Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: چین مرگ و میر بیشتر است در شیوع سارس

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • مرگ و میر در چین بیش از که از شیوع سارس.
  • سهام به شدت افت میکند و در چین به عنوان شیوع نیش اقتصاد است.
  • هنگ کنگ تدابیر مرزی برای کاهش بیشتر مهاجران از سرزمین اصلی چین است.
  • یک بیمارستان ساخته شده است در روز باز است اما برخی از بیماری شده اند تبدیل به دور.
  • ساکنان در حال راه انداختن یک جنگ روزانه برای زنده ماندن از بیماری است.
  • نیویورک شهرستان, گزارش دو مورد مشکوک به.
  • استرالیا در حال تخلیه از ووهان پس از سوزاننده بحث است.
اعتبار…گتی ایماژ

شمار تلفات ناشی از کروناویروس در حال حاضر بیش از سندرم حاد تنفسی شیوع در سال 2002 و 2003 در سرزمین اصلی چین است. اما در سراسر کشور تعداد افرادی که بازیافت افزایش یافته است در روزهای اخیر نشان می دهد که نرخ مرگ و میر این ویروس نسبتا کم است.

چین را به کمیسیون بهداشت گزارش روز یکشنبه که وجود دارد 475 بهبود و 361 مرگ و میر در سراسر کشور. در طول سارس شیوع 349 نفر را در سرزمین اصلی چین است.

کارشناسان بهداشت می گویند آنها با تشویق مداوم افزایش در تعدادی از بهبود و از آن زمان به عنوان شواهدی وجود دارد که درمان تحت موثر بوده است و نشان داد که این ویروس به نظر می رسد به عنوان کشنده به عنوان سارس.

سارس بود و مرگ و مير از 9.6 درصد و حدود 2 درصد از کسانی که گزارش شده آلوده شده است با جدید کروناویروس فوت کرده اند.

چین برای اولین بار اعلام کرد شیوع بیماری مرموز ذات الریه در شهر ووهان در دسامبر. 31. از آن شده است 12 روز پس از شروع به مقامات محل شهر و خیلی از اطراف استان هوبئی — صفحه اصلی به ده ها میلیون نفر از مردم تحت مستند در Jan. 23.

چقدر بد خواهد Coronavirus شیوع ؟ در اینجا 6 عامل کلیدی

در اینجا چیزی است که تحقیقات اولیه می گوید در مورد چگونه پاتوژن رفتار و عوامل است که تعیین خواهد کرد که آیا می توان آن را شامل.

در استان هوبئی کانون شیوع 80 بيمار بهبود روز یکشنبه در مقایسه با 56 مرگ و میر. در شنبه 49 نفر مجبور به ترک بیمارستان و در حالی که 45 نفر فوت کرده است.

اما تعدادی از عفونت از کروناویروس جدید است که هنوز هم بالا رفتن و تا کنون بیش از سارس نشان می دهد که این می تواند در حالی که قبل از چین اعلام کرد برای پایان دادن به شیوع این بیماری. چین تا به حال 17,205 تایید عفونت از یکشنبه. در طول شیوع سارس در چین تا به حال 5,327 موارد با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

سهام در چین سقوط در دوشنبه تجاری به عنوان بازگشت سرمایه گذاران از تعطیلات طولانی به چشم انداز از جهان شماره 2 اقتصاد عملا تعطیل توسط coronavirus بیماری همه گیر.

سهام در شانگهای کاهش یافته است 7.7 درصد midafternoon در حالی که سهام در جنوب چین boomtown از شنژن کاهش 8.4 درصد است. بازار بسته شده بود پس Jan. 23 برای سال جدید قمری و مقامات دولتی افزایش یافته است که بسته شدن و تا روز دوشنبه در حالی که مقامات در برخورد با شیوع.

بازارهای دیگر در منطقه که در حال حاضر هضم بسیار از تاثیر باز پایین تر نیز هست. سهام در توکیو و استرالیا بودند پایین حدود 1.5 درصد در معاملات صبح امروز. سهام در هنگ کنگ افتتاح شد حدود نیم درصد پایین تر است.

این آسیب می تواند محدود به آسیا. بازارهای آتی که پیش بینی عملکرد سهام در روز بعد پیش بینی مثبت باز برای وال استریت و مخلوط بعد برای سهام در اروپا است.

به طور جداگانه بانک مرکزی چین نقل مکان کرد و به پمپ $173 میلیارد دلار به سیستم مالی آن در روز دوشنبه در مواقع اضطراری حرکت برای کمک به تلاش های دولت برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

Coronavirus نقشه: ردیابی گسترش شیوع

این ویروس بیمار بیش از 17,300 مردم در چین و 23 کشور دیگر.

هنگ کنگ دولت روز دوشنبه گفت که این امر نزدیک چهار نقطه عبور از مرز با سرزمین اصلی چین ترک باز فقط سه نفر به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در این شهر همچنان به رشد.

کری لام در هنگ کنگ بالا, رسمی, شده است, تحت فشار از بیمارستان, کارکنان, کسب و کار جامعه و حتی برخی طرفدار دولت و قانونگذاران به بیشتر تشدید کنترل مرز با سرزمین اصلی چین است.

بیش از 2400 پزشکی کارگران در هنگ کنگ رفت و در حمله صبح روز دوشنبه به فشار دولت به نوار نوشته از سرزمین اصلی چین و تعدادی بود که انتظار می رود به رشد اگر دولت نمی خرد شدن.

پزشکی کارگران که عضو هستند که به تازگی تشکیل اتحادیه گفت: آنها نگران بودند که بیمارستان ها غرق خواهد شد با موجی از coronavirus موارد به عنوان سرزمین اصلی چین به دنبال استفاده از دلار هنگ کنگ شناخته سیستم مراقبت های بهداشتی.

خانم لام اعلام کرد اقدامات هفته گذشته برای کاهش ورود از سرزمین اصلی چین از جمله بسته شدن برخی از بازرسی مرزی متوقف مرزی قطار و برش های ورودی پرواز. دولت همچنین گفت: آن را نمی خواهد اجازه ورود توسط ساکنان هوبئی استان, مرکز شیوع و یا افرادی که اذعان کرد که آنها تا به حال به آنجا سفر شده است.

اما او مقاومت کرده است یک بسته شدن کامل در تماس تلفنی با یک حرکت “یک رویکرد تبعیض آمیز” و نه در خط با توصیه های سازمان بهداشت جهانی است. هنگ کنگ دارای 15 تایید موارد عفونت است.

اعضای تازه شکل گرفته در بیمارستان اقتدار کارکنان داد اعتصاب در خارج از بیمارستان عمومی در صبح روز دوشنبه. این اتحادیه خواستار عروق کرونر از پرسنل به اعتصاب در روز دوشنبه اما پرسید: برای همه اعضای خود را برای عضویت در شروع سهشنبه اگر دولت پاسخ نمی دهند.

اتحادیه حدود 18,000 اعضا از جمله 9,000 که امضا کرده اند متعهد به اعتصاب. بیمارستان اقتدار از هنگ کنگ در حدود 80,000 کارکنان در کل.

سیگنالینگ در میان نگرانی های کسب و کار مدیران سه چهارم آمریکایی به رهبران کسب و کار مورد سوال گفت: آنها می خواستند برای دیدن هنگ کنگ دولت تعطیل مرز با سرزمین اصلی بر اساس یک نظرسنجی از 156 مدیران توسط اتاق بازرگانی آمریکا در هنگ کنگ است.

از امی شین یک چین خبرنگار و Elsie چن یک محقق بر روی زمین در ووهان:

مردم از جان گذشته برای درمان آغاز نزولی در یک بیمارستان جدید در ووهان در روز دوشنبه که ساخته شده بود تنها 10 روز پس از شیوع کروناویروس جدید. اما با کارگران هنوز در تلاش برای پایان ساخت و ساز در آن را برای روز دوشنبه باز بسیاری از آنها تبدیل به دور.

چندین جاده های بازرسی تعیین شده بود تا صفحه نمایش ماشین از رفتن به بیمارستان است. یک نشانه در یک پاسگاه گفت: “Huoshenshan بیمارستان ندارد و به صورت سرپایی. تنها تشخیص بیماران منتقل شده از بیمارستان های دیگر را می توان پذیرفت.” ماموران در بازرسی شد گفتن مریض ورود و بستگان خود را به جای تماس 120 چین با شماره های اضطراری.

یک مرد به نام ژو یانگ در حال رانندگی بود به سمت بیمارستان با پسر عموی خود که به تازگی آزمایش شده برای coronavirus اما تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دریافت نتایج.

آقای ژو معتقد است مادر او فوت از coronavirus اما آنها نمی تواند امن یک تخت در بیمارستان بود و او هرگز آزمایش برای آن است. عمه و عمو نیز در یک بیمارستان است. او گفت که او از جان گذشته برای پیدا کردن کمک برای پسر عموی خود را.

“من نمی توانیم به از دست دادن هر کس دیگری او گفت:” نشسته dejectedly در ماشین با بیمار خود ،

حدود 1400 نظامی پزشکان آغاز خواهد شد مشغول به کار در بیمارستان جدید را پوشش می دهد که تقریبا 365,000 متر مربع و نصب شده است با 1000 تخت. تسهیلات دوم در ووهان با از 1500 تخت انتظار می رود برای تکمیل این هفته است.

از امی شین یک چین خبرنگار و Elsie چن یک محقق بر روی زمین در ووهان:

ضعیف با تب یک Jianhua منتظر در صف به مدت هفت ساعت در خارج از بیمارستان در سرما و امیدوار به گرفتن آزمایش جدید کروناویروس که پزشکان مشکوک او قرارداد.

خانم یک, 67, نیاز به یک تشخیص رسمی از یک بیمارستان به واجد شرایط برای درمان اما او و پسرش شتافت به هفته گذشته تا به حال هیچ فضا حتی برای تست ، بعد از بیمارستان ارجاع شدند به اینجا در ووهان شهر از 11 میلیون نفر در مرکز شیوع, شد, بیش از حد آنها گفت. آنها در نهایت وریدی قطره ای برای خانم یک تب, اما که تمام شد.

پس از آن خانم یک اتحاد قرنطینه خودش را در خانه. او و پسرش خوردن به طور جداگانه پوشیدن ماسک در خانه و به طور مداوم ضد عفونی آپارتمان خود را. خانم یک سلامت به سرعت در حال کاهش است و حتی نگه داشتن آب کردن مبارزه است.

“من نمی توانم اجازه دهید من مادر مرگ در خانه گفت:” او پسر او Jun. “هر روز من می خواهم به گریه اما زمانی که من گریه وجود دارد بدون اشک. هیچ امیدی وجود دارد.”

برای برخی از مردم مانند گن Hanjiang شهر جدید بیمارستان برای درمان coronavirus را نمی توان ساخته شده است به اندازه کافی سریع.

ماه گذشته پدرش آمد و با تب شدید و سرفه. او آزمایش coronavirus اما نتایج منفی بودند. ده روز پس از شروع علائم با این حال پدرش درگذشت آقای گن گفت.

بیمارستان های طبقه بندی شده علت به عنوان “شدید پنومونی” آقای گن گفت: اما او معتقد است این کوروناویروس. چند تن از کارشناسان به تازگی اذعان کرد که چند دور تست ممکن است لازم باشد برای تشخیص دقیق از ویروس.

در بعد پدرش درگذشت آقای گن شروع به نشان دادن علائم مشابه است. اما بدون یک ماشین او شده است قادر به رفتن به یکی از های تعیین شده بیمارستان برای آزمایش برای coronavirus.

“درمان بسیار دشوار است” او به آرامی زمزمه با تلفن از یک بیمارستان کوچک در نزدیکی خانه اش جایی که او بود که برای درمان ذات الریه ویروسی. “ما نمی توانیم بستری در بیمارستان. و وجود دارد نه به اندازه کافی پزشکی است.”

یک روز پس از شهر نیویورک مقامات بهداشت گفت که یک زن بستری در بیمارستان بلوو مرکز ممکن است جدید coronavirus مقامات روز یکشنبه اعلام کرد که دو بیشتر بیماران همچنین ممکن است ویروس.

نمونه از هر سه نفر اول باید آزمایش در یک آزمایشگاه در آتلانتا است که اجرا شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری برای تعیین اینکه آیا هر یک از بیماران در واقع باید جدید کروناویروس.

زمان چرخش برای دریافت نتایج است که معمولا حداقل 36 ساعت اما اغلب طولانی تر است. ادارات بهداشت محلی هنوز قادر به تست جدید برای بیماری خود را.

اما بر اساس تعدادی از عوامل — نوع از علائم. بيماران سفر اخیر در چین و محرومیت از آنفلوانزا و برخی دیگر از بیماری های مشترک از طریق تست — شهر نیویورک مقامات بهداشتی مصرف کاملا جدی احتمال این که این بیماران ممکن است ویروس.

سه نفر تایید شدند در کالیفرنیا روز یکشنبه آوردن مجموع در ایالات متحده به 11.

صدها نفر از شهروندان استرالیا و اقامت دائم شد آخرین evacuees از ووهان روز دوشنبه پس از یک بحث پیچیده بیش که برای پرواز که برجسته چالش و هزینه جهانی مهار کردند.

استرالیا وزیر خارجه Marise Payne گفت: تخلیه اضطراري “آسیب پذیر و جدا استرالیایی” از جمله 89 مسافران کمتر از 16 سال و پنج مسافر در کمتر از 2 سال.

در همه 243 مسافران پرواز از coronavirus کانون توسط کوانتاس به یک پایگاه نیروی هوایی در غرب استرالیا. از آنجا استرالیا گفته آنها خواهد بود و حمل و نقل با هواپیما به جزیره کریسمس یک محل که قبلا استفاده می شود به خانه بازداشت پناهجویان که در آن آنها را از هم جدا را به خانواده های آنها و تهدید به مدت دو هفته.

این فرآیند شده است آلوده از شروع به انتقاد و خطا است. حامیان حقوق بشر در مورد استفاده از جزیره کریسمس و شهروندان استرالیا در ابتدا گفت: آنها را مجبور به پرداخت 1,000 دلار استرالیا ($670) برای پرواز باعث بسیاری از رد پیشنهاد بازگشت.

روز یکشنبه در استرالیا خزانه دار جاش Frydenberg گفت: هیچ استرالیایی متهم خواهد بود. دولت پرداخت یارانه هزینه و کوانتاس پوشش است بقیه از جمله مردم پرواز بازگشت به خانه خود شهرستانها پس از دو هفته قرنطینه.

“ما نیاز به آنها را از ووهان” گفت: آلن جویس مدیر اجرایی کوانتاس. او گفت که پس از پرواز این هواپیما را تحت دو یا سه روز از “تمیز کردن عمیق.”

در حالی که توجه جهان است که با تمرکز بر چین را از دست داده و coronavirus شیوع کارشناسان پزشکی نگرانی در مورد بلندی مشکلات در آسیای جنوب شرقی که در حال حاضر بزرگترین خوشه ای از بیماران مبتلا به کروناویروس جدید در خارج از چین است.

این بار در جنوب شرقی آسیا و رئیس دفتر هانا راش گزارش می دهد که برخی از دولت ها وجود داشته یا کاهش خطر این بیماری همه گیر و یا آشکارا ابراز نگرانی در مورد متخلف چین یک ابرقدرت اقتصادی که بلند می تواند در سوق دادن اقتصاد خود را.

روز یکشنبه برای اولین بار در خارج از کشور مرگ و میر ناشی از این ویروس 44 ساله ووهان ساکن که مرده بود یک روز قبل از آن گزارش شد در فیلیپین. این ویروس به حدود ده کشور جهان است.

پزشکی کارشناسان نگران هستند که با تاخیر پاسخ به کروناویروس در جنوب شرقی آسیا می تواند تسریع گسترش این بیماری است.

“ما بزرگترین نگرانی این است که پتانسیل برای این ویروس به گسترش به کشورهای ضعیف تر سیستم های سلامت” گفت: Tedros Adhanom Ghebreyesus این W. H. O. مدیر کل.

در کامبوج نخست وزیر کامبوج گفت: بسته بندی در کنفرانس خبری هفته گذشته که او را لگد کردن کسی که با پوشیدن یک فولاد ماسک به دلیل چنین اقداماتی ایجاد شد بی جا آب و هوا از ترس. و در اندونزی Terawan Agus Putranto به وزیر بهداشت توصیه شهروندان به استراحت و چرخید کار اضافه کاری برای جلوگیری از این بیماری گفت: “برای جلوگیری از آن بسیار آسان است به عنوان طولانی به عنوان ایمنی خود را خوب است.”

گزارش شد کمک توسط Sui-لی کوچولو, Alexandra استیونسون Austin Ramzy, کارلوس تجدا کائو لی, Gerry Mullany امی شین یوسف گلدشتاین دامین غار و هانا راش.

“ترجمه مقاله ISI “

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im