Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: به عنوان کارشناسان بهداشت اصرار احتیاط مغلوب ساختن پیشی جستن چشم تقویم

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • سلامت اقتصادی و بحران های جلو و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در جهت مخالف.
  • اعتماد رئیس جمهور, ویروس, پاسخ, در حال سقوط است.
  • منع عید پاک در کلیسای خدمات ؟ برخی از فرمانداران ارائه راهنمایی و نه دستور.
  • آیا من می توانم در طول سفر همه گیر?
  • در کالیفرنیا تقریبا همه چیز بسته است اما یکی از مدرسه باز است.
  • Coronavirus اخبار از سراسر جهان است.
  • تور تایمز: در خانه.
اعتبار…اندرو Seng برای نیویورک تایمز

سلامت اقتصادی و بحران های جلو و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در جهت مخالف.

او به عنوان چنگ زدن به طور همزمان با مخرب ترین و بهداشت عمومی و بحران اقتصادی از یک عمر جمهور تهمت می یابد خود را کشیده در جهت مخالف. بانکداران و مدیران شرکت و صنعتگران هستند و شفاعت او را با خود به بازگشایی این کشور را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است در حالی که کارشناسان پزشکی التماس برای زمان بیشتری برای مقابله با کروناویروس.

کارشناسان بهداشت عمومی به او بگویید که آنچه که او در حال انجام کار است به طوری که او نمی باید اجازه دهید تا هنوز. مشاوران اقتصادی و دیگران در کاخ سفید به او بگویید که آنچه او انجام داده کار کرده است بنابراین او باید شروع بدانند چگونه به سهولت. ده ها هزار نفر بیشتر مردم می میرند. میلیون ها نفر بیشتر می تواند از دست دادن شغل خود.

“من قصد دارم که به تصمیم گیری و من تنها امید به خدا که این حق تصمیم گیری” آقای ترامپ گفت: روز جمعه در اخبار روزانه توجیهی در یک بیماری همه گیر کوروناویروس که به کشته شدن بیش از 18,000 آمریکایی ها قرار داده و بیش از 16 میلیون نفر از کار.

در عین حال تصمیم گیری در مورد زمان و نحوه بازگشایی است به طور کامل نه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. اقامت در خانه و محله ای که باید نگه داشته شود اکثر آمریکایی ها در داخل خانه بودند صادر شده توسط فرمانداران دولت توسط دولت است.

رئيس جمهور هم موضوع nonbinding دستورالعمل اصرار یک مکث در زندگی روزمره از طریق پایان ماه. و اگر او بودند به موضوع جدید راهنمایی و گفت آن را امن برای بازگشایی و یا ترسیم یک مسیر بازگشایی بسیاری از کشورهای احتمالا دنبال و یا احساس فشار از کسب و کار و ترکیبات به سهولت محدودیت.

اما سوال اصلی این است که چه مدت از آن خواهد شد تا زمانی که این کشور به طور کامل به بالا و در حال اجرا است. رژیم صهیونیستی. Andrew M. Cuomo, نیویورک, سخت ترین ضربه امور خارجه گفت: هر گونه کاهش محدودیت نیاز گسترده تست برای پوشش میلیون ها نفر از کارگران و کریستوفر موری مدیر موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن است که ایجاد یک مدل برای Covid-19 مرگ و میر سی ان ان گفت که آخرین اطلاعات پیشنهاد احتیاط بود البته حق.

او پیش بینی کرد که یک زودرس بلند کردن اجسام اجتماعی محدودیت فاصله — که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد مشتاق به, تایید, شاید, مه 1 — می تواند باعث عفونت و مرگ و میر افزایش است.

“اگر ما به توقف در سطح ملی ممکن است 1” دکتر موری گفت: “ما شاهد یک بازگشت به تقریبا جایی که ما در حال حاضر مدتی در ماه جولای.”

رئیس جمهور مشاوران اقتصادی شده اند تخمگذار زمینه را برای بازگشایی اقتصاد است. لری Kudlow رئیس شورای اقتصاد ملی گفت: شبکه فاکس کسب و کار در این هفته که او می تواند تصور بازگشت به کار در یک نورد اساس طی چهار تا هشت هفته. استیون Mnuchin وزارت خزانه داری, منشی, CNBC گفت که آن اتفاق می افتد می تواند به عنوان به زودی به عنوان در ماه آینده.

Coronavirus نقشه: ردیابی شیوع جهانی

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 1,656,000 مردم در حداقل 177 کشور جهان است.

اعتماد رئیس جمهور, ویروس, پاسخ, در حال سقوط است.

آمریکایی ها به سرعت در حال از دست دادن ایمان به رئیس جمهور تهمت را از دست داده و از شیوع کروناویروس با توجه به نظر سنجی های ملی منتشر شده طی هفته گذشته. و برخی از این افت است که در میان گروه هایی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را در خود دوباره انتخابات در پاییز.

مسن رای دهندگان را شکست برای آقای ترامپ در سال 2016 و به عنوان دیده می شود بسیار مهم در ماه نوامبر انتخابات. اما فقط 43 درصد از افراد 65 ساله و مسن تر گفت: آنها فکر می کردند آقای ترامپ انجام شد همه او می تواند برای مقابله با شیوع این بیماری با توجه به یک نظرسنجی سی ان ان منتشر شد در این هفته است. پنجاه و پنج درصد گفت که او می تواند انجام بیشتر.

آمریکایی ها در سن 50 تا 64 — کسانی که تمایل به دیدن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن مطلوب تر بیش از همه به احتمال زیاد به می گویند که او انجام آنچه او می تواند.

و در حالی که آن را به نوعی برای ثبت نام رای دهندگان به انحراف کمی محافظه کارانه تر از جمعیت کلی است که روند از بین می رود در بازدید از coronavirus پاسخ.

ثبت نام رای دهندگان بودند بطور قابل توجهی بیشتر احتمال دارد از nonvoters به دولت فدرال مدیریت بحران یک بررسی بد با توجه به نظرسنجی سی ان ان. پنجاه و هفت درصد از رای دهندگان دارای آن فقیر در حالی که 39 درصد آن را مثبت مارکس.

“من فکر می کنم آنچه در رای گیری های اخیر نشان داده است که در حالی که او را نگه داشته و پایگاه خود راضی او خاموش بسیاری از افراد به ویژه سالمندان رای دهندگان که راستش کمی می ترسم از آنچه آنها در حال شنیدن در تریبون هر شب” جیم مانلی جانباز دموکراتیک استراتژیست گفت: با اشاره به رئیس جمهور اخبار روز همایش.

منع عید پاک در کلیسای خدمات ؟ برخی از فرمانداران ارائه راهنمایی و نه دستور.

به عنوان فرمانداران سراسر ایالات متحده مواجه سیاسی کارانه تصمیم گیری در مورد اینکه آیا اجازه می دهد تا فرد در خدمات کلیسا در یکشنبه عید پاک, برخی بنا کردن مواضع متناقض.

رژیم صهیونیستی. Eric J. هولکوم از ایندیانا و رژیم صهیونیستی است. Brian P. کمپ گرجستان در میان کسانی که اصرار نمازگزاران به حضور در خدمات آنلاین به کاهش خطر گسترش coronavirus. اما در حالی که آقای هولکوم دستور داده است که در ایندیانا کلیساها باید بسته ماندن آقای کمپ را ترک کرده است تصمیم گیری در مورد برگزاری خدمات در گرجستان به فرد شبان.

در کنتاکی تجمع جرم بیش از آخر هفته عید پاک مجاز هستند اما هر کسی که باید قرنطینه برای 14 روز. برای به اجرا درآوردن این دولت را ثبت پلاک در خارج همایش بزرگ رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear گفت.

فرمانداران ایالت فلوریدا و تگزاس را معاف خدمات مذهبی از اقامت در خانه سفارشات.

در کانزاس — که در آن قانونگذاران جمهوریخواه کنگره لغو اجرایی به منظور مسدود کردن چنین تجمعات توسط دولت دموکراتیک فرماندار لورا Kelly — نمازگزاران نیز به رفتن به کلیسا. خانم کلی به نام تصمیم به اجازه تجمع بیش از 10 نفر “تکان دهنده غیر مسئولانه” با توجه به ویچیتا عقاب.

Coronavirus بود آهسته به گسترش به مناطق روستایی آمریکا است. دیگر نه.

دیر-ورود موج بیماری می تواند پایمال جوامع روستایی است که در خانه فقیر و مریض تر از خیلی از کشور است.

آیا من می توانم در طول سفر همه گیر?

اکثر مردم در ایالات متحده تحت یک شکل از اقامت در خانه منظور تلاش برای خرد کردن coronavirus و در عین حال برخی هنوز دلایل که مایل به رانندگی در سراسر نقاط کشور.

اما راه سفر به صلاح است ؟ و یا حتی امکان پذیر است ؟

قانون اساسی تضمین حق ورود به یک کشور ترک و دیگر حوزه های قضایی می تواند نیاز به قرنطينه و یا اظهارات از هدف است. برخی از ایالت ها به دنبال داشته و برخی از ساکنان را تهدید کرد — بازدید کنندگان از کشورهای با جدی تر شیوع است. و دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی پزشک گفته است کاخ سفید coronavirus نیروی کار همچنان ادامه دارد به نظر محدود کردن برخی از مسافرت داخلی.

با این وضعیت در شار مردم با توجه به مسافت طولانی رانندگی باید به دنبال مشاوره از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها و تحقیقات این وضعیت در مکان هایی که آنها برنامه ریزی برای بازدید. به کمک این بار وارد یک راهنمای برای بسته شدن محدودیت گزینه های مواد غذایی و رزرو هتل.

در کالیفرنیا تقریبا همه چیز بسته است اما یکی از مدرسه باز است.

با ایالات متحده در پاسخ به coronavirus با بستن مدارس و کسب و کار و آموزش مردم برای جلوگیری از غیر ضروری سفر فرماندار کالیفرنیا برای اولین بار به موضوع اقامت در خانه سفارش دهید. در عین حال یک مدرسه عمومی در دولت باز می ماند.

در یک روستایی San Joaquin Valley جامعه که در آن بسیاری از بزرگسالان کار در مرکبات و گردو نخلستان دانش آموزان هنوز هم می تواند با حضور در کودکستان تا کلاس هشتم در خارج از نهر ابتدایی.

جرثقیل براوو, مدرسه, اصلی, سرپرست و هشتم-معلم کلاس گفت که او تا به حال بر روی مشاوره از مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری است که پیشنهاد کرد که برخی از مدارس خارج از مناطق خطرناک می تواند باز باقی می ماند. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom است تعطیل مدرسه هر چند آن را در قدرت خود را به انجام این کار.

هفته گذشته 21 دانش آموزان — حدود یک چهارم مدرسه عادی حضور و غیاب — نشان داد تا برای کلاس.

“فکر کردیم فقط ما منطقه روستایی و منابع در دسترس برای بچه های ما” آقای براوو گفت.

شده اند وجود دارد بیش از 500 ویروس های مربوط به مرگ و میر و بیش از 21,000 موارد در کالیفرنیا و تراکم جمعیت مناطق به نظر می رسد خیلی بیشتر مستعد ابتلا به این ویروس را گسترش. در سان فرانسیسکو شهردار گفت: 70 نفر تست مثبت در این شهر بزرگترین پناهگاه بی خانمان.

سان فرانسیسکو در تلاش است برای محافظت از آن جمعیت بی خانمان با فاصله از تخت در پناهگاه ها و لغو ممنوعیت آن در چادر encampments. بسیاری از خیابان ها تا حد زیادی خالی از ساکنان دیگر در حال حاضر اندود شده با چادرهای است که کارگران شهرستان اطمینان نگهداری می شوند حداقل شش فوت از هم جدا.

Coronavirus اخبار از سراسر جهان است.

تور تایمز: در خانه.

چه “آخر هفته” به این معناست که بسیاری از مردم خواهد شد در سمت راست جایی که آنها تمام هفته ؟ آن را ممکن است به معنای یک فرصت برای تجربه فرهنگ و هنر یا زیبایی و یا یک روال جدید.

ما خبرنگاران و منتقدان ارائه برخی از گزینه های در یک صفحه جدید در خانه است.

سوزاندن مرد نمی خواهد جایی در صحرای نوادا.

سوزاندن انسان سالانه هنرهای صورتی که تساوی دهها هزار نفر به سنگ سیاه کویر در شمال نوادا اتحاد پیوست لیست از مشخصات بالا تجمعات به سقوط طعمه به coronavirus بیماری همه گیر.

سازمان دهندگان این رویداد بود که به برگزار شده است از اوت. 30 سپتامبر. 7 گفت: در روز جمعه که آنها نمی خواهد ساخت سنگ سیاه شهر “موقت شهر” ایجاد شده است که هر سال برای این رویداد. آنها گفت: سالانه جمع آوری و تزریق مبلغ 75 میلیون دلار به اقتصاد نوادا.

“با توجه به این واقعیت دردناک از Covid-19 یکی از بزرگترین چالش های جهانی از طول عمر ما اعتقاد ما این است که کار درست انجام دهید” سازمان گفت: در وب سایت خود.

آنها گفتند که امیدوار به ایجاد یک نسخه آنلاین از سنگ سیاه شهرستان در این سال هر چند جزئیات پراکنده بودند. یک ابزار برای بازپرداخت افرادی که تا به حال خریداری بلیط نیز ایجاد شده است.

این خواهد بود که اولین سال است که در این گردهمایی آغاز شد که در سان فرانسیسکو در سال 1986 و نقل مکان کرد به سنگ سیاه صحرا در سال 1990 برگزار خواهد شد در سایت.

او ضرب و شتم ویروس. در حال حاضر خون خود را ممکن است کمک به صرفه جویی در زندگی می کند.

در اواسط ماه مارس هکنساک دانشگاه مرکز پزشکی در نیوجرسی اعلام کرد اولین coronavirus مرتبط با مرگ در شب. پس از آن وجود داشته است بیش از 18,400 ویروس های مربوط به مرگ و میر در ایالات متحده و تلفات افزایش می یابد ساعت.

اما مراقبت های بهداشتی شبکه اجرا می شود که هکنساک بیمارستان در حال حاضر چشم خود را بر روی رسیدن به دیگری بیشتر امیدوار نقطه عطف: پیدا کردن یک درمان برای این بیماری ناشی از ویروس است.

به عنوان بخشی از یک تازگی مورد تایید فدرال محاکمه محققان در شبکه هکنساک نصف النهار بهداشت و درمان در حال آماده سازی به دم بیماران مبارزه برای زندگی با آنتی بادی خون غنی از پلاسما اهدا شنبه توسط یک نوزادان, دکتر بهبود پس از ابتلا به ویروس.

امید است که پلاسما را افزایش بیماران سیستم ایمنی بدن و کمک به آنها برای زنده ماندن ویروس.

“ایده این خواهد بود که سعی کنید برای جلوگیری از آنها را از بدتر” گفت: دکتر میشل Donato رئیس بخش پیوند سلول های بنیادی و درمان سلولی در هکنساک بيمارستان مرکز سرطان.

همه گیر اتحادش را تغییر بیمارستان کشیش’ کار می کنند.

این کشیش لی klug تعلق گرفت. نمی گیج کننده در مراسم مذهبی. به عنوان یک بیمارستان روحانی در منطقه سیاتل او باعث می شود کار با لوازم او می تواند پیدا کنید. به تازگی او انجام مسح از بیمار با دهان شویه چرا که او تا به حال هیچ نفت در دست است. او عادت به خواندن مزامیر فوق مداوم بوق از یک مانیتور قلب.

ماه گذشته او در بازدید از یک Covid-19 بیمار که در آن او انجام می شود تقدیر از مرگ. یک پرستار ایستاده بود و فقط در خارج از برگزاری یک تلفن روی بلندگو بنابراین خانواده می تواند خداحافظی.

خانم klug تعلق گرفت. کاهش یک ظرف روغن به سمت سر بیمار. او خواندن انجیل آیه. پس از آن او به طور ناگهانی احساس غم و اندوه عمیقی که به نظر می رسید به فرو کلمات او. “این قرار بود,” خانم klug تعلق گرفت. به یاد می آورد داشتن به فکر خودش است. “خانواده اش قرار است به اینجا.”

به عنوان اتاق های اورژانس در حال آب گرفتگی توسط coronavirus بیماران و I. C. U. s تجاوز ظرفیت های خود را در بیمارستان کشیش در حال پیدا کردن شغل خود را تغییر. گواهی بالینی معنوی کار و رسیدگی به مردم از همه مذاهب کشیش هیچ غریبه ای به روزانه تراژدی.

آنها در خدمت به عنوان عروق برای غم و اندوه و ترس از بیماران و خانواده های آنان است. آنها درک دست مرگ. هنگامی که به نام بر آنها تحویل نعمت به کارگران بیمارستان.

اما در حال حاضر کشیش در حال حمل بیشتر از خود غم و اندوه و ترس است. بسیاری از نگرانی در مورد ابتلا به ویروس و آوردن آن به خانه به خانواده خود را. آنها در تلاش برای نگه داشتن سرعت با مقررات جدید که تغییر آنها چگونه وزیر به بیماران در حال مرگ به تنهایی در یک فرکانس که چند قبل از دیده می شود.

“ما در حال پیاده روی در دره سایه مرگ همراه با بیماران و خانواده های آنها گفت:” برگرد. کاترین GrayBuck یک روحانی در Harborview Medical Center در سیاتل. “کار من معمولا من به ارمغان می آورد نزدیک به پایان زندگی و مرگ, اما این است که تمام عصر جدید.”

او نظارت خود در شهرستان coronavirus پاسخ حتی به عنوان او مبارزه می کند آن خود را.

رولاند واکر است که کمیسیون بهداشت و درمان گری, Ind., که در آن مثبت coronavirus آزمون در حال افزایش است. یکی از آنها متعلق به او است.

پدر و مادر او هر دو از آنها در 80s و همچنین تست مثبت و در بیمارستان بستری شدند. پدر او که تا به حال تشنج است دوره نقاهت و مرخص شده. مادر خود باقی می ماند بر روی دستگاه تنفس مصنوعی.

آقای واکر نیز در تلاش برای مراقبت از ساکنان Gary شهر 75,000 که در آن او متولد و بزرگ شده و بیماران خود را در بیمارستان و در عمل اطفال او و همسرش به اشتراک گذاری — در حالی که همه quarantining در خانه.

“استرس در آمد از زمانی که پدر و مادر من رو بد,” دکتر گفت: واکر 48. “از آن شده است بسیار ترسناک است.”

گزارش شد کمک توسط Jason M. Bailey, پیتر بیکر, Zolan Kanno-Youngs, هدر مورفی, Alan Rappeport جیووانی Russonello, Adeel حسن تریسی Tully اما گلدبرگ کارن شوارتز و سام Sifton.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>