Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: چین در حال حاضر بیشتر موارد از آن تا به حال از سارس

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • چین در حال حاضر بیشتر موارد از coronavirus از آن تا به حال از سارس.
  • آمریکایی ها تخلیه از ووهان زمین در جنوب کالیفرنیا.
  • دانشمندان رشد ویروس جدید در آزمایشگاه.
  • W. H. O. دوباره وزن, آیا برای اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی.
  • بزرگ مسابقات ورزشی شده اند اختلال در چین است.
اعتبار…Anthony کوان/گتی ایماژ

سرزمین اصلی چین در حال حاضر بیشتر موارد از coronavirus از آن تا به حال از سارس یک عفونت تنفسی است که در سراسر چین در سال 2002 و 2003 و کشته 774 نفر در 17 کشور جهان است. در طول شیوع سارس در چین تا به حال 5,327 موارد و 349 مرگ و میر با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

تعداد موارد تایید شده افزایش یافته و به 6,065 در سراسر جهان روز چهارشنبه با توجه به سازمان بهداشت جهانی با تمام اما 68 از عفونت محل مصرف در سرزمین اصلی چین است. در روز سه شنبه وجود دارد 4,593 عفونت در سراسر جهان است.

بیش از 130 نفر در حال حاضر از درگذشت مرموز جدید coronavirus, با توجه به رسمی چینی, آمار, اما تعداد واقعی احتمالا بسیار بالاتر است. کمبود کیت تست مانع است مقامات بهداشتی توانایی به دقت تشخیص و پیگیری بیماری است.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد چگونه این بیماری گسترش یافته است:

◆ چین گفت: 132 نفر مرده بود از این ویروس است که اعتقاد به سرچشمه گرفته و در مرکز شهر ووهان و در حال گسترش در سراسر کشور است. قبلی تعداد در روز سه شنبه شد 106.

◆ تایلند گزارش 14 مورد از عفونت; دلار هنگ کنگ 10; ایالات متحده و تایوان و استرالیا و ماکائو باید هر پنج; سنگاپور کره جنوبی و مالزی هر کدام گزارش چهار; ژاپن هفت; فرانسه پنج; کانادا دارای سه; ویتنام دارای دو; و نپال و کامبوج آلمان و امارات متحده عربی هر کدام یکی.

◆ موارد ثبت شده در تایوان و آلمان و ویتنام و ژاپن درگیر بیمارانی که تا به حال نه به چین بوده است. شده اند وجود دارد گزارش شده مرگ و میر در خارج از چین است.

Coronavirus نقشه: ردیابی گسترش شیوع

این ویروس بیمار بیش از 6,100 مردم در چین و 19 کشور دیگر.

از 195 آمریکایی که تخلیه شدند از ووهان کانون ویروس آموزش داده شده توسط مقامات بهداشتی فدرال باقی می ماند برای سه روز در پایگاه نیروی هوایی در جنوب کالیفرنیا که در آن آنها فرود آمد در روز چهارشنبه.

مسافران در پرواز بود که اجاره توسط دولت خواهد بود به طور کامل مورد بررسی در طول این سه روز با توجه به Christopher R. برادن یک معاون مدیر مراکز کنترل بیماری.

یک بار پاک مسافران خواهد بود و مجاز به پرواز در خانه که در آن آنها خواهد بود نظارت برای 14 روز توسط تیم پزشکی در منطقه خود است.

“ما فکر می کنم ما می توانیم انجام ارزیابی کامل در سه روز. برخی از این ارزیابی تست گرفتن و پرواز نمونه به C. D. C. در آتلانتا” دکتر برادن یک کنفرانس خبری گفت در ریورساید کالیفرنیا.

“دلیل ما می خواهیم به انجام نظارت فعال برای 14 روز است برای تعیین اگر آنها می تواند تبدیل به بیمار در این دوره” دکتر برادن اضافه شده است. “است که اساسی بهداشت عمومی فرض ما عمل است.”

پرواز حمل تخلیه آمریکایی ها فرود در جنوب کالیفرنیا در پایگاه هوایی رزرو مارس اندکی پس از ساعت 8 صبح به وقت محلی در روز چهارشنبه. پرواز متوقف شده در لنگرگاه برای چند ساعت که در آن مسافران مورد بررسی قرار گرفت توسط یک تیم از مراکز کنترل بیماری.

“کل هواپیما فوران در سلامتی هنگامی که خدمه گفت:” به خانه خوش آمدید به ایالات متحده آمریکا,'” گفت: آن Zink, آلاسکا, افسر ارشد پزشکی.

Evacuees — به طور عمده متشکل از مقامات کنسولی و خانواده خود را, اما همچنین شامل برخی دیگر آمریکایی بودند که در چین خواهد بود و جایگزین در پایه در طول سه روز. اما آنها نمی خواهد که در تماس با هر پرسنل نظامی در این پایگاه است.

Evacuees را تحت یک باتری از آزمایشات است. اگر نتایج از آزمایشگاه های مراکز کنترل بیماری دوباره منفی آنها را مجاز به سفر به بعد.

در طول یک کنفرانس خبری دکتر برادن شد فلفلی با سوال در مورد عقل از انتشار ساکنان سابق ووهان به جوامع در سراسر کشور است.

او گفت که اگر یک فرد تلقی یک خطر برای جامعه اصرار بر خروج قبل از 72 ساعت دوره منقضی شده “ما می توانیم موسسه یک فرد قرنطینه برای آن شخص و ما خواهد شد.”

کشورهای دیگر که باید تخلیه و یا برنامه ریزی برای تخلیه شهروندان خود از ووهان شامل فرانسه, کره جنوبی, ژاپن و مراکش و آلمان و قزاقستان, بریتانیا, کانادا, روسیه, هلند, میانمار و استرالیا است.

محققان در پیتر دوهرتی موسسه عفونت و ایمنی در ملبورن استرالیا می گویند که رشد ووهان coronavirus در یک آزمایشگاه.

دانشمندان در چین و دیگر محققان موفق به انجام این کار و همچنین مسئولان سازمان بهداشت جهانی روز چهارشنبه گفت:.

جداسازی و رشد ویروسی نمونه ها به روش استاندارد است در طول شیوع پاتوژن رمان دکتر گفت: Peter J. hotez را بازتوییت کرد co-مدیر بیمارستان کودکان تگزاس مرکز تولید واکسن در کالج پزشکی بیلور در هوستون.

“در اوایل شیوع, شما هنوز هم نیاز به درک زیست شناسی جدید باکتری که باعث عفونت” دکتر hotez را بازتوییت کرد گفت.

دانشمندان جمع آوری نمونه از مایعات به دست آمده از ریه ها و یا معابر بینی از بیماران آلوده. محققان ممکن است استفاده از آزمایشگاه رشد ویروس برای تست داروهای ضد ویروسی و یا توسعه تجربی واکسن دکتر hotez را بازتوییت کرد گفت.

رشد رمان coronavirus در شرایط کنترل شده محققان همچنین ممکن است درک بهتری از اینکه چرا این ویروس به نظر می رسد انتقال آسان تر از سارس coronavirus در عین حال بسیار دور به نظر می رسد که کاهش نرخ مرگ و میر.

دانشمندان در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیز در حال تلاش برای رشد coronavirus از بیمار نمونه های جمع آوری شده در ایالات متحده است. هنگامی که آنها موفق به این کار آژانس را نمونه ای در دسترس به بیماری های عفونی محققان از طریق یک مخزن عمومی. چینی و محققان استرالیایی در حال حاضر ارائه شده برای توزیع نمونه.

دانشمندان همچنین در حال کار به سرعت به توسعه یک واکسن قادر به متوقف جدید کروناویروس.

دولت از دانشمندان در چین و ایالات متحده و استرالیا به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که کار در, Johnson & Johnson, مدرن درمان و Inovio داروسازی همه درگیر.

محققان در موسسه ملی بهداشت واکسن مرکز تحقیقات در مریلند باید مشخص بخش هایی از کد ژنتیکی است که می تواند مورد استفاده برای ایجاد یک واکسن. اما یک واکسن می تواند ماه اگر نه سال به منظور توسعه.

سازمان بهداشت جهانی تشکیل خواهد شد نشست کارشناسان در روز پنج شنبه در ژنو به رای دوباره بر این که آیا برای اعلام کروناویروس یک بیماری همه گیر جهانی بهداشت اضطراری مقامات روز سه شنبه گفتند.

در یک کنفرانس خبری در ژنو روز چهارشنبه, W. H. O. مقامات گفت: آنها به خصوص در مورد اخیر از موارد از فرد به فرد انتقال است که گزارش شده در میان افرادی که هرگز به چین بوده است.

در Jan. 23 هنگامی که وجود دارد حدود 800 مورد تأیید و تمام 25 مرگ و میر در چین این کمیته توصیه می شود که در شرایط اضطراری نمی توان اعلام کرد که در آن زمان. پس از عفونت گسترش یافته است به مردم در چهار کشور که هرگز به چین بوده است.

بسیاری از بیماران مبتلا به این ویروس توسعه علائم خفیف اما حدود 20 درصد به شدت بیمار است. میزان مرگ و میر به نظر می رسد 2 درصد W. H. O. مقامات گفت: هر چند آنها هشدار داد که بسیاری از متغیرهای ناشناخته.

“این تعداد ممکن است تغییر کند, گفت:” دکتر ماریا ون Kerkhove بازیگری سر از بیماری های نوظهور در W. H. O. “آن اوایل برای قرار دادن یک در صد است.”

مدیر کل W. H. O. دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus ابتکار چین در پاسخ به بحران است.

“واقعیت این است که به تاریخ ما فقط دیده می شود 68 مورد در خارج از چین و مرگ است که به علت در هیچ بخش کوچکی به گام های فوق العاده ای از دولت گرفته شده برای جلوگیری از صادرات موارد,” او گفت:.

مقامات بهداشتی در چین هشدار آلمان هنگامی که یک زن چینی از بازگشت از آلمان توسعه یافته علائم و آزمایش مثبت برای coronavirus. به دلیل مشترک اطلاعات حداقل یک عفونت در آلمان کشف شد.

“این مثال این است که یک تصویر خوب از, چگونه چین درگیر شدن” با W. H. O. و کشورهای دیگر دکتر Tedros گفت.

اما برخی از رسانه های اجتماعی چینی کاربران را به شدت به انتقاد از دولت را از دست داده و شیوع ارسال دلخراش توصیف نشده اعضای خانواده و تصاویری از بیمارستان راهروها مملو از بیماران.

مقدار مطلق از شکایت و برخی از راه های هوشمندانه کاربران dodged بازرسان مانند با اشاره به رئیس جمهور خلق چین به عنوان “برگ برنده” — را ساخته اند آن را دشوار برای دولت چین برای حفظ آن دست در چیست گفت: دیده و شنیده در مورد آن.

برخی بین المللی ورزشی حوادث شده اند به تعویق افتاد و یا حتی لغو در چین به دلیل شیوع کروناویروس.

بزرگترین تلفات تا کنون است که در داخل سالن مسابقات دوومیدانی جهان در نانجینگ که به تعویق افتاد یک سال کامل در روز چهارشنبه.

بین المللی فدراسیون اسکی لغو اولین جام جهانی مسابقات برنامه ریزی شده برای کوه محل که در آن این ورزش برگزار خواهد شد در طول سال 2022 بازی های المپیک پکن آسوشیتد پرس گزارش داد.

بدن حاکم از دو و میدانی گفت: داخل سالن قهرمانی در حال حاضر خواهد شد در ماه مارس سال 2021 به جای 13-15 مارس این سال است.

نانجینگ حدود 330 کیلومتر از ووهان که در آن شیوع آغاز شده است.

مسابقات مقدماتی برای این تابستان’ توکیو بازی های المپیک را نیز تحت تاثیر قرار شده است. فوتبال زنان و زنان بسکتبال بازی منتقل شدند به استرالیا و صربستان. فوتبال بازی کرده بود در ابتدا منتقل شده است و از ووهان به نانجینگ. مسابقات بوکس برای آسیا و اقیانوسیه مناطق برگزار خواهد شد و در اردن در ماه مارس است.

بریتیش ایرویز است به طور نامحدود به حالت تعلیق در تمام پروازها به مقصد و از چین شرکت هواپیمایی گفت: با استناد به مشاوره از وزیر کار هشدار داد که در برابر همه غیر ضروری سفر به چین است.

“عذرخواهی ما را به مشتریان برای ناراحتی اما ایمنی مشتریان و خدمه است که همیشه اولویت ما” این شرکت گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

دیگر شرکت های هواپیمایی را آغاز کرده اند به مقیاس پرواز به چین به عنوان تلفات و تعداد موارد افزایش, اما, انگلیسی, پرچم حامل یکی از بزرگترین شرکت های هواپیمایی بین المللی است که برای اولین بار به لغو تمام پروازهای برنامه ریزی شده.

شرکت هواپیمایی مستقر در لندن باعث می شود چندین پرواز در هفته به پکن و شانگهای.

هوایی کانادا روز چهارشنبه اعلام کرد که آن را نیز تعلیق تمام پروازها به مقصد چین از روز شنبه تا فوریه. 29.

و دلتا اعلام کرد که آن را به طور موقت کاهش هفتگی پروازهای بین ایالات متحده و چین به دلیل کاهش تقاضا. از Feb. 6 مارس 30 شرکت هواپیمایی را به 21 پرواز بارگیری و یا سه تا چهار بار در هفته پرواز در مسیر.

کم هزینه اندونزی حامل شیر هوا و سئول هوایی از کره جنوبی نیز به حالت تعلیق همه پروازهای خود را به چین آسوشیتد پرس گزارش داد.

هواپیمایی متحده و هوا کانادا روز سه شنبه گفت که آنها را پرواز به چین لغو ده ها تن از برنامه ریزی سفرهای آینده روز و هفته به دلیل افت ناگهانی در تقاضا. مقامات بهداشتی در ایالات متحده نیز هشدار داد در برابر همه غیر ضروری سفر به چین است.

در هنگ کنگ مقامات به نصف کاهش می یابد تعداد پروازهای آینده به semiautonomous منطقه از سرزمین اصلی چین و همچنین تعطیل خدمات راه آهن به سرزمین اصلی است. هنگ کنگ گل سرسبد حامل Cathay اقیانوس آرام نیز به حالت تعلیق در تمام پروازها به مقصد و از ووهان تا مارس.

جدید کروناویروس که برای اولین بار کشف شده در چین در ماه گذشته است که نشان دادن نشانه های اولیه از خارج از کشور با افرادی که هرگز به چین سفر در طول شیوع سقوط بیمار در آلمان و ژاپن و تایوان و ویتنام است.

خارج از کشور موارد برجسته توانایی این بیماری مرموز که اعتقاد بر این است که منشأ در حیوانات وحشی منتقل می شود از فردی به فرد دیگر افزایش شانس خود را گسترش.

“این گزارش ها در مورد اگر آنها ایستاده تا به موشکافی که آنها قطعا صدا معتبر,” گفت: دکتر آرتور reingold می استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است.

برخی از موارد است که باید گسترش خارج از چین به نظر می رسد به پخش شده است که بین اعضای خانواده که در معرض خطر بیشتری در حالی که مراقبت از بیمار و بستگان. موارد دیگر اما به نظر می رسد به گسترش بین مردم با اتصالات مختلف.

در ژاپن یک راننده اتوبوس تور خود را در 60s بود که محور دو گروه مختلف از ووهان چین تایید شد به کروناویروس در انتخابات گفت: در روز سه شنبه. راننده تا به حال هیچ سابقه ای از سفر به ووهان, کانون شیوع.

“من فکر می کنم آنچه که می گوید این است که اگر ما می توانید انتقال در یک محیط پس ما قطعا می توانید آن را در اتاق انتظار درمانگاه و یا بیمارستان و یا” استاد reingold می گفت. “است که بسیار مورد.”

مقامات آلمانی گفت: 33 سال از ردینگ در باواریا بود و ظاهرا شما با coronavirus پس از یک Jan. 21 آموزش رویداد با یک همکار چینی. چینی همکار پرواز خانه دو روز بعد. این مرد آلمانی بود که تحت درمان انزوا در حالی که مقامات شناسایی دیگر افرادی که با او ممکن است شده اند در تماس است.

اواخر روز سه شنبه مقامات بهداشتی در آلمان گفت: سه نفر از همان شرکت در بایرن نیز آلوده. این سه نفر مراجعه کننده به یک درمانگاه در شهر مونیخ جایی که آنها برای جدا شود و درمان شود. اضافی 40 افراد با تماس نزدیک به آن آلوده خواهد بود تست شده در چهار شنبه, مقامات گفت.

تایوان روز سه شنبه گفت که یک مرد تا به حال آلوده شدن پس از خود تا به حال قرارداد این ویروس در حالی که مشغول به کار در ووهان. او تایوان هشتم مورد و شناخته شده منتقل می شود به صورت محلی.

در مقاله منتشر شده توسط New England Journal of Medicine, روز سه شنبه, ویتنامی پزشکان گزارش داد که 65 سال از ووهان به نظر میرسد که انتقال coronavirus به پسرش 27 بود که زندگی در یک استان غربی, Ho Chi Minh City. پدر یک تب در Jan. 17, چهار روز پس از پرواز به هانوی, ویتنام از ووهان.

پسر ملاقات پدرش در Jan. 17 و توسط Jan. 20 او سرفه های خشک و تب است. پدر بیماری بهبود یافته و پسر با ثبات است پزشکان نوشته است. هیچ کدام از 28 شناسایی تماس نزدیک از جمله پدر همسر توسعه علائم عفونت تنفسی آنها گفت.

با تقاضا برای فولاد ماسک ظهور در چین یک داروخانه در پکن بوده است جریمه بیش از 400.000 دلار توسط دولت برای شارژ مشتریان تقریبا شش برابر چه این ماسک ها به فروش می رسد به صورت آنلاین.

رسانه دولتی گفت که فروشگاه شارژ مشتریان 850 یوان یا 122 دلار, برای, ماسک, در حالی که آنها در حال فروش آنلاین برای 143 یوان.

متخصصان بیماری های عفونی می گویند ماسک یکبار مصرف که پوشش بینی و دهان می تواند کمک به جلوگیری از گسترش عفونت اگر آنها فرسوده به درستی و با استفاده از به طور مداوم.

ماسک تبدیل شده اند و همه جا در شهرستانها در سراسر چین است. در هنگ کنگ که در آن شیوع آورده بازگشت خاطرات دردناک از شیوع بیماری سارس در 2002-03, مقامات گفت که مقامات گمرک بررسی شد فولاد ماسک های فروخته شده در شهر به صورت تقلبی شوی و در ملاقات با استانداردهای ایمنی.

در اعلام خوب در برابر پکن داروخانه دولتی متوجه هشدار داد که مقامات خواهد “در ادامه به گام تا اجرای و هر تلاش برای جلوگیری از بیش از حد و افزایش سریع محافظ اجرای قیمت.”

فولاد ماسک تبدیل شده اند بسیار در تقاضا که یک وب سایت تبلیغات بیشتر مد نسخه از آنها هشدار می دهد که تحویل هستند در معرض خطر به تعویق افتاد.

گزارش شد کمک های کریس باکلی راسل گلدمن ایلین یو ریموند زونگ Austin Ramzy, Alexandra, استیونسون, Sui-Li اندکی میریام, Jordan, Paul Mozur, Knvul شیخ, Katie Thomas, James گورمن Motoko غنی, بن دولی, Makiko Inoue, Eimi Yamamitsu پاتریشیا کوهن, Donald G. McNeil جونیور, Roni Caryn رابین و کارن Zraick. Zoe تفاهم آلبی ژانگ کهربا وانگ Yiwei وانگ و کلر فو کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>