Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: تایید جهانی عفونت های بالای یک میلیون; آمریکایی ها خواست به پوشیدن ماسک

新冠病毒疫情最新消息

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • جهانی به عفونت افزایش می یابد, راهنمایی در ماسک معکوس شده است.
  • بریتانیا مسابقه برای ‘ایمنی گذرنامه’ برای سرعت بخشیدن به بازگشت به کار.
  • داده ها نشان می دهد که شکاف درآمد در محدود کردن جنبش است.
  • نیویورک تایمز عفونت پایگاه داده به عموم مردم باز است.
  • چگونه کروناویروس که باعث سردرگمی با عباراتی مانند ‘قله های’ ‘تست’ و ‘مستند.’
  • مغلوب ساختن پیشی جستن فراخوانی دفاع تولید عمل می کنند و انتقاد 3M.
  • آلمان پاسخ نگه می دارد و مرگ و میر پایین و مرکل را تایید رتبه soars.
اعتبار…الساندرو Grassani برای نیویورک تایمز

جهانی به عفونت افزایش می یابد, راهنمایی در ماسک معکوس شده است.

برای ماه, مقامات بهداشتی شده اند راه رفتن بی دست و پا خط در ماسک گفت: آنها ارائه کمی و یا بدون حفاظت و باید محفوظ برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

که تناقض به نظر می رسد به وضوح در حال حاضر.

کاخ سفید در حالی که توقف کوتاه از اعلام رسمی سیاست های پیوست شهرداران از لس آنجلس و نیویورک و چند کشورهای اروپایی و آسیا در توصیه که مردم پارچه ای ماسک صورت در, حتی اگر آنها بدون علائم است.

که ممکن است کمک به جلوگیری مردم از انتقال coronavirus اما اجتماعی فاصله باقی مانده بهترین راه برای کاهش سرعت گسترش بهداشت مقامات می گویند. نزدیک به چهار میلیارد نفر بر روی این سیاره — نیمی از بشریت خود را در روز جمعه تحت برخی از مرتب کردن بر اساس سفارش به ماندن در خانه های خود.

این مستندات باید منجر به فروپاشی اقتصاد جهانی تبخیر 10 میلیون شغل در ایالات متحده فقط در دو هفته. بورس های جهانی که تا به حال رسید روز پنج شنبه پس از یک واهی و صدای جیر جیر از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد بازارهای نفت غوطه ور دوباره در روز جمعه در پی نگرانی که درد خواهد بود عمیق و طولانی مدت در حالی که ایالات متحده آتی اشاره کرد و پایین تر است.

دیزنی است که بسته خود پارک و تاخیر در آن بزرگترین فیلم منتشر شده است فلج با این بیماری همه گیر. آن اعلام کرد که این امر کردند کارگران “که شغل نیست و لازم است در این زمان” شروع مارس 19.

دولت وعده داده اند تریلیون دلار در تلاش برای محدود کردن آسیب.

هیچ کدام از آن متوقف شده است این ویروس را وحشی حمله جهانی. حداقل یک میلیون عفونت تشخیص داده شده اند در سراسر جهان, اما کارشناسان شک تعداد واقعی به مراتب بزرگتر به دلیل موارد بدون علامت و تاخیر در گسترده تست. استرالیا پزشکی رئیس تخمین زده می شود که بین پنج میلیون و 10 میلیون نفر.

به عنوان پکن و واشنگتن اعلام کرد تنش زدایی در کمین آن پدید آمده که C. I. A. شده بود هشدار کاخ سفید پس از حداقل فوریه چین بسیار کم بها دادن به ابعاد این بحران محدود کردن سودمندی داده های خود را در مدل های پیش بینی.

مدل سازان در حال حاضر هدایت دیگر تیره و تار اطلاعات بیشتر از آن که از اروپا است.

‘ما را مرده از صبح تا شب’

هیچ کشور شده است ضربه سخت تر توسط coronavirus از ایتالیا و استان رنج می برد به عنوان ضرر و زیان های بسیاری به عنوان برگامو. عکس ها و صداها از آنجا بیرون کشیدن یک پرتره از ناامیدی.

به امید مرگ عوارض در ایتالیا و اسپانیا حسابداری برای حدود نیمی از 53,000 مرگ و میر در سراسر جهان افزایش یافت و در عین حال دوباره. اما این بحران عمیق تر در سراسر قاره با بیش از 5 ، 000 مرگ و میر در فرانسه حدود 3000 در بریتانیا و بیش از 1 ، 000 در هر دو آلمان و بلژیک.

تعداد ثبت مرگ و میر در ایالات متحده در صدر 1000 نفر در یک روز برای اولین بار. در شهر نیویورک مرکز کشور شیوع هر دو بیمارستان ها و morgues تلاش برای پاسخگویی به افزایش تقاضا است.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو در روز پنج شنبه هشدار داد که زمان در حال اجرا بود برای پیدا کردن بحرانی منابع از جمله هواکش مورد نیاز برای حفظ بیشتر بیماران بدحال.

“اگر یک فرد می آید و نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی و شما لازم نیست که یک شخص می میرد” آقای کومو گفت: در جلسه توجیهی روزانه در آلبانی. “که بی پرده معادله در اینجا. و در حال حاضر ما یک میزان سوختگی است که نشان می دهد ما در مورد شش روز در انبار.”

بریتانیا مسابقه برای ‘ایمنی گذرنامه’ برای سرعت بخشیدن به بازگشت به کار.

بریتانیا در حال برنامه ریزی برای به موضوع “ایمنی گذرنامه” برای کارگران مشاغل کلیدی که گواهی کسانی که بهبود یافته اند از coronavirus — حمل و آنتی بادی قابل شناسایی توسط یک آزمایش خون — که اجازه می دهد آنها را برای از سرگیری یک زندگی کاری عادی.

اگر چه در مراحل اولیه این ایده می تواند بخشی از گسترده تر استراتژی خروج از سراسر کشور مستند پس از گسترش این بیماری شده و تحت کنترل در آورد.

“ما باید یک جریان در حال انجام کار بر ایمنی” به وزیر بهداشت, متی, Hancock, بی بی سی گفت در روز جمعه. “ما به طور بالقوه داشتن گواهی ایمنی به طوری که اگر مردم از طریق آن بوده است و زمانی که علم روشن است در مورد نقطه که در آن آنها سپس ایمنی مردم و سپس می توانید شروع به برگشت به حالت عادی است.”

مقیاس هر گونه ابتکار عمل است که به احتمال زیاد بستگی به دولت موفقیت در نورد آنتی بادی آزمایش نشان می دهد که آیا افرادی که تجربه نور علائم — و یا هیچ کدام در همه — به احتمال زیاد سیستم ایمنی بدن از بیماری است.

دولت می گوید که این کار برای اطمینان حاصل شود که این آزمون ها به اندازه کافی دقیق, اما نه همه آنها در حال انجام به استانداردهای مورد نیاز و اطمینان است.

پرنس چارلز وارث تاج و تخت بریتانیا افتتاح شد, کشور, جدیدترین و بزرگترین بیمارستان در روز جمعه با ظرفیت 4,000 تخت. موقت مرکز N. H. S. بلبل است در نمایشگاه مرکز در شرق لندن است که تبدیل شد در فقط نه روز.

پرنس چارلز که در اوایل این هفته به پایان رسید خود انزوا زیر خود coronavirus تشخیص و افتتاح بیمارستان از طریق یک لینک ویدئو از اسکاتلند.

داده ها نشان می دهد که شکاف درآمد در محدود کردن جنبش است.

در شهرستانها در سراسر امریکا و بسیاری از درآمد کارگران همچنان به حرکت در اطراف در حالی که کسانی که پول بیشتر ماندن در خانه و محدود کردن قرار گرفتن در معرض خود را به coronavirus با توجه به گوشی های هوشمند محل دادهها توسط نیویورک تایمز.

اگر چه مردم در همه درآمد گروه در حال حرکت کمتر از آنها قبل از بحران ثروتمند مردم به ماندن ترین خانه به خصوص در طول ایام کار در هفته. نه تنها این, اما تقریبا در هر حالت آنها شروع به انجام این کار روز قبل از فقرا به آنها شروع به سر در اجتماعی فاصله به عنوان ویروس گسترش با توجه به داده های جمع آوری از محل تجزیه و تحلیل شرکت Cuebiq که آهنگ در حدود 15 میلیون نفر کاربران تلفن همراه در سراسر کشور روزانه.

داده های مکان آن را همه می گوید: در خانه ماندن در طول Coronavirus لوکس است

به عنوان ویروس همچنان به گسترش در سراسر کشور یک تجزیه و تحلیل از تلفن همراه داده ها نشان می دهد که کسانی که در ثروتمندترین مناطق شده اند قادر به کاهش حرکات آنها بیشتر از کسانی که در فقیرترین مناطق.

داده ها ارائه می دهد زمان واقعی شواهدی از شکاف گذاشته لخت توسط coronavirus بیماری همه گیر — که در آن مردم ثروتمند نه تنها بیشتر امنیت شغلی و مزایای بلکه بهتر ممکن است قادر به جلوگیری از تبدیل شدن به بیمار است.

شیوع بسیار جدید است که رابطه بین وضعیت اجتماعی و اقتصادی و عفونت نرخ تعیین نمی شود اما داده های دیگر از جمله آخرین آمار منتشر شده توسط مقامات بهداشت عمومی در شهر نیویورک نشان می دهد که coronavirus ضربه کم درآمد محله سخت ترین.

نیویورک تایمز عفونت پایگاه داده به عموم مردم باز است.

نیویورک تایمز است که در تلاش برای پیگیری جزئیات هر مورد تایید شده در ایالات متحده جمع آوری اطلاعات از فدرال و ایالتی و مقامات محلی در سراسر ساعت. اعداد در این مقاله به روز شده چند بار در روز بر اساس آخرین اطلاعات ما روزنامه نگاران در حال جمع آوری از سراسر کشور است. بار ساخته شده است که اطلاعات عمومی در امید کمک به محققان و سیاستگذاران به عنوان آنها به دنبال به سرعت همه گیر و جلوگیری از آنهایی که آینده.

Coronavirus نقشه: ردیابی شیوع جهانی

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از یک میلیون نفر در حداقل 172 کشور جهان است.

چگونه کروناویروس که باعث سردرگمی با عباراتی مانند ‘قله های’ ‘تست’ و ‘مستند.’

ساخت حس از بیماری همه گیر کوروناویروس نیاز به گرفتن تا به سرعت در معانی آنجا که در گذشته ،

مقامات دولتی و متخصصان مراقبت های بهداشتی شیر یا خط کردن اشاره از میزان مرگ و میر مسطح منحنی و مستندات فرض کنید که ما می دانیم که معنی آنها. اما از نظر معنی چیزهای مختلف از کشوری به کشور, دولت به, دولت, و حتی شهر به شهر و فرد به فرد.

مقامات با استفاده از همین عبارات در مورد توده تست caseloads و مرگ و میر برای توصیف شرایط بسیار متفاوت. که باعث می شود آن را سخت برای دادن پاسخ روشن به پرسش حیاتی: چقدر بد هستند همه چیز ؟ جایی که آنها به رهبری?

مردم جستجو برای بینش با مقایسه کشور خود را به کسانی که دورتر همراه در این بیماری همه گیر. اما اگر شرایط گمراه کننده هستند و یا در راه های متفاوت مقایسه ناقص هستند. همچنین آمار و واژگان ارائه یک حس کاذب از دقت در حالی که در واقعیت این اطلاعات ما نشان می دهد که تنها کسری از آنچه می گذرد.

“این موارد جدید و یا مرگ و میر در هر روز داده می شود به عنوان دقیق اعداد و ما روت را که در ارزش اسمی” گفت: Mark N. Lurie, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه براون در دانشکده بهداشت عمومی. “اما کسانی که به دور از دقیق آنها عمیقا ناقص و معنی آنها متفاوت است از جایی به جای دیگر و از دوره زمانی به دوره زمانی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن فراخوانی دفاع تولید عمل می کنند و انتقاد 3M.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان هدف در روز پنج شنبه در تولید لوله 3M است که افزایش تولید N95 ماسک ماسک که فیلتر ذرات کوچک و قطرات از هوا.

“ما ضربه 3M سخت امروز پس از دیدن آنچه که آنها انجام می دهند با ماسک خود را” آقای ترامپ گفت: در توییتر ارسال. “شگفتی بزرگ برای بسیاری از دولت به عنوان به آنچه که آنها انجام می دهند — باید یک قیمت به پرداخت!”

در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی پیش از آن در روز آقای ترامپ اعلام کرد او در استناد به دفاع تولید عمل 1950s قانون برای کمک به ساحل, رو به کاهش تامین تجهیزات پزشکی. این اقدام پس از درخواست های از جان گذشته از فرمانداران و مراقبت های بهداشتی با مقامات در تلاش هستند که برای رسیدگی به افزایش coronavirus بیماران.

به عنوان ویروس جاروب در سراسر ایالات متحده 3M گفته است که بالا بردن سرعت تولید N95 ماسک و آن برنامه ریزی برای افزایش تولید در ایالات متحده با 30 درصد بیش از سال آینده.

این شرکت معمولا باعث می شود حدود 400 میلیون ماسک در سال است.

معلوم نیست چه مجموعه ای آقای ترامپ اما تجارت خود را مشاور پیتر ناوارو یک مرجع مایل به 3M در این جلسه ذکر است که “ما تا به حال برخی از مسائل مربوط به مطمئن شوید که همه از تولید که 3M می کند در سراسر جهان” به پایان می رسد تا در حال ارسال “به مکان های راست.”

حتی به عنوان ایالات متحده هایش با یک ماسک کمبود 3M همچنان به فروش انتقادی تجهیزات ایمنی در خارج از کشور با توجه به کسی که مستقیم با آگاهی از این موضوع است.

مینه سوتا-بر اساس شرکت نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

آلمان پاسخ نگه می دارد و مرگ و میر پایین و مرکل را تایید رتبه soars.

آلمان برگزار شده است تا به عنوان یک مدل در سراسر اروپا به عنوان آزمایشگاه کار در سراسر ساعت به روند coronavirus آزمون معیار کلیدی است که منجر شده در آن نسبتا کم تعداد تلفات.

گسترده تست و دیگر اقدامات در نظر گرفته شده به سرعت گسترش ویروس متوقف نشده آن آشکار است. در این کشور تعداد مرگ گذشت 1,000 روز جمعه. اما با 80,000 شناسایی موارد مرگ و میر باقی مانده است و تنها کمی بالاتر از آنفولانزا — 0.23 درصد در مقایسه با بیش از 8 درصد در ایتالیا.

آنگلا مرکل صدر اعظم بازگشت به دفتر او روز جمعه به پایان 14 روز در قرنطینه پس از یک دکتر که تجویز واکسن برای او آزمایش مثبت است. صدراعظم دیده است او را تصویب رتبه بندی پرش به بیش از دولت او را از دست زدن به بحران است.

به عنوان خانم مرکل سر به آنچه قرار است به او نهایی سال در یک نظرسنجی به سفارش پخش عمومی ARD نشان داد که 72 درصد از آلمانی ها بر این باور بودند که دولت او بود که دست زدن به این بحران به خوبی و که اقدامات انجام شده برای جلوگیری از گسترش این بیماری شده اند مناسب است.

این رویکرد شامل صدور میلیاردها یورو کمک مالی به افراد و کسب و کار. اما آن را نیز شامل بسته شدن مرزهای خروج دهها هزار نفر از فصلی کارگران مزرعه قادر به ورود به این شهرستان به عنوان بهار فصل کاشت آغاز می شود.

برای اطمینان از عرضه مواد غذایی و پر کردن نیروی کار شکاف دولت گفت: آن را جذب به عنوان بسیاری از 80,000 کارگران در کشورهای شرق اروپا در پایان ماه مه. تمام متقاضیان باید به تصویب یک آزمون پزشکی و سپس پرواز به طور مستقیم از کشورهای خود. یک بار در آلمان, حرکات خود را محدود به مکان خود را از کار.

استونی دولت با استفاده از این ویروس به فشار یک nativist دستور کار است.

به عنوان استونیایی عمومی تماشا مقامات تلاش نومیدانه برای شامل شیوع کروناویروس در جزیره سارما دولت بی سر و صدا تصویب قانونی که ارسال صفحه اصلی تمام کارگران بیکار از خارج از اتحادیه اروپا.

این قانون پیش نویس توسط وزارت کشور که رهبری مارت Helme سر از راست استونیایی حزب محافظه کار مردم. آقای Helme است که از منتقدان بزرگ اقلیت روس در استونی و شناخته شده است مطالب خود را در برابر مهاجران و ترویج شعار: “اگر شما سیاه و سفید بازگشت.”

این لایحه به کمک های اضطراری بسته است که مجلس در انتظار تصویب توسط اواسط ماه آوریل با وجود انتقاد از آن معلوم نیست و خودسرانه مقررات. آن را فسخ ویزا و اجازه کار از غیر شهروندان اتحادیه اروپا که از دست دادن شغل خود و احساس خواهد شد عمدتا توسط هزاران نفر از روس ها و اوکراینی مهاجران از آسیا است.

آن را نیز به دولت این قدرت را به تصمیم می گیرید که بخش مجاز به استخدام کارگران از خارج از کشور.

آقای Helme گفت که کارفرمایان باید همیشه در تلاش برای استفاده از کارگران محلی.

“مردم ما ارزش بودن مشاغل ارائه شده در طول یک زمان سخت در از افزایش بیکاری” او در بیانیه ای گفت.

Eoin McNamara, یک محقق دکترا در رشته علوم سیاسی در دانشگاه تارتو گفت: آقای Helme و حزب او که عضو ائتلاف دولت سال گذشته به مدت طولانی دیده می شود اوکراین به احتمال زیاد به ادغام با و فول روسی زبان اقلیت است.

“آنها شده اند و تهدید این کار را برای یک مدت زمان طولانی است.” “به نظر می رسد او در زمان استفاده از یک سیاسی, زمان مناسب برای مقابله با این.”

دکتر آمد به صرفه جویی در زندگی می کند. بخش co-op در هیئت مدیره گفت: او را به دست داده است.

در پایان هفت ساعت در ماسک, لباس و دستکش در بللوو مرکز بیمارستان در دوشنبه دکتر ریچارد Levitan در نهایت تا به حال شانس به در گوشی خود را نگاه.

دکتر Levitan, یک پزشک اورژانس که در شمال نیوهمشایر داوطلب شده بودند به کار به مدت 10 روز در Bellevue در منهتن به عنوان coronavirus بیماران محاصره شهر نیویورک بیمارستان. دوشنبه اول خود را تغییر وجود دارد.

یک متن وارد شده بود از برادر بزرگتر خود بود که اجازه دادن به او را با استفاده از یک آپارتمان در قسمت فوقانی سمت غرب. آن را بخوانید: “هی ریچارد — ما خیلی به شما افتخار و قهرمانی است. من از آنها بدم میاید به حامل اخبار بد اما به نظر می رسد مانند ما آپارتمان ساختمان نمی خواهند شما ماندن در ما مناسب است.”

ساختمان هیئت مدیره می خواست او را.

که در زمان یک دقیقه به نزول است.

از یک طرف دکتر Levitan شد پاسخ دولت فوری درخواست کمک در بدترین بحران بهداشت عمومی در دهه.

از سوی دیگر برادر او در برخورد با موجودی منحصر به فرد شناخته شده به عنوان شهر نیویورک co-op اجرا شده توسط هیئت مدیره از صاحبان آپارتمان. درون چهار دیوار و تعاونی کشور کوچک-متحده است.

بنابراین در حالی که دکتر Levitan مشغول به کار بود برای نجات جان غریبه برادر او شفاعت با همسایگان خود را به اجازه دهید خود را خواهر و برادر استراحت در آپارتمان. او هیچ جا. هیئت مدیره شنیده بود آنچه که او انجام شده بود و نمی خواست او را در اطراف.

که نوع از چیزی که شایع است و ظهور در بسیاری از اشکال و اگر به ندرت پس ظالمانه به عنوان میداد پزشکی داوطلب. فرمانداران صحبت شد در مورد کشیدن اتومبیل با نیویورک صفحات و مردم در مناطق روستایی بودند دیوانه در مورد ساکنان شهر که فرار کرده بود خود را به خانه دوم. در این شهر مردم می خواهند بدانند که اگر کسی در ساختمان خود دارای آزمایش مثبت هر چند با این ویروس بسیار گسترده تنها امن است فرض کنیم که برخی از همسایه آن است و یا آن را به حال و به اقدامات احتیاطی.

هند ترک خوردگی در آن مطبوعات آزاد به شکل ویروس تحت پوشش.

رسانه ها یکی anchorman Vinesh Kunhiraman رفت و در هوا به طور معمول در مارس 6, آماده به ایستگاه پنج میلیون بیننده در هند کرالا دولت در مورد سالگرد مرگ یک کمدین محبوب و آخرین اخبار در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس.

فقط چند دقیقه به پخش, او را دیدم سردبیر با عجله به کف استودیو قیافه شدید. “من متوجه شدم چیزی درست نبود” آقای Kunhiraman به یاد می آورد.

ایستگاه uplink ناگهان رفت و مرده است. آقای Kunhiraman تصویر حل شده به یک صفحه آبی. یک مطلوب پیام گفت: بینندگان هیچ سیگنال. “ما تاسف ناراحتی ،

اما این هیچ ویژگی های دشواری. ایستگاه قطع شده بود منظور از هند به وزارت اطلاعات و رادیو و تلویزیون. دولت تصمیم گرفت برای جلوگیری از کانال 48 ساعت به دلیل آن را به حال تحت پوشش فوریه بزرگترین داستان اخبار — اوباش حمله به مسلمانان در دهلی نو که هایش به ناآرامی های گسترده تر در راه است که به نظر می رسید مهم پلیس دهلی و یک هندو-ملی جنبش اجتماعی با روابط نزدیک به نخست وزیر نارندرا و Bharatiya Janata Party.

درک سردرگمی در مورد ماسک.

باید به شما یک ماسک زمانی که شما بیرون بروید یا نه ؟ هر دو سازمان بهداشت جهانی و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری قبلا گفته است که شهروندان عادی نیست و نیاز به پوشیدن ماسک مگر اینکه آنها بیمار هستند و سرفه است. اما دستورالعمل های رسمی در حال تغییر.

نیویورک باغ وحش برانکس بسته است اما اعضای هیات هنوز هم مراقبت از حدود 6,000 حیوانات.

اگر یک شیر دریایی, claps, در باغ وحش برانکس و هیچ کس در اطراف به گوش آن را یک صدا ؟

وجود دارد مقدار زیادی از زمان برای اندیشیدن koans این روز در پارک حیوانات که در آن بیماری همه گیر کوروناویروس اتحاد چپ شیر دریایی و بقیه آن در حدود 6,000 موجودات بدون مخاطب است. در این فصل شلوغ در باغ وحش زمانی که مردم به طور معمول بسته در — کودکان بالای پدر و مادر خود را شانه — برای دیدن شیر دریایی غذا خوردن وجود دارد هیچ کس ایستاده در استخر نرده.

و یا راه رفتن مسیر از آستور دادگاه با آن دانشکده هنرهای زیبا ساختمان. یا نشستن در پشت میز پیک نیک. یا سوار وحشی آسیا فصلی مونوریل که تورهای زیستگاه قرمز پاندا فیل و کرگدن.

هنوز زندگی از باغ وحش می رود به عنوان شیر دریایی انجام امور روزمره خود بدون شک تشویق ماهی آنها فرو کردن در یک جرعه.

“حیوانات خوش غافل از آنچه که بقیه از ما شده اند از طریق” گفت: جیم Breheny مدیر باغ وحش برانکس. “آنچه که من نمی دهد که بی گناهی.”

بر خلاف تئاتر برادوی و یا موزه ها و باغ وحش ها نمی رفتن در تاریکی است. چینچیللس نیاز به معاینات. جوجه پنگوئن ممکن است نیاز به کمک آنها پس از تخم. اسیر ببر تمساح و خرس گریزلی احتمالا نباید از چپ به دستگاه های خود را.

“حیوانات است که ما برای مراقبت از تکیه بر ما برای همه چیز” گفت: آقای Breheny که برای اولین بار در سن 14 سالگی بود که نیروی انسانی این باغ وحش شتر سواری.

پس از آن به روی عموم بسته شده در مارس 16, باغ وحش برانکس شده است رسیدگی به حیوانات در حالی که نگه داشتن آن انسان کارکنان به عنوان اجتماعی از راه دور به عنوان امکان پذیر است. حدود 300 نفر از کارگران از آن 700-به علاوه کارکنان تلقی می شد “ضروری” برای مراقبت از حیوانات و حفظ این باغ وحش ، آنها در نیمه تقسیم به دو تیم که در گزارش متناوب هفته.

برخی از کسب و کار نیست مشتاق به دولت کمک کند.

برخی از رهبران شرکت های بزرگ در حال پریشان در پتانسیل از نظر کمک های مالی و وام های مجاز توسط محرک قانون رئیس جمهور تهمت امضا شده در هفته گذشته. بوئینگ مدیر اجرایی, دیوید, Calhoun, برای, یک پیشنهاد کرده است که هوا و فضا شرکت می تواند افزایش پول در جاهای دیگر اگر آن را در بر داشت که دولت در شرایط بیش از حد طاقت فرسا.

وزارت خزانه داری به رهبری استیون Mnuchin سابق سرمایه گذاری های بانک, ممکن است سعی کنید برای جلوگیری از تحمیل شرایط است که شرکت های سنگین. اما اگر این کمک ها به نظر می رسد بیش از حد ملایم حمایت مردمی برای نجات می تواند تبخیر شود به عنوان آن را با کمک مالی از بانک ها و کسب و کارهای دیگر بعد از بحران مالی 2008. و برخی از نمایندگان مجلس و کارشناسان استدلال می کنند که آقای Mnuchin باید برای مقاومت در برابر وسوسه به قطع کسب و کار بیش از حد شیرین آمریکا برای جلوگیری از آنها را از راه رفتن به دور از دولت ارائه دهد.

“هر دو آنها لازم نیست پول بدین معنی که نباید پول” سناتور الیزابت وارن دموکرات از ماساچوست در مصاحبه ای گفت:. “یا شاید آنها واقعا به آن نیاز دارید که در مورد آنها باید به توافق برسند به برخی از محدودیت های در مورد چگونه به پول صرف شده است.”

در نظر گرفتن یک خط سخت تر با شرکت ها می تواند به تقویت کلی اقتصادی تاثیر کمک. خواستار آن است که شرکت های حفظ استخدام سطوح برای مثال ممکن است این معنی است که بیشتر مردم از پولی که به حساب های بانکی خود را اجازه می دهد آنها را به صرف ضرورت و پرداخت اجاره و یا وام مسکن گفت: Phil Angelides سابق خزانه دار از کالیفرنیا و رئیس کمیته بحران مالی کمیسیون تحقیق که توسط کنگره در سال 2009.

البته با درآمد در حال سقوط کردن صخره و زیان ستون تا برخی از شرکت ها ممکن است پس از جان گذشته است که مدیران ارشد با خوشحالی قبول شرایط مانند توقیف موقت شرکت های خرید خود سهام یک بیماری است که مدیران شرکت هواپیمایی باید گفت که آنها مایل به پذیرفتن. دیگران ممکن است قبول کمک های اولیه به سادگی از آنجا که مردم آنها را می خواهد به.

یک تفاوت بزرگ بین مشکلات اقتصادی امروز و بحران مالی 2008 است که بسیاری از شرکت ها نیاز به تسکین رنج می برند نه از خود زخم وارد. “این واضح است برای بسیاری از افراد و C. E. O. باید این دفاع در خود و یا در اختیار او گفت:” تونی Fratto سابق دستیار وزیر خزانه داری و معاون سابق مطبوعاتی وزیر برای رئیس جمهور جورج دبلیو بوش است.

در حال حاضر سیاستگذاران کاملا تماشای چگونه و شرکت هواپیمایی بوئینگ ممکن است پاسخ.

گزارش شد کمک توسط Raphael Minder بن هوبارد, دکلان والش جوانا Berendt ملیسا ادی جیم Dwyer, Stephen قلعه جنیفر Valentino-DeVries, دنیس لو و Gabriel J. X. رقص مارک Santora, مگان Specia, Vindu Goel, جفری Gettleman ریچارد پرز-Peña, پیتر Eavis, Niraj Chokshi دیوید Gelles مایکل Corkery جولیا Jacobs and Maya سلام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im