Coronavirus آخرین: در یک نگاه – 14 مارس شبکلید تحولات جهانی شیوع کروناویروس امروز عبارتند از:

ما گسترش اروپا ممنوعیت سفر به انگلستان و ایرلند

معاون رئیس جمهور مایک پنس تایید کرد که سفر از انگلستان و ایرلند خواهد بود معلق از نیمه شب دوشنبه (به وقت استاندارد شرقی) در سفارش برای جلوگیری از شیوع بیماری است. قبلا در کاخ سفید جلسه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او گرفته در این آزمون برای coronavirus – اما نتايج آن هنوز در دسترس نیست.

تنها 36 درصد از انگلیسی ها اعتماد جانسون در coronavirus – نظرسنجی

یک بررسی در کمیسیون های ناظر نشان می دهد مردم بیشتر ایمان در آن با پزشکی و دانش علمی از آنها در بریتانیا رهبران سیاسی. دولت دیده می شود به طور کلی به عنوان داشتن رفتار بحران هست. این یافته ها می آیند به عنوان coronavirus مرگ و میر در انگلستان دو برابر شده در 24 ساعت به 21 و تعداد کل افراد برای تست مثبت برای ویروس رز به 1,140.

تمام پروازها به مقصد و از یمن به حالت تعلیق به مدت دو هفته

یمن و عربستان سعودی حمایت دولت و حوثی ها باید گفت: هر دو آنها خواهد بود تعلیق پرواز به و از فرودگاه تحت مربوطه خود را کنترل کنید. نخست وزیر Maeen Abdulmalik سعید گفت: تمام پروازها به مقصد و از دولت کنترل فرودگاه خواهد بود به حالت تعلیق برای دو هفته از مارس 18. تعلیق معاف پرواز برای اهداف بشردوستانه. شورشیان کنترل از شمال یمن باید گفت همه پروازهای مسافری و از پایتخت صنعا متوقف خواهد شد برای دو هفته. پنج سال از جنگ در حال حاضر نابود ملت بهداشت و درمان زیرساخت ها است.

سوریه تعطیل, مدارس و لغو, رویدادهای اما هنوز هم اصرار دارد آن را ندارد موارد

جنگ متاثر کشور نیز کاهش می یابد بخش عمومی ساعت برای جلوگیری از گسترش coronavirus. وزارت بهداشت گفت: مراحل شدند “پیشگیرانه” و “پیشگیرانه” و در نظر گرفته شده به منظور بالا بردن بخش بهداشت و درمان آمادگی برای کنترل این ویروس باید آن ظهور و می گوید شده اند وجود دارد موارد در کشور است.

فرانسه به نزدیک ترین مغازه ها و کافه و رستوران و سینما

فرانسه را تعطیل کافه ها و مغازه ها و رستوران ها و سینماها برای جلوگیری از گسترش شیوع کروناویروس نخست وزیر Éduoard Philippe اعلام کرده است. فیلیپ گفت: حمل و نقل عمومی خواهد بود باز نگه داشته اما خواسته شهروندان خود را محدود به استفاده از رویترز خبر داد. این تعطیلی را به اثر در نیمه شب روز شنبه. او در یک کنفرانس خبری گفت که استثنا در فروشگاه ممنوعیت شامل مواد غذایی و فروشگاه ها و داروخانه ها و ایستگاه های گاز.

اروپا در حال حاضر مرکز ویروس که می گوید:

“اروپا در حال حاضر تبدیل به کانون [sic] از همه گیر با بیشتر موارد گزارش شده و مرگ و میر نسبت به بقیه جهان در ترکیب جدا از چین” که مدیر Tedros Adhanom Ghebreyesus توییتی در روز شنبه. وی کشورها را به تمام در دسترس اقدام هشدار داد که “ما در یک نقطه بحرانی”.

جهانی تعداد موارد تایید شده می ایستد در 146,742 با 5,526 مرگ و میر

از امروز 71,715 مردم بهبود با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. نهاد اجرا می شود زندگی می کنند ردیاب از coronavirus موارد بر اساس آمار و ارقام رسمی که به معنی واقعی آمار و ارقام ممکن است تا حدودی بالاتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im