Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: آمریکا از بد بخت کروز گفت: برای تست مثبت

جزئیات به روز رسانی در: 新冠病毒疫情最新消息汇总

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • مالزی می گوید یک کشتی کروز مسافری آزمایش مثبت اما دیگران تماس نتایج تایید نشده است.
 • میزان موارد جدید به نظر می رسد به سرعت حتی به عنوان تلفات همچنان رو به افزایش است.
 • بیشتر موارد گزارش شده در کشتی کروز مستقر در ژاپن به عنوان یک آمریکایی’ خروج اتمام برسد.
 • یازدهم شروع به مبارزه با ویروس زودتر از قبلا شناخته شده به تازگی منتشر شده سخنرانی نشان می دهد.
اعتبار…هنگ Sinith/آسوشیتد پرس

یک زن آمریکایی که دلپذیر از یک کشتی کروز در کامبوج پس از رگ رد شد ورود در بنادر سراسر آسیا بیش از ترس از شیوع کروناویروس شد مقدماتی در بر داشت به کروناویروس در ورود به مالزی, مقامات بهداشتی وجود دارد گفت.

اما کروز, خط, Holland America Line گفت: در این آزمون که تایید و کامبوج به نام در مالزی برای انجام آزمایش های بیشتر.

مالزی اطلاعیه در روز شنبه که 83 ساله تا به حال قرارداد این ویروس باعث نگرانی است که مسافران دیگر که در سمت چپ کامبوج برای کشورهای خود می تواند آلوده.

کشتی Westerdam بود را تکذیب کرد ورود توسط پنج کشور بیش از دو هفته از ترس که مسافران ممکن است حامل این بیماری حتی اگر خط کروز گفت: هیچ موردی از این ویروس در بر داشت شده بود روی عرشه کشتی.

کامبوج در نهایت توافق به قبول این کشتی آن را از منوی view در شهر سیهانوکویل در روز پنج شنبه. کامبوج نخست وزیر کامبوج و سفیر ایالات متحده پاتریک مورفی بودند در دست به استقبال مسافران در ساحل.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. 10, 2020

  • چه Coronavirus?
   این یک رمان است ویروس به نام تاج مانند خوشه که بیرون از سطح آن است. Coronavirus می تواند آلوده حیوانات و مردم است و می تواند طیف وسیعی از بیماری های تنفسی از سرماخوردگی به شرایط خطرناک مانند سندرم حاد تنفسی یا سارس.
  • چگونه مسری است که ویروس ؟
   با توجه به تحقیقات اولیه به نظر می رسد نسبتا عفونی شبیه به سارس است و احتمالا انتقال از طریق هوا. دانشمندان تخمین زده اند که هر فرد آلوده می تواند آن را به جایی بین 1.5 و 3.5 مردم بدون موثر مهار اقدامات است.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   ویروس سرچشمه در ووهان چین و بیمار دهها هزار نفر از مردم در چین و حداقل دو دوجین دیگر کشورها است.
  • چگونه نگران من باید باشد ؟
   در حالی که این ویروس جدی بهداشت عمومی و نگرانی و خطر ابتلا به بسیاری از افراد در خارج از چین باقی مانده بسیار کم و آنفلوآنزای فصلی بیشتر تهدید فوری.
  • که در حال کار برای جلوگیری از ویروس ؟
   سازمان بهداشت جهانی مقامات ستایش چین تهاجمی پاسخ به این ویروس توسط بسته شدن حمل و نقل مدارس و بازار. این هفته یک تیم از کارشناسان از W. H. O. وارد پکن به ارائه کمک.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   ایالات متحده و استرالیا به طور موقت انکار ورود برای غیر شهروندان که به تازگی از سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را اغلب مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید همراه با ماندن در خانه هنگامی که شما بیمار هستید.

مالزی وزارت بهداشت گفت که زن 85 ساله, شوهر نشان داد علائم کروناویروس زمانی که آنها وارد فرودگاه بین المللی کوالا لامپور. هر دو تست شده برای این بیماری و او آزمایش منفی وزارت گفت. هر دو باقی می ماند در بیمارستان بستری است.

این Westerdam حمل 2,257 مسافران و خدمه رفتگان از هنگ کنگ در فوریه. 1 شد و در دریا حدود 14 روز از زمانی که اعتقاد بر این است که حداکثر دوره کمون برای شدت انتقال ویروس.

چین گزارش 2,009 موارد جدیدی از کروناویروس و 142 مرگ و میر مربوط به قبل از 24 ساعت روز یکشنبه روز پس از آنکه دولت تغییر معیارهای چگونه آهنگ آن موارد است.

در کل بیش از 68,500 مردم آلوده شده اند و حداقل 1,669 فوت کرده اند در سراسر جهان گفته اند. اکثریت قریب به اتفاق موارد و همه اما تعداد کمی از این, مرگ و میر, شده در سرزمین اصلی چین با سنگین ترین غلظت در هوبئی استان, مرکز شیوع.

حتی به عنوان تلفات نصب شده که نرخ مرگ و میر پایدار باقی مانده و میزان موارد جدید کند شده است در سه روز گذشته. که کاهش در موارد جدید به شرح زیر افزایش بیش از 15000 در روز پنج شنبه زمانی که دولت شروع به شمارش موارد تشخیص داده شده در تنظیمات بالینی از جمله با استفاده از CT اسکن و نه فقط کسانی که با تایید تست تخصصی کیت.

Coronavirus نقشه: ردیابی گسترش شیوع

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 69,200 مردم در چین و 25 کشور دیگر.

ایالات متحده به تخلیه شهروندان خود در روز یکشنبه از یک کشتی کروز قرنطینه در شهرستان بندر یوکوهاما که در آن صدها نفر از مردم آلوده شده اند coronavirus.

ژاپنی, مقامات بهداشت گفت: تعداد موارد تایید شده بر روی کشتی در حال رشد 70 به 355.

هنگامی که کشتی قرار داده شده بود به قرنطینه تقریبا دو هفته پیش وجود دارد بیش از 3,700 مسافران و خدمه سرنشین از جمله حدود 400 آمریکایی است. کسانی که مبتلا به این ویروس و برخی آسیب پذیر به خصوص مسافران شده اند گرفته شده کشتی.

سفارت ایالات متحده در ژاپن قبلا توصیه می شود که شهروندان آمریکایی اقامت در کشتی در طول 14 روز دوره قرنطینه. اما آن را تغییر دوره در روز شنبه با استناد به “یک به سرعت در حال تحول وضعیت” به عنوان شرایط به نظر می رسد بدتر است.

وزارت امور خارجه چارتر پرواز برای آمریکایی ها برای روز یکشنبه سفارت در بیانیه ای گفت. کسانی که با کروناویروس عفونت و یا علائم اجازه داده نخواهد شد به هیئت مدیره. یک بار در ایالات متحده evacuees مورد نیاز خواهد بود برای انجام یک دو هفته ای قرنطینه در پایگاه نیروی هوایی تراویس در Fairfield, کالیفرنیا., یا لککلند ایر فورس بس در نزدیکی سن آنتونیو.

کسانی که نمی توانید یک پرواز چارتر را مجاز به سفر به ایالات متحده تا 4 مارس.

کانادا و هنگ کنگ نیز گفتند که پرواز چارتر برای مسافران در کشتی اگر آن را بلافاصله روشن است که کسانی که پرواز را ترک کند. مقامات فیلیپین نیز روز یکشنبه گفت که این کشور مشغول به کار بود را به خانه بیش از 500 خدمه.

زیر آتش خود را برای پاسخ اولیه به coronavirus اپیدمی چین استبدادی دولت به نظر می رسد به هل دادن یک حساب کاربری جدید از وقایع است که هدیه رئیس جمهور چین به عنوان مصرف اقدام اولیه برای مبارزه با شیوع است که تکان کشور است.

اما در انجام این مقامات اذعان کرد برای اولین بار است که آقای یازدهم آگاه بود از این بیماری همه گیر نزدیک به دو هفته قبل از اینکه او برای اولین بار صحبت علنی در مورد آن — و در حالی که مقامات در مرکز آن در شهر ووهان شد هنوز هم بازی کردن خطرات آن است.

که حساب جدید خطرات رسم رئیس جمهور چین قدرتمند ترین رهبر در دهه به طور مستقیم به سوال در مورد اینکه آیا مقامات بالا را کمی بیش از حد, بیش از حد دیر است.

در به تازگی منتشر شده داخلی سخنرانی که آقای یازدهم تحویل در فوریه. 3, هنگامی که این بیماری همه گیر در حال حاضر spiraled به یک بحران ملی چین رئیس جمهور گفت که او “صادر خواسته در مورد تلاش برای جلوگیری و کنترل” coronavirus در Jan. 7 در یک جلسه دفتر سیاسی کمیته دائمی بالاترین شورای حزب کمونیست که جلسات به طور معمول بسیار مرموز است.

در این سخنرانی او همچنین گفت که او مجاز بی سابقه مستند از ووهان و شهرهای دیگر آغاز شده در Jan. 23.

“من در هر لحظه نظارت از گسترش این بیماری همه گیر و پیشرفت در تلاش ها برای محدود کردن آن به طور مداوم صدور دهان سفارشات و همچنین دستورالعمل” آقای یازدهم گفت: از مطلب اخیر دخالت.

آقای شی جین پینگ مشاوران ممکن است امیدوار است که انتشار سخنرانی خواهد برطرف کردن حدس و گمان در مورد اخیر خود عقب نشینی از نمایش عمومی و اطمینان مردم خود را که او می تواند اعتماد به آنها منجر شود از این بیماری همه گیر.

اما این سخنرانی می تواند در معرض آقای یازدهم به انتقاد که او نمی درمان اولیه تهدید فوری به اندازه کافی و آن را دشوار برای او را به تغییر سرزنش را بر روی محلی مقامات.

در اوایل ژانویه رهبران در ووهان شهرستان در کانون شیوع شدند دادن باز اطمینان داد که هیچ شواهد روشنی از انسان به انسان انتقال است.

تحقیقات و گزارش شد کمک by Richard C. حصار, خورشید, نارین, راسل گلدمن امی شین Austin Ramzy, Motoko غنی و Eimi Yamamitsu.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im