Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: مرگ در فیلیپین اولین بار است که در خارج از چین

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • یک مرد از ووهان درگذشت در فیلیپین.
  • مرگ و میر گذشت 300 با بیش از 14,000 عفونت را تایید کرد.
  • چین گزارش شیوع یک نوع متفاوت: آنفولانزای پرندگان.
  • فهرست کشورهای محدود کردن بازدید کننده از چین رشد می کند.
  • هنگ کنگ پزشکی کارگران تهدید به اعتصاب دوشنبه.
اعتبار…هارون Favila/آسوشیتد پرس

44 سال در فیلیپین مرده است از coronavirus مقامات بهداشت گفت: او اولین شناخته شده مرگ در خارج از چین است. مرد ساکن ووهان, چین, کانون, ویروس, درگذشت در روز شنبه پس از در حال توسعه چه مقامات به نام “ذات الریه شدید.”

“این اولین بار است که شناخته شده مرگ از کسی که با 2019-nCoV در خارج از چین” سازمان بهداشت جهانی در فیلیپین در بیانیه ای گفت: با استفاده از ویژگی های مختصر برای coronavirus.

مقامات بهداشتی فیلیپین گفت: این مرد تا به حال وارد این کشور در ژانویه. 21 با 38 سال است که باقی می ماند در زیر مشاهده است.

چقدر بد خواهد Coronavirus شیوع ؟ در اینجا 6 عامل کلیدی

در اینجا چیزی است که تحقیقات اولیه می گوید در مورد چگونه پاتوژن رفتار و عوامل است که تعیین خواهد کرد که آیا می توان آن را شامل.

“در چند روز گذشته بیمار پایدار بود و نشان داد نشانه هایی از بهبود وضعیت بیمار رو به وخامت گذاشته در 24 ساعت گذشته در نتیجه او مرگ” به وزیر بهداشت, Francisco دوقو سوم گفت.

ساعت قبل از مرگ اعلام شد, فیلیپین گفت: آن را به طور موقت ممنوع غیر فیلیپینی ورود مسافران از سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ و ماکائو است.

آقای دوقو گفت فیلیپین شد و در حال حاضر رعایت 23 افرادی که جدا شده اند در بیمارستان ها ممکن است با علائم کروناویروس.

“تحولات جدید در حکم سخت کوش تر رويکرد حاوی تهدیدات 2019-nCoV,” او گفت:.

مقامات چینی روز یکشنبه گزارش داد افزایش موارد جدید.

◆ مرگ و میر در چین افزایش یافت و به حداقل 304.

◆ بیش از 2000 مورد جدید نیز در این کشور ثبت شده در 24 ساعت گذشته با افزایش در سراسر جهان در مجموع به حدود 14,380 با توجه به چینی و سازمان بهداشت جهانی داده است. اکثریت قریب به اتفاق موارد در داخل چین; در حدود 100 نفر تایید شده اند در حداقل 23 کشورهای دیگر است.

◆ همه از چین در استان ها و مناطق در حال حاضر شده است را لمس شیوع.

◆ کشور و منطقه است که باید مورد تأیید: تایلند, ژاپن, هنگ کنگ, سنگاپور, تایوان, استرالیا, مالزی, مالزی, روسیه, فرانسه, ایالات متحده آمریکا, کره جنوبی, آلمان, امارات متحده عربی و کانادا و انگلستان و ویتنام و ایتالیا و هند و فیلیپین و نپال و کامبوج و سریلانکا و فنلاند و سوئد و اسپانیا.

◆ موارد ثبت شده در تایلند, تایوان و آلمان و ویتنام و ژاپن و فرانسه و ایالات متحده درگیر بیمارانی که تا به حال نه به چین بوده است.

◆ چین خواسته است تا اتحادیه اروپا برای کمک در خرید ضروری و مورد نیاز تجهیزات پزشکی از کشورهای عضو های رسمی چین شین هوا اخبار آژانس گفت: در روز شنبه.

Coronavirus نقشه: ردیابی گسترش شیوع

این ویروس بیمار بیش از 14,500 مردم در چین و 23 کشور دیگر.

چین اعلام کرده است که در برخورد با یکی دیگر از بیماری شیوع این یکی بیشتر تاثیر حیوانات, اما همچنین به طور بالقوه مرگبار در میان مردم است.

وزارت کشاورزی گفت: از اواخر روز شنبه که تازه شیوع یک فرم کشنده آنفولانزا کردم طیور در جنوب استان هونان که مقامات دستور داده بود کشتار 17,828 جوجه.

چین قبلا برخورد با چند پرنده آنفولانزا شیوع بیماری — های اخیر در مارس 2019. در مورد H5N1 آنفلوآنزای مرغی ویروس پیدا شد در یک مزرعه در شهرستان شینگ. مزرعه بود 7,850 جوجه و بیش از نیمی از مرگ و از آنفولانزای پرندگان وزارت گفت. آن را به نام فشار “به شدت بیماری زا.”

اگر چه ویروس آنفلوآنزای مرغی به شمار بیشتر از یک خطر به مرغ از انسان — آن را به راحتی انتقال در میان مردم — سازمان بهداشت جهانی از سوی کشورها به گارد چرا که این ویروس می تواند جهش به انتقال فرم و پتانسیل به علت یک بیماری همه گیر.

آخرین شیوع می آید به عنوان چین هایش با یک تب خوکی آفریقایی بیماری همه گیر است که آلوده به ده ها هزار نفر از خوک ها. آن می تواند استوک بیشتر نگرانی در میان مردم در مورد این کشور عرضه مواد غذایی.

نیوزیلند در روز یکشنبه شد آخرین کشور به اعمال محدودیت در مسافران از سرزمین اصلی چین گفت: این امر انکار ورود به بازدید کنندگان خروج از یا ترانزیت از طریق خشکی به مدت دو هفته شروع در روز دوشنبه.

شهروندان و ساکنان خواهد شد و اجازه ورود به نیوزیلند, اما مورد نیاز خواهد بود به قرنطینه خود را برای 14 روز نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت.

“در نهایت این است که بهداشت عمومی تصمیم,” او گفت:, و اضافه کرد که این محدودیت بودند اقدامات پیشگیرانه برای حفظ کشور ویروس رایگان و شامل در سراسر جهان شیوع.

دولت نیز ارسال یک منشور پرواز با Air New Zealand خدمه به بازگرداندن 300 شهروندان در ووهان.

فیلیپین و ایالات متحده و استرالیا نیز گسترش محدودیت های مسافرتی, موقتا ممنوع غیر شهروندان که به تازگی از سفر به چین است.

کره جنوبی و ژاپن در حال قطع نظر از غیر شهروندان که سفر کرده بود به تازگی به هوبئی استان در مرکز شیوع. تایوان است انکار ورود برای اتباع چینی از گوانگ دونگ در جنوب ساحلی استان که نیز ضرب و شتم توسط ویروس و یا مسافرانی که به تازگی در بازدید از این منطقه است.

ویتنام اخیرا منع تقریبا تمام پروازها به مقصد و از سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ و ماکائو تا زمانی که ممکن است 1 با توجه به ایالات متحده فدرال اداره حمل و نقل هوایی. اما ویتنام پس از آن تا حدودی کاسته ممنوعیت آن اجازه می دهد پرواز از هنگ کنگ و ماکائو به ادامه در حالی که ممنوعیت در محل برای سرزمین اصلی چین, حمل و نقل هوایی, مقامات گفتند.

به عنوان بسیاری از 9,000 پزشکی کارگران در هنگ کنگ متعهد شده اند به اعتصاب این هفته یک تهدید است که آلارم خاک این مقامات به عنوان آنها در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

کارگران خواستار آن است که دلار هنگ کنگ تمام بازرسی مرزی برای بازدید از سرزمین اصلی چین گفت: آنها نشان دهنده یک خطر برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در این شهرستان است. آنها در حال برنامه ریزی برای فلج عروق کرونر و سپس خدمات اورژانس در بیمارستان یک اتحادیه تشکیل شده در شهرستان را ضد دولتی جنبش اعتراضی گفت.

“ما معتقدیم که چنین اقدامات ما آخرین رفت و آمد مکرر” بیمارستان اقتدار کارکنان داد نوشت: در بیانیه شنبه شب.

بر اساس این طرح غیر ضروری کارکنان بیمارستان کاربرانی که متعلق به اتحادیه نمی خواهد رفتن به محل کار در روز دوشنبه. اگر دولت موفق به بستن مرز و توجه خود را به خواسته های دیگر توسط 9 بعد از ظهر اعضای اتحادیه اداره خدمات اضطراری نیز اعتصاب اتحادیه گفت.

متی Cheung, هنگ کنگ, No. 2, رسمی, اعتراض به پزشکی کارگران به تجدید نظر و مقایسه آنها را به نگهبان ،

“در این لحظه بحرانی به اعتقاد من عموم مردم را در تعداد پرسنل پزشکی برای مبارزه با این بیماری همه گیر هم در روح و حرفه ای,” او نوشت: در یک پست وبلاگ در روز یکشنبه ،

هنگ کنگ تایید آن 14 coronavirus مورد اواخر روز شنبه. بیمار 80 ساله مرد سفر کرده بود برای چند ساعت به سرزمین اصلی چین در اوایل ماه ژانویه و بعد از آن چند روز را صرف در ژاپن است.

در برابر استدلال این کار اقدام مقامات دولتی می گویند که تعداد بازدید کنندگان از سرزمین اصلی و کشورهای دیگر کاهش یافته است به طور قابل توجهی پس از آنها بسته چندین نقاط مرزی و ایستگاه های راه آهن و برش پرواز ورود به نصف.

اما چند مرز امتیاز باز باقی می ماند و بسیاری از کارگران پزشکی ترس غرق سیل بازدید کنندگان به دنبال درمان در هنگ کنگ را به خوبی در نظر گرفته سیستم مراقبت های بهداشتی. آنها همچنین ابراز سرخوردگی در مورد بیماران از سرزمین اصلی چین پنهان کردن خود را در سفر و تاریخ پزشکی به طور بالقوه با به خطر انداختن سایر بیماران ،

گزارش شد کمک توسط Austin Ramzy, Jason گوتیرز, پارچه ململ مه و Sui-لی Wee.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im