Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: C. D. C. توصیه می کند با پوشیدن ماسک

新冠病毒疫情最新消息

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • C. D. C. گوید همه آمریکایی ها باید از پوشیدن ماسک. مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او نمی خواهد.
 • FEMA مسابقات به ارائه virus امداد در حال اجرا است کوتاه در خط مقدم کارکنان.
 • دادستان کل سفارشات بیشتر زندانیان آزاد از ویروس زده ایالات متحده در زندان است.
 • چین هل آرام تدفین خود را به عنوان ویروس تلفات مورد سوال است.
 • مغلوب ساختن پیشی جستن قصد دارد به معرفی یک بازرس کل برای نظارت بر 500 میلیارد دلار از صندوق نجات.
 • ایالت نیویورک سوابق خود بزرگترین روزانه تلفات و د Blasio پنجه نرم می کند برای این کشور کمک کند.
 • Holdout متحده مقاومت در برابر تماس برای اقامت در خانه سفارشات.
اعتبار…داگ میلز/نیویورک تایمز

C. D. C. گوید همه آمریکایی ها باید از پوشیدن ماسک. مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او نمی خواهد.

رئیس جمهور تهمت و گفت: مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری بود خواسته همه آمریکایی ها به پوشیدن ماسک زمانی که آنها خانه های خود را ترک اما او تضعیف این پیام بارها و بارها خواستار توصیه داوطلبانه و گفت او نمی خواهد فصل است ،

“با این ماسک این است برای رفتن به یک داوطلبانه چیز” رئيس جمهور گفت: در ابتدای روزانه coronavirus مطبوعاتی در کاخ سفید است. “شما می توانید آن را انجام دهید. شما لازم نیست به آن را انجام دهد. من انتخاب را به آن را انجام دهد. ممکن است خوب باشد. آن است که تنها یک توصیه داوطلبانه است.”

“پوشیدن یک ماسک صورت به من خوش آمد می گوید رئیس جمهور و نخست وزیر دیکتاتورها پادشاهان و کوئینز — من نمی دانم,” او اضافه شده هر چند او متوقف خارجی دریافت در کمتر از دو هفته پیش. “من فقط آن را نمی بینیم برای خودم.”

آقای ترامپ را اعلام و به دنبال آن خود را سریع اخراج شد قابل توجه نمایش عمومی از بحث شدید است که بازی کردن در داخل بال غربی بیش از گذشته چند روز به عنوان یک تقسیم دولت استدلال در مورد اینکه آیا به درخواست یک تغییر شدید در آمریکا در رفتار اجتماعی. مقامات ارشد در C. D. C. شده است هل دادن رئیس جمهور برای روز به توصیه همه — حتی افرادی که به نظر می رسد سالم — به پوشیدن ماسک یا شال گردن را پوشش می دهد که خود را به دهان و بینی در هنگام خرید در فروشگاه مواد غذایی و یا در حالی که در دیگر اماکن عمومی.

رئيس جمهور در جلسه بود به خصوص ستیز: او توهین خبرنگاران jousted با خود دولت و به طور کلی بازگشت به pugilistic فرم.

در یک نقطه, او نمی خواهد می گویند در پاسخ به سوال که آیا او در نظر گرفتن مراحل را به اطمینان حاصل شود که 2020 انتخابات ریاست جمهوری را به عنوان برنامه ریزی شده باید coronavirus هنوز هم در حال حاضر در ماه نوامبر. اما او اصرار داشت انتخابات را نمی شود به تعویق افتاد.

آقای ترامپ اضافه شده است که او را تایید نمی کند از رای گیری از طریق پست یک ایده به دست آوردن ارز نگرانی که در شخص رای گیری خواهد افشای مردم به کوروناویروس.

“من فکر می کنم بسیاری از مردم تقلب با پست الکترونیکی-در در رای گیری,” او گفت:. “این باید شما را به یک غرفه و شما با افتخار در صفحه نمایش خود را.”

Coronavirus نقشه: ردیابی شیوع جهانی

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از یک میلیون نفر در حداقل 172 کشور جهان است.

FEMA مسابقات به ارائه virus امداد در حال اجرا است کوتاه در خط مقدم کارکنان.

فدرال مدیریت اضطراری آژانس دفتر رهبری دولت ایالات متحده coronavirus پاسخ در سراسر کشور در حال اجرا کوتاه از کارکنان آموزش دیده در برخی از مهمترین خط مقدم شغل با توجه به مصاحبه با مقامات فعلی و سابق.

در همان زمان آژانس شده است مجبور به توقف عمده ای استخدام ابتکار و بسته شده است امکانات آموزش برای جلوگیری از گسترش عفونت است.

تعدادی از دسترس پرسنل واجد شرایط منجر به زمینه عملیات کاهش یافته و به 19 از 44 در کمتر از شش هفته به عنوان بسیاری از کسانی که رهبران اختصاص داده شده به اجرای عملیات در کشورهای با ویروس های مربوط به فاجعه اظهارات. اعضای هیات اضافی نیز کشیده از پاسخ به سایر بلایای طبیعی است.

مراکز آموزشی در مریلند و آلاباما شده اند توقیف تا اواسط ماه مه و تلاش برای استخدام کارمندان جدید در انتظار نگه داشته به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی با دانش مستقیم از FEMA در عملیات.

با آتش سوزی های نجومی بلندی و طوفان شروع فصل در کمتر از دو ماه این کمبود می تواند پیچیده فدرال واکنش به بلایای طبیعی در سراسر کشور.

دادستان کل سفارشات بیشتر زندانیان آزاد از ویروس زده ایالات متحده در زندان است.

دادستان کل William P. بر دستور اداره زندانها در روز جمعه به گسترش این گروه از زندانیان فدرال واجد شرایط برای آزادی های اولیه و اولویت بندی آن در سه امکانات که در آن شناخته شده coronavirus موارد رشد شتاب به عنوان ویروس تهدید به پایمال کردن, زندان, تجهیزات پزشکی, و در نزدیکی بیمارستان.

آقای Barr نوشت: در یک یادداشت به مایکل کروجل مدیر اداره زندانها که او تشدید فشار برای آزادی زندانیان به خانه حبس به دلیل “شرایط اضطراری” ایجاد شده توسط coronavirus را تحت تاثیر توانایی اداره به تابع.

او کارگردانی این اداره به اولویت بندی آزادی زندانیان از فدرال موسسات تادیبی در لوئیزیانا, کانکتیکات و اوهایو که شامل بخش عمده ای از سیستم 91 زندانیان و 50 کارکنان که باید آزمایش مثبت برای coronavirus.

حداقل پنج زندانی کشته شده در زندان فدرال در اوکدیل La., و دو نفر در زندان فدرال در نزدیکی Elkton, Ohio. مقامات با اتحادیه های کارگری که نمایندگی زندان کارگران گفته اند که در این گزارش اعداد به احتمال زیاد undercounting تعدادی از آلوده کارکنان با توجه به کمبود تست.

چین هل آرام تدفین خود را به عنوان ویروس تلفات مورد سوال است.

دولت چین برگزار شد یک روز عزای عمومی در روز شنبه بعد از سالانه آرامگاه جارو جشنواره سنتی برای گرامیداشت اجداد. پرچم پرواز در نیمه کارکنان و آلارم و شاخ صدا به مدت سه دقیقه شروع و در ساعت 10 صبح در چین و دیگر رهبران حزب کمونیست با حضور در مراسمی در پکن.

آن را احتمالا نمی تواند به اندازه کافی برای تسکین بسیاری از خانواده ها در شهر ووهان که chafed علیه دولت تلاش به اعمال کنترل بر فرایند هایی.

مقامات در حال هل دادن بستگان به دفن مرده خود را به سرعت و بی سر و صدا آنها را سرکوب آنلاین بحث و گفتگو از مرگ و میر به عنوان شک و تردید ظهور در مورد اندازه واقعی در چین تلفات از ویروس.

پلیس در ووهان که در آن همه گیر شروع شده اند اعزام به شکستن گروه در WeChat محبوب پیام رسانی برنامه راه اندازی توسط بستگان coronavirus قربانیان. دولت سانسور را پاک رسانه های اجتماعی از تصاویر که نشان داد بستگان پوشش در ووهان خانه های مراسم تشییع جنازه برای جمع آوری خاکستر. مقامات اختصاص داده اند مراقبین به بستگان و به دنبال آنها را به عنوان آنها را انتخاب کنید دفن توطئه ادعا عزیزان خود اجساد و دفن آنها عزادار اعضای خانواده می گویند.

لیو Pei’en که پدرش درگذشت و پس از ابتلا به کروناویروس در ووهان بیمارستان گفت: مقامات اصرار کرده بود همراه او به یک مراسم تشییع جنازه به خانه را انتخاب کنید تا پدر خود را باقی می ماند. بعد آنها به دنبال او به گورستان جایی که آنها او را تماشا دفن پدرش, او گفت:. آقای لیو دیدم یکی از مراقبین گرفتن عکس از مراسم تشییع جنازه بود که بیش از 20 دقیقه است.

“پدر من اختصاص داده شده تمام عمر خود را برای خدمت به کشور و حزب” آقای لیو, 44, که با این نسخهها کار در امور مالی گفت: از طریق تلفن. “تنها به surveilled پس از مرگ او.”

مغلوب ساختن پیشی جستن قصد دارد به معرفی یک بازرس کل برای نظارت بر 500 میلیارد دلار از صندوق نجات.

رئیس جمهور تهمت و گفت: در شب جمعه که او برنامه ریزی شده برای معرفی یک عضو از کاخ سفید و مشاور را به بازرس ویژه برای نظارت بر وزارت خزانه داری را به 500 میلیارد دلار از صندوق نجات.

آقای تهمت, انتخاب, Brian D. Miller, سابق دادستان فدرال که صرف نه سال به عنوان بازرس کل خدمات عمومی دولت. آقای میلر نامزد دریافت جایزه بود که پست در سال 2004 توسط رئیس جمهور جورج دبلیو بوش است.

بازرس ویژه یکی از چندین ساز و کارهای نظارتی ایجاد شده به عنوان بخشی از $2 تریلیون اقتصادی امداد بسته است که کنگره با تصویب هفته گذشته است. موقعیت خواهد بود از نزدیک طلبه به عنوان قانونگذاران از هر دو طرف را خواستار شده است برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به پر کردن نقش در اسرع وقت به اطمینان حاصل شود که پول محرک است doled با شفافیت و تقلب و طرفداری اجتناب شود.

رئیس جمهور مطرح آلارم هفته گذشته هنگامی که پس از امضای قانون او منتشر شد بیانیه ای که پیشنهاد او تا به حال قدرت برای تصمیم گیری چه اطلاعاتی جدید بازرس کل می تواند به اشتراک گذاری با کنگره است.

برخی از رهبران شرکت های بزرگ در حال پریشان در پتانسیل از نظر کمک های مالی و وام های مجاز توسط محرک قانون رئیس جمهور تهمت امضا شده در هفته گذشته. بوئینگ مدیر اجرایی, دیوید, Calhoun, برای, یک پیشنهاد کرده است که هوا و فضا شرکت می تواند افزایش پول در جاهای دیگر اگر آن را در بر داشت که دولت در شرایط بیش از حد طاقت فرسا.

وزارت خزانه داری به رهبری استیون Mnuchin سابق سرمایه گذاری های بانک, ممکن است سعی کنید برای جلوگیری از تحمیل شرایط است که شرکت های سنگین. اما اگر این کمک ها به نظر می رسد بیش از حد ملایم حمایت مردمی برای نجات می تواند تبخیر شود به عنوان آن را با کمک مالی از بانک ها و کسب و کارهای دیگر بعد از بحران مالی 2008.

ایالت نیویورک سوابق خود بزرگترین روزانه تلفات و د Blasio پنجه نرم می کند برای این کشور کمک کند.

Video player loading
رژیم صهیونیستی. Andrew M. کومو نیویورک خواست شرکت ها به سطح شیب دار بالا تولید تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک.اعتباریاعتباری…پیتر فولی/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

نیویورک به طور فزاینده کتک کانون ایالات متحده شیوع کروناویروس در روز جمعه گزارش داد که بالاترین تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس در یک روز باعث شد مقامات دولتی به التماس بقیه کشور برای کمک و به تصویب اورژانس منظور طراحی شده برای دفع پزشکی فاجعه است.

در 24 ساعت از طریق 12 صبح روز جمعه 562 نفر — یا تقریبا هر دو و نیم دقیقه — درگذشت از این ویروس در ایالت نیویورک آوردن مجموع تلفات به حدود 3000 تا دو برابر آنچه آن را تنها سه روز قبل از. در همان دوره 1,427 به تازگی بیمار بیماران ریخت و به بیمارستان — روز یکی دیگر از بالا — اگر چه میزان افزایش در, بستری شدن در بیمارستان به نظر می رسید برای ایجاد ثبات نشان می دهد که شدید اجتماعی-فاصله اقدامات در جای خود قرار داده در ماه گذشته شروع به کار ممکن.

با وجود روشنایی ضعیف تابیدن از امید, آمار جدید بودند استارک یادآوری از باد نیروی قدرت از بحران تهدید نیویورک که در آن بیش از 102,000 مردم — تقریبا به عنوان بسیاری به عنوان در ایتالیا و اسپانیا, سخت ترین-آمار کشورهای اروپایی با حدود 120,000 موارد هر — در حال حاضر آزمایش مثبت برای ویروس. این وضعیت به خصوص مبرم در شهر نیویورک که در آن برخی از بیمارستان ها گزارش داده اند که در حال اجرا از کیسه های بدن و دیگران شروع به برنامه ریزی برای غیر قابل تصور چشم انداز سهمیه بندی مراقبت.

“این سخت است برای قرار دادن به طور کامل به عبارت آنچه همه ما در حال دست و پنجه نرم کردن با ما به عنوان حرکت به راه خود را از طریق این بیماری همه گیر” ویکی L. LoPachin این افسر ارشد پزشکی از کوه سینا نظام سلامت نوشت: در یک ایمیل به کارکنان در روز جمعه. “ما در حال درمان بسیاری و آرامش کسانی که ما نمی توانیم نجات یک زندگی با ارزش در یک زمان.”

در سراسر کشور تعداد کل coronavirus موارد مشخصی به شدت از بعد از ظهر جمعه بیش از 275,000 با بیش از 7000 مجموع مرگ و میر. پس از نیویورک و نیوجرسی شد دولت با بالاترین میزان عفونت است. در سطح جهان بیش از یک میلیون نفر آلوده شده است و نزدیک به 60 ، 000 فوت کرده است با توجه به آمار رسمی.

دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده روز جمعه گفت که دولت “حرکت وسایل خلاقانه در سراسر کشور برای دیدار با نیازهای هر دو در خط مقدم ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی بلکه هر آمریکایی که نیاز به پشتیبانی ما در حال حاضر است.”

پنتاگون در نظر دارد اجازه دادن به دو بیمارستان نیروی دریایی کشتی های اعزام به نیویورک و کالیفرنیا را در بیمارانی که تست مثبت برای رمان coronavirus مقامات وزارت دفاع روز جمعه گفت. یک تصمیم می تواند آمده در چند روز آینده.

Holdout متحده مقاومت در برابر تماس برای اقامت در خانه سفارشات.

اکثریت قریب به اتفاق ایالات متحده فرمانداران دستور داده اند که ساکنان خود را به ماندن در خانه اما تعداد کمی مقاومت در برابر به طور فزاینده فوری تماس های خود را تعطیل متحده است.

فشار بر holdouts در غرب و جنوب نصب شده در روزهای اخیر به عنوان همکار فرمانداران بهداشت عمومی کارشناسان و حتی شهروندان خود آنها را ترغیب به اتخاذ این نوع اقدامات سخت تر شده اند که در جای خود قرار داده در سراسر 41 متحده و در واشنگتن ،

کارشناسان بهداشت هشدار می دهند که coronavirus به راحتی می توانید بهره برداری از هر گونه شکاف در یک دولت توسط دولت چهل تکه اجتماعی فاصله در سراسر کشور است.

روز جمعه نه متحده در عین حال به موضوع رسمی ایالت stay-at-home سفارشات — مستقیم ترین و دقیق اندازه گیری در دسترس آموزش همه ساکنان به ماندن در خانه به جز برای ضرورت. در برخی از این کشورها, شهرها و شهرستان ها تا به حال پا به موضوع سفارشات خود را ترک یک درهم آمیخته از محدودیت.

کنتراست است starkest در پنج ایالت آرکانزاس آمریکا, نبراسکا, داکوتای شمالی و داکوتای جنوبی — که در آن وجود دارد هیچ دستور در محل یا در شهرهای بزرگ و یا در سطح ایالت. یکی دیگر از چهار حال جزئی محدودیت های صادر شده به صورت محلی و در برخی از شهرستانها و یا شهرستان.

در مصاحبه ها و اخبار همایش های این هفته فرمانداران در holdout متحده در دفاع از خود تصمیم گیری کرد و گفت که آنها در حال حاضر گرفته شده قوی مراحل مانند بسته شدن مدارس و تعطیل یا محدود کردن بسیاری از جنبه های زندگی عمومی است.

برای بسیاری از فرمانداران محافظه کار که به شدت اعتقاد در دولت و مسئولیت شخصی — the holdout متحده همه جمهوری خواه-چراغ — چشم انداز اجباری stay-at-home سفارشات آناتما و آنها را رد کرد و آنچه را که آنها به نام یک رویکرد کلی دیگری است که می تواند خراب کردن کشورهای خود را’ اقتصاد.

“من نمی توانم قفل دولت پایین” گفت: رژیم صهیونیستی. کیم رینولدز آیوا که ثبت بیش از 600 مورد تأیید و حداقل 11 مرگ و میر. “مردم نیز باید به مسئول خود است.”

کسانی که ما از دست داده ایم: گیتا Ramjee آدم شلسینگر الیس مارسیاس, سیم, Diouf.

یک محقق برجسته که در مبارزه های مختلف ویروس; شگرف ترانه سرا هنوز هم در نخست; اولین رئیس جمهور سیاه از مارسی باشگاه فوتبال; جاز ایلخانی.

آنها در میان کسانی که درگذشت این هفته از Covid-19 و برفلد در مجموعه ما را در مورد مردم از دست داد به این بیماری همه گیر.

 • گیتا Ramjee: در آفریقای جنوبی, دکتر گیتا Ramjee led ایدز مطالعات و مواد مخدر محاکمه امیدوار به غلبه بر نه تنها H. I. V. بلکه موانع فرهنگی برای توقف گسترش آن. روز سه شنبه یکی دیگر از بیماری همه گیر ادعا کرد او: او درگذشت Covid-19 در دوربان بیمارستان. او تا به حال کاهش یافته است بیمار مدت کوتاهی پس از بازگشت از سفر به پسران در لندن, اخبار محلی, حساب گفت. او 63.

 • آدم شلسینگر: او حومه شخصیت درخشش برای گروه چشمه از وین آورده و پاپ-راک کمال به فیلم “چیزی که شما باید انجام دهید!” آدم شلسینگر یک تحسین مجری که تا به حال برنده جایزه دوم حرفه ای نوشتن آهنگ برای فیلم و تئاتر و تلویزیون درگذشت روز چهارشنبه در 52.

 • سیم Diouf: Mababa “سیم” Diouf که وی تنها رئیس جمهور سیاه از بالا ردیف فوتبال اروپا باشگاه زمانی که او منصوب به رهبری فرانسه المپیک مارسی درگذشت 68 روز سه شنبه. او یک استعداد سخنران و مدافع باشگاه پرشور پایه فن.

 • الیس مارسیاس: فرزندان خود را Wynton و برانفورد به دست آورده شهرت ملی و تجسم تازه رو احیای سنتی موسیقی جاز. اما الیس مارسیاس شده بود با نفوذ نوازنده و معلم در نیواورلئان طولانی قبل از آن. او روز چهارشنبه در 85.

یک افسر حذف شده توسط نیروی دریایی در تشویق توسط خدمه خود را به عنوان او را ترک کشتی خود را.

یک روز پس از نیروی دریایی حذف شد کاپیتان زده ناو هواپیمابر تئودور روزولت به آنچه گفته شد ورزش قضاوت ضعیف تحت فشار افسر خدمه به او یک محرک sendoff به عنوان او را ترک کشتی در گوام است.

سروان. برت E. Crozier تا به حال التماس خود را برتر از افسران برای کمک بیشتر به عنوان یک شیوع گسترش عرشه این کشتی تقریبا از 5000 خدمه روی عرشه کشتی و توصیف آنچه او گفته بودند نیروی دریایی را شکست به ارائه منابع مناسب برای مبارزه با بحران.

مقامات نیروی دریایی عصبانی است که کاپیتان شکایت مندرج در نامه ای به بیرون درز شد به رسانه ها در اوایل این هفته را متهم کرد که او را از بیرون رفتن خود را زنجیره ای از فرمان و گفت: او دیگر مناسب منجر به حرکت سریع و تلاش برای درمان خدمه و تمیز کردن کشتی.

اما توجهی نشان می دهد حمایت از کاپیتان — اسیر در چند فیلم پست شده در رسانه های اجتماعی در روز جمعه — فراهم آوردن صحنه: رتبه-اندازه کف زدن و تشویق حمایت خود را از یک رئیس که آنها به عنوان قرار دادن ایمنی خود را جلوتر از خود را حرفه ای.

بیش از 130 ملوانان آلوده شده اند و تا کنون تعدادی که انتظار می رود که توسط صدها نفر به عنوان کشتی باقی مانده است لنگر انداخت در گوام است.

گزارش شد کمک توسط پیتر Eavis, Niraj Chokshi دیوید Gelles کریستوفر Flavelle, Zolan Kanno-Youngs, Alan Feuer, هلن کوپر کتی بنر, Alan Rappeport, Michael D. برشی شیلا, Kaplan, سارا Mervosh جک Healy, امی شین کائو لی Yiwei وانگ آلبی ژانگ و الکساندرا استیونسون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im