Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: بوریس جانسون نقل مکان کرد به I. C. U.; و اولیه کاخ سفید هشدار

新冠病毒疫情最新消息

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • نخست وزیر بوریس جانسون از انگلستان منتقل شده است به مراقبت های ویژه.
  • ناوارو هشدار داد در ماه ژانویه که یک بیماری همه گیر می تواند مخاطره زندگی میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.
  • موارد خونتان در حالت اضطراری متکی بر رعایت داوطلبانه.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره گمراه در دسترس بودن coronavirus تست.
  • Strongmen در حال بازگشت به استاندارد راهکار, اما آنها نمی توانند از دستگیری یک ویروس است.
  • ویسکانسین در انتخابات مبارزه پیش نمایش نبرد بیش ویروس-عصر رای گیری.
  • مانیل مستند تمدید برای دو هفته به عنوان محدودیت همچنان در سراسر آسیای جنوب شرقی.

نخست وزیر بوریس جانسون از انگلستان منتقل شده است به مراقبت های ویژه.

اعتبار…اندرو Testa برای نیویورک تایمز

نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شد به مراقبت های ویژه در دوشنبه نگران کننده به نوبه خود در 10 روز نبرد با کروناویروس و starkest شواهد در عین حال از نحوه ویروس تهدید کرده است که بریتانیا سیاسی استقرار و پرتاب آن در دولت جدید به تحول.

دولت گفت این تصمیم در یک احتیاط آن است که نخست وزیر شده بود و روحیه خوب پیش از آن در روز. اما با آقای جانسون دستیاران انتشار چند جزئیات در مورد وضعیت خود در این کشور نگه داشته و تنش افروزی در شب دوشنبه به امید بهترین ها و تجربه با هم, ترسناک, رمز و راز از این بیماری است.

در نشانه ای از چگونه گور وضعیت حال تبدیل شدن به خیابان داونینگ گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه که آقای جانسون خواسته بود وزیر امور خارجه دومینیک Raab به deputize برای او “که در آن لازم است.” پوند در برابر دلار سقوط کرد و پس از سرمایه گذاران در واکنش به اخبار است.

پس از ذکر در روز قبل از آن که نخست وزیر بود و هنوز هم رسمی مقالات آقای عبدالله گفت که او تا به حال منتقل شده به واحد مراقبت های ویژه در مورد او نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی برای کمک به بهبود است. نه هر بیمار در بخش مراقبت های تهویه مناسب است کارشناسان پزشکی گفت: اما بسیاری از آنها — و یا حداقل اکسیژن داده شده. آقای جانسون آگاه باقی می ماند, مقامات گفت.

برای آقای جانسون, 55, آن به خصوص بی رحمانه برگشت. فقط چهار ماه پیش او مهندسی بزرگترین حزب محافظه کار پس از پیروزی مارگارت تاچر در سال 1987 تحویل وعده خود را به بریتانیا از اتحادیه اروپا و مجموعه ای در حرکت بلند پروازانه و اقتصادی برنامه برای تبدیل خود را تقسیم کشور است.

در حال حاضر آقای جانسون سیاسی پدیده ای که حرفه ای همواره جیوه کیفیت می یابد خود را در یک نبرد ناتوان کننده پس از عقد قرارداد یک ویروس او در ابتدا با مشاهده مشخصه nonchalance.

برای بریتانیا که به تازگی پدید آمده از سه و نیم سال از فلج و قطبش بیش از Brexit آقای جانسون بیماری فرو کشور را به عدم قطعیت انگلیسی ها فکر می کردند که تا به حال پشت سر گذاشته است.

ناوارو هشدار داد در ماه ژانویه که یک بیماری همه گیر می تواند مخاطره زندگی میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

یک مشاور ارشد کاخ سفید قویا هشدار داده مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت در اواخر ماه ژانویه که coronavirus بحران می تواند هزینه ایالات متحده تریلیون دلار قرار داده و میلیون ها نفر از آمریکایی ها در خطر بیماری و یا مرگ.

هشدار نوشته شده در یک یادداشت توسط پیتر ناوارو رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت مشاور بالاترین سطح هشدار شناخته شده به گردش در داخل بال غربی به عنوان دولت بود و گرفتن آن از اولین مراحل اساسی برای مقابله با یک بحران است که در حال حاضر مصرف رهبران چین و رفتن به upend زندگی در اروپا و ایالات متحده است.

“عدم حفاظت از سیستم ایمنی و یا یک موجود درمان یا واکسن را آمریکایی ها بی دفاع در مورد تمام عیار شیوع کروناویروس در خاک ایالات متحده آمریکا” آقای ناوارو را یادداشت گفت. “این عدم حفاظت در افزایش خطر ابتلا به کروناویروس در حال تحول به یک تمام عیار همه گیر خصوصی زندگی میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.”

تاریخ Jan. 29 آن در طول یک دوره زمانی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال بازی کردن خطرات به ایالات متحده و او را بعد از رفتن به می گویند که هیچ کس نمی تواند پیش بینی چنین ویرانگر نتیجه.

آقای ناوارو گفت: در این یادداشت که دولت در مواجهه با یک انتخاب در مورد چگونه تهاجمی بود و در مهار شیوع گفت: انسانی و اقتصادی هزینه خواهد بود نسبتا پایین اگر این تبدیل به یک مشکل در امتداد خطوط از آنفولانزای فصلی.

اما او در ادامه به تاکید است که “خطر بدترین حالت همه گیر سناریو نباید نادیده گرفته شود” با توجه به اطلاعاتی که از چین است.

در یکی از بدترین سناریو ذکر شده در این یادداشت بیش از یک و نیم میلیون نفر آمریکایی ها می میرند.

موارد خونتان در حالت اضطراری متکی بر رعایت داوطلبانه.

به عنوان نخست وزیر شینزو آبه آماده اعلام وضعیت اضطراری برای ژاپن بزرگترین مراکز جمعیتی شهروندان و کسب و کار در شهرستانها مانند توکیو یوکوهاما اوزاکا کوبه و فوکوئوکا در حال حاضر باید تصمیم بگیرند که چگونه به پاسخ می دهند.

بر خلاف کشورهای دیگر آقای آبه را ندارد قدرت قانونی برای صدور اقامت در خانه سفارشات و یا نیروی کسب و کار به دید و او قول داده است برای نگه داشتن حمل و نقل عمومی و عملیاتی.

حتی به عنوان کارشناسان هشدار می دهند که ژاپن در آستانه یک انفجار از عفونت است که می تواند پایمال کردن آن در سیستم مراقبت های بهداشتی دولت را تا حد زیادی بستگی به رعایت داوطلبانه.

کسانی که تحت پوشش برنامه ریزی اضطراری اعلام — در مورد 56.1 میلیون نفر در سراسر هفت استان و یا کمتر از نیمی از ژاپن کل جمعیت خواهد بود به شدت خواست برای ماه بعد به کار از خانه و جلوگیری از بیرون رفتن برای هر چیزی غیر از ضروری سفر به بازار و یا داروسازی.

تا به حال در ژاپن مقامات بهداشتی باید اطمینان عمومی است که آنها را مانع ویروس از خشم خارج از کنترل به طور عمده توسط بسته شدن مدارس, درخواست سازمان های بزرگ ورزشی و رویدادهای فرهنگی به آنها را لغو و به سرعت شناسایی خوشه از موارد و ردیابی تماس به افراد آلوده.

اما همانطور که آقای آبه که او نیز اعلام کرد یک بسته محرک اقتصادی در روز دوشنبه که به او گفته بود به ارزش حدود 1 تریلیون آماده به ملت را مهار اقدامات یک گام بیشتر با رسمی اعلام می کند که انتظار می رود سه شنبه شب برخی از کارشناسان را دیدم که به عنوان یک ضمنی پذیرش است که دولت قبلی رویکرد دیگر مشغول به کار است.

همانطور که از صبح روز سه شنبه ژاپن تایید کرده بود در مجموع 3,906 موارد و 80 و میر ناشی از کوروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره گمراه در دسترس بودن coronavirus تست.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در coronavirus نیروی کار جلسه دوباره گفت: تعدادی از coronavirus آزمون در ایالات متحده در حال حاضر بیش از است که در کشورهای دیگر به اشتباه نشان می دهد که این کشور در حال انجام یک کار بهتر از نظارت بر گسترش این بیماری از کشورهای دیگر.

هر چند این درست است که تعداد کل آزمون ها در ایالات متحده در حال حاضر لبه بالاتر از این تعداد در کره جنوبی در هفته گذشته, آمریکا بسیار بزرگتر از جمعیت آن کشور است. بر اساس سرانه ایالات متحده آزمایش قرار گرفته است و مردم به مراتب کمتر از دیگر کشورها است.

نیز وجود دارد که قابل توجهی محلی تنوع در کشور با استفاده از آزمون بسیار سخت تر برای به دست آوردن, به طور متوسط در برخی نقاط کشور بیش از دیگران است.

حتی به عنوان جدید و سریع تر آزمایش در دسترس طولانی تاخیر در به دست آوردن نتایج در ادامه و آزمون مواد در حال اجرا هستند کم در ترکیب این بحران بیمارستان ها روبرو هستند.

شرکت های خصوصی مانند تلاش و LabCorp در حال حاضر در حال اجرا هزاران نفر از آزمون در روز است. اما تقاضا برای تست به ضعف بسیاری از آزمایشگاه و تست سایت.

پزشکان و مسئولان در سراسر کشور می گویند که طولانی تاخیر در گرفتن نتایج تداوم داشته باشند و ناهموار دسترسی به تست های طولانی مدت سهمیه بندی و مانع مراقبت از بیمار است. علاوه بر این سواب و مواد شیمیایی مورد نیاز برای اجرای آزمون در تامین کوتاه مدت هستند در بسیاری از کشور های داغ مناطق.

Strongmen در حال بازگشت به استاندارد راهکار, اما آنها نمی توانند از دستگیری یک ویروس است.

در پاسخ به coronavirus همه گیر در جهان autocrats در حال تبدیل شدن به خود سعی کردم-و-آزمایش کیت ابزار با استفاده از یک مخلوط از تبلیغات سرکوب و متکبر نشان می دهد از قدرت به بیرون آمدن هاله ای از کنترل کل بیش از یک ذاتا وضعیت هرج و مرج.

مصر, رئیس جمهور مصر وخیم است که به معنای استقرار جنگ شیمیایی نیروهای ملبس در لباس محافظ و مسلح با مواد ضد عفونی کننده ها به خیابان های قاهره در یک تئاتر نمایش عضله نظامی پیش بینی شده از طریق رسانه های اجتماعی.

روسیه به رهبری ولادیمیر V. پوتین donned پلاستیک کت و شلوار خود را در قناری زرد برای سفر به مسکو بیمارستان برای coronavirus بیماران. سپس او اعزام به ایتالیا 15 نظامی هواپیماهای پر از لوازم پزشکی و مزین با شعار “از روسیه با عشق.”

رئیس جمهور رجب طیب اردوغان از ترکیه شگرف زندانبان از روزنامه نگاران قفل شده است و تا چند خبرنگاران که انتقاد های اولیه خود را تلاش برای مقابله با این ویروس و سپس با ارسال یک پیام صوتی به تلفن هر شهروند بیش از 50 گفت و تاکید کرد که او تا به حال همه چیز تحت کنترل است.

و در ترکمنستان یکی از جهان ترین سرکوبگر کشورهای که در آن نه تنها عفونت شده است رسما اعلام کرد رئیس جمهور برای زندگی قربانقلی Berdymukhamedov ترویج کتاب گیاهان دارویی به عنوان یک راه حل ممکن برای این بیماری همه گیر.

ویسکانسین در انتخابات مبارزه پیش نمایش نبرد بیش ویروس-عصر رای گیری.

ویسکانسین رای دهندگان خواهد شد و در صورت انتخاب بین حفاظت از سلامت خود و ورزش وظیفه مدنی خود در روز سه شنبه پس از دولت رهبران جمهوری خواه حمایت محافظه کار اکثریت در دولت دیوان عالی کشور رد دموکراتیک فرماندار تلاش برای به تعویق انداختن فرد در رای گیری در انتخابات ریاست جمهوری اولیه و انتخابات محلی است. سیاسی و حقوقی skirmishing در طول پنج شنبه بود و تنها دور از انتظار ملی مبارزه با بیش از حق رای در سال Covid-19.

جمهوری خواهان موفقیت در آمد و در پایان یک روز که در سمت چپ اضطراب رای دهندگان whipsawed بین رقابت ادعا از رژیم صهیونیستی است. تونی Evers و مخالفان خود را در G. O. P. کنترل مقننه دولت بیش از اینکه روز سه شنبه انتخابات خواهد ادامه به عنوان برنامه ریزی شده. آن را لرزاند دموکراسی در یک کلید میدان نبرد دولت در حال حاضر متزلزل توسط یک رشد سریع تعداد موارد coronavirus.

فرماندار با صدور یک فرمان اجرایی به تعویق انداختن فرد در رای گیری و گسترش ژوئن مهلت رای گیری غایب است. اما رهبران جمهوری خواه موفق به گرفتن دولت را به دادگاه عالی ماندن فرمان.

و در یک تصمیم اواخر دوشنبه دربندی انتخابات-آستانه هرج و مرج, دیوان عالی ایالات متحده محافظه کار-تکیه اکثر رتبه خود را به دموکرات ویسکانسین. در 5-4 رای اکثریت در برابر حکومت تلاش خود را برای تمدید مهلت رای گیری غایب در روز انتخابات گفت: چنین تغییر “اساسا تغییر ماهیت انتخابات است.” دادگاه چهار لیبرال اعضای عقیده داشت با عدالت اموزش Bader Ginsburg نوشتن که “دادگاه منظور من ترس را در محرومیت.”

مانیل مستند تمدید برای دو هفته به عنوان محدودیت همچنان در سراسر آسیای جنوب شرقی.

رئیس جمهور رودریگو Duterte فیلیپین روز سه شنبه تمدید برای دو هفته دیگر یک مستند در جزیره اصلی این کشور که شامل حدود 60 میلیون نفر به ویروس مربوط به محدودیت نگاه مجموعه به ادامه جاهای دیگر در جنوب شرقی آسیا.

این مستند در جزیره Luzon پوشش پایتخت فیلیپین مانیل که دارای جمعیت 14 میلیون و وسیع شبکه های فقیرنشین. آب و هوا وجود دارد به خصوص سوزان در این زمان از سال با متوسط درجه حرارت بالاتر از 90 درجه فارنهایت است.

آقای Duterte حرکت یک روز پس از این مقامات در تایلند extended 12 روز ممنوعیت تمام تماس های ورودی مسافران پرواز. این ممنوعیت در زمان اثر بیش از آخر هفته و ابتدا طراحی شده بود به پایان رسید در روز دوشنبه.

و در جاکارتا پایتخت اندونزی فرماندار آماده شد در روز سه شنبه به اعمال اجتماعی بیشتر فاصله محدودیت از جمله نیاز به کارکنان برای کار از خانه منع مذهبی تجمعات و کاهش حمل و نقل عمومی. فرماندار قبلا بسته مدارس و برخی از محل های کار و خواست عمومی اجتماعی را حفظ فاصله.

مانیل و جاکارتا که دارای جمعیتی در حدود 11 میلیون نفر از جمعیت پرجمعیت ترین شهرها آمده است.

یک ‘آزادی’ شورش در آیداهو تهدید به تضعیف coronavirus سفارشات.

در یک دولت با جیب عمیق نگرانی در مورد هر دو دولت بزرگ و جریان اصلی پزشکی جارو محدودیت ها با هدف شامل گسترش ویروس را اجرا کنید به آشکار شورش در برخی از نقاط آیداهو است که در مواجهه با آن خود را از نگرانی سنبله در coronavirus موارد است.

مخالفان در حال آمدن است نه تنها از مردم می خواهم آمون باندی که مسلح تصاحب اورگان پناه با ده ها تن از زنان و مردان دیگر در سال 2016 منجر به 41 روز بن بست بلکه از برخی از قانونگذاران ایالتی و یک county sheriff که در حال تماس با فرماندار ایالت اقامت در خانه سفارش نقض آزادیهای فردی.

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و دیگران شده اند وحشت در فراخوان عمومی به countermand اجتماعی-فاصله مورد نیاز هشدار داد که عدم شرکت اقدامات می تواند پایمال آیداهو در بیمارستان ها و قرار دادن تعداد زیادی از مردم در خطر مرگ است.

بسیاری از آخرین ادعا می کند در مورد قانون اساسی آمده اند از آیداهو شمالی تکدی جایی که واکسیناسیون نرخ برای سایر بیماری ها همواره کم و که در آن گريزى از دولت بالا است.

در زمانی که مقامات بهداشتی می گویند اجتماعی-دورى از اقدامات حیاتی برای جلوگیری از فاجعه بار شیوع این نوع است که می تواند پایمال بیمارستان — که در ایتالیا اتفاق افتاده است — آیداهو تنش را تهدید به تضعیف نمایند…. در حالی که دولت یکی از آخرین در کشور به شناسایی یک coronavirus مورد آن در حال حاضر به مراتب بیشتر موارد سرانه از کالیفرنیا. Blaine County, که شامل محبوب خورشید دره پیست اسکی در حال حاضر بزرگترین سرانه غلظت coronavirus موارد در کشور است.

چگونه برای کمک به از صفحه اصلی

در خانه نشسته و آن را آسان به احساس می کنم مثل هیچ چیز شما می توانید انجام دهید برای کمک به کسانی که در خط مقدم از coronavirus بیماری همه گیر. اما وجود دارد بسیاری از چیزهایی هستند شما می توانید انجام دهید برای کمک به متخصصان پزشکی و مردم آسیب دیده به طور مستقیم توسط ویروس و خود را از کسب و کارهای محلی.

گزارش شد کمک توسط مایک بیکر دکلان والش اندرو هیگینز Carlotta صفرا پاتریک کینگزلی, Stephen قلعه و علامت Landler آدم Liptak شیلا, Kaplan, Katie Thomas, Motoko غنی مایک ایوس, Richard C. حصار هانا راش, Jason گوتیرز و Muktita Suhartono.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>