Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: آمریکا غرق در ایتالیا برخی از کشیشان طرح عید پاک خدمات

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • در عید پاک و با مرگ و میر افزایش, سوال در مورد بازگشایی اقتصاد loom.
 • یک بار معاینه نشان می دهد میزان جمهور تهمت را آهسته پاسخ به این ویروس گسترش یافته است.
 • شهرستانها تنگ در فضا به نوبه خود به جاده ها برای اتاق تنفس.
 • تلفات نگه داشتن فلوریدا باز در شکستن بهار فصل آغاز شده است به ظاهر شوند.
 • آنچه شما نیاز به دانستن در مورد پوشیدن و ساخت ماسک.
 • همه گیر دهید قانونگذاران به نظر یکی دیگر از فدرال بازسازی.
 • در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در سراسر جهان.
اعتبار…لوقا Sharrett برای نیویورک تایمز

در عید پاک و با مرگ و میر افزایش, سوال در مورد بازگشایی اقتصاد loom.

مسیحیان در سراسر ایالات متحده آماده برای جشن عید پاک با جمع آوری عملا در یکشنبه تا حد زیادی زیر stay-در-خانه سفارشات و راهنمایی از مقامات بهداشت و درمان در حالی که تعداد انگشت شماری از کشیشان در ایالات لوئیزیانا و می سی سی پی برنامه ریزی برای برگزاری فرد خدمات در سرپیچی از محدودیت در تجمع جرم با استناد به آنها آزادی مذهبی.

رئیس جمهور تهمت و گفت: در توییتر که او را به تماشای آنلاین خدمات First Baptist دالاس به رهبری رابرت Jeffress یکی از حامیان برجسته.

فقط یک روز قبل از آن ایالات متحده رسیده ترسناک یک نقطه عطف فراتر ایتالیا در مجموع تعداد تایید coronavirus مرگ رسیدن به آن مرگبارترین روز جمعه با 2,057 دفاع کند گرفته شد مرگ و میر. همانطور که از شنبه شب کل در ایستاده بود بیش از 20,500.

در حال حاضر این بیماری همه گیر قرار گرفته و به بیش از 16 میلیون نفر از کار وادار آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به دست و پنجه نرم به طور همزمان با مخرب ترین و بهداشت عمومی و بحران اقتصادی در یک عمر است. او خود را میبیند کشیده در جهت مخالف با بانکداران و مدیران شرکت و صنعتگران شفاعت با او به بازگشایی این کشور را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است در حالی که کارشناسان پزشکی التماس برای زمان بیشتری برای مقابله با کروناویروس. در این کشور شمار کشته شدگان که بیش از دو برابر شده طی هفته گذشته در حال حاضر افزایش نزدیک به 2000 ترین روز.

ده ها هزار نفر بیشتر می میرند. میلیون ها نفر بیشتر می تواند از دست دادن شغل خود. و رئیس جمهور دست زدن به بحران به نظر می رسد به صدمه زدن به خود را حمایت سیاسی در آستانه انتخابات ماه نوامبر. در عین حال تصمیم گیری در مورد زمان و نحوه بازگشایی نشده است به طور کامل خود را. اقامت در خانه حکم نگه داشتن اکثر آمریکایی ها در داخل خانه بودند صادر شده توسط فرمانداران دولت توسط دولت است.

هفته پس از سفارش shutdown در سراسر کشور رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو نیویورک گفت: تلاش بودند شروع به پرداخت کردن و منحنی جدید کروناویروس مواردی بود که در ادامه به صاف.

اما به عنوان تمرکز شروع به نوبه خود به بازگشایی دولت و شهر نیویورک آقای کومو تاکید کرد که این امر می تواند زودرس به نگاه بیش از حد به مراتب جلوتر است. در حالی که تعدادی از بستری شدن در بیمارستان به دلیل ویروس بودند در نیویورک شد و لوله در نظر گرفته شده مهم نشانگر شدت بحران — روزانه تلفات ثابت باقی مانده است و با 783 بیشتر مرگ و میر در کشور است.

“بازگشایی هر دو اقتصادی سوال و بهداشت عمومی سوال,” او گفت:. “و من تمایلی به طلاق ، شما نمی توانید از مردم از این دولت و یا این کشور برای انتخاب بین زندگی از دست داده و دلار را به دست آورد.”

عجله تصمیم او گفت که می تواند منجر به تجدید حیات از وقوع. “ما نمی دانیم که اگر برای رفتن به یک موج دوم یا نمی,” او گفت: خواستار احتیاط در عجله برای رسیدن به رشد اقتصادی در خارج از زمین.

آقای کومو نیز در درگیری با شهردار, بیل د Blasio, دیرین خود را رقیب سیاسی پس از شهردار اعلام کرد در خود اخبار جلسه صبح روز شنبه که شهر نیویورک را در مدارس دولتی باقی خواهد ماند بسته برای بقیه سال تحصیلی. آقای کومو گفت “شده است وجود دارد هیچ تصمیم گیری” در مورد بسته شدن مدارس و توصیف شهردار اعلام به آقای ده بلزیو “نظر.”

شهردار مقابله دوباره در تلویزیون ظاهر شنبه شب. “من اجرای سیستم مدرسه” همراه با مدارس صدراعظم, Richard A. Carranza, آقای د Blasio گفت: با استناد به شهرداری کنترل از مدارس شهرستان. “ما مردم را متهم به حمایت از کودکان و نوجوانان ما خانواده های ما,” او گفت: “این چیزی است که ما قصد داریم انجام دهیم.”

کروناویروس در آمریکا: آخرین نقشه و مورد تعداد

دقیق نقشه شهرستان نشان می دهد میزان شیوع کروناویروس با جداول تعداد موارد توسط شهرستان.

یک بار معاینه نشان می دهد میزان جمهور تهمت را آهسته پاسخ به این ویروس گسترش یافته است.

در طول ماه ژانویه به عنوان رئیس جمهور بارها و بارها مغلوب ساختن پیشی جستن بازی پایین جدیت ویروس و تمرکز بر مسائل دیگر آرایه ای از اعداد و ارقام در داخل دولت خود — از جمله کاخ سفید مشاوران و کارشناسان در کابینه ادارات و سازمان های اطلاعاتی — شناسایی خطر به صدا هشدار دهنده و روشن شدن نیاز به اقدام تهاجمی.

ده ها تن از مصاحبه و بررسی ایمیل ها و دیگر سوابق توسط نیویورک تایمز نشان داد بسیاری از قبلا گزارش نشده جزئیات از ریشه و میزان توقف پاسخ:

 • شورای امنیت ملی مسئول دفتر برای ردیابی بیماری های همه گیر دریافت گزارش های اطلاعاتی در اوایل ژانویه پیش بینی گسترش این ویروس در عرض چند هفته افزایش گزینه های مانند نگه داشتن آمریکایی ها از محل کار به خانه و بستن شهرستانها بزرگ است.

 • با وجود آقای تهمت انکار او در آن زمان گفته شد در مورد یک Jan. 29 یادداشت های تولید و تجارت, مشاور پیتر ناوارو, تخمگذاری در جزئیات قابل توجه پتانسیل خطرات ناشی از یک بیماری همه گیر کوروناویروس.

 • سلامت و خدمات انسانی وزیر به طور مستقیم هشدار داد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از احتمال یک بیماری همه گیر در طول یک تماس در Jan. 30 دوم هشدار او تحویل داده شده به رئیس جمهور در مورد ویروس. رئیس جمهور گفت که او بود که جنجال آفرینی.

 • به وزیر بهداشت اعلام کرد در ماه فوریه که دولت ایجاد یک “نظارت” سیستم در پنج شهرستانها آمریکا برای اندازه گیری گسترش ویروس. آن به تعویق افتاد برای هفته ترک مقامات دولت با تقریبا هیچ بینش چگونه به سرعت ویروس پخش شد.

شهرستانها تنگ در فضا به نوبه خود به جاده ها برای اتاق تنفس.

با جاده ها پاک ترافیک به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس برخی از شهرستانها در سراسر کشور باید repurposed خیابان به ماشین های مناطق آزاد به عابرین پیاده و دوچرخه سواران اتاق اضافی برای گسترش و عمل اجتماعی فاصله.

شهرستانها از جمله بوستون مینیاپولیس و اوکلند کالیفرنیا بسته اند به خیابان ها از طریق موتور ترافیک. دیگران در حال گسترش پیاده رو به فضای بیشتر برای عبور و مرور به دنبال به اقامت حداقل شش فوت از هم جدا. و برخی از شهرداری ها با توجه به اتخاذ اقدامات مشابه است.

ساموئل I. شوارتز, مشاور سابق شهر نیویورک ترافیک کمیسر شناخته شده به عنوان Gridlock سام برای ترافیک-مهار تلاش های پشتیبانی از این ایده از ماشین های مناطق آزاد در این شهرستان است.

“وجود دارد هیچ بیشتر از منابع مهم در شهر نیویورک و در تمام متراکم شهرستانها پس از مردم از فضا,” او گفت:. “و شهرستانها در حال حاضر اختصاص 30 تا 40 درصد از زمین های خود را به مناطق اتومبیل. این می تواند یک استقبال احیای جنبش است.”

در اوکلند برخی از 74 کیلومتر از جاده حدود 10 درصد از این شهر و خیابان ها و در نهایت بسته به طریق موتور ترافیک به عنوان بخشی از یک برنامه جدید به نام اوکلند خیابان های آرام آغاز شده است که در روز شنبه.

همچنین در شنبه ماساچوست وزارت امور حفاظت و تفریح بسته سه بخش از parkways در منطقه بوستون بیشتر به وسایل نقلیه ترک آنها را باز به پیاده و دوچرخه سواران تنها.

این گروه گفت که این اقدامات است که در حال حاضر در محل برای این آخر هفته تنها “ترویج و اجتماعی فاصله برای کمک به پیشگیری از گسترش Covid-19.” گروه گفت: این امر ارزیابی اثربخشی این تعطیلی پس از تعطیلات آخر هفته.

تلفات نگه داشتن فلوریدا باز در شکستن بهار فصل آغاز شده است به ظاهر شوند.

هفته قبل از فلوریدا دستور داد مردم را به ماندن در خانه coronavirus به خوبی به آن موذی گسترش در دولت آلوده ساکنان و بازدید کنندگان که روز قبل از آن تا به حال رقصید در ساحل احزاب و reveled در پارک. در حال حاضر تنها به عنوان افراد بدست بیمار و بهبود از — و یا تسلیم به Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس است هزینه تلفات و نگه داشتن فلوریدا باز در شکستن بهار فصل شروع به ظاهر شوند.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک جمهوری خواه است سرزنش مسافران از نیویورک و اروپا و جاهای دیگر برای کاشت این ویروس در دولت است. اما معکوس نیز صادق است: مردم مریض شدم در فلوریدا و در زمان عفونت بازگشت به خانه.

تعداد دقیق افرادی که در بازگشت از سفرهای تفریحی به فلوریدا با کروناویروس ممکن است هرگز شناخته شده است. موارد به عنوان دور به عنوان کالیفرنیا و ماساچوست مرتبط شده اند برای زمستان, پارتی, جشنواره, beachside رقص و صندوق بیدار کننده برای L. G. B. T. Q. جامعه برگزار می شود مارس 4-10. همانطور که از هفته گذشته 38 نفر گزارش شده بود که آنها علامتی یا تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در هفته های پس از این رویداد با توجه به سازمان ملی L. G. B. T. Q. نیروی کار.

یکی دیگر از مرد در کالیفرنیا درگذشت پس از رفتن به اورلاندو برای یک کنفرانس و پس از آن به یک بسته بندی دیزنی جهان. دو نفر رفت و به دیزنی کردم و بعد از بستگان بیمار در فلوریدا و گرجستان است.

آهسته عمل توسط فرماندار فلوریدا چپ رهبران محلی تکاپوی خود را بسته تصمیم گیری در یکی از شلوغ ترین و سود آور ترین زمان از سال برای یک دولت با یک $86 میلیارد اقتصاد گردشگری. نتیجه این بود که قوانین اغلب در تضاد با یکی از شهرستان های لغو یک رویداد بزرگ در حالی که همسایه شهرستان مجاز یکی دیگر از رویداد همچنان ادامه دارد.

فرماندار که منظور نمی شود مردم را به ماندن در خانه تا 1 آوریل است گفت: دولت پشتیبانی دولت های محلی دستور داده است که رویداد لغو و تعطیلی, اما آن است که نه نقش خود را به مرحله اول است.

آنچه شما نیاز به دانستن در مورد پوشیدن و ساخت ماسک.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اخیرا توصیه می شود که مردم در ایالات متحده پوشیدن ماسک ، اما در حال حاضر شما نمیفهمد که با پوشیدن یک ماسک است به آسانی به عنوان آن ممکن است نگاه کنید. و ساخت یک همچنین چالش های آن است.

در حالی که ما می دانیم که حتی یک ماسک ساده نشانی از یک کار خیلی خوب از حفاظت از جهان را از خروجی خود میکروب کارشناسان می گویند وجود تنوع بیشتر در چه ماسک های خانگی ممکن است محافظت از شما را از تماس های ورودی میکروب مناسب و کیفیت مواد استفاده می شود.

اما شما لازم نیست فوق العاده کارآمد ماسک اگر شما تمرین های اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست های خود را. و اگر شما استفاده از یک پارچه با فیلتراسیون مناسب و معقول بالقوه و شما به پوشیدن ماسک به درستی شما را افزایش می دهد شانس خود را برای اجتناب از ویروس.

برای دریافت بیشتر از شما ماسک, پوشیدن آن را به درستی و در زمان مناسب است.

اگر شما نگران در مورد خطرات ناشی از پوشیدن یک سوالی در مورد زمانی که آن را مناسب برای پوشیدن یک یا چه کاری انجام دهید اگر کودک شما حاضر به پوشیدن یک چک کردن راهنمای ما.

اگر شما در حال غرق تمام گزینه های ما هم کردم شما پوشیده شده است. خوانده شده در انواع ماسک و چه مواد برای استفاده خود را.

و یا اتمام نیویورک تایمز ویدئو نشان میدهد که چگونه برای ایجاد یک هیچ-دوختن ماسک با استفاده از یک تی شرت.

Video player loading
اعتباریاعتباری…نیویورک تایمز

هنگامی که شما یک ماسک خواندن ما مشاوره در مورد چگونه به مراقبت از آن.

ماسک پزشکی و N95 ماسک باید ذخیره برای کارگران پزشکی, اما اگر شما, شما باید بدانید که آن را طراحی شده برای یک بار استفاده کنید.

آن را بسیار آسان تر برای تمیز کردن پارچه ، فقط به عنوان با پزشکی ماسک شیمیایی مانند سفید کننده و یا پراکسید هیدروژن شروع به تنزل پارچه الیاف, ساخت ماسک کمتر موثر است.

همه گیر دهید قانونگذاران به نظر یکی دیگر از فدرال بازسازی.

دولت ایالات متحده در طول تاریخ در پاسخ به عمده بحران با دقت بررسی عملکرد گذشته خود برای شناسایی هر گونه شکست یا ضعف قرار گرفتند. Coronavirus همه گیر ravaging کشور و جهان است که به احتمال زیاد این قاعده مستثنی نیست.

یک ماه پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11 سال 2001 حملات دو سناتور ارشد پیشنهاد ایجاد وزارت امنیت داخلی کاملا جدید اداره دولتی که با هم بکشید رقابتی سازمان های فدرال که عدم هماهنگی در سمت چپ این کشور در معرض مرگبار تروریسم است.

پس از یک bungled پاسخ به طوفان اندرو در سال 1992 سازمان مدیریت اضطراری فدرال دوباره سازمان دهی شد و بالا به کابینه در سطح تحت ریاست جمهوری بیل کلینتون به آن بیشتر ایستاده و نفوذ است. پس از جنگ جهانی دوم رئیس جمهور Harry S. Truman پیشنهاد تشکیل وزارت دفاع برای از بین بردن اختلافات و مواد زائد و تکراری در عملیات نظامی است.

“من فکر نمی کنم هیچ شکی نیست که وجود خواهد داشت یک تلاش گسترده برای سازماندهی مجدد دولت پس از Covid-19 گفت:” تام دشل سابق سناتور دموکرات از داکوتای جنوبی و رهبر اکثریت در طول هفت. حملات 11.

آمریکا در حال حاضر هل دادن قوانین برای ایجاد یک کمیسیون شبیه به یک تاسیس شده پس از سپتامبر. 11 که بررسی اقدامات دولت طرح درس های آموخته شده و توصیه هایی را در هر تعمیرات اساسی.

رام امانوئل سابق ارشد کاخ سفید, رسمی کنگره و شهردار شیکاگو خواستار یک multipronged رویکرد است که شامل پیچیده اولیه-سیستم هشدار دهنده برای شناسایی تهدیدات احتمالی ایجاد یک راه جدید برای سازماندهی آماده پزشکی و نیروی تهاجمی انباشت تجهیزات پزشکی.

آیا یک “گروه پیشگیری از بیماری همه گیر و پاسخ” تحقق یا کمتر تغییرات شدید در حال اجرا بسیاری از نمایندگان مجلس معتقدند که بررسی و تجدید نظر لازم است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در سراسر جهان.

ژاپن رهبر پست یک ویدیو از خود نوازش یک سگ و جرعه جرعه چای به عنوان او خواستار ساکنان خانه بمانند. پاپ فرانسیس می گویند عید جرم توسط جریان زندگی می کنند. شیوع طرفداران ضد اسلامی حملات در هند.

گزارش شد کمک توسط شری فینک الیزابت Dias, تارا پارکر-پاپ جانی Diaz, پاتریشیا های انجام فرانسیس Robles, Carl Hulse و جینا Kolata.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>