Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: کروز کشتی ژاپن در حال حاضر 61 مورد

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • افزایش شدید در تعداد coronavirus موارد در کشتی کروز خاموش ژاپن است.
 • مرگ و میر در چین پیشی بگیرد 600 و عفونت بالا 31,000.
 • چین شروع آزمایش بالینی یک داروی آزمایشی برای این ویروس جدید است.
 • هنر بازل بین المللی نمایشگاه هنر, لغو آن هنگ کنگ نسخه.
اعتبار…Kim Kyung-Hoon/ایسنا

مقامات ژاپن روز جمعه گفت که 61 نفر تست مثبت برای coronavirus در یک قرنطینه کشتی کروز در یوکوهاما یک شیب افزایش از 20 موارد تایید شده در روز پنج شنبه.

مقامات نمایش 273 مسافر آنها گفته شد به طور بالقوه در معرض ویروس. 41 مورد جدید بود گرفته شده کشتی برای درمان پزشکی.

بیش از 2000 مسافر در الماس شاهزاده خانم کشتی گیر شده است در داخل کابین خود را برای روز به عنوان بخشی از یک دو هفته ای قرنطینه. وعده های غذایی نامنظم شده است و تنها در روز پنج شنبه شد و گروه های کوچک و در نهایت مجاز به خارج رفتن و نفس کشیدن برخی از هوای تازه.

“من می شنوم درد سرفه از یک خارجی در نزدیکی یک اتاق” یک مسافر در توییتر نوشت در روز پنج شنبه اشاره کرد و با نگرانی که خدمه ارائه شد وعده های غذایی از یک اتاق به اتاق. “من ممکن است آلوده امروز یا فردا.”

دیگر مسافران که شده است ، whiling دور برخی از زمان در رسانه های اجتماعی گفت: بیشتر افت. یکی اشاره کرد که عرضه شد در حال نقل مکان کرد به بندر و آمبولانس بودند و موقعیت. یکی دیگر گفت که سرگرمی خدمه بوده و بازدید از اتاق مهمان به تشویق مردم و کاغذ توالت شده بود توزیع شده است.

از 41 مورد جدید, 21 شد ژاپن, وزارت بهداشت, کار و رفاه گفت. هیچ یک از کسانی که 41 مسافران بودند در بیماری جدی که از صبح روز جمعه.

مرگ و میر و تعدادی از عفونت در ادامه به اوج در چین با توجه به اطلاعات رسمی منتشر شده در اوایل روز شنبه.

در سراسر کشور بیش از 70 جدید مرگ و میر و 3,100 موارد جدید پدید آمده در حالیکه در 24 ساعت ملی سلامت, مقامات گفتند.

چهره های جدید به ارمغان آورد تعداد کل مرگ و میر در چین به حداقل 636. و تعداد موارد تایید شده گل رز برای 31,161.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. در 5 سال 2020

  • چه Coronavirus و چقدر خطرناک است ؟
   خوانده شده در دستگاه تنفسی ویروس از جمله علائم آن و چگونگی آن منتقل می شود.
  • چقدر بد می تواند وقوع بود ؟
   در اینجا شش عامل کلیدی است که تعیین خواهد کرد که آیا می توان آن را شامل.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   شما می توانید مسیر خود را movementwith این نقشه است.
  • چگونه است که ایالات متحده تحت تاثیر قرار?
   شده اند وجود دارد حداقل یک دوجین موارد است. آمریکا شهروندان و دارندگان اقامت دائم که پرواز به ایالات متحده از چین در حال حاضر موضوع به یک دو هفته ای قرنطینه.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   چندین کشور از جمله ایالات متحده را دلسرد سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.بسیاری از مسافران گذاشته شده اند در برزخ در حالی که به دنبال تغییر و یا لغو رزرو.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید.

شصت و نه از تازگی گزارش شده مرگ و میر رخ داده در استان هوبی, قلب شیوع مقامات گفت: اما نیز وجود دارد چهار مرگ و میر در خارج از استان: در تلويزيون هنان گوانگدونگ و Hainan استان.

تا کنون اکثریت قریب به اتفاق از تایید مرگ جای گرفته اند در هوبئی هر چند مرگ نیز گزارش شده در سایر استان های چینی هنگ کنگ و فیلیپین. بیش از 200 عفونت گزارش شده در خارج از چین است.

بسیاری از پزشکان بر این باورند که مرگ و میر و عفونت در چین در حال undercounted چون بیمارستان ها و آزمایشگاه ها تحت شدیدترین فشار برای تست ویروس. مقامات محلی در استان هوبی, مرکز شیوع نامیده اند در مراقبت های بهداشتی کارگران برای سرعت بخشیدن به روند.

بسیاری از بیمار ساکنان در هوبئی همچنین می گویند که آنها تبدیل شده است که دور نامعقول بيمارستان که فاقد کیت های آزمایش و تخت.

وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان تایید شده ای برای بیماری های ناشی از coronaviruses. اما به عنوان شیوع را نشان می دهد نشانه کمی از فروکش چین جعل جلوتر با تلاش برای پیدا کردن یکی.

روز پنجشنبه چین شروع ثبت نام از بیماران در یک کارآزمایی بالینی remdesivir یک ضد ویروسی داروی ساخته شده توسط جلعاد آمریکایی دارویی ،

این دارو باید با توجه به صورت داخل وریدی تجربی است و هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده برای هر گونه استفاده و مطالعه نشده است در بيماران مبتلا به هر بیماری کروناویروس. اما مطالعات آلوده موش ها و میمون ها پیشنهاد کرده اند که remdesivir می تواند به مبارزه با coronaviruses.

و به نظر می رسد امن است. آن را تست شد و بدون عوارض در بیماران ابولا, اگر چه آن را به خوبی کار نمی کند در برابر آن ویروس است که در خانواده های مختلف از coronaviruses.

پزشکان در ایالت واشنگتن به remdesivir برای اولین coronavirus بیمار در ایالات متحده در هفته گذشته پس از خود بیماری بدتر شده و پنومونی توسعه یافته هنگامی که او شده است می خواهم در بیمارستان برای یک هفته. علائم خود را بهبود روز بعد.

هنوز مقامات شرکت خواست احتیاط. “این مهم است که به نگه داشتن در ذهن که این طب تجربی است که تنها استفاده شده است در تعداد کمی از بیماران مبتلا 2019-nCoV به تاریخ” رایان McKeel یک جلعاد گفت در یک ایمیل.

در این سال نسخه ای از هنر بازل در هنگ کنگ یکی از مهم ترین مقاصد بین المللی در بازار هنر, تقویم لغو شده است با سازمان با استناد به “ناگهانی و گسترده شیوع” از coronavirus در چین است.

این نمایشگاه به اجرا مارس 17 از طریق 21 مارس در هنگ کنگ کنوانسیون و مرکز نمایشگاه ها و ویژگی برتر گالری از آسیا و فراتر از آن.

“تصمیم به لغو هنر بازل در هنگ کنگ بود بسیار دشوار است برای ما” گفت: Bernd Stadlwieser مدیر اجرایی MCH گروه سوئیس شرکت در پشت این نمایشگاه است. او گفت: سازمان تا به حال کاوش “هر گزینه ممکن از جمله به تعویق انداختن این نمایشگاه” قبل از انعقاد آن باید لغو شود.

MCH ذکر شده عوامل متعددی از جمله سلامت و ایمنی کارگران و بازدید کنندگان چالش های لجستیکی از نصب این رویداد و افزایش مشکلات سفر به کنگ Hong خود را. سه خطوط هوایی آمریکا را به حالت تعلیق پروازها به مقصد سرزمین اصلی چین است.

هفته گذشته به عنوان هنگ کنگ تعطیل موزه ها و مدارس و محدود پرواز از سرزمین اصلی شرکت نمایندگی خواهان بسته شدن این نمایشگاه است.

روز چهار شنبه در لندن با فروشنده ریچارد Nagy یکی از بیش از 240 شرکت کنندگان در این رویداد ارسال یک ایمیل به سازمان.

“یکی از مشتریان خارجی حضور پیدا خواهد کرد و آنها را شگفت زده کرد این نمایشگاه است که هنوز هم در” آقای Nagy نوشت. “کاملا وجود دارد هیچ شکی در ذهن ما است که این نمایشگاه هنر در حال حاضر به صورت تجاری در حمایت از زندگی مصنوعی.” این ایمیل به این نتیجه رسیدند که عادلانه بود “سختی زخمی” و نیاز به “قرار داده و از آن بدبختی است.”

تقاضا برای پرواز به سرزمین اصلی چین از ایالات متحده در زمان شیرجه بینی در اواخر ماه ژانویه به شدت شیوع روشن شد با توجه به داده ها از شرکت های هواپیمایی گزارش شرکت صنعت متعلق به معامله تهاتری.

فروش که تنها تا حدودی پایین تر در اوایل این ماه بود پایین 59 درصد در هفته چهارم ژانویه در مقایسه با مدت سال قبل با توجه به اطلاعات است که بر اساس 1.8 میلیون بلیط فروخته شده در ژانویه 2019 و 2020.

بلیط بازپرداخت سر به فلک کشید با 534 درصد است که هفته سال بیش از سال است.

تقاضا برای پرواز به آسیا نشان داد کوچکتر کاهش 18 درصد در هفته چهارم ژانویه با تعداد بازپرداخت تا 215 درصد است. شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان ذکر شده از جمله کاهش تقاضا در هفته های اخیر به عنوان آنها را به شدت کاهش خدمات به سرزمین اصلی چین با لغو كردن به هنگ کنگ در روزهای اخیر.

هوایی چین یکی از فعال ترین nonstop حامل بین ایالات متحده و چین اشاره کرد که کاهش تقاضا در این هفته در یک درخواست برای فدرال تصویب به شدت کاهش خدمات. در مواقع اضطراری درخواست ثبت با حمل و نقل اداره در روز یکشنبه شرکت هواپیمایی گفت: می خواستم به جای آن زمان آمریکا پرواز با فقط دو راه یکی از خدمت هر یک از ساحل.

یکی از مسیر های اتصال خواهد پکن با لس آنجلس و سان فرانسیسکو. دیگر خواهد اتصال پکن با کندی فرودگاه بین المللی در نیویورک و فرودگاه بین المللی دالس در نزدیکی واشنگتن است. طرح رنگی موجود خدمات به نیوآرک شیکاگو و هیوستون.

در سال 2018 و هوا و چین انجام شده مسافران بیشتر از هر شرکت هوایی بدون توقف پروازهای بین ایالات متحده و چین است. از 8.5 میلیون نفر که پرواز در پرواز چنین است که در سال در حدود 19 درصد پرواز هوایی چین است. هواپیمایی متحده بود شماره 2 با 17 درصد است.

گزارش شد کمک توسط Daniel, ویکتور, Eimi Yamamitsu, Niraj Chokshi دنیس Grady, اسکات Reyburn و ویویان وانگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>