Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: 3 آمریکا مقامات بهداشت به قرنطینه

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • آمریکا مقامات بهداشت به قرنطینه پس از کاخ سفید اعضای هیات آزمایش مثبت است.
  • به عنوان احزاب نگاه به آینده به بحرانی انتخابات تمرکز بر رای گیری از طریق پست.
  • هنگامی که این پایان ؟
  • کلید مقامات را مورد بحث شغل و طرح بازگشایی.
  • به عنوان یک آیووا گوشت گیاه بازگشایی پرسش از سلامت کارگران و عرضه مواد غذایی.
  • شیکاگو و لس آنجلس سرسختانه بالا caseloads.
  • با نرم افزار به جای اساتید نظارت بر امتحانات نگرانی بیش از حفظ حریم خصوصی.
اعتبار…آنا Moneymaker/نیویورک تایمز

آمریکا مقامات بهداشت به قرنطینه پس از کاخ سفید اعضای هیات آزمایش مثبت است.

در آخرین نشانه ای از نگرانی که coronavirus می تواند گسترش از طریق ارشد صفوف مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سه top مقامات بهداشت عمومی را آغاز کرده اند جزئی یا کامل خود را قرنطینه به مدت دو هفته پس از آمدن به تماس با کسی که آزمایش مثبت است.

نمایندگان برای دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و دکتر استفان هان کمیسر سازمان غذا و داروی آمریکا تایید اقدامات احتیاطی در روز شنبه.

Dr. Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی تایید گزارش سی ان ان که او آغاز کرده بود یک “اصلاح قرنطینه” پس از آنچه که او به نام “کم خطر” تماس بگیرید.

اقدامات آمد و به عنوان غذا و داروی آمریکا تایید کرده است اولین آزمایش آنتی ژن است که می تواند به سرعت تشخیص اینکه آیا یک فرد آلوده شده است — توسعه است که وعده به گسترش ملت تست ظرفیت.

بر خلاف معمول در دسترس coronavirus آزمون که با استفاده از واکنش زنجيره ای پلی مراز یا, P. C. R. آنتی ژن تشخیص کار به سرعت تشخیص قطعات این ویروس در یک نمونه است. این آزمون می تواند به ارائه نتایج “در دقیقه” F. D. A., گفت:, و اضافه کرد که از آن انتظار می رود به کمک مالی اضطراری ترخیص کالا از گمرک برای بیشتر آنتی ژن آزمون در آینده نزدیک.

کروناویروس در آمریکا: آخرین نقشه و مورد تعداد

دقیق نقشه شهرستان نشان می دهد میزان شیوع کروناویروس با جداول تعداد موارد توسط شهرستان.

به عنوان احزاب نگاه به آینده به بحرانی انتخابات تمرکز بر رای گیری از طریق پست.

اعتبار…علامت گذاری هافمن/میلواکی ژورنال سنتینل از طریق آسوشیتد پرس

از آن خواهد شد یک مسابقه نزدیک. به جای آن شد 11-نقطه فوران چاه نفت توسط یک لیبرال قاضی بیش از یک محافظه کار وقت برای یک صندلی در ویسکانسین دیوان عالی کشور است.

در حال حاضر با کروناویروس مجموعه به مطرح ادامه داد: خطر بهداشت عمومی در ماه های آینده دموکرات ها در حال کار برای صادرات خود قالب برای موفقیت — شدید دیجیتال توسعه و هماهنگ رای-توسط-mail عملیات به کشورهای دیگر به این امید که آن را بهبود بخشد حزب شانس محلی و انتخابات ایالتی و در تلاش برای سرنگون کردن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

“هر آمریکایی باید قادر به رای دادن از طریق پست سناتور کریستن جیلیبرند دموکرات از نیویورک در توییتر نوشت در روز شنبه.

دموکرات ها در میدان نبرد متحده عملا با هیچ سابقه ای از ایمیل های رای گیری را منتقل به یک ایمیل get-out-the-رای تلاش کنند. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از سوی دیگر بارها مورد حمله الکترونیکی رای گیری و اوباما قول داده اند که فشار پیش رو با برنامه ای برای محدود کردن گسترش آن در میشیگان و مینه سوتا و دیگر کلید متحده است.

در گرجستان بیش از 1.2 میلیون نفر درخواست کرده اند غیابی برای دولت ژوئن 9 اولیه — در مقایسه با 36,200 درخواست برای ریاست جمهوری 2016 اولیه. اما پنسیلوانیا دموکرات ها را در بر داشت خود را در تلاش برای متقاعد کردن با احتیاط رای دهندگان که ارسال برگه از طریق پست الکترونیکی امن است.

و به عنوان اولین تست از اینکه ویسکانسین دموکرات مارس 7 روش می تواند تکرار شود می آید در روز سه شنبه در یک خانه خاص در انتخابات, مقامات می گویند این مسابقه است که کمتر در مورد آن نامزد برنده از آن است که ورزش در آموزش داوطلبان و رای دهندگان در نحوه رای گیری از طریق پست.

هنگامی که این پایان ؟

اعتبار…ورنر فورمن/جهانی تصاویر, گروه, via Getty Images

هنگامی که Covid-19 همه گیر پایان ؟ و چگونه است ؟

به گفته مورخان بیماری های همه گیر به طور معمول دو نوع از انتهای: پزشکی که رخ می دهد که شيوع و مرگ و مير شاقول و اجتماعی زمانی که این بیماری همه گیر از ترس در مورد بیماری دیگر کم.

“هنگامی که مردم بپرسید که” زمانی که می خواهد این پایان؟,’ آنها درخواست در مورد, اجتماعی, پایان,” دکتر گفت: Jeremy Greene, یک مورخ پزشکی در دانشگاه جانز هاپکینز.

به عبارت دیگر پایان می تواند رخ دهد نه به دلیل یک بیماری مغلوب شده است اما از آنجا که مردم رشد خسته از حالت وحشت و یادگیری برای زندگی با یک بیماری است.

انتهای “بسیار کثیف” گفت: دورا Vargha, یک مورخ در دانشگاه اکستر. “به دنبال بازگشت ما یک روایت ضعیف. برای چه این بیماری همه گیر و چه کسی می گویند؟”

کلید مقامات را مورد بحث شغل و طرح بازگشایی.

اعتبار…بنیامین نورمن برای نیویورک تایمز

با اقتصاد ایالات متحده در بحران بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به گسترش در سراسر کشور و جستجو برای یک واکسن در ادامه top, اقتصادی, مقامات فرمانداران و دارویی مدیران مجموعه به نظر می رسد در یکشنبه اخبار را نشان می دهد.

در میان مهمانان خواهد بود Kevin Hassett, یک, کاخ سفید, مشاور اقتصادی, است که مجموعه ای به نظر می رسد در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” و فردا “چهره ملت” روز پس از وزارت کار ایالات متحده گزارش نشان داد که اقتصاد ایالات متحده از دست 20.5 میلیون شغل در ماه گذشته فشار دادن نرخ بیکاری به 14.7 درصد بدترین ویرانی پس از رکود بزرگ.

در “چهره ملت” آقای Hassett ظاهر خواهد شد و در کنار دکتر کریستوفر موری از دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی که اخباری مدل از شیوع بیماری های ذکر شده توسط کاخ سفید است. یکی دیگر از مهمان در برنامه اسکات Gottlieb سابق غذا و داروی کمیسر کمک به تولید یک گزارش با هدف کمک به شهرها و ایالات متحده می دانم زمانی که آن را بی خطر است برای بازگشایی شده است.

رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر ایلینوی که به تازگی اعلام کرد که برنامه ای برای بازگشایی دولت و شهردار Keisha لنس کف آتلانتا که انتقاد او دولت برنامه ای برای بازگشایی خواهد شد به نظر می رسد در “وضعیت اتحادیه” همراه با دکتر لئونارد Schleifer مدیر اجرایی Regeneron داروسازی. آرتریت مواد مخدر تولید شده توسط Regeneron و سانوفی بود مورد استفاده در درمان coronavirus اما کمک نمی کند به طور جدی بیمار, بیماران, آمار اولیه نشان داد.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin است به احتمال زیاد به صورت سوال در مورد بحران اقتصادی و فشار برای بازگشایی زمانی که او به نظر می رسد در “فاکس نیوز یکشنبه” همراه با رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine از اوهایو که در زمان اولیه اقدام به قفل کردن خود دولت است. دکتر تام Inglesby مدیر مرکز بهداشت امنیت Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health نیز ظاهر می شود نشان می دهد.

لری Kudlow, یک, کاخ سفید, مشاور اقتصادی که به تازگی گفت که برگ برنده دولت نمی خواهد در نظر بگیرید یکی دیگر از محرک لایحه در ماه مه خواهد بود یک مهمان در ABC “این هفته” همراه با نیل Kashkari رئيس جمهور از بانک فدرال رزرو مینیاپولیس که از دولت خواست به طور مستقیم کمک به کسانی که به آن نیاز دارید.

دکتر جورج Yancopoulos رئیس جمهور Regeneron داروسازی نیز به نظر می رسد در این نمایش همراه با دکتر پل Stoffels افسر ارشد علمی در جانسون و جانسون است که در مسابقه های جهانی به منظور توسعه یک واکسن.

سناتور لامار الکساندر رئیس مجلس سنا کمیته بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی خواهد شد به نظر می رسد در ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” روز پس از گفتن یک پادکست رادیو فردا که کشور “عنوان شده که ما باید بوده است.” او خواهد شد به نظر می رسد با دکتر جفری شمن ارشد علوم افسر در Coriell علوم زندگی است که گفت که آن را ارائه coronavirus تجزیه و تحلیل و گزارش خدمات به آزمایشگاه در سراسر کشور بدون هیچ هزینه ای در پاسخ به این بیماری همه گیر.

سومین مهمان خواهد بود دکتر مایکل Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا که گفته است که همه گیر می تواند یکی دیگر از 18 ماه با امواج عفونت مداوم در سراسر جهان است.

به عنوان یک آیووا گوشت گیاه بازگشایی پرسش از سلامت کارگران و عرضه مواد غذایی.

اعتبار…Daniel Acker برای نیویورک تایمز

در آوریل 10, تونی تامپسون کلانتر برای Black Hawk County در آیووا بازدید غول تایسون غذاهای گوشت خوک گیاه در واترلو. آنچه که او را دیدم او گفت: “من را تکان داد به هسته است.”

کارگران بسیاری از آنها مهاجران شلوغ شد آرنج به آرنج به عنوان آنها را شکست گراز لاشه زیپ توسط یک تسمه نقاله. چند که تا به حال پوشش صورت عینک رنگارنگ مجموعه ای از bandannas, نقاشان,’ ماسک و یا حتی خواب ماسک کشیده در اطراف دهان خود را. برخی از ماسک های حلق آویز در اطراف گردن خود را.

پنج روز بعد گیاه بسته شد. تایسون گفت: به دلیل “غیبت کارگر.” همانطور که از هفته گذشته این شهرستان در بخش بهداشت و درمان تا به حال ثبت شده 1,031 coronavirus عفونت در میان تایسون کارکنان — بیش از یک سوم از نیروی کار است. برخی از آنها در هواکش. سه فوت کرده اند با توجه به تایسون.

اما گیاه — تایسون بزرگترین خوک عملیات در ایالات متحده مسئول تقریبا 4 درصد از ملت گوشت خوک عرضه نمی ماند بسته شده است.

به عنوان گوشت کمبود آمار ایالات متحده فروشگاه های مواد غذایی و رستوران های فست فود, سیاسی, فشار ساخته شده برای بازگشایی گیاهان که تا به حال تعطیل به دلیل شیوع ویروس. پس از یک فرمان اجرایی رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام گوشت عرضه “زیرساخت های حیاتی” و محافظ این شرکت از برخی از مسئولیت.

جدید احتیاطی شده است اضافه شده در تایسون گیاه و حال سوال این است: آیا امریکا اشتها گوشت بود سیرچشم بدون مشمئز کننده ارتش با دستمزد کم کارگران و جوامع خود را در امواج از عفونت است ؟

شیکاگو و لس آنجلس سرسختانه بالا caseloads.

اعتبار…استخر via Getty Images

به عنوان coronavirus موارد spiraled رو به بالا در شهر نیویورک رهبران بزرگ دیگر شهرهای ایالات متحده را با نگرانی دنبال راه هایی برای جلوگیری از تشدید که ممکن است پایمال کردن بیمارستان. در شیکاگو, ملت, سومین شهر, ترس از رشد انفجاری — نوعی که پیشی گرفت و نیویورک شهرستان, دیترویت و نیواورلئان — پژمرده است در روزهای اخیر اما این منطقه شیکاگو مواجه شده است و خود را سرسختانه از شماره های بالا.

Cook County, Ill., که شامل شیکاگو و آن نزدیکترین حومه اضافه شده است بیشتر موارد از coronavirus از هر شهرستان در ایالات متحده در برخی از روز های اخیر. روز جمعه آن اضافه شده جدید بیشتر موارد از شهر نیویورک پنج بخش ترکیب شده است.

“تماشای شهر از جمله اهمیت جهانی از طریق این کاملا وحشتناک تجربه بسیار فوق العاده غمگین, بلکه البته داستان احتیاطی را برای بقیه از ما,” شیکاگو شهردار لری پلیسی گفت: از شهر نیویورک است.

او گفت که او تا به حال مشاوره با شهرداران در بسیاری از کشور بزرگترین شهرستانها در هفته های اخیر. “همه ما باید آماده,” او گفت: “و فکر کردن در مورد چگونه ما تبدیل به نقطه داغ بعدی?'”

با نرم افزار به جای اساتید نظارت بر امتحانات نگرانی بیش از حفظ حریم خصوصی.

اعتبار…Rozette Rago برای نیویورک تایمز

به عنوان یک کالج ترم شبیه هیچ دیگر باد کردن با اتاق خواب جایگزین کلاس های درس به عنوان تست سایت های استادان دیگر قادر به نگه داشتن یک چشم را برای تقلب ورق و سرگردان چشم.

به ویران کردن آمده اند دیجیتال proctoring خدمات است که پس از سال ها در فناوری سوله به طور ناگهانی نظارت صدها نفر از هزاران نفر از دانش آموزان مصرف میلیون ها نفر از خانه امتحانات در شمار مناطق.

طرفداران حفظ حریم خصوصی در حال صدایی هشدار دهنده. سرمایه گذاران در حال گرفتن توجه داشته باشید. و دانش آموزان در حال سوخت رسانی تقاضای خود را با تست — از مرزهای.

این در حالی است که تمامیت علمی است نه یک نگرانی جدید در آموزش از راه دور — در نظرسنجی حدود یک سوم دانش آموزان می گویند که فریب خورده در آزمون های آنلاین در مورد همان نسبت که اعتراف به تقلب offline — این نه فقط دانش آموزانی که در حال حاضر cringing مانیتورینگ آنلاین.

“وجود دارد یک راه بهتر” گفت: شکایت Escobar یک استاد حقوق جزا در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در ساکرامنتو. او گفت که او نمی خواهد با استفاده از یک وب کم گزینه ای است که این دانشگاه اضافه شده در ماه گذشته به خود را آنلاین تست نرم افزار یک گام است که او به نام “تهاجمی است.”

“مطمئن شوید که ما می خواهیم برای به حداقل رساندن تقلب,” او گفت: “اما تا چه حد می توانم به شما برود؟”

Elon Musk است کلمات خشن برای کالیفرنیا.

اعتبار…معاونت/Agence France-Presse — Getty Images

ایلان ماسک تسلا اجرایی برخورد با مقامات بهداشتی در کالیفرنیا در روز شنبه بیش از بازگشایی کارخانه در فریمانت با آقای مشک فشار برای بازگشت فوری و شهرستان دولت به دنبال یک تاخیر حدود یک هفته است.

در یک سری از توییت آقای مشک گفت که حرکت دفتر مرکزی این شرکت در خارج از کالیفرنیا به تگزاس و نوادا است. تسلا همچنین در زمان مبارزه خود را به دادگاه فدرال پر کردن طرح دعوی در دادگاه در برابر آالمدا کانتی در روز شنبه. این شرکت گفت: “این شهرستان موقعیت سمت چپ ما هیچ چاره ای جز اقدام قانونی به اطمینان حاصل شود که تسلا و کارکنان آن می تواند بازگشت به کار.”

این عملیات یک روز پس از شهرستان مقامات بهداشت گفت: تسلا بود که هنوز اجازه از سرگیری تولید خودروهای الکتریکی در فریمانت به دلیل ترس که coronavirus می تواند در میان شرکت کارگران است. تولید کنندگان شده اند مجاز به راه اندازی مجدد کار در بخش های دیگر دولت است که تا به حال کمتر شدید شیوع است.

تسلا که اشاره کرد که آن را “آخرین عمده خودروساز باقی مانده در کالیفرنیا و بزرگترین تولید کارفرما در کشور با بیش از 10 ، 000 کارکنان ما در فریمانت کارخانه و 20000 ایالت” — مشخص شده در یک پست وبلاگ خود منطق برای هل دادن به بازگشایی و دقیق در مورد چگونه این برنامه به ادامه.

“رک و پوست کنده این نی نهایی” آقای مشک گفت در توییتر. “تسلا در حال حاضر حرکت آن HQ و برنامه های آینده به تگزاس/نوادا بلافاصله. اگر ما حتی حفظ فرمونت فعالیت تولید در همه بستگی دارد چگونه تسلا درمان در آینده است.”

یک افشاگر اتهامات نقطه نسبت ناروا به دولت قبل.

اعتبار…لاتویا Sarno, اردن/ایسنا

تماس در اوایل فوریه از کاخ سفید وضعیت اتاق آمد و به عنوان یک شگفتی به ریک روشن: پیتر ناوارو رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت مشاور می خواستم او را به ارائه ایده های خود را برای مبارزه با کروناویروس به تنهایی.

دکتر روشن که کوچک فدرال تحقیقات آژانس بود به دنبال یک coronavirus واکسن تا به حال مدت طولانی است که در تقابل با رئیس خود را در وزارت بهداشت و خدمات انسانی رابرت Kadlec. و خود را در کاخ سفید دیدار دو بار در یک آخر هفته تشدید آن تنش است. “آخر هفته در پیتر” دکتر Kadlec کنایه آمیز در خط موضوع ایمیل که ابراز نارضایتی خود را.

خصومت بین این دو کلید مقامات در دولت در پاسخ به یک بیماری همه گیر است که تاکنون بیش از 75 ، 000 آمریکا زندگی می کند پشت سر هم به نمایش عمومی در هفته گذشته زمانی که دکتر روشن است که اخراج شد در ماه گذشته به عنوان رئیس پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان — ثبت رسمی whistle-blower شکایت.

سند متهم دکتر Kadlec و مقامات دولت “cronyism” و قرار دادن سیاست جلوتر از علم است.

اینکه آیا یا نه این اتهامات در نهایت ثابت 89-صفحه شکایت همراه و دیگر اسناد و مدارک و مصاحبه با اشاره به اختلافات در بهداشت و خدمات انسانی بخش وسیع آژانس که شامل بردا مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از موسسه ملی سلامت غذا و دارو و دیگر اسلحه از دولت به عنوان مقامات وجود دارد تلاش برای مبارزه با بدترین بحران بهداشت عمومی در یک قرن.

Motoko فوجیشیرو Huthwaite گذشته از بناهای تاریخی زنان’ درگذشت 92.

اعتباری و…از طریق آثار مردان بنیاد

Motoko فوجیشیرو Huthwaite بخشی از یک تیم از 345 نفر از 14 کشور — جمعی شناخته شده به عنوان آثار مردان و بناهای تاریخی زنان — که حفظ گنجینه های فرهنگی و هنری در طول و پس از جنگ جهانی دوم درگذشت و روز دوشنبه در تیلور, Mich., خارج از دیترویت. او در 92.

Robert M. Edsel بنیانگذار و رئیس از آثار مردان, بنیاد گفت: علت شد و عوارض ناشی از کوروناویروس.

خانم Huthwaite بود و گذشته از آثار زنان که در اصل شماره 27. Richard M. Barancik آخرین 318 آثار مردان.

آنها جاودانه در سال 2014 فیلم “آثار مردان” به کارگردانی جورج کلونی و بازیگران او و مت دیمون. این فیلم بر اساس 2009 کتاب با همین عنوان توسط آقای Edsel و برت Witter. آقای Edsel در حال حاضر نوشتن یک کتاب در مورد آثار زنان است.

در طول جنگ یک نیروی ویژه آمریکایی و انگلیسی مورخان هنر, موزه مدیران داران و دیگران آغاز شده فرمان بمب افکن های متفقین به دور از اهداف فرهنگی در اروپا و سرپرستي موقت تعمیرات هنگامی که آسیب رخ داده است. تعداد آنها رشد کرد و پس از جنگ آنها دنبال بیش از پنج میلیون اشیاء دزدیده شده توسط نازی ها در آلمان و بازگشت آنها به کشورهایی که از آنها آمد.

در تئاتر اقیانوس آرام ماموریت خود بود و عمدتا به ارزیابی آسیب به گنجینه های فرهنگی, جلوگیری از غارت و بازگشت اشیاء به سرقت رفته. در این دوره از کار خود را آمد در سراسر بسیاری از آثار هنری است که هیچ یک از غرب تا به حال دیده بود.

این نیاز به مقدار زیادی از inventorying و رکورد نگه داشتن آن بود که در آن خانم Huthwaite در آمد.

گرفتن تمام خانواده به حرکت است.

آن را آسان به ثابت زمانی که وجود دارد هیچ جایی برای رفتن و کودکان تمایل به پاسخ خوبی به رسمی تمرینات. در اینجا برخی از ایده ها برای کمک به تمام خانواده — از جوان ترین به قدیمی ترین — بلند شدن و حرکت کمی بیشتر بدون آن کار می کنند.

Coronavirus به روز رسانی از ما خبرنگاران در سراسر جهان است.

گزارش شد کمک توسط نیل E. Boudette نیکلاس Bogel-Burroughs, مایکل Corkery مایکل کرولی رید J. Epstein, Tess Felder, امیلی, حرکت تند و سریع, J. David Goodman, شاون Hubler جینا Kolata شارون LaFraniere مایکل Levenson بن Protess مایکل Rothfeld, Michael D. برشی میچ Smith, شریل, گی استولبرگ آنا سوانسون و دیوید Yaffe-Bellany.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>