Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: به عنوان اقتصاد خونریزی شغل اروپایی ها موافقت نخست E. U. s پمپ

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • که میلیون ها نفر بیشتر آمریکایی ها از دست دادن شغل خود بیشتر کمک از واشنگتن نامشخص است.
 • مقامات اروپایی معتقدند به صرف بیش از یک و نیم تریلیون یورو به بلانت اثرات اقتصادی از ویروس.
 • اوپک و روسیه در رسیدن به توافق برای کاهش تولید نفت به عنوان همه گیر درایو کردن تقاضا.
 • ایالت نیویورک و پنسیلوانیا مجموعه جدید تک بعد سوابق.
 • در کالیفرنیا Newsom دفاع از تصمیم خود برای ارسال هواکش به کشورهای دیگر.
 • در مسابقه برای ویروس مواد مخدر یک دانشمند در خط مقدم است اصرار احتیاط.
 • شیوع گسترش به سمت جنوب خانه را به برخی از کشور فقیرترین متحده است.
اعتبار…آنا Moneymaker/نیویورک تایمز

که میلیون ها نفر بیشتر آمریکایی ها از دست دادن شغل خود بیشتر کمک از واشنگتن نامشخص است.

سخت اقتصادی تلفات و اجتماعی فاصله اقدامات در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر شد و تأکید پنج شنبه زمانی که وزارت کار ایالات متحده گزارش داد که یکی دیگر از 6.6 میلیون نفر ثبت کرده بود برای مزایای بیکاری در هفته گذشته.

آورده است که تعداد آمریکایی که شغل خود را از دست بیش از سه هفته گذشته به بیش از 16 میلیون دلار است که بیشتر زیان کار از رکود اقتصادی اخیر تولید بیش از دو سال است. مبرم ارقام پیشنهاد کرد که واشنگتن اخیر 2 تریلیون دلار بسته امداد مشغول به کار شد به سرعت به اندازه کافی برای متوقف اقتصادی ویرانی و خونریزی از مشاغل در تقریبا هر نوع صنعت.
6

میلیون

16,780,000

5

ادعا می کند در زمینه

سه هفته گذشته

4

مدعیان اولیه بیکاری در هفته

بطور تطبیقی فصلی

3

2

رکود اقتصادی

1

0

’04

’08

’09

’12

’16

’20

6

میلیون

16,780,000

5

ادعا می کند در زمینه

سه هفته گذشته

4

3

رکود اقتصادی

2

مدعیان اولیه بیکاری در هفته

بطور تطبیقی فصلی

1

0

’04

’08

’09

’12

’16

’20

16,780,000

6

میلیون

ادعا می کند در زمینه

سه هفته گذشته

5

مدعیان اولیه بیکاری در هفته

4

بطور تطبیقی فصلی

3

رکود اقتصادی

2

1

0

’04

’08

’09

’12

’16

’20

16,780,000

6

میلیون

ادعا می کند در زمینه

سه هفته گذشته

5

4

3

رکود اقتصادی

2

مدعیان اولیه بیکاری در هفته

بطور تطبیقی فصلی

1

0

’04

’08

’09

’12

’16

’20


منبع: وزارت کار

توسط نیویورک تایمز

اما تلاش برای تقویت امداد بسته متوقف شده در واشنگتن است. مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی کنگره خواسته تا به سرعت تصویب 250 میلیارد دلار هزینه برای دوباره پر کردن یک وام جدید برنامه مضطرب کسب و کارهای کوچک اما موانع در سنا روز پنج شنبه صبح بعد از جمهوری خواهان و دموکرات ها درگیر شدند و بیش از آنچه که شامل.

دموکرات ها می خواهند به دو اندازه جدید امداد اورژانس لایحه با اضافه کردن 100 میلیارد دلار برای بیمارستان ها و 150 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی که رو زیاد کمبود به عنوان شیوع درایوهای خود را هزینه های بالا و مالیات خود را به مجموعه.

اما جمهوری خواهان استدلال می کرد که کسب و کار کوچک برنامه تا به حال بیشتر نیاز فوری به بودجه و خواسته های اضافی برای کمک خطاب می تواند در آینده قانون.

با کنگره در زنگ تفریح و قانونگذاران کشور پراکنده سناتور میچ مک کانل جمهوری خواه از کنتاکی و رهبر اکثریت سعی کردم به فشار از طریق وام کسب و کار کوچک مالی در طول یک رویه جلسه یک مانور که مورد نیاز همه سناتورها به توافق برسند. اما دموکرات ها مخالف است.

خانه برنامه ریزی شده است که به تشکیل پنج شنبه در یک رویه جلسه است و نمی رود به سعی کنید به تصویب هر دو حزب پیشنهاد. سخنران نانسی پلوسی دموکرات از کالیفرنیا گفت: در یک تلفن کنفرانس خبری که “آن را در مورد آنچه که به موقع در لحظه” و تحت فشار قرار دادند پشت در سریع خواستار جدول زمانی توسط دولت و جمهوری خواهان.

“ما نیاز به اطلاعات بیشتر و ما باید بیشتر نظارت,” او گفت:.

با کمک از کنگره نامشخص فدرال رزرو در روز پنج شنبه در زمان عمل خود را در آن دور از اقدامات اضطراری برای کمک به اقتصاد است. بانک مرکزی گفت: این امر با استفاده از وزارت خزانه داری بودجه برای خرید اوراق قرضه شهرداری ها و گسترش آن به خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ. این تلاش ها با هدف تحکیم شرکت و همچنین دولت های ایالتی و محلی که بودجه تیره و تار است.

در سراسر ایالات متحده بیشتر و بیشتر مردم توان پرداخت اجاره. مواد غذایی بانک ها آنقدر شلوغ گارد ملی نامیده شده است به مسائل جعبه. سایت های ساخت و ساز نشستن رها شده و مراکز خرید در حال شهرهای روح و تقریبا 80 درصد از اتاق های هتل ها خالی هستند.

اما با هیچ واکسن هیچ قابل اعتماد دارو و درمان و نه به طور گسترده ای در دسترس تست برای تعیین این که چه کسی ممکن است در معرض ویروس, پناه, در خانه, سفارشات باقی می ماند تنها روش قابل اعتماد به سرعت گسترش یافته است. متوجه است که مقامات بهداشت عمومی هشدار داده است که در بسیاری از مکان در حال حاضر به سهولت در محدودیت.

حتی اگر بیش از 1 ، 000 نفر در حال حاضر در حال مرگ هر روز در ایالات متحده عفونت های جدید را آهسته در مکان هایی که اندازه گیری دقیق شده اند در محل برای بیش از دو هفته ارائه روشنایی ضعیف تابیدن از امید.

مقامات اروپایی معتقدند به صرف بیش از یک و نیم تریلیون یورو به بلانت اثرات اقتصادی از ویروس.

اتحادیه اروپا و وزرای مالی در روز پنج شنبه توافق کردند که به طرح یک بسته وام به ارزش بیش از یک و نیم تریلیون یورو برای کمک به بلوک کشورهای تسکین شدید اقتصادی از این بیماری همه گیر.

این اقدامات که باید مورد تایید توسط اتحادیه اروپا رهبران کل می تواند تا €540 میلیارد دلار یا $590 میلیارد و همبستگی به عنوان اقتصادی و بحران بهداشتی در آورده با این ویروس گونه اوراق قرضه در میان کشورهای عضو.

این توافق نامه شامل 100 میلیارد یورو به صندوق مزایای بیکاری €200 میلیارد دلار به صورت وام به کسب و کارهای کوچک و تا €240 میلیارد وام با توافق صندوق کمک مالی به کشورهای عضو برای پوشش بالقوه فلج کننده مراقبت های بهداشتی هزینه های مربوط.

برخی از جزئیات بیشتر به ویژه در شرایط و ضوابط وام به کشورها از کمک مالی صندوق هنوز مشخص نیست و می تواند به اثبات ستیز. کشورهایی مانند ایتالیا که به احتمال زیاد به ضربه بزنید کسانی که وام های که می خواهید به اطمینان حاصل شود که آنها نمی آیند با شرایط ریاضت متصل شده است.

وزیران موافقت نکرد به صدور اوراق قرضه حمایت تمام بلوک که آمده بود به شناخته شده به عنوان “coronabonds” در یک شکست برای ایتالیا و اسپانیا دو کشور بدترین ضربه. آلمان و هلند و دیگر غنی تر کشورهای شمال اروپا تا به حال قاطعانه مخالف مشترک بدهی صدور.

سران اتحادیه اروپا در حال تنظیم برای دیدار هفته آینده به تصویب بسته و گوشت از هر گونه باقی مانده جزئیات و همچنین به تصمیم می گیرید اگر نوعی از اوراق قرضه مشترک می تواند توافق و یا اگر این ایده را کنار گذاشته بود.

اوپک و روسیه در رسیدن به توافق برای کاهش تولید نفت به عنوان همه گیر درایو کردن تقاضا.

سازمان کشورهای صادر کننده نفت و دیگران از جمله روسیه در روز پنج شنبه توافق به طور موقت قطع حجم زیادی از تولید با توجه به یک فرد با آگاهی از این موضوع است.

اوپک و دیگر کشورهای تولید کننده نفت توافق کردند برای کاهش حدود 10 میلیون بشکه در روز یا حدود 10 درصد از نرمال سطح تولید در ماه های مه و ژوئن گفت: این فرد صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود به این دلیل که اعلام شده بود ساخته شد.

ممکن است بیشتر trims می آیند از نشست گروه 20 ملل در روز جمعه.

اوپک و روسیه و دیگر تولید کنندگان نفت جمع آوری شده به صورت تلفنی در روز پنج شنبه. در این دیدار که به نام عربستان سعودی در اوپک عملا رهبر, رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن به صحبت کرد شاهزاده محمد بن سلمان به پادشاهی اصلی policymaker توسط تلفن.

عربستان سعودی شده اند درگیر در جنگ قیمت با روسیه پس از مسکو حاضر به رفتن همراه با عربستان سعودی پیشنهاد در اوایل ماه مارس به اصلاح خروجی برای مقابله با اثرات این بیماری همه گیر. این تف تهدید به باتلاق بازارهای نفت با گسترده oversupplies از نفت خام است.

هنوز قیمت نفت خام به شدت کاهش یافت و روز پنج شنبه بعد از ظهر در بخشی به دلیل تولید کاهش نمی شد انتظار می رود برای جبران این واقعیت است که کاهش اقتصاد و ویروس های مربوط به خاموش شدن و مرطوب تقاضا برای نفت است.

سهام روز پس از آنکه فدرال رزرو اعلام کرد گسترش آن اعطای وام اضطراری قدرت در پیشنهاد دیگری به backstop اقتصاد ایالات متحده, اما دستاوردهای پژمرده در بعد از ظهر پس از قیمت نفت سقوط کرد و سهام شرکت های انرژی به دنبال.

هنوز S&P 500 با افزایش حدود 1.5 درصد آوردن آن دستاوردهای این هفته به 12 درصد است. بازار در ایالات متحده آمریکا بسته شده در روز جمعه پیش از عید پاک است.

ایالت نیویورک و پنسیلوانیا مجموعه جدید تک بعد سوابق.

Video player loading
رژیم صهیونیستی. Andrew M. کومو نیویورک ارائه شده دولت آخرین آمار از شیوع کروناویروس و خطاب به آخرین افزایش در مرگ و میر.اعتباریاعتباری…Eduardo Munoz Alvarez/گتی ایماژ

تعداد بیماران بستری شده با این ویروس در ایالت نیویورک روز چهارشنبه افزایش یافت تنها 200 از روز گذشته فرماندار گفت: پنج شنبه, کوچکترین افزایش می دهد پس قبل از ایالت مستند و حتی به عنوان او اعلام کرد که 799 بیشتر مردم — یکی دیگر از تلخ رکورد فوت کرده است.

دولت تعداد مرگ و میر افزایش یافته و به 7,067. برای دومین روز متوالی رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو در مقایسه با تلفات ویروس به حملات سپتامبر. 11, 2001 خواستار وقوع یک “سکوت انفجار که امواج از طریق جامعه با همان اتفاقی همان شیطانی است که ما دیدم در 9/11.”

اگر چه فرماندار گفت که برخی از اطلاعات مانند کاهش تعداد بیمارستان پذیرش پیشنهاد کرد که نیویورک بود و پیشرفت او هشدار داد در برابر آرامش بخش انطباق با محدودیت های که دولت ها تحمیل کرده اند در هفته های اخیر.

“لحظه ای شما را متوقف پیروی از سیاست های شما در سمت راست بروید و ببینید که تعداد ساقه را از طریق سقف” آقای کومو گفت: در آلبانی که در آن مقامات دولتی در حال آگاه است که پایین تر بستری اعداد می تواند به دلیل کمتر افراد بیمار می چرخد و یا پذیرش استانداردهای در حال تغییر هستند و یا هر دو.

در همان زمان دیگر سوی مقامات نیویورک آغاز کرده اند با احتیاط به پیش بینی احتمالی بازگشت به برخی از عادی.

با انتقال هنوز هم گسترده, شهردار, بیل د Blasio نیویورک روز پنجشنبه گفت که او فکر شهر حرکت می تواند به عنوان اوایل به عنوان اواسط ماه مه به مرحله بعدی: یکی با سطح پایین گسترش ویروس در آن موارد می توان به راحتی پیش بینی کرد.

“ما می توانیم می گویند که از آن زمان شروع به برنامه ریزی برای مرحله بعدی بسیار آشکارا” آقای د Blasio گفت: در یک کنفرانس خبری. (ساعت بعد آقای کومو تر بود تمایلی به در آغوش یک جدول زمانی: “من قصد ندارم به حدس می زنم که این داده ها می گویند که ما باید با تغییر شیوه های ما است.” او گفت: توانایی برای تست سرعت لازم بود به راه اندازی مجدد نیویورک اقتصاد و دولت و مقامات فدرال مشغول به کار بودند برای رسیدن به این ظرفیت است.)

نیویورک شده است توپی از این بیماری همه گیر در ایالات متحده آمریکا در شهر نیویورک, ویروس است که کشتن سیاه پوست و لاتین مردم در دو رای آن است که کشتار مردم سفید با توجه به آماری که مقامات در هفته جاری منتشر شد.

برخی از دولت موارد پدید آمده از نیویورک وسیع شبکه ای از گروه خانه برای افراد با نیازهای ویژه.

همانطور که از دوشنبه, 1,100 از 140,000 تکامل افراد معلول نظارت توسط دولت در حال آزمایش مثبت برای ویروس, مقامات گفت. یک صد و پنج کشته شده بود — یک نرخ به مراتب بالاتر از جمعیت عمومی انعکاس تلفات در برخی از خانه های سالمندان.

رژیم صهیونیستی. Phil مورفی نیوجرسی در روز پنج شنبه اشاره کرد پیشرفت در مبارزه با این ویروس حتی به عنوان او گزارش داد که یکی دیگر از 198 نفر در کشور فوت کرده است.

در پنسیلوانیا مقامات بهداشت روز پنجشنبه اعلام کرد 1,989 موارد جدید در مجموع 18,228 بزرگترین واحد-روز پرش تا کنون. تعداد موارد در دولت دو برابر شده است در یک هفته از حدود 7000 در 2 آوریل. تعدادی از شناخته شده مرگ و میر نیز رسید بیش از سه برابر در همان دوره به 338 از 90.

در جلسه چهارشنبه شب معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت فیلادلفیا حال ظهور به عنوان “منطقه از نگرانی خاص” گرچه مقامات محلی را مجبور به عقب رانده در برابر توصیف شهر به عنوان یک نقطه داغ.

با وجود پرش در موارد اطلاعات ارائه شده توسط پنسیلوانیا در بخش بهداشت و درمان نشان داد که دولت هنوز هم تا به حال تخت بیمارستان در دسترس و با استفاده از کمتر از نیمی از 5,000 هواکش در دست است.

کروناویروس در آمریکا: آخرین نقشه و مورد تعداد

دقیق نقشه شهرستان نشان می دهد میزان شیوع کروناویروس با جداول تعداد موارد توسط شهرستان.

در کالیفرنیا Newsom دفاع از تصمیم خود برای ارسال هواکش به کشورهای دیگر.

کالیفرنیا تصمیم به کشتی صدها نفر از هواکش به کشورهای دیگر در این هفته بوده است ملاقات کرد, با هشدار های برخی از مقامات محلی که ابراز نگرانی در مورد کمبود.

در اوایل این هفته, کارگران بسته بندی تجهیزات به شدت ضربه متحده مانند نیویورک و نیوجرسی و نوشت: پیام های پشتیبانی بر روی جعبه. “نماز از سواحل غرب” یکی به عنوان خوانده شده.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom از کالیفرنیا گفت: در مجموع 500 هواکش خواهد بود تقسیم میان دلاور, ایلینوی, مریلند, New York, نوادا, نیوجرسی و واشنگتن او در توصیف این محموله به عنوان یک وام.

اما در جاهایی مانند کنار رودخانه شهرستان شرق لس آنجلس مقامات ابراز نگرانی در مورد “شکننده” زنجیره تامین است. بیمارستان ها وجود دارد نگران آماده شدن برای یک کمبود در هواکش گفتند.

Riverside County شده است در میان سخت ترین ضربه در کالیفرنیا با بیش از 1100 موارد حداقل 32 و میر و شیوع در یک خانه سالمندان که مجبور به تخلیه این هفته پس از یک محاصره و بیمار کارکنان موفق به نشان می دهد تا دو روز در یک ردیف.

مقامات شهرستان در این هفته گفت که دولت تا به حال آن را انکار کرد درخواست برای هواکش و یک دوم بود و در انتظار.

“ما محروم بودند و در عین حال برخی از دولت هواکش بیرون رفت از حالت” گفت: کارن اشپیگل عضو Riverside County هیئت ناظران.

یک روزانه خود را از اخبار جلسه توجیهی در روز پنج شنبه آقای Newsom به دنبال کاستن از آن و تحت فشار قرار دادند در برابر این ایده که دولت غفلت از نیازهای خود را دارد اگر چه او را به کنار رودخانه یا سانتا کلارا.

“این کار درست انجام شود و آن چیزی که مسئول به انجام آمریکایی,” او گفت:. “ما نمی توانیم فقط نشستن بر روی دارایی هنگامی که ما می تواند صرفه جویی در زندگی در کشورهای دیگر است.”

در طی ماه گذشته در کالیفرنیا سیستم بیمارستان حال افزایش تعداد هواکش در بیمارستان های آن به بیش از 11,700 از 7,587 آقای Newsom گفت. سیستم بیمارستان شد و در حال حاضر با استفاده از 31.89 درصد از دسترس هواکش که به معنای بیش از 8000 هواکش شد و در حال حاضر در حال استفاده نشده و نه از جمله دولتی هواکش که فرستاده شده بود در سراسر کشور.

آقای Newsom افزود که او “نه ساده لوحانه” و این که دولت در کمک به اجرای کمک های متقابل سیستم روزانه check-ins به اطمینان حاصل شود که هر شهرستان تا به حال دو بار به عنوان بسیاری از هواکش به عنوان آنها نیاز در هر زمان داده شده. او تاکید کرد که وزارت امور خارجه مشغول به کار بود را در ادامه به بازسازی و پیدا کردن اطلاعات بیشتر هواکش در ضمن. “این همه بخشی از یک استراتژی گسترده تر,” او گفت:.

کالیفرنیا بود که نه تنها دولت ارسال منابع به مناطق با فشار دادن بیشتر نیاز دارد. روز چهارشنبه رژیم صهیونیستی. جی Inslee از واشنگتن اعلام کرد که ارتش بیمارستان صحرایی است که دولت فدرال تا به حال ساخته شده است در کنار سنچریلینک درست در سیاتل خواهد بود برداشته شود. مقامات نشان داد که نگرانی در مورد بیمارستان ظرفیت مشکلاتی روبرو بود در روزهای اخیر.

“این سربازان بی خانمان زندگی خود را برای کمک به واشنگتن زمانی که ما نیاز به آنها بیشتر” آقای Inslee گفت. “از آن پس آن را تبدیل به آشکار است که کشورهای دیگر به آنها نیاز دارید بیشتر از ما انجام دهد.”

در مسابقه برای ویروس مواد مخدر یک دانشمند در خط مقدم است اصرار احتیاط.

مصر تماس ها و ایمیل های شمع تا هر روز برای دکتر آندره Kalil در دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا. بیماران و پزشکان در حال تقاضاهای مصرانه برای تست ویروس درمان تشویق رئیس جمهور تهمت که گفت که بیمار بیماران باید دسترسی به تجربی داروها مانند داروهای ضد مالاریا کلروکين و هیدروکسی کلروکین.

دکتر Kalil, 54, یک محقق اصلی در دولت فدرال کارآزمایی بالینی از مواد مخدر است که ممکن است درمان ویروس. آن است که با شروع remdesivir یک داروی ضد ویروسی. نتایج را اول آماده خواهد شد در عرض چند هفته.

دکتر Kalil دهه تجربه دست و پنجه نرم کردن با سوال در مورد استفاده و سوء استفاده از داروهای تجربی و او به ندرت مورد نا امید تر. او دیده می شود چه اتفاقی می افتد زمانی که ناامیدی درایوهای درمان تصمیم گیری. “بسیاری از داروهای ما بر این باور بودند که فوق العاده به پایان رسید تا با کشتن مردم,” او در مصاحبه ای گفت:. “این خیلی سخت است برای حفظ و توضیح داد که.”

کلروکين و هیدروکسی کلروکین دکتر Kalil گفت: هرگز یافت شده است به کار در برابر هر گونه بیماری ویروسی از جمله ویروس ابولا. (مالاریا ناشی از یک انگل نه یک ویروس است.) و این داروها عوارض جانبی دارند که برخی از آنها می تواند کشنده باشد.

به عنوان بیماران و رئیس جمهور به طور یکسان تقاضای درمان دکتر Kalil می خواهد مردم را به درک که تست اقدام به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

اگر چه remdesivir است نه تایید شده برای درمان هر گونه بیماری جلعاد که باعث می شود مواد مخدر ارائه آن به Covid-19 بيمار تحت حقوقی استثنا برای “استفاده مهربان.” اما تقاضا افزایش یافت به حدی است که این شرکت اعلام کرد در ماه گذشته است که این امر متوقف کردن ضد ویروس.

“من هرگز به این و یا هر گونه داروی آزمایشی خارج از برچسب به بیماران” دکتر Kalil گفت. “وجود دارد هیچ چیز دلسوز مورد استفاده مهربان. شما در حال درمان احساسات است.”

شیوع گسترش به سمت جنوب خانه را به برخی از کشور فقیرترین متحده است.

با گسترش ویروس به سرعت در سراسر جنوب و انتظار می رود به اوج وجود دارد در چند هفته آینده کارشناسان بهداشت عمومی گفت: آنها به خصوص در مورد تلفات آن را ممکن است در حال حاضر آسیب پذیر و در معرض خطر جمعیت.

در جنوب به ویژه در مناطق روستایی ده ها تن از بیمارستان ها به توقیف بیش از دهه گذشته است. کمتری وجود دارد گزینه های بیمه برای فقرا و منطقه تثبیت شده است و فقر و مسائل مربوط به سلامت از جمله نرخ بالای دیابت و بیماری های دیگر که بدتر اثرات Covid-19.

شش کشور فقیرترین متحده در جنوب و منطقه است خانه را به هفت تن از 10 unhealthiest متحده با توجه به آخرین رتبه بندی سالانه توسط ایالات بهداشت و درمان بنیاد که طول می کشد را به حساب ترکیبی از سیاست های بهداشتی و شرایط محیطی و رفتارهای.

“من واقعا فکر نمی کنم ما می گویند به شدت به اندازه کافی است که ما منحصر به فرد جمعیت آسیب پذیر در اینجا” دکتر جین Marrazzo مدیر بخش بیماری های عفونی در دانشگاه آلاباما در بیرمنگام گفت: در جلسه اخیر. دکتر Marrazzo با اشاره به “فراوانی” از مشکلات اساسی در آلاباما و در سراسر جنوب عمیق است که می تواند باعث تشدید اثرات این ویروس.

منتقدان گفت: فرمانداران که تاخیر در صدور دستور برای نگه داشتن ساکنان در خانه ایجاد یک نقطه ضعف در مقابله با این بیماری همه گیر. اما یکی از ایالت های جنوبی اعلام کرده پناهگاه در محل سفارشات با آرکانزاس تنها holdout.

ویروس مشمئز کننده است و کشتن دستمزد پایین کارگران در گیاهان گوشت.

ویروس رسیده گیاهان پردازش که در آن هزاران نفر از کارگران به طور معمول ایستاده آرنج به آرنج به انجام این کار با دستمزد کم از برش به دبنینگ و بسته بندی مرغ و گوشت گاو که آمریکایی ها دوست داشتن.

برخی از گیاهان را ارائه مشوق های مالی برای نگه داشتن کارگران در کار اما این ویروس را سریع گسترش است و باعث بیماری و وادار کردن گیاهان برای بستن.

Smithfield مواد غذایی’ گوشت خوک گیاه در Sioux Falls, S. D. پنج شنبه اعلام کرد که آن را نزدیک به طور موقت پس از بیش از 80 کارگران آزمایش مثبت است. کارگران پایین آمده اند با این بیماری در چندین مرغ گیاهان در جنوب از جمله در آلاباما و جورجیا و تنسی.

JBS, بزرگترین, گوشت, پردازنده, تایید مرگ یک کارگر در کلرادو تسهیلات و توقیف یک پنسیلوانیا گیاه برای دو هفته. شرکت کارگیل این هفته بسته پنسیلوانیا تسهیلات است که تولید استیک گوشت گاو و گوشت خوک زمین. Tyson Foods متوقف عملیات در آیووا گوشت خوک گیاه پس از بیش از دو دوجین کارگران آزمایش مثبت است.

“چگونه بسیاری از بیشتر باید به مبارزه برای زندگی خود را چگونه بسیاری از خانواده ها رو به رنج می برند قبل از اینکه آنها متوجه ما مهم تر از تولید آنها” خواسته Tanisha Isom, 36, یک deboner در تایسون مرغ گیاهی در Camilla Ga., که در آن سه کارگر کشته شده در روز های اخیر. او به تازگی آموخته است که او تا به حال برونشیت و از دست رفته دو هفته کار می کنند.

تحلیلگران صنعت گفت: تعطیلی کارخانه شد و بعید است که منجر به اختلالات جدی به تامین مواد غذایی. اما اگر این بیماری همه گیر را نگه می دارد گیاهان توقیف برای یک دوره طولانی برخی از محصولات می تواند تبدیل به سخت تر برای پیدا کردن در فروشگاه ها گفت: کریستین McCracken یک صنعت گوشت تحلیلگر در Rabobank در نیویورک است.

در برخی از گیاهان کارگران برگزار تعطیل بیش از نگرانی های است که آنها به درستی محافظت می شود. اما یک تعداد بی حد و حصر باقی می ماند در سراسر کشور بسیاری از آنها آفریقایی-آمریکایی های لاتین تبار و مهاجران است.

این ویروس در آلوده کردن و کشتن مردم سیاه و سفید در ایالات متحده در صورت نامتناسبی بالا نرخ با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط چندین ایالت و شهرهای بزرگ برجسته چه بهداشت عمومی محققان می گویند در حال تثبیت نابرابری در منابع بهداشت و دسترسی به مراقبت.

کاخ سفید را به ویروس آزمون به خبرنگاران و Melania Trump ترویج پوشش صورت شوهر خود شانه خالی.

کاخ سفید برای اولین بار برنامه ریزی شده برای انجام سریع coronavirus آزمون روز شنبه در تمام روزنامه نگاران برنامه ریزی برای حضور در جلسه توجیهی روزانه به رهبری رئيس جمهور پس از مغلوب ساختن پیشی جستن یک خبرنگار بود که در این ساختمان در اوایل این هفته مریض شد.

روزنامه نگاران تست خواهد شد و یکی یکی در یک دفتر خالی با نتایج به تحویل داده می شود قبل از این جلسه که برنامه ریزی شده است برای شروع در 5 p. m.

هفته گذشته کاخ سفید پزشکان شروع به اجرای سریع تست به دیگران که به “نزدیکی” به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و یا معاون رئیس جمهور مایک پنس اما این اولین باری خواهد بود که روزنامه نگاران تست شده اند.

تا به حال خبرنگاران را به حال خود حرارت گرفته شده و قبل از اینکه اجازه داده بر روی کاخ سفید به دلایل اما ظهور سریع تست باعث می شود آن را ممکن است برای رفتن بیشتر است.

معاون سازمان خبری کارمند بود که در کاخ سفید اخیرا در شنبه گزارش کرده است دچار علائم سازگار با کروناویروس و انتظار می رود که نتایج آزمون بعدا در روز پنج شنبه.

Melania Trump, اولین بانوی ارسال شده در یک ویدیو در توییتر در روز پنجشنبه مشاوره آمریکایی ها به سایش پوشش صورت در انعکاس سلامت عمومی توصیه هایی است که آقای ترامپ شخصا اجتناب.

آقای ترامپ برای خود کرده است به خبرنگاران گفت که او نمی خواهد بود علاقه مند به پوشیدن ماسک مگر اینکه او تلقی آن مهم است.

“من فکر می کنم با پوشیدن یک ماسک صورت به من خوش آمد می گوید رئیس جمهور و نخست وزیر دیکتاتورها پادشاهان و ملکه و من نمی دانم” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت. “من آن را نمی بینم برای خودم. من فقط — من فقط نمی. شاید من تغییر ذهن من اما این را منتقل می کند و امیدوارم آن را سرعت منتقل می کند.”

خانم تهمت بود که انتقاد در ابتدای شیوع برای تمرکز بر روی ساختمان کاخ سفید تنیس غرفه به جای هشدار به آمریکایی ها درباره گسترش coronavirus منتظر تا زمانی که رسمی ارشاد منتشر شده توسط دولت برای شروع فیلمبرداری اطلاعیه های خدمات عمومی و صدور هشدار در توییتر.

“خانم تهمت می داند و به رسمیت می شناسد و مردم این کشور احساس نامشخص در حال حاضر می خواهد به انجام همه او می تواند برای آموزش خانواده ها و کودکان در مورد اهمیت اجتماعی فاصله مناسب و بهداشت” استفانی گریشام به دبیر مطبوعاتی کاخ سفید در بیانیه ای گفت:. “شرق بال است که هنوز عملیاتی اما بسیاری از کارکنان در حال کار از راه دور در هر C. D. C. و کاخ سفید دستورالعمل ها و توصیه.”

پرستاران و پزشکان که صحبت کردن در مورد خطرات آنها نیز در معرض خطر خود را.

کارگران به عنوان متنوع به عنوان فروشگاه مواد غذایی صندوقداران نمایندگان خدمات مشتری و خدمه پرواز که به درگیری با کارفرمایان خود را و آنها را متهم به ناکامی در حفاظت و درستی ارزش آنها. آمازون جلب توجه گسترده هنگامی که آن را اخراج یک کارگر بود که به رهبری در اعتراض به نگرانی های بهداشتی در جزیره استاتن انبار.

اما شاید عجیب ترین و مداوم مدیریت-کارگری تنش بوجود آمده میان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مانند پزشکان و پرستاران که در خط مقدم این ویروس نبرد و مدیران خود را.

در شهر نیویورک مرکز بحران در ایالات متحده عمده هر بیمارستان خصوصی سیستم و برخی از بیمارستان های دولتی در هفته های اخیر با ارسال یادداشت سفارش کارگران به صحبت می کنند به اخبار رسانه ها است.

یک سیستم مرکز پزشکی NYU Langone ارسال یک ایمیل به در مارس 27 هشدار داد که کارکنان صحبت کرد که به رسانه های خبری بدون مجوز خواهد بود “موضوع را به اقدام انضباطی از جمله فسخ است.” این ایمیل قبلا گزارش شده توسط بلومبرگ.

شبیه خطوط کشیده شده در سراسر کشور. یک دکتر در واشنگتن برداشته شد و از بیمارستان موقعیت پس از صحبت علنی در مورد کمبود تجهیزات حفاظتی و تست; نیروی انسانی شرکت است که به کار او گفت که او بود که reassigned. پرستاران در دیترویت به تازگی راه می رفت خاموش کار به اعتراض و انتقادی پایین نیروی انسانی پس از یک همکار که در حال صحبت کردن در مورد این مسئله از کار اخراج شد.

نیاز به راه هایی برای حفظ ویژه روز طول این زمان ؟ این را بررسی کنید.

اقامت در خانه سفارشات لازم نیست برای قرار دادن یک دمپر در همه چیز. در اینجا برخی از راه هایی برای جشن تولد و عروسی و آمدن بهار و تعطیلات.

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

 • نخست وزیر بوریس جانسون از انگلستان نقل مکان کرد و از بخش مراقبت های ارائه برخی از کمک برای یک کشور است که چهره چند هفته بیشتر تحت مستند.

 • آلمان آنگلا مرکل ابراز “محتاط امید” که آلمانی ها بودند که جلوگیری از این ویروس را گسترش و کاهش عفونت رای دادن اما هشدار داده است که تعداد آنها هیچ دلیلی برای رها کردن شدید اجتماعی و محدودیت.

 • بوتسوانا قرار داده و همه اعضای آن مجلس در اجباری قرنطینه ممکن است قرار گرفتن در معرض در یکی از بزرگترین اقدامات مربوط به مقامات دولتی.

 • اسپانیا تنظیم مقدس هفته جشن در آن مستند.

 • هند ممکن است گسترش 21-day مستند از آن 1.3 میلیارد نفر است.

گزارش شد کمک توسط آلن چشم بند اسب, Michael Cooper, آیلین, Sullivan, cctvnews-Gridneff یونس انگل برومویچ اندی, نیومن, Matthew Haag, Simon رومرو پیتر بیکر جیم Rutenberg دیوید Waldstein امیلی کوکران Caitlin Dickerson, میریام, اردن, پاتریشیا کوهن استنلی نی بهترین Smialek سارا Mervosh مگی Haberman نیک Corasaniti مارک Santora بروکس بارنز دن بری, Conor Dougherty, نیکلاس Bogel-Burroughs, اسکات Dodd, مانی فرناندز شری فینک, علامت Landler, مایکل Levenson و کارل زیمر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>