Coronavirus Live News: جهان به روز رسانی

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • به عنوان متحده تقلا برای خاموش کردن آتش سوزی Fauci و آمریکا مقامات بهداشتی را قبل از کنگره است.
 • پنج کلید پیشرفت شما ممکن است از دست رفته روز پنج شنبه.
 • آمریکایی های بومی به نظر می رسد به ضربه بسیار سخت توسط ویروس هر چند این اطلاعات ناقص است.
 • بریتانیا به ارمغان می آورد در محدودیت های جدید برای میلیون ها پس از نشانه هایی از گسترش روز افزون.
 • بسیاری از کشورهای آفریقایی در حال آزمایش بیش از حد کوچک برای ردیابی ویروس, کمک, گروه هشدار می دهد.
اعتبار…استخر عکس توسط Kevin Dietsch

به عنوان متحده تقلا برای خاموش کردن آتش سوزی Fauci و آمریکا مقامات بهداشتی را قبل از کنگره است.

دو روز پس از ایالات متحده و میر پیشی گرفته 150,000 سه آشنا مقامات بهداشت فدرال از جمله دکتر Anthony S. Fauci خواهد شد بازگشت به کاپیتول هیل به شهادت در مقابل مخاطبان جدید: خانه ویژه انتخاب کمیته بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر.

دکتر Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص خواهد بود پیوست و در صبح روز جمعه توسط دکتر رابرت R. Redfield مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و Adm. برت P. Giroir, معاون وزیر بهداشت و دولت را نقطه فرد در coronavirus تست.

جلسه آغاز می شود و در ساعت 9 صبح خواهد شد و به صورت آنلاین توسط نیویورک تایمز.

سه شاهد آخرین شهادت یک ماه پیش قبل از قانونگذاران جمهوری خواه کنترل مجلس سنا که موضوع بازگشایی مدرسه.

اما دموکرات به رهبری انتخاب کمیته مجلس نمایندگان تا به حال یک زمان سخت در تامین امنیت دکتر Fauci و همکاران خود را به عنوان شاهد. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ابتدا حاضر به آنها را در دسترس است.

این جلسه در محل مصرف به عنوان کشورهای در سراسر کشور reimposing محدودیت در پاسخ به تجدید حیات از موارد — یک به نوبه خود از وقایع منعکس شده در عنوان قانونگذاران به شنیدن: “نیاز فوری به یک طرح ملی شامل Coronavirus.”

جلسه انتظار می رود که به مرکز در سه تداخل موضوعات: آزمایش واکسن و فشار در برخی از محله های برای فرستادن کودکان به مدرسه است. روز پنج شنبه رئیس جمهور در نشست با خبرنگاران تاکید کرد تمایل خود را برای دانش آموزان به بازگشت به کلاس درس.

با رئیس جمهور تهمت به وضوح قصد اعلام امیدوار کننده واکسن اخبار آن کاهش یافته است به دکتر Fauci برای ارائه اطمینان که دولت فدرال در حال حرکت است به سرعت اما با خیال راحت.

دکتر Redfield به احتمال زیاد خواهد شد در مورد C. D. C. s shift در بازگشایی مدارس. این سازمان به تازگی منتشر شده دستورالعمل شیب به شدت نسبت به بازگشایی لیست مزایای متعدد فرد در آموزش و پرورش و بازی کردن خطرات بالقوه بهداشتی.

برای دریاسالار Giroir. سوالات به احتمال زیاد به تمرکز بر تاخیر در نتایج آزمون در سراسر جنوب شرق محلی که در آن مقامات بهداشت شکایت کرده اند از مشقت و صبر کنید بار.

Coronavirus پنل تاسیس شد در بهار امسال توسط سخنران نانسی پلوسی در بخش های بزرگ برای قرار دادن یک بررسی در مورد چگونه دولت فدرال صرف تریلیون ها دلار کمک های اضطراری. اما ماموریت خود را گسترش شامل vulture از مسائل از جمله نژادی و نابرابری در همه گیر و خانه سالمندان شیوع است.

برخی از خانه fieriest اعضای در پانل از جمله نماینده جیم اردن یک جمهوری خواه اوهایو است که به طور منظم شکاک دکتر Fauci و بهداشت عمومی مقرر از جمله ماسک ،

چند تا از پانل برجسته دموکرات ها نیز شناخته شده برای shying به دور از جنگ و از جمله رئیس آن نماینده James E. Clyburn از ایالت کارولینای جنوبی و نماینده ماکسین واترز از کالیفرنیا.

این جلسه برگزار خواهد شد یک روز پس از فلوریدا و آریزونا را شکست تک روز سوابق و میر ناشی از این ویروس با فلوریدا گزارش 253 مرگ و میر در روز پنج شنبه و آریزونا 158. می سی سی پی نیز یک رکورد با 48 مرگ و میر. که دولت و سه نفر دیگر — میسوری هاوایی و اوهایو — مجموعه تک-بعد پرونده برای موارد جدید.

ردیابی Coronavirus ”

ایالات متحده آمریکا “

در جولای 30

14-بعد تغییر

روند

موارد جدید

67,167

-1%

جدید مرگ و میر

1,237

+57%

که در آن موارد در حال افزایش سریع ترین

هاوایی

Mo.

آلاسکا

R. I.

P. R.

N. J.

از دست ندهید.

Okla.

Md.

S. D.

Ky.

توده.

ایالات متحده نقاط داغ “

US coronavirus cases

در سراسر جهان “

Worldwide coronavirus cases

پنج کلید پیشرفت شما ممکن است از دست رفته روز پنج شنبه.

 • همه گیر تلفات در کسب و کار در ایالات متحده تبدیل شد یقین واضح تر به عنوان دولت دقیق ترین ویرانگر سه ماه سقوط اقتصادی در تاریخ ثبت شده که پاک و دور از نزدیک به پنج سال از رشد. جزئیات بیشتر در بحران اقتصادی.

 • رئیس جمهور تهمت که ناپایدار دست زدن به این ویروس تا او را از چپ انتهایی در نظر سنجی شناور ایده تغییر تاریخ انتخابات ریاست جمهوری — یک پیشنهاد او حق ندارد برای تصویب و آن را فورا جلب نادر در سوئیس از بالا خواهان. ادامه مطلب آقای مغلوب ساختن پیشی جستن کلمات و واکنش به آنها را.

 • قانونگذاران ایالات متحده موفق به گسترش مزایای بیکاری هستند که امروز منقضی می شود. در روز پنج شنبه مجلس سنا منحل به حزبی مجادله بیش از یک جارو ثبات اقتصادی بسته برخورد بیش از دوئل های پیشنهادی. دهها میلیون نفر از آمریکایی ها وابسته به 600 دلار در هفته کمک بیکاری برای ماه می باشد. بیشتر بخوانید درباره به بن بست.

 • هرمان قابیل که زد برای سال 2012 جمهوری خواه نامزدی ریاست جمهوری شد و اخیر مدعی برای بالا فدرال رزرو شغل درگذشت پس از بستری با کوروناویروس. بخوانید آقای قابیل اگهی در گذشت.

 • موارد در نیوجرسی در حال افزایش است. فقط یک هفته پیش دولت ثبت پایین ترین هفت روز به طور متوسط نرخ جدید و روزانه موارد — 224 — پس اعداد به اوج خود رسید در دولت در اوایل ماه آوریل با توجه به یک پایگاه داده نگهداری شده توسط نیویورک تایمز. اما دولت به طور متوسط 416 مورد در هر روز بیش از گذشته هفته است. بیشتر بخوانید درباره چشم انداز مثبت در موارد در نیوجرسی.

آمریکایی های بومی به نظر می رسد به ضربه بسیار سخت توسط ویروس هر چند این اطلاعات ناقص است.

اعتبار…میسون Trinca برای نیویورک تایمز

حتی با شکاف قابل توجهی در اطلاعات در دسترس قوی وجود دارد نشانه آن است که آمریکایی های بومی مردم شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر ویروس.

نرخ موارد شناخته شده در هشت شهرستان با بزرگترین جمعیت آمریکایی های بومی است که تقریبا دو برابر میانگین ملی نیویورک تایمز تجزیه و تحلیل پیدا کرده است. این تحلیل نمی تواند تعیین کند که افراد در حال آزمایش مثبت برای این ویروس است اما این شهرستان به یکی از شش ساکنان ایالات متحده است که توصیف خود را در سرشماری نظرسنجی به عنوان غیر اسپانیایی و سرخپوست یا بومی آلاسکا.

و وجود دارد بسیاری از دیگر کوچکتر شهرستانهای با جمعیت قابل توجهی از آمریکایی های بومی است که باید بالا مورد نرخ از جمله شهرستان Yakima بشویید. بار شناسایی حداقل 15 استان ها که در بالا مورد نرخ و خانه را به ملاحظه تعداد ساکنان بومی آمریکا اعم از مناطق شهری بزرگ در آریزونا به جوامع روستایی در نبراسکا و می سی سی پی.

آمریکایی های بومی در معرض خطر

شهرستانهای بزرگ بومی آمریکا جمعیت با گزارش عفونت نرخ بالاتر از 1500 مورد در هر 100,000 نفر.
شستن.

Yakima

S. D.

بوفالو

Thurston

آیووا

Neb.

یوتا

San Juan

San Juan

Coconino

N. C.

رابسون

آپاچی

Ariz.

Okla.

McKinley

La Paz

نوجو

N. M.

ماریکوپا

از دست ندهید.

McCurtain

Pinal

Neshoba

شستن.

Yakima

S. D.

بوفالو

لیمان

Thurston

Neb.

یوتا

سی

San Juan

San Juan

Coconino

N. C.

Ariz.

رابسون

McKinley

آپاچی

Okla.

La Paz

N. M.

نوجو

از دست ندهید.

ماریکوپا

Pinal

Neshoba

McCurtain

La.

ترربنن

Yakima

بوفالو

لیمان

Thurston

آپاچی

San Juan

San Juan

رابسون

Coconino

McCurtain

McKinley

La Paz

نوجو

Neshoba

ماریکوپا

Pinal

ترربنن


توسط اسکات راینهارد | منبع: نیوز پایگاه داده از coronavirus موارد وارد شده از دولت محلی و سازمان بهداشت و درمان به تاریخ 24 جولای.

“من احساس می کنم که اگر قبیله ای کشورهای موثر حکم اعدام زمانی که مقیاس این بیماری همه گیر اگر آن را همچنان به رشد بیش از منابع عمومی در دسترس” سعید حنایی تیز رئیس Quinault کشور هند و کنگره ملی سرخپوستان آمریکایی.

این روند نگران کننده به اندازه کافی است که رهبران کنگره خواسته اند گزارش کمیسیون حقوق مدنی به بررسی آنها بپردازد.

در نیومکزیکو بومی آمریکا و آلاسکا مردم بومی را به حساب برای نزدیک به 40 درصد از ویروس موارد هر چند آنها را تا 9 درصد از جمعیت است.

بستری نرخ منتشر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیز نشان می دهد که آمریکایی های بومی مردم در مقایسه با نسبت جمعیتی در میان کسانی که به طور جدی بیمار از ویروس. فدرال ردیابی اطلاعات فردی coronavirus موارد اغلب با حذف نژاد و قومیت اطلاعات است.

آمریکایی های بومی — به خصوص کسانی که زندگی در رزرو هستند بیشتر در معرض ابتلا به قرارداد این ویروس به دلیل شلوغ شرایط مسکن است که اجتماعی فاصله دشوار است گفت: Allison بارلو مدیر مرکز آمریکایی هندی سلامت در دانشگاه جانز هاپکینز. و سال با کمبود بودجه روبرو نظام سلامت مواد غذایی و آب ناامنی و دیگر عوامل منجر به شرایط بهداشتی اساسی است که می تواند باعث بیماری شدید تر پس از قرارداد.

جهانی خلاصه

بریتانیا به ارمغان می آورد در محدودیت های جدید برای میلیون ها پس از نشانه هایی از گسترش روز افزون.

اعتبار…Phil شریف/ایسنا

بریتانیا منع میلیون ها نفر از مردم در شمال انگلستان از ملاقات با دیگر خانواده ها در خانه های خود را پس از یک روز که در آن گزارش 38 جدید کروناویروس کشته و نزدیک به 900 شناخته شده عفونت های جدید که بالاترین شماره پرونده در ماه است.

“بسیاری از این انتقال اتفاق می افتد در بین خانواده ها از دیدن هر یک از دیگر و مردم از دیدن اقوام و دوستان” به وزیر بهداشت, مت, Hancock, گفت: بی بی سی.

این حرکت بود که ناگهان یکی که به اثر در نیمه شب کمتر از سه ساعت پس از مقامات اطلاعیه اولیه دوشنبه شب و با رسمی راهنمایی در چه قوانین پوشش منتشر نشده و تا صبح روز بعد.

محدودیت های جدید بر منچستر و اطراف آن شهرها و حومه به علاوه مناطق در شرق Lancashire و غرب ایالت یورکشایر درشمال انگلستان. مختلف خانواده ها مجاز نیست برای دیدار در خانه و یا در یک باغ خصوصی با جریمه های بالقوه تا 100 پوند در حدود 130 دلار.

مقامات همچنین دلسرد افرادی که زندگی نمی کنند با یکدیگر از جلسه در رستوران ها و یا میخانه اگر چه این قانونی باقی مانده است.

اعلام شد فقط قبل از عید قربان و چند تا از مناطق آسیب دیده زیادی جوامع مسلمان. مکان های عبادت باز باقی خواهد ماند اجتماعی فاصله اقدامات اما مقامات توصیه می شود دعا در خارج از منزل.

مخالفت نمایندگان مجلس با انتقاد از زمان اعلام. “هیچ کس نمی خواهد استدلال می کنند با قرار دادن در محل های محلی اقدام” Keir Starmer رهبر مخالفان حزب کارگر است. “اما اعلام اقدامات موثر به طور بالقوه میلیون ها نفر از مردم در اواخر شب در توییتر یک کم جدید برای دولت ارتباطات در طول این بحران است.”

بریتانیا باقی مانده بدترین آمار کشور در اروپا با حدود 56,000 تایید coronavirus مرگ و میر.

در اینجا دیگر تحولات از سراسر جهان:

 • ویتناماست که مبارزه تازه شیوع ویروس پس از بیش از سه ماه بدون گزارش محلی منتقل می شود مورد اعلام کرد که اولین مرگ ناشی از کوروناویروس. قربانی 70 ساله ساکن شهر توده که زندگی کرده بود با بیماری کلیوی برای بیش از یک دهه است. مرد بستری در بیمارستان در جولای 9 با تنگی قفسه سینه و خستگی و آزمایش مثبت برای این ویروس در روز یکشنبه. او صبح روز جمعه درگذشت.

 • روز جمعه ژاپن اعلام کرد 1,305 موارد جدید شکستن یک رکورد روز قبل از. به عنوان موارد سنبله در توکیو رژیم صهیونیستی است. Yuriko Koike درخواست کرده است که karaoke سالن و کافه ها و رستوران ها در خدمت الکل نزدیک 10 p. m. از اوت. 3 از طریق پایان ماه. کسب و کار است که همکاری ارائه خواهد شد 200,000 ین و یا در مورد $1,900.

بسیاری از کشورهای آفریقایی در حال آزمایش بیش از حد کوچک برای ردیابی ویروس, کمک, گروه هشدار می دهد.

اعتبار…Berthier Mugiraneza/آسوشیتد پرس

یک استارک عدم تست در بسیاری از کشورهای آفریقایی نگه داشته است مقامات از بودن قادر به ردیابی این بیماری همه گیر باعث ترس که اخیر افزایش موارد در سراسر این قاره ممکن است تنها “نوک کوه یخ” با توجه به بین المللی کمیته نجات.

هر کشور در آفریقا که در آن کمیته آثار انجام داده است کمتر از 8,000 آزمون در هر یک میلیون نفر خبر داد. در مقابل بریتانیا انجام شده 205,782 آزمون در هر میلیون امارات متحده عربی 472,590 در هر میلیون و سنگاپور 199,904 در میلیون این کمیته گفت.

این کمیته اشاره کرد تانزانیا (63 آزمون در هر میلیون) نیجر (373 آزمون در هر میلیون) چاد (383 آزمون در هر میلیون), جمهوری دموکراتیک کنگو (467 آزمون در میلیون) و بروندی (563 آزمون در میلیون) به عنوان داشتن پایین ترین تست نرخ در میان کشورهای آفریقایی که در آن کار می کند.

کمیته جهانی کمک های بشردوستانه سازمان گفت که آزمایش در بسیاری از کشورهای آفریقایی در حال سقوط بود به مراتب کمتر از میزان حداقل در یکی از آزمون در هر 1000 نفر در هر هفته توصیه شده توسط سازمان بهداشت جهانی است.

این سازمان گفت: بسیاری از کشورهای آفریقایی نیاز به حمایت بین المللی برای افزایش خود را تست ظرفیت و یا این قاره می تواند به صورت “یک کشف نشده و کنترل نشده و گسترش و پاسخ مبارزه با یک دست گره خورده در پشت آن است.”

“تست کمبود آن را تقریبا غیر ممکن است به درک میزان این بیماری همه گیر — اجازه دهید به تنهایی قرار داده و اقدامات در محل برای جلوگیری از آن” استیسی میرنس ارشد ویژگی های مشاور در شرایط اضطراری بهداشتی در این کمیته در بیانیه ای گفت:.

گزارش شد کمک توسط Giulia مکدانل Nieto del Rio, کیت Conger, رابرت Gebeloff مایکل Levenson, Eshe Nelson, Richard A. Oppel جونیور, Richard C. واتومبیل های Elian Peltier مت فیلیپس Motoko غنی الیزا شاپیرو, Neil Vigdor, Mihir Zaveri.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de