتن با توجه به این که شهر کمیسیون بهداشت.

هونان دوی ارسال 10 کارگران از جمله آقای Ma, برای کمک به ساخت و ساز. مدیر کل شرکت Li Guangda گفت: در یک مصاحبه تلفنی که شرایط کار در محل ساخت و ساز و فقیر بودند که وجود دارد کمبود تجهیزات حفاظتی از جمله کیفیت بالا و ماسک.

“وجود دارد انواع مختلفی از کارگران مشغول به کار در همه چیز در همان زمان” آقای لی گفت. “کارگران نیز وجود دارد شلوغ هم آنها کار کرده است. تراکم جمعیت بسیار بالا بود.”

آقای لی گفت که آقای Ma که با دیگران مشغول به کار در نصب آب و برق شد و بدون علامت. آقای لین وضعیت خواهد شد.

مرکزی بانکداری مقامات چین در حال ضد عفونی stashing و بنا به گزارش ها حتی از بین بردن پول نقد در تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus.

فن Yifei معاون فرماندار از بانک خلق چین گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه که پول نقد جمع آوری شده توسط بانک های تجاری باید ضد عفونی قبل از اینکه منتشر شده به مشتریان.

نقدی جمع آوری شده از بیمارستان و بازار مواد غذایی باید به کار گرفته شود به طور جداگانه و ضد عفونی قبل از واریز یادداشت به بانک خلق چین, آقای فن گفت. در شدت ضربه مناطق جمع آوری شده نقدی باید تحت اشعه ماورای بنفش یا در دمای بالا و ضد عفونی می شود و ذخیره شده برای 14 روز قبل از رفتن به بازار ، در کمتر نهفته مناطق یادداشت ها بانک باید ضد عفونی شده و ذخیره شده برای یک هفته قبل از استفاده از.

یک بانک خلق چین شعبه در جنوب شهر گوانگژو است و حتی از بین بردن اسکناس که از بیمارستان و بازار مواد غذایی و حمل و نقل عمومی با توجه به گزارش Nanfang یک دولتی خروجی در استان گوانگدونگ است.

بسیاری از مردم در شهرستانها عمده در چین در درجه اول استفاده از گوشی های هوشمند خود را به پرداخت هزینه برای فقط در مورد هر چیزی به طور فزاینده ای رندر نقدی منسوخ شده است. اما صدها میلیون نفر از مردم در کشور به اینترنت متصل نیست و برخی از ساکنان مسن هنوز هم ترجیح می دهند پول نقد.

این ویروس باعث شده است که قرنطینه بیش از 50 میلیون نفر در چین و سفر و محدودیت های ویزا به بیش از 70 کشور جهان است. در کنار گسترده خاموش شدن ناگهانی از فروشگاه ها و مراکز خرید در چین گرفته است تلفات سنگین در جهانی کالاهای لوکس بخش طولانی وابسته به صرف چینی خریداران در خانه و خارج از کشور.

سرمایه گذاری بانک Jefferies تخمین می زند که خریداران چینی برای اختصاص 40 درصد از 281 میلیارد یورو و یا $305 میلیارد دلار صرف کالاهای لوکس جهان در سال گذشته و سوار 80 درصد از سال گذشته را با رشد فروش در بخش ساخت آنها سریعترین رشد لوکس خریدار جمعیتی در جهان است.

با آخرین فصل از هفته مد به خوبی در جریان است و چندین باند نشان می دهد لغو در نیویورک و لندن و میلان و پاریس — برخی از بزرگترین نامها در صنعت در حال عموم شمارش هزینه coronavirus مربوط به اختلال در خطوط پایین.

مردی که بیمار شد در حالی که در تعطیلات در هاوایی دارای آزمایش مثبت برای coronavirus مقامات بهداشت گفت. مردی که در 60s, حال بازگشت به خانه اش در ژاپن که در آن او موفق به دریافت تشخیص این هفته است.

انسان که به هاوایی سفر با همسر خود در اواخر ماه ژانویه و اوایل ماه فوریه کاهش یافت و بیمار در طی هفته دوم تعطیلات در حالی که زن و شوهر بودند ماندن در یک زمان-به اشتراک گذاری در هونولولو در جزیره اوآهو. قبل از این که زن و شوهر به حال شده است در مائوئی اما مرد نشان داد هیچ نشانه ای ندارند در حالی که او وجود دارد.

مقامات گفت که انسان شروع به نشان دادن علائم در فوریه. 3 و عینک ماسک هنگامی که او رفت و در خارج از زمان-به اشتراک گذاری بزرگ Waikikian. دکتر سارا پارک اپیدمیولوژی دولت گفت که به احتمال زیاد آلوده یا قبل از او آمد به هاوایی و یا در حالی که او در راه خود را به هاوایی در اواخر ماه ژانویه است.

سرهنگ رژیم صهیونیستی است. جاش سبز که توسط پزشک اورژانس گفت: در مصاحبه ای در روز جمعه که مقامات تماس با مدیریت در مهمان امکانات که در آن مرد ماند و همچنین به عنوان کسانی که مشغول به کار بودند وجود دارد.

“تنها راه برای انجام این کار مناسب است برای تماس با هر کس” او گفت:. “ما نگران حداقل تماس اما کسانی که تا به حال مخاطب گسترده داده خواهد شد و هر چه حمایت لازم است.”

آن را تبدیل به یک تصویر نمادین از شیوع کروناویروس در چین: یک نقاب رسمی با هدف آنچه به نظر می رسد کوچک سفید تپانچه در یک مسافر پیشانی.

برای هفته این شوم به دنبال دستگاه های مستقر شده اند در پست های بازرسی در سراسر چین — tollbooths, مجتمع های آپارتمانی, هتل ها و فروشگاه های مواد غذایی, ایستگاه های قطار — به عنوان مقامات دولتی و خصوصی شهروندان screen مردم به صورت تب در تلاش برای جلوگیری از گسترش مرگبار coronavirus.

اما کارشناسان می گویند که “دماسنج اسلحه” بعید است که برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

این دماسنج تعیین دما با اندازه گیری گرمای ناشی از سطح بدن یک فرد. اغلب کسانی که دارای حق اعمال این ابزار نمی نگه دارید و آنها را به اندازه کافی نزدیک به این موضوع پیشانی تولید غیر منتظره ای دمای پایین خوانش و یا نگه داشتن آنها را بیش از حد نزدیک کنید برای خواندن. اندازه گیری را می توان مبهم در برخی محیط مانند گرد و خاکی کنار جاده ای و یا زمانی که کسی گرفته است, دارو برای سرکوب یک تب.

“این دستگاه ها به شدت دقیق نیست و قابل اعتماد” گفت: James Lawler یک متخصص پزشکی در دانشگاه نبراسکا مرکز جهانی برای سلامت و امنیت. “برخی از, آن است که کاملا رک و پوست کنده برای نشان می دهد.”

Video player loading
زمانی که Anthea Kreston متوجه شدم که او دانش آموز کوین تنگ گیر کرده بود در خانه به دلیل coronavirus او تصمیم گرفت به استفاده از موسیقی برای بهبود خلق و خوی خود را.اعتباریاعتباری…کوین تنگ

Anthea Kreston یک تحسین آمریکایی ویولونیست ارائه شده است Yunhe تنگ با استعداد چینی 14 سال درس از طریق اسکایپ یک بار در هفته از تابستان گذشته. اما چیزی به نظر می رسید بسیار اشتباه این ماه: او تا به حال اعمال نشده و او همیشه شیوه های.

این نوجوان که ترجیح نام کوین زندگی در چنگدو, یکی از ده ها تن از شهرستانها چینی است که به طور موثر در مستند به دلیل coronavirus بحران است. مدارس تعطیل هستند برای بقیه ماه و اکثر کسب و کار در حال تلاش برای بازگشایی شده است. کوین خانواده سالم است اما او بیشتر گیر شده است در داخل.

خانم Kreston گفت که او نمی تواند متوقف فکر کردن در مورد کوین و تصمیم به کمک گرفتن ذهن خود را خاموش مستند. او messaged خانواده و پرسید که آیا آنها می خواهم به طور موقت به گام تا کوین درس بدون هیچ هزینه اضافی. تا زمانی که او بسته بود در داخل خانه او می خواست به تماس روزانه با او و اجرای یک نوع ویولونیست بوت کمپ. خانواده موافقت کردند.

کوین چالش خواهد بود برای یادگیری جدید concerto — Lalo را “Symphonie Espagnole” — در چند هفته چیزی به او گفت: به طور معمول 100 روز. خانم Kreston نیز به او تمرین روزانه برای تمرین.

دو هفته به بوت کمپ, Kevin است احساس بسیار بهتر است هر چند او مشتاق برای خارج از منزل است. او در حال حاضر شیوه های چهار ساعت هر روز و گفت: روش بهبود یافته است و صدای او تبدیل شده است ،

“ویروس وحشتناک است” کوین گفت: “اما موسیقی به ما می دهد اعتماد به نفس برای غلبه بر است.”

گزارش و پژوهش می باشد که توسط Elian Peltier Motoko غنی دیوید Yaffe-Bellany کیت Bradsher, Elaine یو کلر فو الیزابت Paton, Alex مارشال و نیکلاس Bogel-Burroughs.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de