Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: مرگ و میر افزایش می یابد به عنوان خارجی در حال تخلیه

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • چین در حال حاضر بیشتر موارد ویروس از آن تا به حال از سارس — اما مقایسه این دو روی حیله و تزویر است.
  • 170 نفر کشته شده اند. بیش از 7,711 موارد تایید شده است.
  • استرالیا قصد دارد به قرنطینه شهروندان در یک جزیره دور افتاده.
  • ماسک hoarders ممکن است افزایش خطر شیوع در ایالات متحده است.
  • دکتر چالش های حزب کمونیست اعضا سر به خط مقدم.
  • سرمایه گذاران کمپرسی سهام و خرید طلا در coronavirus نگرانی.
اعتبار…هکتور Retamal/Agence France-Presse — Getty Images

موارد مرموز جدید کروناویروس در سرزمین اصلی چین در حال حاضر تعداد عفونت است که چین را دیدم در کل شیوع سارس در سال 2002 و 2003 در انتخابات گفت: در روز پنج شنبه.

سارس و یا سندرم حاد تنفسی در نهایت کشته 774 نفر در 17 کشور جهان است. مقامات چینی بودند و انتقاد خود را برای پاسخ به این اپیدمی آغاز شد که در داخل مرزهای آن.

روز تعداد موارد تایید شده از کروناویروس جدید افزایش یافته بود به 7,711 در سراسر جهان, به گفته مقامات چینی و سازمان بهداشت جهانی است. اما 68 از کسانی که عفونت شده اند و در سرزمین اصلی چین است.

کارشناسان هشدار داد که در مقایسه با این دو بیماری دشوار بود. ردیابی سارس با عفونت پیچیده بود کمبود تجهیزات تست و عدم شفافیت در میان سیاستمداران محلی و دولت مرکزی است. در حالی که مقامات می گویند چین ساخته شده است که پیشرفت در آن جبهه نگرانی های مشابه تهدید به تضعیف تعداد دقیق از عفونت از کروناویروس جدید شناخته شده به دانشمندان به عنوان 2019-nCoV.

ارقام اولیه نشان می دهد جدید کروناویروس کمتر است به احتمال زیاد منجر به مرگ بیش از آمريکا که به کشته شدن 1 در 10 به بيماران آلوده به, اما هنوز زود است که به رنگ یک تصویر کامل از آن مرگ و مير.

مقایسه MERS Middle East Respiratory Syndrome یکی دیگر از coronavirus کشته شدن 1 در 3 بيمار. میزان مرگ و میر آنفلوآنزای فصلی است و در حدود 1 در 1000 در.

◆ سی و هشت مرگ و میر بیشتر در چین از coronavirus اعلام شد و در روز پنج شنبه, آوردن تلفات به 170. بسیاری از کسانی که در اخیر مرگ و میر 37 رخ داده است در هوبئی استان, مرکز شیوع. یک نفر کشته در جنوب غربی استان سیچوان.

◆ دیگر 1,737 موارد جدید ثبت شد در 24 ساعت گذشته در مجموع 7,711 در سراسر جهان, به گفته مقامات چینی و سازمان بهداشت جهانی است. عدد حقیقی است که به احتمال زیاد بالاتر است.

◆ تبت گزارش اولین مورد تایید شده. این به این معنی است که همه از چین در استان ها و مناطق در حال حاضر شده است را لمس شیوع.

◆ تایلند گزارش 14 مورد از عفونت; ژاپن 11; دلار هنگ کنگ و سنگاپور 10; تایوان دارای هشت; و استرالیا و مالزی و ماکائو هر هفت; فرانسه پنج; کره جنوبی و آلمان و امارات متحده عربی هر کدام 4; کانادا دارای سه; ویتنام دارای دو; و هند و فیلیپین و نپال و کامبوج و سریلانکا و فنلاند هر کدام یکی.

◆ موارد ثبت شده در تایوان و آلمان و ویتنام و ژاپن درگیر بیمارانی که تا به حال نه به چین بوده است. شده اند وجود دارد گزارش شده مرگ و میر در خارج از چین است.

استرالیا گفت: این امر قرنطینه شهروندان خود را تخلیه از ووهان, چین, کانون شیوع به مدت دو هفته در جزیره 2000 مایل در سواحل سرزمین اصلی استرالیا در میان جهانی نگرانی خود را از گسترش ویروس تسریع خواهد کرد.

شش نفر در استرالیا, همه آنها به تازگی صرف زمان در چین در حال حاضر تشخیص داده شده است با جدید کروناویروس. اما نیز وجود دارد که در حدود 600 شهروندان استرالیا به دام افتاده در هوبئی استان که در ووهان و شهرهای دیگر را به طور موثر تحت مستند برای یک هفته.

دولت گفت که حمل و نقل آن “جدا شده و آسیب پذیر” مردم را به جزیره کریسمس این سایت از یک اردوگاه استفاده می شود برای مسکن غیر قانونی مهاجران و پناه جویان.

زمان برای تخلیه نامشخص باقی مانده است که دولت در انتظار تصویب از چین است. به گفته مقامات هواپیمایی کوانتاس خواهد تسهیل تخلیه.

جزیره کریسمس است که در نزدیکی اندونزی جزیره جاوا مهمی ایفا کرده است اما شطرنجی نقش در استرالیا ستیز با استفاده از دوردست, سایت به خانه پناهندگان و مهاجران. برخی از استرالیایی ها در مورد پیامدهای استفاده از این جزیره به عنوان یک قرنطینه سایت.

در سال گذشته دولت بازگشایی یک مرکز بازداشت در این جزیره در تلاش برای مقابله با قانونی که اجازه زندانیان بیمار به دنبال درمان در سرزمین اصلی.

حرکت مردم را به جزیره کریسمس است نه یک “راه حل مناسب” دکتر تونی Bartone, رئیس جمهور استرالیا, انجمن پزشکی گفت: در اخبار تلویزیون مصاحبه اضافه کرد که دولت تا به حال از دیگر امکانات آن می تواند با استفاده از جمله سایت های نظامی.

مردم به دام افتاده در ووهان گفت: آنها پاره پاره بین ماندن در چین و یا گذراندن دو هفته در یک کنترل از راه دور بازداشتگاه.

“من احساسات متناقضی در مورد آن” دانیل Ouyang استرالیا که بازدید ووهان برای سال جدید قمری تعطیلات گفت: Australian Broadcasting Corporation.

دولت او گفت: تا به حال شده است در مورد آینده چه شرایط آنها باید انتظار می رود در این جزیره است. “چه اتفاقی برای آزادی ما؟”

“جزیره کریسمس برای 14 روز یک بار” بن لی سیدنی در هوبئی استان گفت: صبح سیدنی هرالد. “این یک اقدام شدید.”

آمریکایی فروشگاه ها به فروش خارج از ماسک و کارکنان مراقبت های بهداشتی در معرض خطر عفونت اگر آنها نمی توانند این دنده محافظ.

برخی از محبوب فروشندگان در آمازون می گویند تحویل به تعویق خواهد افتاد برای هفته ها.

ماسک در حال فکر به سرعت گسترش بیماری هنگامی که آنها فرسوده توسط افراد بیمار در مکان های شلوغ مانند اتاق های اورژانس دفاتر مترو و اتوبوس. توسط حاوی سرفه و عطسه, ماسک جلوگیری از ویروس مملو از قطرات از spewed به هوا و بر روی در نزدیکی سطوح.

احتکار توسط سالم به این معنی که بیمارستان و درمانگاه و دفاتر پزشکان می تواند اجرا شود. پزشکان و پرستاران در درمان بیماران مبتلا به عفونت های تنفسی باید پوشیدن ماسک و جایگزین کردن آنها اغلب به عنوان به زودی به عنوان تبدیل شدن آنها به خیس, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

C. D. C. رسیدن به تولید کنندگان برای جلوگیری از کمبود به خصوص در بیمارستان, یک مقام آژانس گفت.

نظرات از یک پزشک در شانگهای رسید در سراسر رسانه های اجتماعی چینی پس از او در توصیف چالش برانگیز اعضای حزب کمونیست به رهبری در مبارزه با شیوع کروناویروس.

دکتر ژانگ Wenhong سر و حزب از بیماری های عفونی بخش در Huashan بیمارستان گفت: موج اول از پزشکان از شانگهای به سر به شیوع این کانون در هوبئی استان داوطلب بودند اما او بعد از دستور اعضای حزب کمونیست به دنبال کت و شلوار.

“دسته اول بودند و همه چشم پزشکان” او گفت:, و اضافه کرد که آنها رفت و به خط مقدم زمانی که آنها حتی نمی دانند که خطر ابتلا به این ویروس.

اما آن را ناعادلانه به استفاده از نوع دوستی خود گفت: دکتر ژانگ که مسئول سازماندهی تیم پزشکی فرستاده شده از شانگهای.

“من را تغییر داد و تمام خط مقدم مواضع به اعضای حزب کمونیست” او گفت:. “نمی کمونیست ها می گویند زمانی که آنها در زمان سوگند که آنها منافع مردم است؟”

نظرات خود را در اشاره به حزب کمونیست تلاش برای کنترل پاسخ به اپیدمی حتی به عنوان برخی از منتقدان گفته اند که وسواس خود را با پنهان کاری کمک های اولیه گسترش این بیماری است.

در روز سه شنبه حزب و کمیته مرکزی به نام اعضای جامعه پزشکی به “بازی نقش پیشتاز و ساخت یک دفاع قوی در شبکه” در برابر این بیماری رسمی رادیو فردا خبر داد.

پاسخ آنلاین به دکتر ژانگ اظهارات به طور گسترده ای حمایتی با بسیاری از نظر ستایش او بلانت زبان. برخی حتی به او پیشنهاد کرد که به جای رهبران در هوبئی که شده اند به شدت انتقاد بیش از وقوع.

مردم دلایل پیوستن به حزب بزرگ شده اند کمتر ایدئولوژیک در دهه های اخیر و عضویت به طور فزاینده ای به عنوان یک راه برای ایجاد ارتباط و تقویت چشم انداز حرفه ای. برخی از کاربران رسانه های اجتماعی نشان می دهد که آنها پشتیبانی دکتر ژانگ زیرا او مجبور بود اعضای حزب به زندگی می کنند تا به تعهدات خود از خدمات عمومی.

“آنچه که ما در حال از چپ به استنباط این است که بسیاری از اعضای حزب مخفی در پشت و اجازه دهید صادقانه به مردم اتهام به جبهه” نوشت: یک دیدگاه در Weibo. “واقعیت این است که بسیاری از اعضای حزب در خارج برای وضعیت و نفع شخصی و نه برای خدمت به مردم است.”

ترس است که مرموز و حرکت سریع ویروس در چین می تواند تاثیر اقتصاد جهانی سوار سرمایه گذاران در آسیا به تخلیه سهام در روز پنج شنبه.

پول فرار ریسک دارایی مانند سهام و نفت و سرازیر شد به جای آن به سرمایه گذاری های که در نظر گرفته پناهگاه های امن مانند طلا به تعداد رو به رشد از سیاستگذاران و اقتصاددانان و مدیران شرکت ها به صدا هشدار دهنده. عمده معیار در سراسر منطقه کاهش بیش از 1 درصد است. اروپا و وال استریت همچنین نگاه آماده برای یک روز از فروش.

در اوایل اقتصاددانان به حال این باورند که اقتصاد چین نمی خواهد به احتمال زیاد به شدت ضربه به عنوان آن در طول 2002-2003 شیوع بیماری سارس. بعضی از آنها در حال حاضر شروع به تجدید نظر در چشم انداز خود را به عنوان اطلاعات بیشتر در مورد ظهور تعداد موارد و سرعت انتقال از coronavirus.

تعداد فزاینده ای از شرکت ها نیز هشدار داد آنها را مجبور به بستن یا تغییر عملیات و می تواند یک ضربه مالی گسترده از اختلال در کسب و کار در چین است.

در توکیو و هنگ کنگ سهام بودند پایین 1.5 درصد در حالی که در سئول آنها کاهش 1.7 درصد است. معامله گران در تایپه از بازگشت از قمری تعطیلات سال جدید تحت فشار قرار دادند, بازار پایین 5.8 درصد است. چین بازارهای بسته باقی می ماند برای تمدید تعطیلات تا فوریه. 3.

قیمت نفت خام برنت بین المللی معیار آمار پایین ترین قیمت در این سال قبل از بریده برخی از ضرر و زیان خود را. آن معامله شد و در حدود 59 دلار در هر بشکه رسید.

سیاستگذاران در ژاپن و ایالات متحده صادر شده هشدار در مورد تاثیر بالقوه این ویروس در اقتصاد است. “وجود دارد را به وضوح مفاهیم گفت:” فدرال رزرو صندلی جروم H. پاول روز چهارشنبه. “ما فقط باید برای دیدن آنچه که این اثر جهانی است.”

گزارش شد کمک توسط راسل گلدمن Austin Ramzy, Alexandra, استیونسون, Motoko غنی و Makiko Inoue, Daisuke Wakabayashi کارن Weise و مایک اسحاق. Elsie چن زو تفاهم آلبی ژانگ کهربا وانگ Yiwei وانگ و کلر فو کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im