Coronavirus: به روز رسانی های زنده و پوشش

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • دلتا ایالات و خطوط هوایی آمریکا در حال تعلیق همه پروازهای بین ایالات متحده و سرزمین اصلی چین است.
  • آمریکایی ها تخلیه از ووهان قرنطینه می شوند.
  • سهام نزول دوباره پس از شرکت های هواپیمایی لغو پروازها به مقصد چین است.
  • بیش از 200 نفر کشته شده اند, با حدود 9,800 عفونت را تایید کرد.
  • ترس از coronavirus می آید به ایالات متحده دانشگاه.
اعتبار…Kevin Frayer/گتی ایماژ

خطوط هوایی دلتا ایالات هواپیمایی و خطوط هوایی آمریکا تمام روز جمعه گفت که آنها تعلیق همه خدمات به سرزمین اصلی چین به نگرانی در مورد کوروناویروس گسترش بین المللی است.

آمریکا گفت که تعلیق همه پروازها به مقصد و از سرزمین اصلی چین بلافاصله از طریق مارس 27. آمریکا و ایران ادامه خواهد داد پرواز به هنگ کنگ.

دلتا و ایران گفت: آنها را به حالت تعلیق سرویس شروع on Feb. 6. ایالات گفت: این انتظار به سر عملیات در مارس 28.

دلتا که نیست پرواز به هنگ کنگ گفت: این امر تعلیق خدمات از طریق آوریل 30. دلتا در بیانیه ای گفت که در آن آخرین پرواز به سرزمین اصلی چین از ایالات متحده خواهد ترک روز دوشنبه که آخرین آن پرواز به ایالات متحده از سرزمین اصلی چین را در روز چهارشنبه.

دلتا اولین هواپیمایی آمریکایی را به طور کامل تعلیق خدمات به چین از آنجا که از virus. هواپیمایی متحده در حال حاضر کاهش خدمات خود را به کشور این هفته است.

قیمت سهم در هر سه خطوط هوایی افتاده بود ظهر.

شرکت های هواپیمایی خارج از ایالات متحده نیز خفقان را در سفر. در رواندا و کنیا RwandAir و کنیا ایرویز گفت: آنها را لغو تمام پروازها به مقصد و از گوانگژو در جنوب چین شهر تا اطلاع ثانوی. شده اند وجود دارد هیچ تایید موارد در آفریقا است.

ملی لهستان خطوط هوایی LOT Polish Airlines به حالت تعلیق پروازها به مقصد چین تا فوریه. 9, معاون نخست وزیر گفت در توییتر. بیش از ده نفر مشکوک به کروناویروس در بیمارستان بستری هستند و در لهستان و بیش از 500 نفر در حال نظارت توسط خدمات بهداشتی و درمانی.

ایران به حالت تعلیق در تمام پروازها به مقصد چین به دلیل شیوع کروناویروس با توجه به انتخاب. ایران semiofficial خبرگزاری تسنیم روز جمعه اعلام کرد که همه پروازهای از چین به ایران نیز ممنوع است.

دولت ایالات متحده تحمیل کرده است فدرال قرنطینه در 195 افرادی که تخلیه شدند روز شنبه از ووهان, چین به کالیفرنیا پایگاه نظامی در انتخابات گفت: در روز جمعه.

این اقدام به این معنی است که این گروه برگزار خواهد شد در پایگاه هوایی رزرو مارس در ریورساید کالیفرنیا برای 14 روز به اطمینان حاصل شود که آنها نه با آلوده coronavirus است که بیمار بیش از 9,800 نفر در چین کشته و بیش از 200 نفر است.

گسترش سریع coronavirus مطرح شده هشدار در مورد تاثیر آن بر رشد اقتصاد جهانی و roiled بازارهای سهام در سراسر جهان این هفته است.

روز جمعه شاخص S&P 500 دچار آن بیشترین کاهش در عین حال پس از خطوط هوایی در ایالات متحده گفتند که لغو پروازها به مقصد و از سرزمین اصلی چین است. 3 p. m. به وقت شرق S&P 500 بود در مسیر خود را برای بدترین روزانه کاهش از اکتبر. داو جونز شاخص کاهش یافت تا آنجا که 600 امتیاز پیش از آن در روز.

لغو توسط Delta Air Lines آمریکایی, شرکت های هواپیمایی و خطوط هوایی یونایتد آخرین نمونه از اقتصادی اختلال coronavirus باعث در یک اقتصاد جهانی است که تا به حال فقط شروع به بهبود می یابند از جنگ تجارت تنش که تحت سلطه 2019.

هر چند اقتصاددانان به نظر می رسد که برخی از سفر خاموش شدن ناگهانی تعطیلی کارخانه و قرنطينه در سرزمین اصلی چین را تعدیل فعالیت های اقتصادی وجود دارد و آنها باید گفت آن است که بیش از حد به زودی به دانستن تاثیر در جای دیگر در جهان است.

“این یک wildcard — من فکر می کنم حتی کارشناسان را تایید می کنند که آن را خیلی زود به بگویید” گفت: فدرال رزرو معاون صندلی ریچارد Clarida زمانی که خواسته در مورد اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus در جمعه مصاحبه با بلومبرگ تلویزیون. فدرال رزرو است که “نظارت از نزدیک اما آن را بیش از حد به زودی برای گفتن” چه تاثیر اقتصادی خواهد بود, او گفت:.

سهام انرژی و مواد شرکت هایی که صادرات مواد خام منجر به کاهش است. قیمت نفت نیز کاهش یافت و با قیمت معیار نفت آمریکا در حال سقوط به زیر 52 دلار در هر بشکه رسید. اکسون موبیل کاهش بیش از 4 درصد است.

اقتصاددانان فقط شروع به طرح برآورد احتمال تاثیر خاموش کردن. بسیاری گرفته اند به راحتی از اقتصادی تجربه از شیوع سارس در چین در سال 2002 و 2003 که نشان می دهد که هر گونه رکود ممکن است در دامنه محدود. سارس همزمان با نسبتا مختصر رکود از رشد جهانی در اوایل سال 2003 بود که به دنبال یک تیز دوباره بجای اول برگشتن.

سارس اما ناقص است مقایسه. و برخی پیشنهاد کرده اند که اثرات موج دار شدن اقتصادی سکسکه در چین به احتمال زیاد بزرگتر این زمان. پس از همه, در طول شیوع سارس در چین نشان داده شده فقط 5 درصد از اقتصاد جهانی است. در سال 2019 این تعداد 18 درصد به جی پی مورگان اقتصاددانان.

تعداد تایید coronavirus موارد رفته است تا بیش از ده برابر در یک هفته و مقامات چینی روز جمعه گزارش داد که کمترین تلفات در یک دوره 24 ساعته.

◆ چهل و سه مرگ و میر بیشتر در چین اعلام شد, آوردن تلفات به 213.

◆ نزدیک به 2000 مورد جدید ثبت شد در این کشور در 24 ساعت گذشته با افزایش در سراسر جهان در مجموع به حدود 9,800 با توجه به چینی و سازمان بهداشت جهانی داده است. اکثریت قریب به اتفاق موارد در داخل چین; در حدود 100 نفر تایید شده اند در 19 کشور دیگر.

◆ تبت به گزارش اولین مورد تایید شده. این به این معنی است که همه از چین در استان ها و مناطق در حال حاضر شده است را لمس شیوع.

کشور و منطقه است که باید مورد تأیید: تایلند, ژاپن, هنگ کنگ, سنگاپور, تایوان, استرالیا, مالزی, مالزی, روسیه, فرانسه, ایالات متحده آمریکا, کره جنوبی, آلمان, امارات متحده عربی و کانادا و انگلستان و ویتنام و ایتالیا و هند و فیلیپین و نپال و کامبوج و سریلانکا و فنلاند.

◆ موارد ثبت شده در تایلند, تایوان و آلمان و ویتنام و ژاپن و فرانسه و ایالات متحده درگیر بیمارانی که تا به حال نه به چین بوده است. هیچ مرگ و میر گزارش شده در خارج از چین است.

یک تماس صادر شده برای کلاس های لغو شده در دانشگاه ایالتی آریزونا. بازی بسکتبال شد به تعویق افتاد در دانشگاه میامی در اوهایو. و در دانشگاه ویسکانسین-پلتیویل دو دانش آموزان از ووهان منتقل شدند به ویژه خوابگاه.

در محیط های دانشگاهی در سراسر ایالات متحده, جهانی زنگ خطر بیش از coronavirus است به ویژه شدید. صدها نفر از دانش آموزان در حال غربالگری برای ویروس. موارد مشکوک در بسیاری از مدارس — بیلور, وسلی و تنسی فناوری باید تبدیل به آلارم کاذب اما اضطراب همچنان ادامه دارد.

در A. S. U. که در آن وجود دارد یک مورد تایید شده از coronavirus سرفه در بازگشت از یک کلاس درس در حال حاضر به ارمغان می آورد عصبی نگاهها. دانش آموزانی که در حال برنامه ریزی برای مطالعه در خارج از کشور این ترم هستند با عصبانیت تنظیم برنامه.

کارولین کلوه, 20, یک تازه وارد در ایالت آریزونا است که 13 هفته باردار است می ترسم.

“ما در حال به دام افتاده در یک اتاق 20 تا 30 نفر و من نمی دانم که چه بیماری” خانم کلوه گفت: از کلاس. “من در حال حاضر در تماس با آن است ؟ چه کسی می داند.”

یک مقام عالی رتبه چینی رسمی روز جمعه گفت که او احساس مسئول گسترش coronavirus ارائه مستقیم ترین بیان از مسئولیت بحران است. بسیاری از ساکنان و کارشناسان گفته اند که عدم تمایل دولت در ووهان — شهر 11 میلیون نفر در مرکز شیوع — برای هشدار دادن به مردم در مورد گسترش بیماری ایجاد خطرناک خوشنودی است.

“بالاتر از همه من احساس گناه می کنم و پشيمان و من سرزنش خودم” گفت: فنگ Guoqiang حزب کمونیست وزیر ووهان. “من شده است به طور مداوم فکر کردم که اگر من می خواهم تصمیم زودتر به نوع کنترل دقیق ما در محل در حال حاضر نتیجه خواهد شده اند بسیار بهتر از حال حاضر است.”

آقای فنگ خواسته شد تا در مورد احساسات خود را در یک مصاحبه در چین اصلی شبکه تلویزیونی مدار بسته.

ووهان شهردار ژو Xianwang که کمتر قدرتمند از آقای فنگ گفت: دولت خود قوانین مانع سریعتر افشای عمومی.

وزارت امور خارجه آمریکا روز پنجشنبه با صدور یک سفر مشورتی گفتن آمریکایی ها به سفر به چین به دلیل بهداشت عمومی با تهدید خطرناک جدید کروناویروس. در این بخش مجموعه ای جدید مشاوره در سطح 4 یا قرمز — بالاترین هشدار محفوظ خطر ناک ترین شرایط.

“مسافران باید آماده برای سفر و محدودیت قرار داده می شود به اثر با کمی و یا بدون اطلاع قبلی پیشرفت” وزارت امور خارجه گفت:. “حمل و نقل تجاری را کاهش داده و یا به حالت تعلیق در راه و از چین است.”

یک سخنگوی وزارت خارجه چین Hua Chunying زده برگشت روز جمعه در ایالات متحده تصمیم خواستار آن است که یک غیر دوستانه عمل در یک زمان دشوار برای چین است.

“احساس واقعی می درخشد را از طریق در مشکلات” خانم هوآ گفت. “بسیاری از کشورها نشان داده اند که حمایت خود را و کمک به چین در مبارزه دوباره این بیماری همه گیر. در مقابل ایالات متحده کلمات و اعمال هستند و نه در همراهی با حقایق و کمتر آنها در همراهی با دوستی است.”

سازمان بهداشت جهانی روز پنج شنبه اعلام کرد شیوع بیماری یک اورژانس جهانی پس از موارد کشف شده در بیش از ده کشور جهان است.

سنگاپور روز جمعه اعلام کرد یک جارو ممنوعیت بازدید کنندگان چینی و خارجی که تا به حال شده به چین در سال گذشته 14 روز در تشدید محدودیت های مسافرتی توسط جنوب شرقی آسیا هاب حمل و نقل.

دولت شهر نیز توقف صدور انواع ویزا به مردم برگزاری چینی گذرنامه لارنس وانگ وزیر توسعه ملی گفت: در روز جمعه.

سنگاپور در حال حاضر دارای 13 تایید موارد coronavirus. شیوع و ورود خاموش خواهد شد یکی دیگر از ضربه به اقتصاد آن بود که در حال حاضر آمار خرید اینترنتی از ایالات متحده-چین تجارت جنگ است.

منطقه ای در کشورهای همسایه و خطوط هوایی از کشورهایی که به هر حال نمی تأييد موارد نیز در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی برای مقابله با گسترش بیماری همه گیر.

دولت مغولستان یک کشور محاط به خشکه بین چین و روسیه روز جمعه گفت که این امر نزدیک مرز خود را با چین تا 2 مارس در تلاش برای جلوگیری از ویروسی بودن وارد شده است.

مقامات گفتند که کار را به خانه 30 مغولی اتباع از ووهان و شهروندان خود در چین را تا فوریه. 6 به بازگشت. غیر چینی خارجی بازدید از مغولستان نیز نمی خواهد بود قادر به ورود از طریق چین است.

هنگ کنگ pro-پکن در دولت مسئولیت ماه از antigovernment تظاهرات عمومی و بی اعتمادی را زیر آتش برای آب بندی کردن مرز خود را با سرزمین اصلی چین است.

هنگ کنگ اجرایی, کری لام در روز جمعه خواستار “اجتماعی فاصله” به عنوان مقامات خواسته کارمندان به محل کار از خانه و مدارس به ماندن بسته برای چند هفته.

اما خانم لام گفت: در یک کنفرانس خبری گفت که او نمی خواهد به مهر و موم کردن هنگ کنگ از سرزمین اصلی چین گفت که این حرکت شد “نه در خط با W. H. O. دستورالعمل.”

هنگ کنگ semiautonomous قلمرو چین است که درگیر در ضد پکن تظاهرات برای ماه تایید کرده است 12 نفر از coronavirus. اما یک قربانی قرارداد این بیماری در سرزمین اصلی آورده و آن را به هنگ کنگ, مقامات می گویند.

چقدر بد خواهد Coronavirus شیوع ؟ در اینجا 6 عامل کلیدی

در اینجا چیزی است که تحقیقات اولیه می گوید در مورد چگونه پاتوژن رفتار و عوامل است که تعیین خواهد کرد که آیا می توان آن را شامل.

روسیه که سهام یک از 2600 مایل مرز با چین نیز مسابقه برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. این کشور گزارش داد که دو coronavirus موارد در روز جمعه هر دو در سیبری و در میان اتباع چینی که به تازگی از سفر به چین است.

روسیه از مرز بسته به پیاده و اتومبیل ها در روز پنج شنبه و معاون نخست وزیر تاتیانا A. Golikova گفت که روسیه در مرز با مغولستان خواهد بود بسته به شهروندان چینی. روسیه نیز به طور موقت توقف صدور ویزای کار برای شهروندان چینی او اضافه شده است.

روز جمعه افسر ارشد پزشکی بریتانیا کریس Ersin گفت که دو ساکنان تا به حال آزمایش مثبت برای کروناویروس اولین مورد شناخته شده در کشور است.

در بیانیه آقای Ersin گفت: بيماران اعضای همان خانواده است.

“N. H. S. بسیار خوبی آماده شده و مورد استفاده برای مدیریت عفونت” آقای Ersin گفت. “ما در حال حاضر مشغول به کار به سرعت به شناسایی هر گونه تماس بیماران برای جلوگیری از گسترش بیشتر.”

اعلام شد که پرواز حمل 83 انگلیسی و 27 اتباع خارجی از ووهان, چین, مرکز شیوع فرود در بریتانیا در روز جمعه بعد از ظهر.

انگلیسی ها بود به قرنطینه در Arrowe پارک بیمارستان در Wirral در شمال غربی انگلستان با توجه به بی بی سی. دیگران خواهد بود پرواز به اسپانیا.

دولت ایتالیا اعلام کرد در شش ماه وضعیت اضطراری در روز جمعه پس از دو مورد اول از coronavirus تایید شد در رم به گفته یک مقام دولتی.

در بیانیه دولت گفت که آن را تا به حال اختصاص داده شده به “پول لازم” برای شروع اقدامات پیشگیرانه. یک مقام دولتی گفت: پنج میلیون یورو (در حدود 5.5 میلیون دلار) بوده است را کنار بگذارند.

دو اتباع چینی برگزار می شد در انزوا در رم Spallanzani بیمارستان که متخصص در بیماری های عفونی پس از آزمایش مثبت برای ویروس.

و وارد در میلان یک هفته پیش و سفر به پارما و دیگر شهرستانها قبل از ورود در رم که در آن شروع به نشان دادن علائم آنفلوانزا ،

یک گروه از گردشگران چینی که سفر کرده بود با این زن و شوهر نیز برگزار می شود در انزوا در Spallanzani بیمارستان در رم ایتالیا, مقامات روز جمعه گفت.

افسران پلیس متوقف اتوبوس که در آن آنها در یک بزرگراه تلفات توقف در جنوب رم و اتوبوس به پایتخت بازگشت.

در حال حاضر هیچ یک از بازدید کنندگان چینی نشان داد که هر گونه علائم و گفت: منطقه لاتزیو را عضو شورا برای سلامت, Alessio d’amato در یک کنفرانس خبری در روز جمعه. او گفت: این گروه شده بود بسیار مشترک با مقامات ایتالیایی.

سه نفر که آمده بودند در تماس با آلوده, زن و شوهر نیز تحت نظارت, در خانه, جنجال گفت.

دو مورد اعلام شد و در روز پنج شنبه دربندی تنش بعد در ایتالیا پس از هزاران نفر از مسافران شده بود مسدود شده و از ترک کشتی کروز که از منوی view در یک پورت برای بیش از 12 ساعت بیش از نگرانی های است که کسی روی ممکن است تا به حال ویروس. که قسمت شد در نهایت در بر داشت یک هشدار اشتباه است.

چینی ملی با تب بعد از آزمایش منفی برای coronavirus و مقامات ایتالیایی گفت که به مسافران اجازه داده شد به پیاده.

در آلمان, باواریا دولت و وزارت بهداشت تایید ششم موردی از این ویروس در روز جمعه: فرزند اول آلوده در کشور است. کودک مربوط است به یکی دیگر از coronavirus بیمار شناسایی شده در این هفته. تمام شش مورد شناخته شده در آلمان مرتبط هستند به یک شرکت مبتنی بر ردینگ بایرن.

روز جمعه یک آلمانی لوفت وافه مسافر جت برای چین به سمت چپ به تخلیه بیش از 100 شهروندان آلمانی از ووهان و هوبئی استان با توجه به وزارت امور خارجه آلمان.

اگر چه هیچ یک از مردم در مسافر لیست به نظر می رسد به توان و حذف آنها صرف خواهد شد و دو هفته در قرنطینه هنگامی که آنها عودت.

به عنوان دولت های خارجی تخلیه شهروندان خود از چین در این هفته دولت چین گفت که تنظیم چارتر پرواز را به ووهان ساکنان که در خارج از کشور به کانون شیوع.

با استناد به “مشکلات عملی به تازگی مواجه می شوند” توسط ساکنان خارج از کشور وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت: در روز جمعه که تخلیه آغاز خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

تصمیم برای تسهیل مردم بازگشت پس از ووهان شهردار نشان داد که پنج میلیون نفر تا به حال در سمت چپ این شهرستان در هفته گذشته پیش از سال جدید قمری تعطیلات قبل از سفر از محدودیت اجرا شد.

شدت دستپاچه شده توسط خروج برخی از کشورهای منطقه و سرزمین باید ورود ممنوع به مردم از ووهان یا هوبئی استان است.

محدودیت های مسافرتی در سراسر چین و تعلیق پروازهای بین المللی به این کشور را ترک کرده اند چینی مسافران سرگردان در سراسر جهان است.

اما معلوم بود اگر دولت چین نیز با هدف قرار دادن کسانی که تا به حال عمدا فرار از مرکز شیوع. آن را به طور مشابه ناشناخته که در آن ساکنان سفر کرده بود.

کسی که به سرقت برده 25,000 ماسک صورت از یک انبار در هنگ کنگ روز جمعه به عنوان شهر هنوز خالی از سکنه خاطرات سارس حدود 17 سال پیش در حال مبارزه با کمبود شدید.

پلیس گفت: 500 جعبه حاوی 50 ماسک هر گزارش شده از دست رفته از یک ساختمان صنعتی در محله. انبار عمدتا عرضه پلت فرم تجارت الکترونیکی در شهرستان سیب روزنامه گزارش شده است.

سرقت آمد و به عنوان ساکنان هنگ کنگ به شدت به جستجو برای آیتم نمایش داده می شود اغلب در قیمت های متورم در داروخانه ها و خرده فروشان. در یک عمل خطرناک خانواده که نمی توانیم جدید ماسک یکبار مصرف متوسل به استفاده مجدد از آنها با توجه به محلی گزارش.

متی چونگ شهر No. 2, رسمی, روز پنجشنبه گفت که هنگ کنگ را با استفاده از زندان کار برای افزایش منابع. زندانیان در حال حاضر تولید حدود 50000 ماسک هر روز برای بیمارستان و کارکنان دولت و آنها را به کار در سراسر ساعت به میلیون ها نفر بیشتر آقای چونگ گفت.

نزدیک به 300 نفر کشته شدند در این شهرستان توسط سارس یک کوروناویروس که سرچشمه در سرزمین اصلی چین در سال 2002.

گزارش شد کمک توسط راسل گلدمن کریس باکلی ایلین یو لی یوان E. جاستین سوانسون, کیت Conger, میریام, اردن, اما Bubola, Elisabetta Povoledo, Jason Horowitz, ژنو, Abdul, Richard C. حصار الکس مارشال, Anton Troianovski جوانا Berendt کریستوفر Schuetze, Niraj Chokshi, Tariro Mzezewa مایک Arnot دنیس Grady به Roni Caryn رابین مت فیلیپس و نیکلاس Bogel-Burroughs. Elsie چن زو تفاهم آلبی ژانگ کهربا وانگ Yiwei وانگ و کلر فو کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de