Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: اپل و گوگل در حال ساخت یک ابزار برای پیگیری سرایت

新冠病毒疫情最新消息

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • به عنوان coronavirus, موارد, افزایش, قتل, نرخ می گیرند.
  • دولت ترکیه دستور میلیون ها نفر را به ماندن در خانه در ناگهانی مستند.
  • اپل و گوگل تیم برای پیگیری coronavirus.
  • حومه پاریس شد و در حال حاضر زمان. در حال حاضر آنها نهفته تحت مستند.
  • در 7 هر شب در شهر نیویورک انفجار به کف زدن برای کارگران ضروری.
  • سنگاپور ممنوع معلمان با استفاده از زوم با استناد به نگرانی های امنیتی.
  • روسیه شیوع سریع در حال رشد زور زدن منابع پزشکی.
اعتبار…Jorge Cabrera/ایسنا

به عنوان coronavirus, موارد, افزایش, قتل, نرخ می گیرند.

به عنوان کشورهای ادعا با افزایش بدن فقره از این بیماری همه گیر برخی در حال تجربه یک پیش بینی نشده کاهش در شکل های مختلف از مرگ: قتل.

مستندات را کاهش فرصت ها برای قتل و سایر جنایات و ویروس گرفته برخی از مجرمان از عمل به آنها سر خم کردن در خانه های خود. برخی از باندهای حتی به رهبری تلاش ها برای تحمیل حکومت در محله که در آن آنها نگه نوسان.

کاهش در قتل است به خصوص قابل توجه در آمریکای لاتین و منطقه با بالاترین قتل نرخ در جهان خارج از جنگ.

در ال سالوادور به عنوان مثال وجود دارد فقط 65 قتل در ماه مارس به پایین از 114 در ماه فوریه است. همسایه هندوراس نیز دیده می شود یک falloff در نخستین روز کاری بورس در هفته های اخیر عنوان شده است کلمبیا و پرجمعیت ترین ایالت در مکزیک است.

این بیماری همه گیر است که “با در نظر گرفتن مردم از خیابانها گفت: Alejandro امید یک تحلیلگر امنیتی در شهر مکزیک. “قاعده کلی این است: سختگیرانه تر از مستند بزرگتر در اثر ارتکاب جرم در مقابل غریبه ها در خیابان.”

دولت ترکیه دستور میلیون ها نفر را به ماندن در خانه در ناگهانی مستند.

مقامات ترکیه روز جمعه دستور داد دو روز مستند در ساعت فقط توجه کنید برای 31 استان در سراسر کشور به ترکیه مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس صعود بالاتر از 1000.

استانبول و آنکارا که در آن پروازهای بین المللی متوقف شد و مدارس و میله های زندان شد, بسته شد, پوشش داده شده در سفارش.

“ما مصرانه از تمام شهروندان که در این 31 استان کشور و با رعایت آخر این هفته مستند بدون وحشت” Fahrettin Altun کشور مدیر ارتباطات گفت: در توییتر.

آقای Altun خواسته مردم خود را برای حفظ فاصله اجتماعی در زمان کوتاه قبل از این مستند به اثر رفت. بلافاصله پس از این خبر اعلام شد, مردم با عجله به مغازه های ملزومات در استانبول یک شهر از 16 میلیون نفر, آژانس خبری رویترز گزارش داد.

ویدئو های ارسال شده به توییتر نشان داد که هرج و مرج به عنوان نمرات پر بسته بندی شده مردم بدون ماسک jostled برای ورود به یک فروشگاه.

وزارت کشور در بیانیه ای گفت که نانوایی داروخانه ها و امکانات بهداشت و درمان اجازه داده می شود به کار در طول مستند. کسب و کارهای دیگر معاف از مستند شامل برخی از شرکت های انرژی و توزیع شرکت های و برخی از ایستگاه های گاز است.

تعداد موارد تایید شده از Covid-19 افزایش پیدا کرده 4,747 و 98 نفر در 24 ساعت گذشته با افزایش مرگ و میر به 1,006 وزیر بهداشت Fahrettin Koca گفت.

اپل و گوگل تیم برای پیگیری coronavirus.

در یکی از دور گرفته تا تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus اپل و گوگل گفت: آنها ساختمان نرم افزار به گوشی های هوشمند است که به مردم بگویید اگر آنها به تازگی در تماس با کسی که با آن آلوده.

این غول فن آوری گفت: آنها teaming تا به انتشار ابزار ظرف چند ماه ساخت آن به سیستم عامل از میلیاردها اپل و دستگاه های آندروید در سراسر جهان است. که را قادر می سازد گوشی های هوشمند به طور مداوم ورود دستگاه های دیگر نزدیک میشوند را قادر می سازد آنچه شناخته شده به عنوان “تماس با ردیابی” این بیماری است. مردم را در انتخاب کردن به استفاده از ابزار و داوطلبانه گزارش اگر آنها آلوده شد.

بعید همکاری بین گوگل و اپل رقیب سرسخت که به ندرت تصویب یک فرصت برای انتقاد از یکدیگر تأکید جدی بودن بحران بهداشتی و قدرت این دو شرکت که نرم افزار اجرا می شود تقریبا در هر گوشی های هوشمند در جهان است. اپل و گوگل گفت: آنها تلاش مشترک گرد هم آمدند فقط در دو هفته گذشته.

عمومی-بهداشت مقامات گفته اند که بهبود ردیابی افراد آلوده و تماس های خود را می تواند به سرعت همه گیر. از جمله اقدامات موثر بوده است در مکان هایی مانند کره جنوبی که همچنین انجام جرم ویروس تست.

هنوز دو تا از بزرگترین شرکت های فن آوری بهره برداری عملا تمام گوشی های هوشمند در این سیاره برای ردیابی افراد اتصالات پرسش در مورد رسیدن به این عظیم را به افراد زندگی و جامعه است.

“این می تواند یک ابزار مفید است اما آن را افزایش می دهد مسائل مربوط به حریم خصوصی” دکتر گفت: Mike Reid, استادیار پزشکی و بیماری های عفونی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو است که کمک به سان فرانسیسکو مقامات با تماس با ردیابی. “این نمی تواند تنها راه حل بلکه به عنوان بخشی از یک قوی پیچیده پاسخ آن ایفای نقش کرده است را به بازی.”

Coronavirus نقشه: ردیابی شیوع جهانی

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 1,653,000 مردم در حداقل 177 کشور جهان است.

حومه پاریس شد و در حال حاضر زمان. در حال حاضر آنها نهفته تحت مستند.

ساکنان Seine-Saint-Denis, فرانسه فقیرترین بخش ندارد لوکس به نقل مکان به حومه شهر در زمانی که دولت فرانسه اعلام کرد سخت سلول قوانین در مارس 16. از آن پس خانواده ها شده است بسته بندی شده به آپارتمان مجبور به آن صبر کنید.

ترکیبی از تنگ محله های حاد اقتصادی استرس و سختی پلیس ساخته شده پاریس را فقیر حومه مرکز تنش در طول بیماری همه گیر. فرانسه گزارش داد بیش از 13000 کشته و بیش از 100 ، 000 آزمون-موارد تایید شده در روز جمعه.

روابط میان شهروندان و پلیس با آنها سنجیده از تبعیض نژادی اغلب مملو حتی در بهترین زمان است. ساکنان بارها و بارها در مقایسه با سلول قوانین به شرایط زندان و آنها می گویند که پلیس با استفاده از اختیارات آنها به نگه داشتن خیابان های پاک کردن با اذیت و آزار و ضرب و شتم جوانان. برخی از آنها هشدار داد که فشارهای رسیده به منفجر شود.

“ما بسیاری از افراد جوان در خانواده بزرگ, خفه شو در آپارتمان و آن را دشوار است به آنها بود که گفت:” بلال Chikri یک فیلمساز که زندگی در محله.

در خارج از بلوک های آپارتمانی و گروه های کوچک شروع به جمع آوری بیشتر در اتوبوس متوقف می شود در حالی که خیابان های گسترده تا حد زیادی آرام است.

به طور کلی مردم احترام حبس قوانین گفت: حمزه Esmili یک جامعه شناس است که مورد مطالعه قرار حومه پاریس. “وجود ندارد یک نوع جمعی بی انضباطی در مورد آن.”

اما این بیماری دارای پتانسیل برای ادامه پخش كردن, او گفت:. خطر نمی آید از مردم با تجمع در خارج اما از تنگ آپارتمان که در آن خانواده گسترده بسته بندی شده.

در 7 هر شب در شهر نیویورک انفجار به کف زدن برای کارگران ضروری.

برای بسیاری از نیویورکی زندگی در میان coronavirus همه گیر خواهد شد تعریف شده توسط دو برای تلفن های موبایل: آمبولانس آژیر و شبانه 7 ساعت برای تشویق کارگران خط مقدم, مواد غذایی کارمندان و تحویل سواران.

جمعی تشویق آیین آغاز شده در ووهان چین در ماه های ژانویه و گسترش در سراسر جهان در این ویروس را از خواب بیدار. در بزرگترین شهر آمریکای تشویق است که گاهی اوقات همراه با آهنگ “نیویورک نیویورک” و مردم آن را می دهد یک راه برای اتصال از سراسر تراس و فرار از آتش.

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد در ایالات متحده:

  • آمریکا مرگ و میر پیشی گرفته است که اسپانیا با تقریبا 18,400 مرگ و میر مربوط به این ویروس گزارش شده که کل caseload نزدیک 500,000.

  • دولت پیش بینی های به دست آمده توسط نیویورک تایمز نشان داد که بدون هیچ گونه کاهش مرگ و میر از این ویروس می تواند رسیده اند 300,000 — و که آن را می تواند به 200,000 اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آسانسور 30 روز اقامت-در-خانه سفارشات.

  • با استناد به این ویروس دولت اعلام کرد که صدور ویزا مجازات در کشورهایی که حاضر به قبول مردم آمریکا با هدف اخراج.

سنگاپور ممنوع معلمان با استفاده از زوم با استناد به نگرانی های امنیتی.

سنگاپور به حالت تعلیق در استفاده از ویدئو کنفرانس خدمات زوم توسط معلمان گزارش زیر که دو مرد ساخته شده هرزه نظرات و نشان داد تصاویر زشت و ناپسند در کلاس جغرافیا برای نوجوانان است.

به عنوان زوم تبدیل به یک جزء اصلی از زندگی در گیر این شرکت در حال تلاش برای مقابله با افزایش چرخش گرافیک و محتوا و آزار و اذیت توسط ناخوانده شرکت کنندگان است. آلمان و تایوان در حال حاضر قرار داده شده محدودیت در استفاده از آن در حالی که گوگل را ممنوع کرده است آن را از کارکنان لپ تاپ.

سنگاپور وزارت آموزش و پرورش گفت: بدون توضیح که آن را بررسی و آن را “بسیار جدی حوادث” بر روی پلت فرم رسانه های خبری روز جمعه گزارش داد. شهر-دولت مدارس بسته شده بود این هفته و نقل مکان به خانه مبتنی بر یادگیری در تلاش برای جلوگیری از عفونت کروناویروس.

“به عنوان یک اقدام احتیاطی ما معلمان را به حالت تعلیق در استفاده از زوم تا زمانی که این مسائل امنیتی در حال اتو کردن” هارون لوح رسمی در وزارت فن آوری بخش به خبرنگاران گفت:. وزارت بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر در روز شنبه.

روسیه شیوع سریع در حال رشد زور زدن منابع پزشکی.

افزایش coronavirus موارد تحت فشار قرار دادند تا مسکو را در سیستم مراقبت های بهداشتی به آن حد طولانی قبل از وقوع اوج این شهرستان را به مقامات هشدار داد در روز جمعه.

تعداد افراد بستری در مسکو با Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس بیش از دو برابر در هفته گذشته معاون شهردار گفت. دو سوم از این کشور 12,000 گزارش شده عفونت در مسکو اما کارشناسان می گویند دولت پنهان شده است میزان واقعی شیوع.

شهردار مسکو سرگئی سوبیانین گفت: این ویروس بود “به دست آوردن شتاب.”

ویروس ها نیز شروع به انتقام ویران کردن در روسیه پهناور کشور ، در Ufa, 700 مایلی شرق مسکو پرسنل پزشکی و بیش از یک هزار بیمار دستور داده شده است به ترک بیمارستان بعد از 170 نفر وجود تست مثبت است. دورتر از شمال چندین بیمارستان در منطقه کومی نیز قرنطینه.

آناستازیا نیست که منجر مستقل پزشکان اتحادیه بازداشت شده بود در هفته گذشته پس از آنکه مقامات عمدا misclassifying Covid-19 موارد به عنوان ذات الریه.

وزیر بهداشت میخائیل Murashko آمد نزدیک به اذعان او نقطه در تلویزیون دولتی گفت که بیمارستان ها آغاز خواهد شد برای درمان پنومونی در بیماران مبتلا به کروناویروس مبتلا ،

نامه ای به مسکو بیمارستان ها از دولت شهر بود که به بیرون درز آنلاین, اذعان کرد که آمار و ارقام بر اساس تست شد به خطر بیافتد توسط “تعداد بسیار بالا از نتایج نادرست است.”

مسکو هفته گذشته به دستور ساکنان به جز برای خرید مواد غذایی و یا دارو و یا راه رفتن سگ خود را در نزدیکی خانه. اما مشتاق برای جلوگیری از اقتصادی اختلال در آنها انجام داده اند کمی به اعمال محدودیت.

رئیس جمهور ولادیمیر V. پوتین که معمولا طول می کشد سرب با هیاهو در زمان بحران بیشتر ماند در پس زمینه عقب نشینی به کشور محل اقامت و خروج از آقای سوبیانین و نخست وزیر میخائیل Mishustin به آدرس این بیماری همه گیر publicly.

کنگو بود که در آستانه شکست دادن ابولا اما یک مورد بیشتر پدید آمده است.

در اوایل ماه مارس مراقبت های بهداشتی کارگران جشن چه آنها امیدوار خواهد بود که آخرین بیمار برای درمان ابولا در جمهوری دموکراتیک کنگو.

مبارزه خود را به تسخیر اپیدمی ابولا به نظر می رسد تقریبا بیش از. اگر کشور آفریقایی فقط می تواند آن را به یکشنبه — معادل دو دوره جوجه کشی — بدون هیچ گونه موارد در حال ظهور و سپس جهان دوم-بدترین شیوع ابولا در تاریخ خواهد رسما اعلام شود به پایان رسید.

اما در روز جمعه سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که یک مورد جدید ابولا تا به حال تایید شده است در بنی. خبر آمد که متخصصان مراقبت های بهداشتی در حال حاضر شروع به نوبه خود توجه خود را به ورود به کروناویروس در کنگو.

این شکست نشان می دهد که چقدر سخت است برای از بین بردن یک ویروس است.

در حال حاضر در حالی که پزشکی کارگران فشار برای جلوگیری از هر گونه بیشتر تجدید حیات ابولا آنها نیز باید مبارزه با عود از coronavirus در یک منطقه است که غرق در سال بی ثباتی و خشونت است.

“این در حال حاضر یک سه گانه اضطراری گفت:” کیت Moger منطقه ای معاون رئیس جمهور با کمیته بین المللی نجات.

حتی با شکست و کارشناسان بهداشت عمومی می گویند فشرده مبارزات انتخاباتی برای شکست دادن ابولا در کنگو ممکن است به ارائه برخی از دروس برای جهان آن را به عنوان چنگ زدن با بیماری همه گیر کوروناویروس.

پاسخ به ابولا شده است پیچیده توسط برخی از چالش های مشابه در حال حاضر تضعیف نبرد در برابر Covid-19 سراسر جهان: دشمنی بین مقامات دولتی و عدم هماهنگی میان پاسخ سازمان ها و بی اعتمادی.

پرستاران که سفر از کانادا به آمریکا برای کار به نام قهرمانان و خطرات بالقوه.

برای برخی از پرستاران رفت و آمد به محل کار رفت به طور فزاینده ای دشوار است چرا که این بیماری همه گیر. که قطعا درست برای لوری Dufresne که در کانادا زندگی می کند و با این نسخهها کار در ایالات متحده است.

خانم Dufresne یکی از حدود 1600 پرستاران و دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی که ترک Windsor, Ontario شهرستان از 217,000 برای کار روزانه در دیترویت یک منطقه شهری بیش از چهار میلیون نفر است.

در حالی که عفونت در ویندسور باقی می ماند تحت کنترل دیترویت و شهرستانهای اطراف یکی از شدید ترین شیوع بیماری در ایالات متحده با 17,543 Covid-19 موارد و 926 مرگ و میر. در سراسر کانادا 20,748 مردم آلوده شده اند و 509 فوت کرده اند.

برای بسیاری از متخصصان سلامت عبور از مرز قرار می دهد و آنها را در یک موقعیت ناراحت کننده. کانادا مقامات شده اند و بی پرده در مورد خطرات و سلامت کارگران خود را تحت موشکافی در خانه به عنوان پتانسیل بردار از پاتوژن.

مقامات در ویندسور در حال مواجهه با یک معضل است. “من فکر می کنم این مهم است که ما را رها نمی همسایه ما در این زمان دشوار است,” دکتر گفت: Wajid احمد افسر پزشکی سلامت در ویندزور-Essex County واحد بهداشت.

“اما ما همچنین نیاز به مطمئن شوید که ما در حال گرفتن هر مرحله که ما می توانیم برای محافظت از جامعه ما, محافظت, مراقبت های بهداشتی ما کارگران و اطمینان حاصل شود که ما در حال کاهش خطر تا آنجا که ممکن است,” او گفت:.

گزارش شد کمک توسط Kirk سمپل, اعظم, احمد, Ian آستن اندرو هیگینز ایلین یو, Jason M. Bailey دن Bilefsky, ملیسا, ادی, آنا سوانسون, آدم Nossiter استنلی نی, جک Nicas و Daisuke Wakabayashi, عبدی Latif Dahir و ایان آستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>