Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: همانطور که بیشتر مردم به خارج فشار بر رهبران رشد می کند

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • هشدارها هنوز هم مورد نیاز است و حتی در تظاهرات علیه اقدامات دکتر Birx می گوید.
  • آب و هوای گرمتر و تظاهرات تحت فشار قرار دادن متحده است.
  • آمریکا و افراط گرایان ‘سرمایه گذاری در این بیماری همه گیر.’
  • ضد واکسیناسیون فعالان یک نیروی رو به رشد در مستند شد.
  • فرمانداران طرح به بحث virus پاسخ در روز شنبه را نشان می دهد.
  • در این بیمارستان کنار تخت کنسرت راحتی coronavirus بیماران.
  • زمانی که خود شرکت لنگر است که حیوان خانگی خود را.
اعتباری…جف Kowalsky/Agence France-Presse — Getty Images

هشدارها هنوز هم مورد نیاز است و حتی در تظاهرات علیه اقدامات دکتر Birx می گوید.

کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx گفت که او در بر داشت آن را “devastatingly نگران کننده” است که صدها نفر از معترضان انباشته در میشیگان دولت و کنگره آمریکا هفته گذشته برای اعتراض به رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer طرح به گسترش کسب و کار بسیاری از بسته شدن از طریق پایان ماه مه به مبارزه با گسترش coronavirus.

“این devastatingly نگران کننده برای من شخصا چون اگر آنها به خانه و آلوده خود را مادر بزرگ و یا پدر بزرگ است که یک شرکت با شرایط مرضی و آنها را جدی یا تاسف نتیجه آنها احساس گناه برای بقیه زندگی خود را” دکتر Birx گفت: در فاکس نیوز. “بنابراین ما نیاز به حفاظت از هر یک از دیگر در همان زمان ما در حال ابراز نارضایتی ما.”

فشرده توسط میزبان کریس والاس در مورد اینکه آیا برخی از ایالت ها بودند بازگشایی بیش از حد به زودی دکتر Birx گفت: این مهم برای افراد به پیگیری coronavirus موارد در جوامع خود و نگه داشتن زیر خود اقدامات احتیاطی از طریق هر مرحله از فرایند تدریجی است که نیروی کار توصیه می کند.

“شما نیاز به ادامه به فاصله اجتماعی شما نیاز به ادامه به عمل وسواسی شستن دست” او گفت:. “و من فکر می کنم مهمتر از همه اگر شما هر گونه از قبل موجود شرایط را از طریق فاز 1 و فاز 2 از هر بازگشايي ما خواسته اند شما را به ادامه به پناهگاه در محل. ما می دانیم که در بسیار خطر خاص برای یک بسیار دشوار است البته برای این ویروس است.”

بازدید از سواحل است که بازگشایی این است که همه حق دکتر Birx گفت: اما تنها “اگر آن را انجام داده با اجتماعی فاصله.” و در حالی که گرفتن کوتاه کردن مو و یا ماساژ است “امن تر” اگر هر دو طرف ماسک, او گفت:, “ما روشن ساخته است که که خوب نیست فاز 1 فعالیت است.”

آب و هوای گرمتر و تظاهرات تحت فشار قرار دادن متحده است.

آب و هوای گرمتر و خستگی بیش از ماه حبس جلب و جذب میلیون ها نفر از آمریکایی ها در خارج از این آخر هفته اضافه کردن به فشار در شهرستان و مقامات دولتی به اجرا و یا شل محدودیت های اعمال شده برای محدود کردن گسترش coronavirus.

در شهر نیویورک, شهردار, بیل د Blasio التماس کرد با ساکنان به مقاومت در برابر ضربه برای جمع آوری ، در نیوجرسی گلف بازگشایی شد و رژیم صهیونیستی است. فیلیپ مورفی D. گفت: در اوایل گزارش های موردی نشان داد که مردم حفظ فاصله اجتماعی.

“اگر ما می شنویم حداقل گزارش knucklehead رفتار ما در پارک و سپس ما می دانیم که همه شما را گرفته اند به قلب مسئولیت خود را برای کمک به ما در کاهش این بیماری همه گیر” آقای مورفی در توییتر نوشت.

“رک و پوست کنده دانستن جدید Jerseyans این چیزی است که من انتظار دارم او گفت:” هر چند او هشدار داد: “اگر ما از شنیدن گزارش از مردم مصرف خود را بهداشتی یا سلامت از دیگر پارک را برانگیخت — به طور جدی من دریغ نکنید به آنها را دوباره.”

در تگزاس سه سینما در San Antonio منطقه شد برخی از, برای اولین بار در کشور برای بازگشایی یک حرکت که نگران کارشناسان بیماری های عفونی بود اما تحسین کسانی که رفتم برای غربالگری.

در جای دیگر معترضان فشار برای شل شدن محدودیت های جمع آوری شده در پایتخت کنتاکی; فلوریدا که در آن فرماندار در حال حاضر اعلام کرد آرامش بخش از محدودیت ها و اورگان که در آن رژیم صهیونیستی است. کیت قهوه ای تمدید وضعیت اضطراری از طریق جولای 6.

در Stillwater, Okla., مقامات رها شده و نیاز است که مردم ماسک در مغازه ها و رستوران ها پس از, کارگران در مواجهه با تهدیدات خشونت آمیز.

به عنوان کسب و کار ادامه داد: برای ریختن به شغل یکی از بزرگترین ذینفع از دولت کسب و کار کوچک برنامه اعطای وام گفت که آن شرکت خواهد بازگشت حداقل 70 میلیون دلار در وام. Ashford, Inc. که نظارت بر هتل ها و استراحتگاه ساخته شده اعلام آن را به عنوان روشن شد که آن را با بهره گیری از یک برنامه در نظر گرفته شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد.

بلند کردن اجسام از قوانین سختگیرانه در سراسر کشور نشانه مرحله جدیدی در پاسخ این کشور به این ویروس و آمد به عنوان موارد تایید شده در سراسر کشور ادامه خواهد داد به رشد است.

کروناویروس در آمریکا: آخرین نقشه و مورد تعداد

دقیق نقشه شهرستان نشان می دهد میزان شیوع کروناویروس با جداول تعداد موارد توسط شهرستان.

آمریکا و افراط گرایان ‘سرمایه گذاری در این بیماری همه گیر.’

افراط گرایان در ایالات متحده در حال تلاش برای تبدیل این بیماری همه گیر به استخدام ابزار آنلاین و در خیابان های پایتخت دولت با چرخاندن بحران بهداشت عمومی برای تقویت سفید-supremacist ضد دولتی در دستور کار است.

تظاهرات در سراسر این کشور کشیده شده اند طیف گسترده ای از مردم با فشار دادن به آسانسور stay-at-home سفارشات. اما حضور افراط گرایان نمی شود از دست رفته با ضد مهاجر و ضد سامی نشانه ها و پیام های رمزی با هدف الهام بخش پیروان می گویند کسانی که پیگیری این گونه حرکات ،

زیبا کننده معروف Covid-19 تحولات متناسب با خود را در دستور کار افراطیون گسترش دروغ در انتقال از coronavirus و بی اعتبار کردن stay-at-home سفارشات به عنوان “پزشکی رزمی قانون” — طولانی-پیش بینی ظهور یک دولت توتالیتر.

“آنها هستند که بسیار موثر در سرمایه گذاری در این بیماری همه گیر” گفت: Devin Burghart که اجرا می شود موسسه تحقیقات و آموزش و پرورش در, حقوق بشر, سیاتل-بر اساس تحقیقات مرکز در جنبش راست.

آنچه موفقیت این گروه تا به حال در پیدا کردن استخدام مشخص نیست اما تحقیقات جدید نشان می دهد یک جهش قابل توجهی را در مصرف افراطی مواد تحت مستند. مختلف خشونت مرتبط شده اند به رنگ سفید-supremacist یا ضد دولت عاملان خشمگین بیش از جنبه های این بیماری همه گیر.

ماه گذشته وزارت امنیت داخلی هشدار داد مقامات مجری قانون در سراسر ایالات متحده بسیج خشونت افراط گرایان در پاسخ به ماندن در خانه و اقدامات با توجه به ارشد اجرای قانون رسمی و یک میلیون عضو هیات.

یک بخش یادداشت مورخ مارس 23 ذکر اخیر دستگیری افرادی که تهدید کرده بود مقامات دولت تحمیل coronavirus-مقررات مربوط.

ضد واکسیناسیون فعالان یک نیروی رو به رشد در مستند شد.

اعتراض در ساکرامنتو اصرار کالیفرنیا فرماندار به بازگشایی دولت شبیه تظاهرات که به نظر می رسد در جای دیگر در این کشور با جمعیت فشار دادن رهبران به لغو محدودیت در کسب و کار و زندگی روزمره است.

اما آن برگزار نمی شد شبه نظامیان و اعضای صاحبان رستوران و یا برجسته محافظه کار می رود. آنها برخی از بلندترین ضد واکسیناسیون فعالان در کشور است.

مردم پشت این تجمع در روز جمعه برگزار شد در حال بنیانگذاران یک گروه به نام آزادی فرشتگان پایه و اساس است که بهترین و شناخته شده برای مخالفت خود را با تلاش به دستور واکسیناسیون. و اعتراض شد و آخرین نمونه از تداخل منافع آن را متصل به طیف وسیعی از گروه ها از جمله حزب چای فعالان و گروههای شبه نظامی مسلح به مخالفت با اقدامات است که فرمانداران باید گرفته شود برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

فعالان شناخته شده برای مخالفت با واکسن شده اند درگیر در تظاهرات در نیویورک کلرادو و تگزاس جایی که آنها پیدا کرده اند و استقبال مخاطبان برای استدلال های خود را برای آزادی های شخصی و سوء ظن دولت است. و رو به رشد خود را از حضور در تظاهرات نگرانی کارشناسان بهداشت عمومی که از ترس این که چنین پیام می تواند آسیب ایالات متحده توانایی به نوبه خود گوشه ای پس از همه گیر اگر آمریکایی ها را قبول نمی کند در آینده واکسن.

“یکی از چیزهایی که ما در حال پیدا کردن است که شعارهای بسیار مشابه بین ضد vaxxers و کسانی که خواستار بازگشایی,” دکتر گفت: Rupali J. Limaye که مطالعات رفتار اطراف واکسن در دانشگاه جانز هاپکینز.

“آنچه ما می شنویم بسیاری از است فردی خود مدیریت,’,” او گفت: “این ایده که آنها باید در کنترل تصمیم گیری است که آنها می توانید تصمیم بگیرید که چه چیزی علم است و درست و نادرست است و آنها می دانند چه چیزی برای کودک خود را.”

فرمانداران طرح به بحث virus پاسخ در روز شنبه را نشان می دهد.

عنوان مطلب متحده را گام به گام به سوی بازگشایی کسب و کار و احیای اقتصاد متوقف شده توسط coronavirus فرمانداران سراسر کشور در حال برنامه ریزی به نظر می رسد در تلویزیون در روز یکشنبه برای بحث در مورد آخرین پاسخ.

دو فرمانداران که وسایل از صبح روز یکشنبه نشان می دهد بحث مدار در هفته های اخیر, Gretchen Whitmer میشیگان و لری هوگان مریلند ظاهر خواهد شد “وضعیت اتحادیه” در سی ان ان. در میشیگان معترضان برخی از آنها مسلح اند swarmed دولت و کنگره برای محکوم کردن محدودیت در تجارت و جنبش های اعمال شده توسط خانم Whitmer یک دموکرات است. در مریلند آقای هوگان یک جمهوری خواه است که نگرانی در مورد تست ظرفیت است که انتظار می رود به بحث در مورد تست در خود دولت و تست های به دست آمده از کره جنوبی قرار داده است که او تحت تماشای از گارد ملی مریلند.

“آن را مانند فورت ناکس به ما,” او گفت: این آزمون در مصاحبه اخیر خود با واشنگتن پست “از آنجا که آن را برای رفتن به نجات جان هزاران نفر از شهروندان ما.”

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز را جمهوریخواه می سی سی پی است که فشار برای بازگشایی دولت شده است و در مرحله نهایی مسابقات با قانونگذاران دولت بیش از قدرت به صرف میلیون در فدرال بودجه اضطراری ظاهر خواهد شد “فاکس نیوز یکشنبه.” همچنین در این برنامه خواهد بود و رژیم صهیونیستی است. فیلیپ مورفی D. نیوجرسی به عنوان دولت خود را آغاز کرده است بازگشایی پارک ها و زمین های گلف در آنچه که او به عنوان “آزمون بزرگ” و “یک نشانه مهم برای ما چگونه حرکت رو به جلو است.”

رژیم صهیونیستی. مایک DeWine اوهایو جمهوری خواه که به ترسیم برنامه ای برای بازگشایی دولت خود را به عنوان او کاسته او ایالتی اقامت در خانه سفارش ظاهر خواهد شد ABC “این هفته” است که همچنین برنامه ریزی شده که شامل وزیر امور خارجه مایک Pompeo. دکتر دبورا L. Birx کاخ سفید هماهنگ کننده برای coronavirus نیروی کار است که با توجه به نظر می رسد در “فاکس نیوز یکشنبه.”

لری Kudlow کاخ سفید, مشاور اقتصادی ظاهر می شود در “وضعیت اتحادیه” به عنوان نماینده جاستین Jalbi یک جمهوری خواه-تبدیل-آزادیخواه کنگره که با حمایت استیضاح اتهامات علیه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

“چهره ملت” در CBS خواهد شد که دانیل o’day, رئیس و مدیر ارشد اجرایی علوم جلعاد ساز remdesivir از داروی ضد ویروسی است که دریافت اورژانس تایید سازمان غذا و دارو به عنوان یک درمان برای بیماران به شدت بیمار با Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

در این بیمارستان کنار تخت کنسرت راحتی coronavirus بیماران.

Video player loading
دکتر راشل ایستر وود یک حرفه ای آموزش دیده نوازنده-تبدیل-پزشک پیدا کرده است یک راه منحصر به فرد برای کمک به بیماران خود را با Covid-19 — زنده کنسرت های موسیقی کلاسیک.اعتباریاعتباری…دزیره ریوس برای نیویورک تایمز

در هرج و مرج اتاق های اورژانس و مراقبت های ویژه واحد coronavirus بیماران مبارزه برای زنده ماندن در انزوا با نقاب پزشکان و پرستاران خود را حفظ فاصله و بازديد خانواده محروم. آلارم مانیتور و سربار اطلاعیه صدا کردن بی وقفه.

اما در NewYork-پروتستان آلن بیمارستان در منهتن, موسیقی باخ برامس و حتی بیتلز را آغاز کرده است wafting از طریق اتاق بیمار, بازی های برگزار شده توسط انجام نوازندگان — به تازگی از کار موسیقی مجلسی بازیکنان برندگان مسابقات بین المللی و جوایز معلمان در معتبر موسیقی مدارس.

انجام آنها از کالیفرنیا, کنتاکی, مین, ویرجینیا, ماساچوست و نیویورک که در آن آنها پناه در محل. نقش موسیقی از طریق آی فون یا آی پد قرار داده شده در کنار تخت بیماران که نشان داد که آنها می خواستم به شنیدن یک عملکرد.

“من امیدوار به ارائه یک لحظه کوتاه از آسایش و یا حواس پرتی یا زیبایی گفت:” میشل راس یک ویولونیست در منهتن که انجام شده است برای بیماران است.

در زمان 200 تخت بیمارستان تا به حال به عنوان بسیاری از 170 coronavirus بیماران و دکتر راشل ایستر وود, که با این نسخهها کار شیفت شب در I. C. U. حال نومید چقدر کوچک می تواند انجام شود برای برخی از بیماران است.

سابق حرفه ای clarinetist دکتر ایستر وود به پایان رسید تا تنظیم چندین اجرای برنامه. و او هفته گذشته گفت که او امیدوار به ادامه آنها را برای بیماران و کارکنان.

“ما به این حرفه برای کمک به مردم,” او گفت:. “و این موسیقی تا به حال توانایی حداقل کمک به یک کمی.”

زمانی که خود شرکت لنگر است که حیوان خانگی خود را.

اسکات کانل یک میسوری هواشناس در تلاش بود برای ضبط کردن در ماه گذشته اما افرا خود را کاوالیر کینگ چارلز اسپانیل تا به حال برنامه های دیگر.

“سه دو یک: بیشتر هوای سرد –” آقای کانل رئیس هواشناس برای KSDK در سنت لوئیس موفق به می گویند در این ویدئو قبل از سگ پارس وقفه او را.

“هوای سرد همچنان در سراسر منطقه امشب; بالقوه برای برخی از سرما و یخ برای برخی از ما” او دوباره شروع می شود و افرا بارکس دوباره. آقای کانل claps دست و خواستار سگ بیش از. او در نهایت قادر تکمیل, اذیت کردن, اما نه قبل از افرا می شود چند بارکس در.

مانند بسیاری از مردم در حال کار از خانه به دلیل همه گیر تلویزیون خبرنگاران و هواشناسان مجبور به انطباق با جدید عادی از جمله نا آشنا با تنظیمات حرفه ای. به طوری که حیوانات خانگی خود را که گاهی اوقات آنها را به پیوستن به توفنده خود را گزارش و mugging برای دوربین.

نیز در میان آنها است کیم پاول یک خبرنگار برای پخش ققنوس آریزونا خانواده بود که ارائه یک گزارش خبری در مورد کوروناویروس تست در آوریل هنگامی که زیپ, گربه او قدم در مقابل دوربین.

“سلام این گربه من,” او گفت: با خنده در این بخش. “این است که قدرت پردازش کار از خانه است.”

در یک پیام ویدئویی جورج دبلیو بوش خواستار آمریکایی ها متحد شوند.

رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش خواستار آمریکایی ها به کنار گذاشته حزبی تفاوت, توجه به راهنمایی از متخصصان پزشکی و همدلی برای کسانی که مبتلا به کروناویروس و در نتیجه تاثیر اقتصادی.

در سه دقیقه پیام ویدئویی آقای بوش که به ندرت صحبت می کند در زمان حوادث رخ داد یک تن از وحدت است که در تضاد با بیشتر مجادله و رویکرد های گرفته شده در زمان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن و به یاد می آورد حس همبستگی ملی که آقای بوش به دنبال احضار و پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11 سال 2001 حملات.

“اجازه دهید ما به یاد داشته باشید که چگونه کوچک تفاوت های ما هستند و در برابر این تهدید مشترک” آقای بوش گفت: در این ویدئو که قرار بود در برابر موسیقی و عکس از پزشکی کارگران کمک coronavirus بیماران و آمریکایی با پوشیدن ماسک.

“در تحلیل نهایی ما هستند نه حزبی رزمندگان,” او گفت:. “ما هم انسان هستند و به همان اندازه آسیب پذیر و به همان اندازه فوق العاده در نزد خدا. ما ظهور یا سقوط و ما مصمم به افزایش است.”

آقای بوش پیام بخشی از یک سری از فیلم های پخش شده به عنوان بخشی از یک تا 24 ساعت livestreamed پروژه “تماس متحد” که همچنین برجسته اپرا وینفری تیم شرایور, جولیا رابرتز, Martin Luther King III Sean “Diddy” شانه کوئینسی جونز, نائومی جاد اندرو یانگ و دیگران.

رئیس جمهور سابق بیل کلینتون نیز تحویل یک پیام صحبت کردن به یک دوربین در آنچه به نظر می رسد یک چت تصویری از خانه خود را.

“ما به یکدیگر نیاز دارند و ما بهتر است زمانی که ما با هم کار می کنند,” او گفت:. “که هرگز روشن تر برای من به عنوان من را دیده اند شجاعت و کرامت از اولین پاسخ دهندگان مراقبت های بهداشتی کارگران و همه افرادی که در حال کمک به آنها را به ما ارائه مواد غذایی, حمل و نقل ما ما خدمات اساسی به دیگر کارگران ضروری.”

Oscar De La Hoya امید را به بوکس بازگشت.

به عنوان برخی از ورزش شروع به قرار دادن حوادث در تقویم خود را با تغییرات این سوال که آیا و یا زمانی که به بوکس می آید با یک مجموعه خاص از ملاحظات.

اگر چه این ورزش معمولا در تلاش برای به دست آوردن جریان اصلی توجه خود را در مقیاس کوچک می تواند ارائه دهد یک فرصت نادر برای روشن تر نور افکن. و آن را ممکن است قادر به آمده به عقب در برخی از سطح در یک زمان وقتی که بزرگتر تیم های ورزشی نمی تواند چرا که آنها نیاز به ده ها تن از ورزشکاران و کارکنان پشتیبانی در حداقل.

به Oscar De La Hoya, بوکس قهرمان تبدیل پروموتر باز گشت برای بوکس به نظر می رسد مثل این: 10-مبارزه با کارت در آخر هفته از تاریخ 4 ژوئیه در هر دولت است که آن را اجازه می دهد.

احتمالا وجود خواهد داشت نه هر گونه طرفداران. مهم نیست که آقای De La Hoya گفت: در مصاحبه اخیر است. وجود خواهد داشت و رقابت دو نخبگان ورزشکاران در تلاش برای برنده شدن در چیزی. او گفته است ثبات خود را از حدود 90 مبارزان برای اقامت آماده است. آنها گوش کرده اند. در حال حاضر همه او نیاز است به کار کردن تدارکات.

“مردم سرگرم می شود — آنها می خواهند به پریشان,” او گفت:. “بوکس همواره یک ورزش است که می تواند شما را که آیا آن را برای یک لحظه و یا برای یک ساعت یا بیشتر.”

چند تگزاس سینما بازگشایی آزمایش های اولیه در بازگشت به زندگی عادی.

سه سینما در San Antonio منطقه شد برخی از, برای اولین بار در کشور برای بازگشایی یک حرکت که نگران برخی از عفونی-بیماری های کارشناسان بود اما تحسین کسانی که خریداری بلیط و حضور داشتند.

این نمایش یک روز پس از تگزاس در زمان یک گام بزرگ از آن coronavirus مستند اجازه می دهد رستوران ها و مراکز و فروشگاه های خرده فروشی و برخی از کسب و کارهای دیگر به از سرگیری عملیات با محدودیت های سفت و سخت بر تعداد کاربران مجاز در داخل.

تئاتر نشان داد که نسخه های قدیمی تر برای $5. و در پالادیوم در خرید مجلل, مرکز کسب و کار ثابت بود و پایین برای یک شنبه در مه, اما بالاتر از آنچه ممکن است انتظار می رود در دولت دست و پنجه نرم کردن با شیوع کروناویروس که به کشته شدن نزدیک به 900 نفر از 48 از آنها در Bexar County, که شامل سن آنتونیو.

به نشستن در یک تئاتر با ده ها تن از غریبه ها بود و ممکن است خطر سلامت. اما به عنوان فیلم های انجام شده و قطعات ضخیم در میان بحران-بحران از کاربران جویدن پاپ کورن, هالیوود انجام شد آنچه در آن است انجام شده برای دهه: ارائه یک فرار البته پوشانده و در یک فاصله.

ماسک بودند توصیه می شود اما لازم نیست برای مشتریان. در لابی پالادیوم یک نقاب کارگر خواسته مشتریان به عنوان آنها وارد شده که آیا آنها یا هر کسی که به آنها داده شده بود در تماس با تجربه کرده بود تب و لرز و یا علائم دیگر در گذشته 14 روز. علائم هشدار داد که هر کسی که جواب داد: بله اجازه داده نمی شود را وارد کنید.

تیم Handren مدیر اجرایی Santikos سرگرمی که باز تئاتر گفت که این شرکت انتظار ندارد پول کم ظرفیت showings اما که آن را به رسمیت شناخته شده است که مردم احساس نیاز به خارج شدن از خانه های خود و “فقط رفتن به جایی دیگر.”

جهانی خلاصه: چرا برخی از مکان های آسیب دیده بیشتر از دیگران است ؟

Coronavirus را لمس کرده است تقریبا در هر کشور اما تاثیر آن است دمدمی مزاج به نظر می رسید. جهانی کلانشهرهای مانند نیویورک و پاریس و لندن ویران شده اند در حالی که پرتکاپو شهرستانها مانند بانکوک, بغداد, دهلی نو و لاگوس را تا کنون تا حد زیادی در امان است.

این پرسش که چرا ویروس به ضعف برخی از مکان ها و چپ دیگران نسبتا دست نخورده است یک پازل است که باعث شده است نظریه های متعدد و گمانه زنی اما هیچ پاسخ قطعی. که دانش می تواند پیامدهای عمیقی برای چه کشورهای در پاسخ به این ویروس برای تعیین اینکه چه کسی در معرض خطر است و برای دانستن زمانی که آن را بی خطر به بیرون رفتن دوباره.

و زمان ممکن است ثابت کند بیشترین تساوی: آنفولانزای اسپانیایی که شکست در ایالات متحده در سال 1918 به نظر می رسید به مرگ پایین در طول تابستان تنها به خروش آمده با مرگبارتر فشار در پاییز و موج سوم به شرح زیر است. آن را در نهایت به مکان های دور افتاده مانند سلیمان در آلاسکا و جنوب اقیانوس آرام و آلوده به یک سوم از جمعیت جهان است.

“ما واقعا در اوایل این بیماری,” دکتر گفت: Ashish Jha مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه تحقیقات. “اگر این یک بازی بیس بال بود دومین زمین باز یافته و وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم که توسط the ninth inning بقیه جهان است که به نظر می رسد در حال حاضر مانند آن نبوده است تحت تاثیر قرار نمی خواهد تبدیل به مانند جاهای دیگر.”

چگونه می توانید پول خود را بازگشت به تعادل است.

زمان ایده آل برای درخواست بازپرداخت از لغو سفر برنامه برای اجاره کاهش و برای کمک بیشتر با دانشگاه پرداخت. در اینجا چگونه است.

یک گروه هتل بازگشت ده ها میلیون نفر در وام کسب و کار کوچک.

یکی از بزرگترین ذینفع از دولت کسب و کار کوچک برنامه اعطای وام گفت: در آن شرکت خواهد بازگشت حداقل 70 میلیون دلار وام دریافت از طریق چک حفاظت از برنامه.

شرکت — Ashford, Inc., که نظارت محکم در هم آمیخته گروه از هتل ها و استراحتگاه — تا به حال اعمال شده برای $126 میلیون وام و قبلا آن گفت: برنامه ریزی برای نگه داشتن پول آن را دریافت کرده است.

در روز شنبه با استناد به دستورالعمل جدید از اداره کسب و کار کوچک است که محدود که می توانید دریافت کمک های مالی این شرکت گفت: این امر بازگشت وام.

کسانی که قوانین برقرار شد که مشخص شد که شرکت های بزرگتر شدند با بهره گیری از یک برنامه است که کنگره در نظر گرفته شده بود برای کمک به کسب و کارهای کوچک نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد.

هفته گذشته وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin گفت: شرکت کرده بود تا زمانی که ممکن است 7 به طور داوطلبانه بازگشت بودجه و این شرکت برگزار خواهد شد “با عنوان جرم جنایی مسئول” اگر آنها را برآورده نمی کنند این برنامه قرار میگیرند.

کلرادو paramedic که به نیویورک کمک کرد از Covid-19.

اعتبار…خانواده از پل کری

پل کری بازنشسته آتش نشان که کار را برای سه دهه با سازمان آتش نشانی در, Aurora, Colo., شناخته شده بود برای اینکه یک امدادگر ماهر که مایل به زمین در پوشش شرکت کارگران شیفت.

در ماه مارس او را از دنور به شهر نیویورک در یک آمبولانس پس از رسیدن روز قبل از مقامات صادر اضطراری هشدار در مورد رشد بیماری همه گیر کوروناویروس: “به دنبال مجوز بهداشت کارگران است.”

برای سه هفته آقای کری حمل و نقل Covid-19 بیماران به بیمارستان توسط آمبولانس و کمک به اعزام 911 تماس.

آقای کری 66 در حال حاضر برای امضا یک دوم 30 روز استقرار در نیویورک هنگامی که او شروع به احساس بیمار. یازده روز بعد — روز پنج شنبه — او از Covid-19 در مرکز پزشکی مونته فیور در برانکس.

آقای کری دو پسر و چهار نوه گفت: آنها ویران شد.

“او در معرض خطر سلامت و ایمنی خود را برای محافظت از دیگران و ترک این جهان به مکانی بهتر” خانواده در بیانیه ای گفت. “ما در صلح دانستن است که پل آنچه را که او دوست داشت و چه به اعتقاد او در حق تا پایان.”

گزارش شد کمک توسط مایکل Corkery مانی فرناندز جنی ناخالص بهترین Smialek بنیامین وایزر ایالت یوسف گلدشتاین جانی Diaz, Michael Levenson نیل MacFarquhar پیتر بیکر ریک Rojas, نیکلاس Bogel-Burroughs, دیوید Yaffe-Bellany Tess Felder و هانا راش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de