Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: مدیر ووهان بیمارستان می میرد از ویروس

جزئیات به روز رسانی در: 新冠病毒疫情最新消息汇总

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • مدیر یک بیمارستان در قلب شیوع مرده است از ویروس.
 • HSBC یکی از هنگ کنگ مهم بانک ها قطع خواهد شد 35,000 شغل در میان ویروس ها و تظاهرات.
 • جدید ویروس مرگبارتر از یک است که باعث آنفولانزا.
 • مقامات ایالات متحده آموخته کشتی کروز evacuees آلوده شدند در آخرین لحظه.
 • خطوط هوایی قطع پروازها به عنوان امواج از coronavirus گسترش یافته است.
اعتباری…کریس باکلی/نیویورک تایمز

مدیر یک بیمارستان در ووهان چین شهر در مرکز بیماری درگذشت در روز سه شنبه پس از عقد قرارداد جدید کروناویروس آخرین در یک سری از متخصصان پزشکی به کشته شدن در وقوع.

Liu Zhiming, 51, یک جراح مغز و اعصاب و مدیر هاربین بیمارستان در ووهان در مدت کوتاهی قبل از ساعت 11 صبح روز سه شنبه در ووهان کمیسیون بهداشت گفت.

“از شروع شیوع رفیق Liu Zhiming بدون توجه به امنیت شخصی خود رهبری کارکنان پزشکی هاربین بیمارستان در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر” این کمیسیون گفت. دکتر لیو “ساخته شده است سهم قابل توجهی را به شهر ما مبارزه برای جلوگیری و کنترل این رمان coronavirus” به آن اضافه شده است.

هفته گذشته دولت چین گفت که بیش از 1700 پزشکی کارگران به قرارداد ویروس و شش فوت کرده است.

چینی پزشکی کارگران در خط مقدم مبارزه با کروناویروس بیماری اغلب تبدیل شدن به قربانیان آن تا حدودی به دلیل از دولت اشتباه و لجستیکی از موانع. پس از ویروس پدید آمده در ووهان در اواخر سال گذشته شهرستان رهبران کاهش خطرات آن و پزشکان را قوی ترین هشدارها.

مرگ نزدیک به دو هفته پیش از Li Wenliang یک چشم پزشک بود که در ابتدا مواخذه برای هشدار پزشکی مدرسه همکلاسی در مورد ویروس هم زده ابراز غم و اندوه و خشم. دکتر لی, 34, پدید آمده است به عنوان نمادی از نحوه مقامات کنترل اطلاعات و منتقل شده به سرکوب آنلاین نقد و تهاجمی گزارش وقوع.

HSBC برنامه ای برای برش 35,000 شغل در طول سه سال آینده به عنوان بانک جهانی در تلاش برای احیای یک کسب و کار آمده است که به بستگی دارد به طور فزاینده ای در چین برای رشد.

لندن-بر اساس بانک گفت: با این هدف به کاهش 4.5 میلیارد دلار در هزینه های آن را به عنوان چهره headwinds که عبارتند از شیوع کروناویروس در چین و ماه از درگیری های سیاسی در هنگ کنگ یکی از مهم ترین پایگاه های.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. 10, 2020

  • چه Coronavirus?
   این یک رمان است ویروس به نام تاج مانند خوشه که بیرون از سطح آن است. Coronavirus می تواند آلوده حیوانات و مردم است و می تواند طیف وسیعی از بیماری های تنفسی از سرماخوردگی به شرایط خطرناک مانند سندرم حاد تنفسی یا سارس.
  • چگونه مسری است که ویروس ؟
   با توجه به تحقیقات اولیه به نظر می رسد نسبتا عفونی شبیه به سارس است و احتمالا انتقال از طریق هوا. دانشمندان تخمین زده اند که هر فرد آلوده می تواند آن را به جایی بین 1.5 و 3.5 مردم بدون موثر مهار اقدامات است.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   ویروس سرچشمه در ووهان چین و بیمار دهها هزار نفر از مردم در چین و حداقل دو دوجین دیگر کشورها است.
  • چگونه نگران من باید باشد ؟
   در حالی که این ویروس جدی بهداشت عمومی و نگرانی و خطر ابتلا به بسیاری از افراد در خارج از چین باقی مانده بسیار کم و آنفلوآنزای فصلی بیشتر تهدید فوری.
  • که در حال کار برای جلوگیری از ویروس ؟
   سازمان بهداشت جهانی مقامات ستایش چین تهاجمی پاسخ به این ویروس توسط بسته شدن حمل و نقل مدارس و بازار. این هفته یک تیم از کارشناسان از W. H. O. وارد پکن به ارائه کمک.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   ایالات متحده و استرالیا به طور موقت انکار ورود برای غیر شهروندان که به تازگی از سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را اغلب مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید همراه با ماندن در خانه هنگامی که شما بیمار هستید.

Coronavirus است و باعث اختلالات اقتصادی در هنگ کنگ و سرزمین اصلی چین است که می تواند تاثیر منفی بر عملکرد این بانک هشدار داد. بانک کاهش انتظارات برای رشد در سراسر آسیا برای این سال اضافه شده است که از آن انتظار می رود برای دیدن برخی از بهبود هنگامی که ویروس موجود بود. نزدیک به نیمی از این بانک درآمد حاصل از آسیا است.

HSBC تجارت سهام در هنگ کنگ کاهش یافت بیش از 3 درصد است.

این آخرین شرکت را برای ریختن به نور در اثر یک حرکت سریع ویروس است که گریبانگیر چین طی هفته های اخیر و منجر به نزدیک در سراسر کشور اقتصادی متوقف. در حالی که بخش هایی از این کشور در حال بازگشت به کار بازگشایی عملیات کسب و کار برای بسیاری از شرکت ها کند بوده است.

یک تجزیه و تحلیل از 44,672 coronavirus بیماران در چین که تشخیص تایید شد تست آزمایشگاهی نشان داده است که 1,023 مرده بود توسط Feb. 11. که مرگ و میر میزان 2.3 درصد است. آمار و ارقام منتشر شده به صورت روزانه نشان می دهد میزان بیشتر افزایش یافته و در روزهای اخیر.

که به مراتب بالاتر از نرخ مرگ و میر آنفلوآنزای فصلی که با کروناویروس جدید گاهی اوقات در مقایسه شده است.

در ایالات متحده, آنفولانزا, مرگ و میر, نرخ شناور حدود 0.1 درصد است.

جدید تجزیه و تحلیل آنلاین ارسال شده توسط محققان چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

بیش از همه در حدود 81 درصد از بیماران مبتلا به تایید تشخیص با تجربه خفیف, بیماری, محققان دریافتند. نزدیک به 14 درصد موارد شدید COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید, و حدود 5 درصد بیماری حیاتی است.

سی درصد از کسانی که کشته شدند در 60s, 30 درصد در 70s و 20 درصد سن 80 یا بالاتر. اگر مردان و زنان تقریبا به همان اندازه نشان داده شده در میان تایید موارد مردان ساخته شده حدود 64 درصد از مرگ و میر. بیماران با زمینه ای شرایط پزشکی مانند بیماری های قلبی عروقی یا دیابت درگذشت در نرخ بالاتر است.

این مرگ و میر در میان بیماران در استان هوبی در مرکز چین شیوع بیش از هفت برابر بیشتر از استان های دیگر ،

چین روز سه شنبه اعلام کرد آمار و ارقام جدید برای شیوع. تعداد موارد قرار داده شد در 72,436 تا 1,888 از 70,548 روز قبل از — و مرگ و میر در حال حاضر در 1,868 تا 98 از 1,770 مقامات گفت.

Coronavirus نقشه: ردیابی گسترش شیوع

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 73,200 مردم در چین و 25 کشور دیگر.

Video player loading
بیش از 300 آمریکایی ها تخلیه شدند از آلوده کشتی کروز در ژاپن است. چهارده آنها را آزمایش مثبت برای coronavirus و قرار داده خواهد شد در انزوا در ایالات متحده است.اعتباریاعتباری…Edward A. Ornelas/گتی ایماژ

یک روز قبل از 328 آمریکایی بود به دور whisked از آلوده کشتی کروز در ژاپن, سفارت آمریکا در توکیو گفت: مسافران که هیچ کس مبتلا به کروناویروس جدید اجازه داده می شود به هیئت مدیره پرواز چارتر به ایالات متحده است.

اما این طرح بودند با عجله به تغییر پس از آزمون نتایج جستجو برای 14 مسافر آمد مثبت — فقط به عنوان آنها در حال لود شده بر روی اتوبوس ها و اعزام به فرودگاه که در آن دو پیکربندی مجدد محموله جت در انتظار بودند به پرواز آنها را به پایگاه نظامی در کالیفرنیا و تگزاس.

پس از مشاوره با کارشناسان سلامت دولت ایالات متحده تصمیم به اجازه آلوده evacuees که هنوز برگزاری نمایشگاه علائم هیئت مدیره پرواز.

واژگونی شد آخرین هرج و مرج به نوبه خود در دو هفته قرنطینه کشتی الماس شاهزاده خانم است که تبدیل به یک اپیدمیولوژیک کابوس.

هفته پس از airlines قطع پروازها به مقصد چین بیش از coronavirus شیوع هواپیمایی در آسیا در حال برش پرواز در جای دیگر.

خطوط هوایی سنگاپور در روز سه شنبه گفت: این امر به طور موقت قطع پروازهای بین دولت شهر و مقصد عمده مانند نیویورک و پاریس و لندن و توکیو و سئول و سیدنی است. آن ذکر شده تقاضای ضعیف به عنوان نگرانی از شیوع نگه داشتن بیشتر مسافران در خانه.

این اطلاعیه به شرح زیر مشابه متوجه دو هفته پیش با Cathay اقیانوس آرام هنگ کنگ حامل. در اعلام لغو تقریبا تمام آن پرواز به سرزمین اصلی چین همچنین گفت: این امر کاهش خدمات در جای دیگر بعد از دو ماه بسته به اینکه چگونه بازار کرایه. بیش از همه به آن گفت: این کاهش نشان دهنده نزدیک به یک سوم از هواپیمایی ظرفیت.

مهار تلاش را کنار گردشگران چینی قدرتمند اقتصادی نیروی مسئول $277 میلیارد دلار در هزینه های یک سال, با توجه به U. N. سازمان جهانی گردشگری. اما گسترش coronavirus به شدت دستپاچه گردشگران از جاهای دیگر به خصوص وقتی که می آید به پرواز به جلو و عقب از آسیا است. همانطور که از شنبه, ژاپن گزارش شده بود 66 مورد شمارش نیست 454 روی الماس شاهزاده خانم کروز کشتی یوکوهاما. سنگاپور گزارش 66 مورد هنگ کنگ تا به حال 60 نفر و کره جنوبی گزارش 31 مورد.

زمانی که کامبوج نخست وزیر استقبال مسافران یک کشتی کروز در میان coronavirus ترساندن در روز ولنتاین پذیرای بودند منظور از روز است. ماسک محافظ نمی شد.

نه تنها نخست وزیر کامبوج پوشیدن نیست مطمئن باشید که این کشتی ویروس رایگان, محافظان خود دستور داد افرادی که ملبس به ماسک به آنها را خاموش. روز بعد سفیر آمریکا به کامبوج W. پاتریک مورفی آورده است که خانواده خود را برای استقبال از مسافران جریان خاموش کشتی نیز رفت و بدون ماسک.

“ما بسیار سپاسگزار است که کامبوج باز کرده است به معنای واقعی کلمه آن پورت ها و درها به مردم نیاز به” آقای مورفی گفت. پنج پورت دیگر گفته بود هیچ.

اما پس از صدها نفر از مسافران بود متحرك یکی بعد از آزمایش مثبت برای coronavirus.

در حال حاضر مقامات بهداشت نگران است که چه کامبوج افتتاح شد درهای خود را به شیوع این بیماری و این که جهان ممکن است به پرداخت قیمت به عنوان مسافر از کروز کشتی Westerdam جریان صفحه اصلی.

مقامات در حال آزمایش آن دسته از مسافران هنوز در کشتی اما مقامات بهداشتی ممکن است سخت قرار داده و به ردیابی تمام کسانی که به رهبری بازگشت به خانه های خود.

اپل روز دوشنبه گفت که آن را برش آن پیش بینی فروش به دلیل coronavirus در نشانه ای از چگونگی وقوع است در نظر گرفتن تلفات در تولید و حتی در یکی از با ارزش ترین در جهان شرکت.

اعلام ساعت قبل از چین اعلام کرد آمار و ارقام جدید برای شیوع.

در بیانیه ای آیفون و ساز است که به شدت وابسته به کارخانه ها در چین گفت: عرضه گوشی های هوشمند خواهد بود صدمه دیده است به دلیل تولید شد آهسته شیوع.

هیچ کدام از این کارخانه ها است که اپل در هوبئی استان, مرکز شیوع اما محدودیت های مسافرتی را مانع دیگر نقاط کشور نیز هست. تولید و مصرف شد بیش از امیدوار به عقب بر گردیم در مسیر پس از امکانات بازگشایی زیر قمری تعطیلات سال جدید ،

اپل گفت: همچنین برش آن پیش بینی فروش به دلیل تقاضا برای محصولات خود را که صدمه دیده در چین است. چین شده است یکی از دره سیلیکون شرکت سرعت در حال رشد و بزرگترین بازار.

اپل هشدار مهم است به دلیل آن است که یک bellwether از تقاضای جهانی و عرضه محصولات است. این شرکت گفت که “اساسا قوی و این اختلال در کسب و کار ما است تنها به طور موقت.”

گزارش و پژوهش می باشد که توسط Austin Ramzy, Alexandra, استیونسون, هانا راش Roni Caryn رابین, Richard C. واتومبیل های Motoko غنی و Daisuke Wakabayashi.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im