Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: C. D. C. مسائل جدید مدارس راهنمایی

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • جدید C. D. C. بیانیه ای در مدارس خواستار بازگشایی و کم اهمیت جلوه خطرات بالقوه بهداشتی.
 • به عنوان جهانی در مورد حفظ و افزایش ویروس ریباند در مکان هایی که به نظر می رسید که رام آن است.
 • ایالات متحده ثبت چهار میلیون نفر از کل موارد و دیگری بعد از حداقل 1,100 مرگ و میر.
 • لاتین آمریکایی در حال گرفتن مشکوک حتی خطرناک داروهای Covid-19. و آنها باید دولت را پشتیبانی می کند.
 • چه کمک کرده نیوزیلند با موفقیت مبارزه با ویروس? اعتماد.
 • آفریقای جنوبی خواهد شد, مدارس دوباره به عنوان رئیس جمهور با هشدار نسبت به آینده موج از عفونت.
 • را تغییر دهید شما می خواهید برای دیدن در جهان نعناع شد.
اعتبار…جاستین سالیوان/گتی ایماژ

جدید C. D. C. بیانیه ای در مدارس خواستار بازگشایی و کم اهمیت جلوه خطرات بالقوه بهداشتی.

بالا بهداشت عمومی آمریکا آژانس صادر کامل-throated تماس برای بازگشایی مدارس در یک بسته جدید از “منابع و ابزار” ارسال شده بر روی وب سایت خود را پنج شنبه شب که باز با یک بیانیه که صدا بیشتر شبیه به یک بیان سیاسی از یک سند علمی, لیست مزایای متعدد برای کودکان از بودن در مدرسه و کم اهمیت جلوه دادن خطرات بالقوه بهداشتی.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری منتشر شده جدید راهنمایی دو هفته پس از رئیس جمهور تهمت و انتقاد خود را زودتر توصیه در مدرسه reopenings به عنوان “بسیار دشوار و گران است” ramping تا به آنچه قبلا یک نگران ملی بحث بر سر این پرسش که چگونه به زودی کودکان باید بازگشت به کلاس های درس. به عنوان رئیس جمهور به انتقاد اولیه C. D. C. توصیه های یک سند از سازمان ظاهر که دقیق خطرات ناشی از بازگشایی و مراحل آن منطقه مصرف شد برای به حداقل رساندن این خطرات.

“بازگشایی مدارس ایجاد فرصت برای سرمایه گذاری در آموزش و پرورش رفاه و آینده امریکا یکی از بزرگترین دارایی های خود — فرزندان ما — در حالی که مصرف هر اقدام احتیاطی برای محافظت از دانش آموزان و معلمان و کارکنان و خانواده ها” جدید باز کرد.

بسته بندی مواد شروع با باز کردن بیانیه ای با عنوان “اهمیت بازگشایی مدارس آمریکا در این پاییز” و بارها و بارها توضیح داده شده کودکان به عنوان در معرض خطر کم برای آلوده بودن و یا انتقال coronavirus حتی اگر علم در هر دو جنبه است که به دور از حل و فصل.

“بهترین شواهد موجود نشان می دهد اگر کودکان آلوده شدن آنها بسیار کمتر به احتمال زیاد به رنج می برند علائم شدید” در بیانیه ای گفت:. “در همان زمان مضرات نسبت به تعطیل مدارس در, اجتماعی, احساسی رفتاری و سلامت, رفاه اقتصادی و پیشرفت تحصیلی کودکان در هر دو کوتاه مدت و دراز مدت به خوبی شناخته شده و قابل توجه است.”

در حالی که کودکان آلوده به ویروس در معرض خطر کم شدن شدت بیمار یا در حال مرگ چگونه اغلب آنها آلوده شوند و چگونه به طور موثر آنها در گسترش این ویروس به دیگران است نه قطعی شناخته شده است. کودکان در مدارس متوسط و بالا نیز ممکن است در خطر بسیار بالاتر از هر دو از کسانی که زیر 10 با توجه به برخی از مطالعات اخیر.

فراتر از بیانیه این بسته شامل تصمیم گیری ابزارها و چک لیست برای پدر و مادر راهنمایی در کاهش اقدامات برای مدارس و دیگر اطلاعات است که برخی از اپيدميولوژيستها به عنوان مفید است.

این مواد جدید به معنای مکمل هدایت C. D. C. قبلا صادر شده و در چه زمانی و چگونه به بازگشایی مدارس با توصیه هایی مانند نگه داشتن میز شش فوت از هم جدا و نگه داشتن کودکان در یک کلاس درس در تمام طول روز به جای اجازه می دهد آنها را به حرکت در اطراف.

جدید بیانیه منتشر شده در روز پنج شنبه یک استارک خروج از 69-صفحه سند به دست آمده توسط نیویورک تایمز در اوایل این ماه مشخص “را برای استفاده داخلی تنها” که در نظر گرفته شده برای فدرال بهداشت عمومی پاسخ تیم به عنوان آنها در حال اعزام به نقاط داغ در سراسر کشور است.

که سند طبقه بندی شده به عنوان “بالاترین خطر” کامل بازگشایی مدارس و پیشنهادات خود را برای کاهش خطر ابتلا به مدرسه reopenings خواهد بود گران و دشوار است برای بسیاری از مناطق مانند گسترده آزمایش از دانشجویان و استادان و تماس با ردیابی برای پیدا کردن افراد در معرض آلوده, دانش آموز یا معلم.

یک آسوشیتد پرس/NORC نظرسنجی این هفته نشان داد که اکثر آمریکایی ها گفت: آنها بودند و یا به شدت نگران است که بازگشایی مدارس K-12 به صورت حضوری آموزش کمک می کند به گسترش ویروس. در مجموع 80 درصد از پاسخ دهندگان گفته بودند حداقل تا حدودی نگران از جمله بیش از سه در پنج خواهان.

به عنوان جهانی در مورد حفظ و افزایش ویروس ریباند در مکان هایی که به نظر می رسید که رام آن است.

اعتبار…دیوید راموس/گتی ایماژ

به عنوان همه گیر همچنان به رشد در سراسر جهان — موارد جدید افزایش یافته است بیش از 35 درصد پس از پایان ماه ژوئن — نگران resurgences آمار چند جا که دیده می شود به عنوان مدل های چگونه به پاسخ به این ویروس.

شیوع در ملبورن استرالیا لرزاند مقامات پس از آزمایش های گسترده و اوایل مستندات در حال محدود شیوع ماه. دلار هنگ کنگ — که در آن مدارس و رستوران ها و مراکز قادر به باز بماند — اعلام محدودیت های جدید در صورت از بزرگترین شیوع بیماری از زمان شروع این بیماری همه گیر. و موارد رسید در توکیو است که اجتناب کامل مستند و متکی تهاجمی تماس با ردیابی برای مهار شعله ور شدن یو پی اس.

اسپانیا را بازگشایی کرده است تصادفا در ماه پس از آن برداشته ملی مستند. موارد جدید باید چهار برابر شد و با نرخ ابتلا به عفونت در میان افراد جوان و مجبور صدها هزار نفر از مردم را به بازگشت به موقت مستند.

به عنوان دولت ها در سراسر جهان نگاه کنید به استراحت قوانین در محل قرار داده برای مبارزه با ویروس تجارب نشان می دهد که چگونه از آن دشوار خواهد بود برای حفظ شیوع بیماری در خلیج. و آنها منعکس کننده در برخی از نقاط ضعف عمومی تحمل محدودیت به این بیماری همه گیر در drags.

پراکنده resurgences در حال رانندگی این بیماری همه گیر. بزرگترین منابع عفونت های جدید همچنان به ایالات متحده آمریکا و برزیل و هند; مدیر کل سازمان بهداشت جهانی دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus اشاره به این هفته که تقریبا نیمی از تمام موارد در سراسر جهان آمد از تنها سه کشور جهان است.

اما سریع به نوبه خود برای بدتر در مکان هایی که یک بار به نظر می رسید که دست بالا را نشان می دهد طیف وسیعی از آسیب پذیری این ویروس قادر است به بهره برداری.

پس از اسپانیا سخت مستند به پایان رسید و ملی دولت قرار داده و دولت های منطقه در شارژ از بازگشایی. که منجر به یک درهم آمیخته از قوانین و مقررات است که به طور گسترده ای متنوع در سختگیری و اجرای آنجا که آنها در ایالات متحده است. در حالی که جدی ترین شیوع بیماری شده اند و در شمال شرقی اسپانیا تنها دو منطقه — مادرید و جزایر قناری — reimposed نیاز به پوشیدن ماسک در خارج از منزل.

در توکیو که در آن اخیر سنبله در موارد نسبت به افراد جوان تجمع در شبانه مناطق وجود داشته است دلسردکننده نشانه هایی که عفونت در حال گسترش به افراد مسن بیش از حد — به عنوان آنها در فلوریدا.

در هنگ کنگ که موفق شد در اوایل با سفت کردن مرزها و اعمال قرنطينه این تجدید حیات کرده است و دولت را مجبور به دوباره نزدیک برخی از کسب و کار reimpose ماسک سفارشات و درخواست برخی کارگران در خانه بمانند.

“هنگامی که شما شل محدودیت های بیش از حد” هشدار داد دیوید هوی مدیر Stanley Ho مرکز در حال ظهور بیماری های عفونی در دانشگاه چینی هنگ کنگ “شما با یک جهش.”

ایالات متحده ثبت چهار میلیون نفر از کل موارد و دیگری بعد از حداقل 1,100 مرگ و میر.

اعتبار…حداکثر ویتاکر برای نیویورک تایمز

نزدیک به 70,000 موارد ثبت شده در ایالات متحده در روز پنج شنبه سوم-بیشتر از هر روز در این بیماری همه گیر. تعداد کل موارد شناخته شده در کشور پیشی گرفته و چهار میلیون به گفته نیویورک تایمز پایگاه داده و ایالات متحده و همچنین ثبت آن در سومین روز متوالی حداقل 1,100 مرگ و میر ناشی از ویروس است.

در خبری دیگر در سراسر کشور:

 • جمهوری خواهان تلاش در روز پنج شنبه برای یافتن توافق بر سر یک پیشنهاد جدید برای بلند کردن اقتصادبا رهبران مجلس سنا و تهمت و دولت در تقابل بیش از چند مقررات از جمله نحوه گسترش مزایای بیکاری و کاخ سفید درخواست برای هزینه های نامربوط به این بیماری همه گیر.

 • آقای ترامپ معکوس دوره و لغو بخشی از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه برگزار می شود در جکسون ویل فلوریدا., تنها چند هفته پس از نقل این رویداد از کارولینای شمالی به دلیل مقامات دولتی می خواستیم به سلامت اقدامات احتیاطی وجود دارد.

 • مقامات در واشنگتن اعلام محدودیت های جدید در گردهمایی در رستوران ها, میله, مراسم عروسی, مراسم تشییع جنازه و کسب و کارهای دیگر. “این آسان نیست چیزی برای انجام اما آن چیزی که حق انجام دادن” رژیم صهیونیستی. جی Inslee در بیانیه ای گفت.

 • آلاباما تنظیم یک رکورد روزانه برای موارد در روز پنج شنبه با 2,390. چهار متحده — هاوایی, ایندیانا, میسوری و جدید مکزیک نیز ضربه خود را تنها بعد اوج برای موارد جدید در حالی که فلوریدا و تنسی به حال بیشتر ویروس-مرگ و میر ناشی از هر روز دیگر. روز جمعه فلوریدا اعلام کرد بیش از 12,440 موارد و 135 مرگ و میر.

 • یک محافظه کار فکر می کنم تانک خواسته است Oregon State دادگاه تجدید نظر به موضوع اضطراری ماندن در برابر رژیم صهیونیستی است. کیت براون ایالت ماسک قیمومیت. واشنگتن-بر اساس آزادی بنیاد در زمینه چالش به نمایندگی از سه شاکیان که استدلال می کنند که آنها نمی تواند پوشیدن ماسک به دلیل پزشکی ، روانی و یا اعتقادات سیاسی. ماسک تنظیم برای تبدیل شدن به یک ایالت مورد نیاز برای فضاهای داخلی و فضاهای باز — اجتماعی فاصله امکان پذیر نمی باشد — در روز جمعه.

 • نماینده John Lewisاین رهبر جنبش حقوق مدنی که فوت جولای 17, دروغ در دولت در کاپیتول ساختمان مدور در هفته آینده, قبل از مشاهده عمومی خارج است. آقای لوئیس در خانواده دلسرد مردم از سفر به واشنگتن برای این رویداد در طول همه گیر به جای درخواست برای “مجازی بزرگداشت” با استفاده از هشتگهای #BelovedCommunity یا #HumanDignity.

 • بازیگر و کارگردان مل گیبسون در بیمارستان بستری شد در کالیفرنیا در ماه آوریل پس از آزمایش مثبت برای این ویروس است اما پس از بهبود نماینده وی گفت: در روز پنج شنبه.

ردیابی Coronavirus ”

ایالات متحده آمریکا “

در جولای 23

14-بعد تغییر

روند

موارد جدید

69,998

+24 درصد

جدید مرگ و میر

1,116

+41%

که در آن موارد در حال افزایش سریع ترین

آلاسکا

P. R.

N. D.

Ky.

Md.

از دست ندهید.

Mo.

Ind.

Nev.

Wyo.

علا.

Va.

ایالات متحده نقاط داغ “

US coronavirus cases

در سراسر جهان “

Worldwide coronavirus cases

لاتین آمریکایی در حال گرفتن مشکوک حتی خطرناک داروهای Covid-19. و آنها باید دولت را پشتیبانی می کند.

اعتبار…Dico Solis/آسوشیتد پرس

در کچبمبا بالا در بولیوی آند مردم خط روزانه در خارج از داروخانه ها در مرکزی پلازا مشتاق به خرید کمیاب اکسیر آنها امید را دفع Covid-19: دی اکسید کلر یک نوع از سفید کننده استفاده می شود برای ضد عفونی استخرهای شنا و طبقه است.

کارشناسان می گویند نوشیدن آن بی معنی است در بهترین و خطرناک در بدترین حالت. اما در بولیوی که در آن افراد بستری شده اند بعد از خوردن کلر دی اکسید مقامات منطقه ای در حال آزمایش آن بر زندانیان ملی مجلس سنا در هفته گذشته تایید استفاده از آن و یک نماینده مجلس تهدید به اخراج سازمان بهداشت جهانی برای مخالفت با آن استفاده های پزشکی.

Julio César Baldivieso محلی, فوتبال, قهرمان سابق و کاپیتان تیم ملی گفت: یک ایستگاه تلویزیونی محلی است که به دلیل کوچابامبا بیمارستان “ندارد و آزمون آنها ندارد و مصالح آنها ندارد و تجهیزات حفاظتی” او و خانواده اش تبدیل به دی اکسید کلر برای درمان خود coronavirus علائم.

Bolivians بسیاری از شرکت در توسل به اثبات نشده و حتی خطرناک درمان برای جلوگیری و یا درمان عفونت. در هر بخشی از جهان سخت علوم تا به حال به رقابت برای جلب توجه با حیوان خانگی نظریه شایعات و باورهای سنتی در طول این همه گیر به عنوان در گذشته است. حتی در ایالات متحده رئیس جمهور تهمت ترویج درمان است که دانشمندان می گویند بی فایده هستند.

اما علاقه به دارو مشکوک بوده است به خصوص بالا به تازگی در آمریکای لاتین که در آن ویروس است که خشم کنترل نشده و بسیاری از رهبران سیاسی در حال ترویج آنها, آیا از ایمان واقعی و یا تمایل به ارائه امید و منحرف کردن مقصر.

در یک منطقه که در آن تعداد کمی از مردم می توانیم کیفیت مراقبت های پزشکی درمان های جایگزین به طور گسترده ای تبلیغ در رسانه های اجتماعی و سوء استفاده سودجویان.

“مردم احساس ناامید زمانی که در مواجهه با Covid-19” گفت: سانتیاگو Ron یک Ecuadorean استاد زیست شناسی, که به درگیری با طرفداران قرار است درمان. “آنها بسیار آسیب پذیر به شبه علمی وعده داده است.”

چه کمک کرده نیوزیلند با موفقیت مبارزه با ویروس? اعتماد.

اعتبار…Phil والتر/گتی ایماژ

یکی از نیوزیلند اسرار موفقیت آمیز آن virus پاسخ ممکن است یکی ساده است: اعتماد.

در یک نظرسنجی ملی از بیش از 1000 نفر در, محققان دریافتند که نزدیک به همه زلاند جدید به تصویب رسید بهداشت شیوه های شناخته شده برای جلوگیری از ویروس و باور خود را در مقامات شد و در تقریبا 100 درصد است.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio ستایش شده است در سطح بین المللی برای دولت او را همه گیر و پاسخ برای رهبری خود را از طریق بحران دیدم که کشور موسسه در مجموع ملی مستند زمانی که موارد تازه شروع شد. به تاریخ این کشور تا به حال فقط 1,556 موارد و 22 مورد مرگ و میر و رفته 83 روز بدون جامعه انتقال ویروس است.

تقریبا همه زلاند نو به درستی درک حقایق مهم در مورد کوروناویروس با نزدیک به نه در 10 آگاهی از علائم حفاظتی رفتارها و بدون علامت انتقال است.

این نظر سنجی به رهبری دکتر Jagadish xavier seurat و دکتر ویشنو منون از دانشگاه مسی دانشکده ارتباطات و روزنامه نگاری و بازاریابی نیز اشاره کرد گسترده تصویب چگونه دولت به کار گرفته شده همه گیر و ستایش برای خانم protocol wine studio و مدیر کل سلامت, Dr. Ashley بلومفیلد.

“وجود دارد احساس وحدت و یک حس است که ما تا به حال یک رهبر به دنبال پس از ما که در تضاد با دیگر رهبران در آمریکا و انگلیس” دکتر xavier seurat در بیانیه ای گفت.

دکتر xavier seurat اشاره کرد که موفقیت نیوزیلند پاسخ تبدیل شده بود “حسادت از جهان که زندگی ما بازگشت به حالت عادی.”

جهانی خلاصه

آفریقای جنوبی خواهد شد, مدارس دوباره به عنوان رئیس جمهور با هشدار نسبت به آینده موج از عفونت.

اعتبار…مایک Hutchings/ایسنا

رئیس جمهور سیریل Ramaphosa آفریقای جنوبی روز پنجشنبه اعلام کرد که این کشور در مدارس را تعطیل و برای چهار هفته بعدی خواستار آن “،” کودکان را آغاز کرده بود در بازگشت به مدرسه در ماه ژوئن در مرحله بازگشایی پس از چهار ماه تعطیلی.

مدارس در حال حاضر مجموعه ای برای بستن دوباره در روز دوشنبه.

“ما گرفته اند به عمد محتاط رویکرد به حفظ مدارس بسته در طول یک دوره زمانی که این کشور است که انتظار می رود به آن را تجربه بزرگترین افزایش در عفونت” آقای Ramaphosa گفت: در یک آدرس به ملت.

یک نظرسنجی منتشر شد پنج شنبه از محققان در دانشگاه ژوهانسبورگ و علوم انسانی شورای پژوهش نشان داد که 60 درصد از آفریقای جنوبی بزرگسالان نمی خواهید مدارس برای باز کردن دوباره این سال است.

با حداقل 408,000 coronavirus موارد آفریقای جنوبی پنجم-سخت ترین-آمار کشور در جهان است و بالاترین caseload در آفریقا به گفته نیویورک تایمز پایگاه داده.

وجود دارد بیش از 17,000 بیش از حد مرگ و میر در این کشور از مارس 6 تا 14 ژوئیه نسبت به داده ها از دو سال گذشته با توجه به یک گزارش از آفریقای جنوبی شورای تحقیقات پزشکی در هفته جاری منتشر شد. که 59 درصد افزایش در تعداد مرگ و میر علل طبیعی نسبت به طور معمول خواهد بود انتظار می رود.

“اعداد نشان داده اند که افزایش بی امان” این گزارش گفت:. این شورا رئیس جمهور Glenda, خاکستری گفت: مرگ و میر بیش از حد می تواند نسبت به کروناویروس و همچنین به H. I. V. سل و بیماری های غیر مسری “به عنوان خدمات بهداشتی و درمانی re-جهت گیری به حمایت از این بحران بهداشتی.”

در خبری دیگر از سراسر جهان:

 • فرانسه گزارش داد یک تیز چشم انداز مثبت در ویروس جدید موارد در روز شنبه با بیش از 1000 عفونت های جدید ثبت شده در 24 ساعت. افزایش تایید یک هفته طولانی روند رو به بالا. وجود دارد حدود 800 مورد جدید در هر روز به طور متوسط بیش از هفت روز گذشته در مقایسه با 500 در هر روز هفته گذشته با توجه به نیویورک تایمز پایگاه داده. با این وجود فوتبال حرفه ای باز خواهد گشت جمعه پس از چهار ماه گذشت با یک بازی برای فرانسه در جام. حضور در Stade de France در پاریس است که می تواند نگه دارید 80,000 طرفداران پوش خواهد شد در 5,000.

 • ماسک در حال حاضر مورد نیاز در مغازه ها و سوپر مارکت ها, هاب حمل و نقل و هنگام چیدن مواد غذایی و نوشیدنی از رستوران ها در انگلستان. کسانی که حاضر به پوشیدن صورت را پوشش می تواند جریمه تا 100 پوند یا $127. اما به عنوان دستورالعمل جدید به اجرا در آمد در روز جمعه برخی از سوپر مارکت ها و کافی شاپ های زنجیره ای گفت: آنها نمی خواهد چالش مشتریان که وارد کسب و کار خود را آشکار.

 • آلمان ارائه خواهد شد رایگان coronavirus آزمون به شهروندان از بازگشت از خارج از کشور به عنوان بخشی از اقدامات جدید به توافق در روز جمعه برای جلوگیری از این ویروس را گسترش. کسانی که پرواز از کشورها در نظر گرفته می شود در معرض خطر می تواند تحت آزمون به طور مستقیم در فرودگاه به محض ورود ینس Spahn, آلمان, وزیر بهداشت گفت. آزمون داوطلبانه اگر چه مقامات در حال بررسی امکانات قانونی از ساخت آنها الزامی است. آلمان ثبت 815 موارد جدید در روز جمعه بیش از دو برابر تعداد ثبت شده در آغاز ماه ژوئیه.

را تغییر دهید شما می خواهید برای دیدن در جهان نعناع شد.

اعتبار…Neal Boenzi/نیویورک تایمز

سکه و dimes سخت برای پیدا کردن در بسیاری از نقاط آمریکا پس از همه گیر مستندات مختل خود را در جریان نگه داشته و مردم از تبادل خود کوزه سکه اسکناس دلار است.

ضرابخانه ایالات متحده می خواهد شما را به می دانم که شما می تواند بخشی از راه حل است.

“خواست ما این است که آمریکا شروع به خرج کردن سکه های خود را” نعناع است که بخشی از خزانه داری ایالات متحده التماس در بیانیه ای در روز پنج شنبه. یا شما باید آنها را سپرده و یا تبادل آنها را برای پول نقد آن را خواست.

“سکه عرضه مشکل می تواند حل شود با هر یک از ما انجام بخشی از ما” بیانیه ای گفت:.

سکه کمبود مجبور کرده است در منطقه فدرال رزرو بانک ها که توزیع تغییر به موسسه یک سیستم سهمیه بندی. در 30 ژوئن فدرال رزرو تاسیس یک سکه نیروی کار برای مقابله با آشکار بحران کامل با “رهبران صنعت در سکه زنجیره تامین است.”

کمبود تبدیل به یک مشکل برای بسیاری از کسب و کارهای کوچک در سراسر آمریکا و موضوع پر بحث در روز قیامت ق و اخبار محلی.

حتی خرده فروشان بزرگ احساس پنی خرج کردن — خارج, CVS, Kroger و دیگر زنجیر را آغاز کرده اند درخواست مشتریان به پرداخت با پلاستیک زمانی که ممکن است و یا به استفاده از دقیق تغییر دهید.

در حالی که پرداخت دیجیتال تبدیل شده اند شایع تغییر باقی مانده است بسیار مهم به برخی از بخش های اقتصاد: متر پارکینگ تلوان ماشین آلات, پارک های تفریحی و حتی اردوگاه دوش نگه داشتن سکه به طور منظم استفاده کنید. برای unbanked, پول نقد است که یک بخش ضروری از زندگی روزمره است.

“برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها پول نقد است که تنها شکل پرداخت و معاملات نقدی تکیه بر سکه ها را به تغییر” نعناع گفت.

“به عنوان مهم به عنوان آن را برای دریافت سکه های بیشتر در گردش ایمنی میباشد” به آن اضافه شده است. “لطفا مطمئن شوید که به دنبال ایمنی و بهداشت دستورالعمل.”

آرام سیاره: قفل-کردن زمین ساخت بسیار کمتر سر و صدا زمین شناسان گزارش.

اعتبار…Rupak د Chowdhuri/ایسنا

ترافیک سنگین, فوتبال, بازی, راک, کنسرت, آتش بازی, کارخانه, کاروان — همه کمک کند تا نبض فعالیت های انسانی و در جهان مجبور به بی حالی توسط همه گیر است که پالس به میزان قابل ساکت تر.

یک تیم از 76 دانشمندان از بیش از دو دوجین از کشورها رسم بر خوانش از زلزله-تجهیزات تشخیص گزارش داد که مستندات منجر به کاهش تا 50 درصد در جهانی din وابسته به انسان است.

“طول و نبود و از این دوره نشان دهنده طولانی ترین و منسجم ترین لرزه ای جهانی کاهش سر و صدا در تاریخ ثبت شده” دانشمندان نوشت و در مجله علوم.

که آرام گفتند: اجتماعی ناشی از فاصله های صنعتی خاموش شدن ناگهانی و قطره در سفر و گردشگری. کاهش به مراتب بیش از آنچه به طور معمول مشاهده شده در تعطیلات آخر هفته و تعطیلات.

این seismometers مورد استفاده توسط زمین شناسان به گوش دادن به جنبش زیرزمینی بسیار حساس هستند. جدا از زلزله و فعالیت های انسانی آنها می تواند تشخیص امواج توفنده بر روی سواحل و اثرات rocky مزاحمان از فضا. در سال 2001 زمانی که مرکز تجارت جهانی در شهر نیویورک سقوط ارتعاشات ثبت شده در پنج متحده است.

برای این مطالعه تیم مونتاژ اطلاعات از 337 seismometers اجرا شده توسط شهروند دانشمندان و 268 ایستگاه های اجرا شده توسط دولت ، دانشگاه و شرکت و زمین شناسان.

آنها دریافتند که آرام آغاز شد و در چین در اواخر ماه ژانویه و گسترش به اروپا و سایر نقاط جهان در ماه مارس و آوریل. در پایان از نظارت دوره در ماه مه لرزش سطح در پکن باقی مانده پایین تر نشان می دهد که همه گیر شد و هنوز هم محدود کردن فعالیت وجود دارد محققان گفتند.

تست تاخیر در شهر نیویورک می تواند مانع تلاش ها برای بازگشایی اقتصاد محلی.

اعتبار…Alexi روزنفلد/گتی ایماژ

نزدیک به چهار ماه پس از همه گیر اوج در نیویورک این شهر رو جدی مانند تاخیر در بازگشت نتایج آزمون که کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده است که این مشکلات می تواند مانع تلاش ها برای بازگشایی اقتصاد محلی و مدارس.

با وجود تکرار وعده از رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو و شهردار, بیل د Blasio که تست خواهد بود هر دو به طور گسترده ای در دسترس و موثر هزاران نفر از نیویورک تا به حال به صبر کنید یک هفته یا بیشتر برای نتایج و در برخی از کلینیک های متوسط زمان انتظار است و نه روز. یکی از برجسته محلی رسمی کرده است و حتی پیشنهاد این مرحله شدید از محدود کردن و تست.

تاخیر ایجاد می شود, در بخشی از شیوع را سنبله در ایالات مانند کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس است که تیره و تار آزمایشگاه در سراسر کشور و لمس کردن مجدد تست های ملی بحران است. تنها چند هفته پس از حل و فصل کمبود در سواب محققان سراسر کشور در حال مبارزه برای پیدا کردن مواد شیمیایی و پلاستیکی و قطعات آنها نیاز به انجام آزمایش در آزمایشگاه پیشرو به مدت زمان انتظار.

اما مقامات شده اند قادر به اندازه کافی گسترش ظرفیت دولت و شهر آزمایشگاه های دولتی در نیویورک به تست سرعت در یک زمان زمانی که آنها درخواست بیشتر نیویورکی برای آزمایش به گارد در برابر موج دوم.

به عنوان ظرفیت گسترش شهر نیویورک مقامات شروع به تشویق همه برای آزمایش و خواست مردم برای آزمایش بارها و بارها تنظیم یک هدف از 50,000 آزمون در روز است.

در هفته های اخیر حدود 20000 تا 35000 نفر از مردم تست شده هستند و اکثر روزهای هفته, یک تقاضا که قرار است یک سویه در آزمایشگاه های محلی.

شهرستان مقامات بهداشت عمومی گفت: آنها در حال رشد به طور فزاینده ای نگران از تاخیر اشاره به این که گسترده تست و چرخش سریع زمان مورد نیاز برای کاهش انتقال بدون علامت و قبل از بيماران علامت دار که بر این باور هستند که بخش عمده ای در این ویروس را گسترش.

“این در حال تبدیل شدن به یک مشکل” گفت: دکتر جی Varma, شهرستان Hall مشاور که دارای یک نقش حیاتی در این شهرستان را تست و تماس با ما-ردیابی برنامه. “هر گونه تاخیر در این روند می تواند آن را مشکل تر به مورد و تماس با ردیابی موثر باشد.”

شهر نیویورک از 25 میلیارد دلار در صنعت گردشگری است اما از بین میره.

اعتبار…Victor J. آبی برای نیویورک تایمز

شهر نیویورک ناگهانی مستند در ماه مارس فقط قبل از سالانه هجوم گردشگران به عنوان آب و هوا شروع به گرم است. مقامات انتظار داشتند که بیش از 67 میلیون بازدید کننده در سال 2020 حدود یک پنجم از آنها از خارج از کشور است.

در حال حاضر این شهر گردشگری مقامات گذاشته شده است تعجب کنید که چگونه آنها همیشه احیای صنعت آورده است که در حدود 45 میلیارد دلار در هزینه های سالانه و پشتیبانی حدود 300000 شغل.

در هفته دوم ماه جولای نرخ اشغال هتل ها شهر نیویورک بود و فقط 37 درصد STR یک شرکت تحقیقاتی. که از بیش از 90 درصد در سال های اخیر است.

“ما فکر می کنم آن را بیش از حد به زودی برای تشویق به سفر و دعوت مردمی به پشت در گفت:” فرد دیکسون اجرایی نیویورک و شرکت شهر گردشگری آژانس های بازاریابی است. او گفت که برای چهار ماه گذشته در این شهرستان تا به حال تا به حال هیچ گردشگری به صحبت می کنند و این که او حتی حدس می زنم که چگونه بسیاری از بازدید کنندگان در آن را شمارش برای سال.

در میان تعداد کمی از گردشگران در شهر این هفته بودند شین Roldan, 31, زن و شوهر, کیت, 30 که زندگی در Morristown, N. J در فاصله رفت و آمد. آنها با داشتن یک ماه عسل از انواع چند ماه بعد از یک “بیماری همه گیر عروسی” در حیاط خلوت خود خانم Roldan گفت. آنها در حال حاضر سوار تراموا به جزیره روزولت در شرق رودخانه و برنامه ریزی برای رفتن به عرشه مشاهده در بالای ساختمان امپایر استیت که تا به حال فقط بازگشایی شد.

“ما می توانید تعداد زیادی از تصاویر فقط دو نفر از ما با هیچ کس دیگری در این تصاویر” آقای Roldan گفت. “این همیشه یک مشکل در نیویورک است.”

گزارش شد کمک دن Bilefsky, William J. گسترده خوزه ماریا لئون Cabrera از, جولیا Calderone امیلی کوکران Michael Cooper, ملیسا ادی یوسف گلدشتاین ابی Goodnough مگی Haberman آنی Karni جاش کلر آناتولی Kurmanaev, پاتریشیا های انجام پاتریک McGeehan جسی مک کینلی ثابت Méheut رافائل Minder, Elian Peltier, Alan Rappeport جیووانی Russonello, Nate Schweber, Mitch اسمیت, مگان Specia, Santerre صوت جیم Tankersley ماریا سیلویا Trigo, Daniel ویکتور و لورن ولف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de