Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: $600 بیکاری است به احتمال زیاد به مرور جمعه مقام ارشد می گوید

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • $600-یک-هفته فدرال بیکاری است به احتمال زیاد به مرور جمعه یک مقام کاخ سفید گفت.
 • ویروس مرگ و میر در ایالات متحده تاپ 150,000.
 • فدرال رزرو برگ نرخ بهره نزدیک به صفر به عنوان اقتصادی درد همچنان ادامه دارد.
 • یکی دیگر از عمده سیستم مدرسه, Miami-Dade, تصمیم می گیرد برای شروع سال آنلاین تنها.
 • وجود یک چین و چروک در فروشگاه ماسک سیاست: اجرای.
 • مرموز شیوع ابتلا به ویتنام ،
 • در ایران دانشگاه-امتحانات ورودی و یک ماه از مراسم مذهبی در برزخ است.
اعتبار…داگ میلز/نیویورک تایمز

$600-یک-هفته فدرال بیکاری است به احتمال زیاد به مرور جمعه یک مقام کاخ سفید گفت.

یک 600 دلار در هفته فدرال بیکاری کمک کرده است که نگه داشتن ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها شناور به عنوان همه گیر طرح میتوانست به اقتصاد است به احتمال زیاد به مرور به عنوان برنامه ریزی شده روز جمعه یک مقام کاخ سفید روز چهارشنبه گفت به عنوان چشم انداز سریع مصالحه بین دموکراتها و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در دور جدیدی از کمک های غرق نکنید.

“ما هیچ جا نزدیک به یک معامله” علامت مراتع کامپیوتری کاخ سفید به خبرنگاران گفت: پس از خروج از مذاکرات با بالا دموکرات ها در دفتر سخنران نانسی پلوسی از کالیفرنیا. “در آن به معنی افزایش بیکاری مقررات بیمه منقضی خواهد شد.”

دموکرات ها می خواهند به گسترش بهره مندی کامل از طریق ژانویه در حالی که جمهوری خواهان در مجلس سنا به نام برای پوسته پوسته شدن آن به 200 دلار در هر هفته.

پیش از آن در روز رئیس جمهور تهمت نشان داد که او نمی مراقبت در مورد سرنوشت گسترده اقتصادی بسته است که قانونگذاران در هر دو طرف همراه با اعضای خود دولت در حال تقلا برای قرار دادن با هم قبل از دهها میلیون نفر از آمریکایی ها به طور رسمی خود را از دست دادن مزایای بیکاری در جمعه گفتن خبرنگاران او را به جای دیدن باریک بسته است.

“شما پرداخت برای مردم” آقای ترامپ گفت: با اشاره به دور دیگری از پرداخت های مستقیم “و بقیه از آن — ما خیلی دور از هم ما اهمیتی نمی دهند.”

“ما واقعا نمی مراقبت از” آقای ترامپ اضافه شده است.

آقای ترامپ پیشنهاد کرد که او می خواست برای تجدید فدرال مهلت قانونی برای اخراج است که تمام شده در اوایل این ماه برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها گفت: “ما می خواهیم برای جلوگیری از اخراج.” اما حزب جمهوری خواه پیشنهاد دولت او کمک کرد تا پیش نویس هیچ اندازه گیری به انجام این کار.

استیون Mnuchin وزارت خزانه داری, منشی, رئيس جمهور گفت: “بسیار متمرکز بر اخراج و بیکاری” — هر چند آقای ترامپ هیچ اشاره ای به 600 $در هر هفته افزایش بیکاری در مجموعه ای به طور رسمی منقضی جمعه. آقای Mnuchin گفت: اگر دولت نمی تواند در رسیدن به توافق با حزب دموکرات پس از آن در گسترده تر ثبات اقتصادی طرح “رئیس جمهور می خواهد به نگاه ما به زمان بیشتری برای مذاکره این است.”

آقای Mnuchin و علامت مراتع کاخ سفید از کارکنان انتظار می رود به اجتماع افراد یک تیم با جمهوری خواهان مجلس سنا در طول هفته خود را سیاست ناهار و دیدار برای سومین روز متوالی با بلندگو نانسی پلوسی از کالیفرنیا و سناتور چاک شومر از نیویورک اقلیت رهبر, بعد, بعد از ظهر چهارشنبه. دموکرات ها تا کنون رد چشم انداز باریک بسته اصرار در یک بسته جامع و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است را رد کرد و جمهوریخواه بسته به عنوان “نیمه بی ربط است.”

روز چهارشنبه او ناودان جمهوری خواهان برای فاصله خود را از تلاش های خود را برای تأمین بودجه جدید F. B. I. دفتر مرکزی آن در واشنگتن به عنوان بخشی از بهبود بسته بندی و گفت که “جمهوری خواهان باید به مدرسه بروند و یاد بگیرند.”

گوش دادن به ‘روزانه’: نبرد بیش از مزایای بیکاری

به عنوان خواهان در نظر گرفتن فرمت های موجود مزایای بیکاری در ماه نوامبر انتخابات بيشترین.

اطلاعات کلیدی از روز

ویروس مرگ و میر در ایالات متحده تاپ 150,000.

اعتبار…برو ناکامورا/گتی ایماژ

بیش از 150 ، 000 نفر کشته شده اند در ایالات متحده از coronavirus به گفته نیویورک تایمز پایگاه داده به عنوان نرخ مرگ و میر همچنان به افزایش در پاشنه بالونی عفونت و بستری شدن در بیمارستان در بسیاری از مناطق.

به طور متوسط حدود 1000 ویروس های مربوط به مرگ و میر در روز گزارش شده در طول هفته گذشته بدترین میزان از اوایل ماه ژوئن هنگامی که تعداد زیادی از مردم در حال مرگ به نظر می رسید به سقوط. در حال حاضر روزانه مرگ تعداد در حال افزایش در 23 ایالت و پورتوریکو.

ملت کلی تلفات رسیده گریم رقم در چهار شنبه پنج ماه پس از اولین گزارش, ویروس مرگ در ایالات متحده در ماه فوریه است. ملت گذشت 50,000 علامت در مارس 27 و 100,000 on May 27, یک نقطه عطف است که رویکرد این بار جشن با پر کردن آن صفحه با نام مرده.

در اوایل اوج آمریکا اپیدمی در اواخر ماه آوریل ملی کشته شد رانده شده توسط موج در ایالت نیویورک است که در بدترین حالت خود بود گزارش در مورد 1000 تن در روز تقریبا نیمی از جمعیت کل که در آن زمان.

این روزها تلفات است که احساس خیلی بیشتر به طور گسترده ای در بسیاری از کشورهای به خصوص در جنوب, در حالی که نیویورک است گزارش حدود 16 تن در روز به طور متوسط. برای مثال بیش از 2100 مرگ و میر گزارش شده در هفته گذشته در تگزاس دولت با بالاترین اخیر مرگ و میر نسبت به جمعیت آن و پس از آریزونا و کارولینای جنوبی است. روز شنبه, فلوریدا, دوباره مجموعه ای از تک آن روز رکورد مرگ و میر گزارش 216 مرگ و میر آوردن این دولت در مجموع به 6,332.

این روند در ویروس مرگ و میر به طور کلی نشدم این روند در عفونت های, بازتاب تاخیر بین زمانی که مردم تست مثبت زمانی که آنها می میرند و زمانی که این مرگ و میر گزارش شده است. مرگ روزانه عوارض نگه داشته در حال سقوط در حالی که بعد از روزانه گزارش مورد شروع به صعود قابل توجهی در ماه ژوئن. از اوایل ماه جولای هر چند مرگ تعداد در حال افزایش است در حالی که عفونت گزارش را آغاز کرده اند به سطح در حدود 65,000 در روز است.

فدرال رزرو برگ نرخ بهره نزدیک به صفر به عنوان اقتصادی درد همچنان ادامه دارد.

Video player loading
فدرال رزرو صندلی جروم H. پاول گفت: بهبودی کامل شد و بعید است تا زمانی که آمریکایی ها احساس امن برای “re-شرکت در طیف گسترده ای از فعالیت ها است.”اعتباریاعتباری…ارین Schaff/نیویورک تایمز

فدرال رزرو در سمت چپ نرخ بهره نزدیک به صفر در روز چهارشنبه و متعهد به حفظ و حمایت از اقتصاد ایالات متحده به این بیماری همه گیر در ادامه به کاهش رشد اقتصادی و حاشیه میلیون ها نفر از کارگران است.

“مسیر اقتصاد بستگی دارد به طور قابل توجهی در این دوره از ویروس” بانک مرکزی گفت: در آن پست-جلسه بیانیه. “ادامه بحران بهداشت عمومی را به شدت وزن در فعالیت های اقتصادی اشتغال و تورم در کوتاه مدت و شمار قابل توجهی خطرات به چشم انداز اقتصادی در میان مدت.”

جروم H. پاول فدرال رزرو صندلی و گفت: در یک کنفرانس خبری پس از این نشست که با سرعت از بهبود اقتصادی بود “به دور از خاص” با توجه به عدم قطعیت در اطراف این ویروس که رسید در برخی از نقاط در سراسر کشور است. در حالی که اشتغال علامت در ماه مه و ژوئن های اخیر تا به امروز آمار مربوط به بازار کار نشان می دهد نشانه هایی از کاهش به عنوان تلاش برای آهسته عفونت وزن در فعالیت دوباره آقای پاول گفت.

او همچنین پیش بینی بلند تقلا پیش برای کارگران در بخش های معینی از اقتصاد و حتی هنگامی که اقتصاد بازگشایی بیشتر به طور کامل به خصوص کسانی که شامل “تعداد زیادی از مردم گرفتن با هم و در نزدیکی” مانند رستوران ها, هتل ها و مکان های دیگر.

“وجود خواهد داشت به اندازه کافی شغل برای آنها,” او گفت:. “وجود خواهد داشت یک نیاز برای حمایت بیشتر از ما و بیشتر سیاست های مالی.”

خلاصه اخبار آموزش و پرورش

یکی دیگر از عمده سیستم مدرسه, Miami-Dade, تصمیم می گیرد برای شروع سال آنلاین تنها.

شهرستان میامی-Dade, فلوریدا,., سیستم مدارس دولتی گفت که این امر تاخیر در شروع سال تحصیلی با هفته Aug. 31 و مدارس خواهد باز آنلاین تنها.

Alberto M. کاروالهو, سرپرست, گفت که او امیدوار است برای باز کردن مدارس به صورت حضوری آموزش در Oct. 5 اگر ویروس در شرایط بهبود یافته بود به اندازه کافی پس از آن.

این آخرین مدرسه بزرگ منطقه به انتخاب کردن از راه دور و یادگیری حتی به عنوان آقای تهمت قرار دادند برای فرد در آموزش و به دنبال خودداری برخی از بودجه فدرال از مدارس است که بروید آنلاین. مناطق در آتلانتا هوستون و لس آنجلس و فینیکس, حومه واشنگتن و جاهای دیگر باید همه تصمیم آن است که هنوز رتبهدهی نشده است به بازگشت امن به فرد در آموزش.

میامی-Dade منطقه مدرسه چهارم بزرگترین در کشور و بزرگترین در فلوریدا که در آن رژیم صهیونیستی است. Ron DeSantis یک جمهوری خواه است و سخت تحت فشار قرار دادند برای دانش آموزان برای حضور در آجر و ملات مدارس در ماه آینده. چند ساعت قبل از آقای Carvalho اعلام در میامی آقای DeSantis بازدید از یک مدرسه در تمپا در فلوریدا ساحل خلیج فارس برای ترویج مدرسه reopenings.

در اوایل این ماه به آموزش و پرورش کمیسر ریچارد کورکوران صادر اضطراری سفارش نیاز به مدارس برای باز کردن. پس از اساتيد اتحادیه شکایت آقای DeSantis گفت: مناطق می تواند تاخیر در شروع سال تحصیلی در صورت نیاز. چندین انجام داده اند.

“هر پدر و مادر نیاز به یک انتخاب در مورد بچه خود را, آموزش و پرورش, که آیا آنها می خواهند برای ادامه آموزش از راه دور — من فکر می کنم که پدر و مادر حق — یا اینکه آیا آنها می خواهم که فرد در آموزش, زیرا من می دانم که بسیاری از دانش آموزان واقعا نیاز است که” آقای DeSantis گفت. اما آقای Carvalho گفت: حتی یک مدل ترکیبی با برخی از دانش آموزان برای رفتن به مدرسه و دیگران, آموزش آنلاین خواهد بود و نه امکان پذیر است با این ویروس خیلی شایع در میامی-Dade.

در اینجا دیگر تحولات در آموزش و پرورش:

 • محققان تخمین زده اند که ایالات متحده تصمیم به بستن مدارس در بهار گذشته به احتمال زیاد ذخیره ده ها هزار نفر از زندگی از Covid-19 و مانع بسیاری از عفونت. هنوز هم نویسندگان اذعان کرد که یافته های خود را نه به طور گسترده قابل استفاده امروز. اما کارشناسان هشدار می دهند یافته های برجسته یک دوره زمانی چند اقدامات احتیاطی بودند در محل و انجام اعمال را به زمان بحث در مورد بازگشایی مدارس.

 • یک بار نظرسنجی عمومی هر چهار سال کالج در کشور و همچنین هر موسسه خصوصی است که رقابت در بخش های ورزشی و یا یک عضو از یک گروه نخبه از دانشگاه پژوهش نشان داد حداقل 6,300 موارد به حدود 270 کالج ها در طول دوره این بیماری همه گیر. و سال تحصیلی جدید هنوز آغاز نشده و در اکثر مدارس.

 • آلاباما مشخص شده در روز چهارشنبه است که در علاوه بر این به مدرسه و کارکنان و دانش آموزان در درجه دوم از طریق کالج نیز باید ماسک می پوشند.

بیش از 6,300 Coronavirus موارد مرتبط شده اند به دانشگاه های ایالات متحده

یک بار نظرسنجی از صدها نفر از مدارس نشان دهنده جامع ترین, نگاهی به تلفات این ویروس در حال حاضر گرفته شده در این کشور کالج ها و دانشگاه ها.

ایالات متحده خلاصه

وجود یک چین و چروک در فروشگاه ماسک سیاست: اجرای.

اعتبار…ناتالی Keyssar برای نیویورک تایمز

خرده فروشان بزرگ را قوی ساخته شده در اظهارات اخیرا خود را در مورد قوانین جدید نیاز مشتریان را به پوشیدن ماسک در هنگام خرید و گفت که سلامت کارگران و مشتریان میباشد. اما این شرکت در حال گرفتن قطعا دست-رویکرد به اجرای این حکم.

خارج شده است گفت که کارکنان آنها باید به جلوگیری از مشتریان از ورود به فروشگاه اگر آنها حاضر به پوشیدن ماسک. Walgreens گفت که “برای ایمنی از اعضای تیم ما” شرکت نخواهد نوار مشتریان بدون ماسک از فروشگاه خود را. لوس همچنین گفت: “نه ما بخواهید همکاران برای قرار دادن امنیت خود را در خطر مواجهه با مشتریان در مورد پوشیدن ماسک.”

بسیاری از خریداران و کارگران می گویند خرده فروشان بی میلی به پلیس ماسک پوشیدن در نهایت ارائه قوانین خود را بی دندان و تداوم گسترش coronavirus. و کارگران خود را پیدا محوری بر روی خط مقدم فرهنگی و سیاسی جنگ بیش از ماسک است که می تواند منجر به زشت درگیری و گاهی اوقات خشونت است.

آخرین آخر هفته دو قسمت ایستاده بود. در یک ویدئو از یک درگیری که شامل دو خریداران در خارج با پوشیدن ماسک با صلیب شکسته نازی ها ویروسی رفت. در طرف دیگر یک مرد دستگیر شد و پس از او کشیده تفنگ در یکی دیگر از خریداران که از او خواسته بود تا برای قرار دادن بر روی خود ماسک در وال مارت در پالم بیچ ایالت فلوریدا.

استوارت Appelbaum, رئیس, خرده فروشی عمده فروشی و فروشگاه اتحادیه به نمایندگی از کارگران در macy’s و Bloomingdales در نیویورک گفت: خرده فروشان نیاز به سرمایه گذاری بیشتر ماموران امنیتی و یا توانمند سازی مدیریت برای مقابله با خریداران و نه ترک آن را برای رتبه بندی-و-فایل کارگران است. اما اجرای این قوانین زمانی که آنها در حال به چالش کشیده شد و نه موثر است.

“یک قانون نیست که اجرا” آقای Appelbaum گفت: “نه یک قاعده.” در اینجا نگاهی به تحولات دیگر از سراسر ایالات متحده:

 • رژیم صهیونیستی. هنری مک مستر از کارولینای جنوبی گفت که رستوران کارکنان و مراجعان خواهد بود نیاز به پوشیدن ماسک آغاز و تا روز دوشنبه. او همچنین گفت که بیشتر کسب و کار — از جمله سالن های کنسرت, تئاتر, ورزشگاه آرناس و ورزشگاهها — اجازه داده می شود به کار آغاز و تا روز دوشنبه به عنوان طولانی به عنوان آنها به دنبال محدودیت های خاص از جمله محدود کردن ظرفیت به 50 درصد از اشغال یا 250 نفر هر کدام که کمتر است.

 • نماینده کابل یک تگزاس جمهوریn که اغلب حاضر به همین صورت پوشش در کنگره تایید کرد روز چهارشنبه که او تا به حال آزمایش مثبت پیش از سفر برنامه ریزی شده رئیس جمهور با مغلوب ساختن پیشی جستن در نیروی هوایی و سرزنش ماسک-پوشیدن برای تشخیص خود. آقای Gohmert است شرکت در کنگره جلسات این هفته از جمله روز سه شنبه قضائیه جلسه کمیته با دادستان کل William P. Barr که در طی آن او نمی پوشیدن ماسک. آقای Gohmert گفت: او دچار علائم اما تا به حال اطلاع همکاران او ممکن است در تماس با. سخنران نانسی پلوسی گفت دموکرات ها در کنفرانس تلفنی که او را شروع الزامی ماسک در خانه طبقه با توجه به یک فرد با آگاهی از تماس و صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن.

 • ابتدا در روز جمعه مردم در مریلند باید پوشیدن ماسک در تمام ساختمان های عمومی نه فقط در فروشگاه ها و در حمل و نقل عمومی و همچنین در همه مکان ها در خارج از منزل که در آن اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست. مریلند نیز به شدت توصیه می شود در برابر سفر به تعدادی از ضربه متحده آمریکا از جمله فلوریدا و تگزاس و گرجستان است.

 • در یک حرکت طولانی به دنبال طرفداران کالیفرنیا پا کرده است تا تلاش های خود را برای پیگیری که آیا این ویروس موثر L. G. B. T. Q. مردم در نامتناسب نرخ. مقامات بهداشتی دولت اعلام کرد که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و آزمایشگاه های مورد نیاز خواهد بود برای جمع آوری و گزارش را به دولت داده است که بیماران را به طور داوطلبانه خود را در مورد هویت جنسیتی و گرایش جنسی در این سن و قومیت.

 • رود آیلند را کاهش می دهد محدودیت در گردهمایی های اجتماعی از 25 نفر به 15 نفر پس از انتخابات گفت: آنها به دنبال موارد به تعدادی از اجتماعات بزرگ از جمله یک حزب خانه با بیش از 50 نفر و یک دوش کودک که در آن مردم نه اجتماعی فاصله و یا با پوشیدن ماسک.

Coronavirus نقشه: ردیابی شیوع جهانی

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 16,835,200 مردم و شناسایی شده است تقریبا در هر کشور است.

جهانی خلاصه

مرموز شیوع ابتلا به ویتنام ،

اعتبار…خام/ایسنا

پس از حدود 100 روز بدون هیچ گونه تایید موارد انتقال محلی یک coronavirus شیوع زده ویتنام. و آن را به سرعت در حال گسترش در کشور 95 میلیون نفر است.

افزایش این ویروس در کشور است که تا کنون ثبت شده کمتر از 450 موارد نشان می دهد که خطرات ناشی از این ویروس حتی در مکان هایی که به نظر می رسد به انجام تقریبا همه چیز را راست. ژاپن و چین و استرالیا و کره جنوبی که به نظر می رسید که خود را شیوع بیماری های منطقی تحت کنترل ثبت سنبله در روز چهارشنبه.

وزارت بهداشت در ویتنام گفت که سویه ویروس شناسایی شده در شهر ساحلی Danang متفاوت از آنهایی است که گردش در اوایل دور از انتقال محلی نشان می دهد که ویروس وارد شد.

هر دو کارشناسان پزشکی و ساکنان spooked با افزایش. “این شیوع بیماری خطرناک تر از قبلی است به دلیل آن است که اتفاق می افتد در همان زمان در بسیاری از مکان ها” گفت: Nguyen Huy Nga رئیس بهداشت عمومی و پرستاری در قوانگ Trung دانشگاه در Binh Dinh استان است. “ما نمی دانیم که منبع.”

ساعت پس از خوشه موارد تایید شده در Danang بیمارستان ها این هفته گفته مقامات آنها خواهد بود بستن این شهر فرودگاه. تا 80,000 محلی که گردشگران سفر کرده به شهر خواهد بود تخلیه مقامات گفت.

ویتنام بزرگترین کشور در جهان بدون یک تایید مرگ ناشی از ویروس است. در اینجا دیگر تحولات از سراسر جهان:

 • یک اتحادیه به نمایندگی از فدرال اکسپرس خلبانان به نام تحویل شرکت در روز سه شنبه به تعلیق عملیات در هنگ کنگ پس از آن اعضا قرار گرفتند به امکانات قرنطینه تحت “شرایط بسیار دشوار است.”

 • در سراسر خاورمیانهو جشن برای عید قربان, جشنواره قربانی که نشانه پایان حج آخر این هفته خواهد بود تامر این سال است. حدود 2.5 میلیون مسلمان از سراسر جهان انجام زیارت به مکه در سال گذشته است. در این سال عربستان سعودی گفت: اجازه می دهد آن را به عنوان چند به عنوان 1,000 زائران از داخل این پادشاهی است.

 • وزیر کشاورزی از زیمبابوه, Perrance شیری که رهبری یک واحد نظامی که قتل عام هزاران نفر از نظامیان و غیر نظامیان در درگیری های داخلی در سال 1980 و کمک به طرح کودتا که سرنگون کشور دیرین قدرتمند رهبر رابرت موگابه در سال 2017 مرده است از coronavirus با توجه به گزارش رسانه های محلی. آقای شیری 65 (نسخه قبلی misstated سن او) و تصور می شد که قرارداد این ویروس از راننده خود را که او نیز به تازگی درگذشت.

 • ارسال بيمار از بيمارستان به خانه های پرستاری به تخت بیمارستان در اوایل بیماری همه گیر شده است به عنوان “بی پروا” توسط قانونگذاران در بریتانیابی بی سی گزارش می دهد. مرگ و میر در مراقبت از خانه شده است یک تعریف رسوایی از همه گیر برای نخست وزیر بوریس جانسون.

 • مصرف کنندگان در اتاوا پایتخت کانادا, در حال حاضر باید برای رزرو صندلی در پاسیو. اندازه گیری معرفی شد پس از دکتر ورا Etches این شهر افسر پزشکی سلامت ابراز نگرانی کرد که افزایش موارد در میان مردم در 20s خود را تا حدی بود که مربوط به خطوط خارج از میله های زندان است.

در ایران دانشگاه-امتحانات ورودی و یک ماه از مراسم مذهبی در برزخ است.

اعتبار…عابدین Taherkenareh/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

در آن نبرد شامل coronavirus ایران در مواجهه با تصمیم گیری های دشوار در مورد نحوه ادامه با آمدن خیمه علمی و مذهبی حوادث: سالانه آزمون سراسری ورود به دانشگاه و یک ماه مقدس, شیعه, عزاداری, آداب و رسوم.

آزمون سراسری که رتبه و مسابقات دانش آموزان با دانشگاهها و شناخته شده به عنوان “konkur,” معمولا طول می کشد محل در ماه ژوئن. اما این تاخیر به دلیل ویروس و میلیون ها اخیر فارغ التحصیلان دبیرستان باقی مانده در برزخ نمی دانستند اگر آنها می توانند با حضور در دانشگاه در این پاییز.

بزرگداشت ماه رمضان از اول ماه محرم را اسلامی تقویم قمری شروع on Aug. 20 سال و اسلام مهم ترین تعطیلات عاشورا که می گیرد در طول این ماه تبدیل به یکی دیگر از خار موضوع برای دولت است. هر سال ایران در مرحله grand مراسم مذهبی به افتخار شهادت امام حسین (ع) نوه حضرت محمد.

این رویداد عمیقا ریشه در فرهنگ و هویت است. سیاه بنر با پارچه مزین کردن خیابان و دیوار و هر محله میزبان, شبانه, نماز, تجمع در مساجد یا خانه های مردم. راهپیمایی در خیابان کروبی و شرکت در امور خیریه غذا جزوه.

وزارت بهداشت مقامات sternly مخالفت با برگزاری دو رویداد با استناد به افزایش تعداد عفونت و مرگ و میر.

“ما در اوج این بیماری در حال حاضر در بسیاری از استانهای کشور و به خصوص تهران” گفت: دکتر مینو Mohrez وزارت بهداشت در بالا متخصص بیماری های عفونی و عضو دولت coronavirus کمیته. “همه مجامع عمومی باید ممنوع شود تا حد ممکن است.”

دولت حسن روحانی تحت فشار مذهبی و موسسات آموزشی تحت فشار قرار دادند پشت این ایده از لغو, رویدادهای اصرار دارد که هر دو برگزار خواهد شد با سلامت پروتکل های مشاهده شده است.

“ما نمی خواهد اجازه می دهد هر کسی که به سوال این سالانه بزرگداشت محرم و آنها را سرزنش برای افزایش Covid-19 موارد” آقای روحانی روز چهارشنبه گفت:.

رئیس خانه پنل بررسی متحده virus پاسخ متهم کاخ سفید از سرکوب ،

اعتبار…آنا Moneymaker/نیویورک تایمز

رئیس خانه انتخاب کمیته تحقیق دولت coronavirus پاسخ متهم کاخ سفید از سرکوب خود را وخیم دولت توسط دولت ارزیابی ویروس را گسترش و حفظ علم مبتنی بر بهداشت عمومی توصیه های یک راز به عنوان آقای ترامپ اصرار دارد همه گیر تحت کنترل است.

رئیس نماینده جیم Clyburn دموکرات از ایالت کارولینای جنوبی با ارسال نامه ای جمعه به کاخ سفید coronavirus نیروی کار و خواستار آن است که آن را داخلی خود ارزیابی ، در روز سه شنبه نیویورک تایمز منتشر شده اخیر نیروی کار گزارش که شناسایی 21 “منطقه قرمز” ایالات متحده ارائه شده و بهداشت عمومی ارشاد مانند تحمیل ایالت ماسک سفارشات و یا نزدیک کافه ها و سالن های ورزشی.

(خواندن این نامه به معاون رئیس جمهور مایک پنس.)

“ما در درجه اول نگران حال حاضر با این تفاوت که به نظر می رسد به موجود بین آنچه که کاخ سفید است گفت: عموم و آنچه در آن است که گفت و انجام خصوصی” آقای Clyburn در مصاحبه ای گفت و اضافه میکند: “Covid-19 شناخته شده است این کاخ سفید به عنوان بسیار جدی تر در خصوصی خود را در برخورد با آن است.”

آقای Clyburn همچنین با ارسال نامه به فرمانداران جمهوریخواه در چهار “منطقه قرمز” آمریکا — تنسی فلوریدا گرجستان و اوکلاهما — درخواست از آنها برای تولید داخلی مکاتبات با دولت و همچنین به عنوان اثبات این که آنها به دنبال نیروی کار را توصیه. نامه فرستاده شده به نیروی کار بود خطاب به معاون رئیس جمهور مایک پنس و دکتر دبورا L. Birx دولت را coronavirus پاسخ هماهنگ کننده.

“این گزارش منتشر نشده توصیه می کند به مراتب قوی تر بهداشت عمومی اقدامات از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نامیده می شود در عمومی — از جمله نیاز به ماسک صورت بسته شدن میله و صرفا محدود کردن تجمعات” آقای Clyburn نوشت. “هنوز بسیاری از ایالت ها به نظر نمی رسد که پس از این منتشر نشده توصیه می شود که به جای دنبال کردن سیاست بیشتر سازگار با دولت متناقض بیانیه های عمومی است.”

آقای Clyburn ندارد قدرت را وادار به اسناد و مدارک مگر اینکه او مسائل یک حکم — و حتی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید را نادیده گرفته است از جمله الزام درخواست. آقای Clyburn متوقف کوتاه گفت: او را حکم اسناد اما کمیته ایجاد شده توسط سخنران نانسی پلوسی گسترده اقتدار به بررسی دولت پاسخ و شنیدن از سه top مقامات بهداشتی از جمله دکتر Anthony S. Fauci در یک جلسه در روز جمعه. دکتر Birx برنامه ریزی شده است به شهادت.

ارزیابی این ویروس در ایالات متحده: این بیماری همه گیر است که باریکه های مرگبار به قطعات.

اعتبار…Jenna Schoenefeld برای نیویورک تایمز

یک بار دیگر coronavirus صعودی است. به عنوان عفونت کوه در سراسر کشور آن است که سپیده در آمریکایی است که این بیماری همه گیر در حال حاضر غیر قابل توقف و که هیچ گوشه ای از این کشور خواهد بود سمت چپ دست نخورده.

پاتوژن آلوده حداقل 4.3 میلیون آمریکایی به قتل بیش از 150 ، 000. بسیاری از کارشناسان از ترس این ویروس می تواند کشتن 200,000 یا حتی 300,000 تا پایان سال. حتی آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است ملبس به ماسک پس از مقاومت در برابر ماه و لغو کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه جشن در فلوریدا.

هر ایالت و هر شهر خود بحران رانده شده توسط خود عوامل خطر: تعطیلات جمعیت در یک میله بازگشایی بیش از حد به زودی در دیگر شورش علیه ماسک در یک سوم است.

“ما در یک بدتر از ما بود در ماه مارس” زمانی که ویروس coursed از طریق نیویورک گفت: دکتر Leana S. ون سابق بالتیمور کمیسیون بهداشت و درمان. “سپس ما تا به حال یک کانون. در حال حاضر ما تعداد زیادی.”

به ارزیابی که در آن کشور عنوان شده است در حال حاضر نیویورک تایمز مصاحبه 20 کارشناسان بهداشت عمومی — پزشکان و اپیدیولوژی مورخان و جامعه شناسان به دلیل گسترش ویروس است که در حال حاضر تحت تاثیر آنجا را با رفتار انسان به عنوان, آن است که توسط پاتوژن.

بیش از همه دانشمندان منتقل فراگیر حس غم و اندوه و خستگی است. که در آن وجود دارد تمرد و سپس یک رشد حس ترس در حال حاضر وجود دارد به نظر می رسد غم و اندوه و نا امیدی و احساس است که بسیاری از مجالس ترحیم هرگز تا به حال اتفاق می افتد و که هیچ چیز به خوبی پیش می رفت.

“ما همه فوق العاده افسرده و در شوک در چه خارج از کنترل این ویروس در ایالات متحده گفت:” دکتر میشل بری مدیر مرکز نوآوری در بهداشت جهانی در دانشگاه استنفورد.

شهر نیویورک ستایش تماس خود را-ردیابی برنامه. کارگران در تماس با rollout ‘یک فاجعه است.’

اعتبار…Hiroko Masuike/نیویورک تایمز

تنها چند هفته به اجرای از شهر نیویورک را بسیار منادی تماس با ما-ردیابی برنامه آغاز شد که در ژوئن 1 و حیاتی ابتکار در تلاش برای مهار این ویروس و بازگشایی اقتصاد محلی تازه استخدام تماس با ردیاب در حال حاضر ابراز سوء ظن رو به رشد در مورد کار خود را. شهر جدید تست و ردیابی سپاه استخدام حدود 3000 تماس با ردیاب مورد مانیتور و دیگران.

برخی از تماس با ردیاب تشریح برنامه شش هفته اول به عنوان ضعیف اجرا و آشفته ترک آنها را نا امید و ترس است که کار خود را نمی خواهد تاثیر چندانی. آنها صحبت از یک گیج کننده رژیم آموزش و اولویت و تازه استخدام ناظران که قادر به ارائه راهنمایی. آنها گفت: مشکلات کامپیوتر بود و گاهی اوقات باعث سوابق بیمار به ناپدید می شوند. و به آنها گفت: اجرای آنها بودند که دنبال تماس با مرکز سبک “پایبندی نمرات” که نظارت بر طول, قهوه, می شکند, اما نه برای حساب چگونه به خوبی ردیاب شد و ساختمان اعتماد با مشتریان است.

شهردار بیل د Blasio دولت اذعان کرد که این برنامه تا به حال بدست کردن به یک مشکل شروع, اما گفت که پیشرفت های ساخته شده بود.

“همه نشانه ها حاکی از آن است که این برنامه به طور موثر در کمک به این شهرستان جلوگیری از تجدید حیات ما شاهد هستیم در کشورهای دیگر” اوری کوهن سخنگوی شهردار گفت.

در جای دیگر در نیویورک:

 • رژیم صهیونیستی. Andrew M. کومو برآورد شده در یکشنبه که دولت خواهد بود رو به 30 میلیارد دلار کسر بودجه بیش از دو سال آینده — از جمله از 14 میلیارد دلار در این سال اگر فدرال کمک لایحه شامل بودجه برای دولت. او هشدار داد ممکن است 20 درصد کاهش در بودجه است که بر سازمان های دولتی و کمک به دولت های محلی و مدارس و بیمارستان ها.

 • دولت گروه از وسایل نقلیه موتور اجازه خواهد داد که رانندگی مدارس, شروع روز چهارشنبه برای انجام آموزش از راه دور برای پیش مجوز دوره های رانندگی آقای کومو گفت. رانندگی مدارس می توانند با برگزاری دوره های آموزشی بیش از ویدئو برنامه های چت مانند زوم و اسکایپ.

می خواهم راهنمایی در مورد چگونه به صحبت در مورد پول ؟

صحبت کردن در مورد پول است که همیشه دشوار است ولی مشکلات مالی ممکن است هدف قرار دادن کسانی که نزدیک به شما در ساخت این مکالمات همه مهم تر است. آن را ندارد به بی دست و پا.

گزارش شد کمک توسط ایان Austen, هانا راش Pam Belluck نیکلاس Bogel-Burroughs, Weiyi Cai, جولیا Calderone بندیکت کری, Michael Cooper Michael Corkery, Chau Doan, Farnaz Fassihi, نیکلاس Fandos Farnaz Fassihi, Lauryn Higgins, Danielle عاج آناتولی Kurmanaev ایزابلا Kwai, Alex Lemonides مایکل Levenson, پاتریشیا های انجام Donald G. McNeil جونیور, Claire موسی جفری Moyo, شارون Otterman آماندا رزا بهترین Smialek, Mitch Smith, آیلین, Sullivan, جیم Tankersley نیل Vigdor و ایلین یو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im