Coronavirus آخرین: 15 مارس در یک نگاهکلید تحولات جهانی coronavirus شیوع عبارتند از:

انگلستان coronavirus بحران ‘به گذشته تا بهار سال 2021 و می توانید ببینید 7.9 m به بیمارستان منتقل شد’

این بیماری همه گیر در انگلستان خواهد شد تا بهار آینده و می تواند منجر به 7.9 میلیون نفر که به بیمارستان منتقل شد به گفته یک راز بهداشت عمومی انگلستان (PHE) جلسه توجیهی برای ارشد بیمه خدمات درمانی مقامات.

ما دیگر نرخ بهره

فدرال رزرو نرخ بهره را برای دومین بار در کمتر از دو هفته در روز یکشنبه در مواقع اضطراری حرکت برای کمک به تقویت اقتصاد ایالات متحده در میان به سرعت در حال شتاب جهانی همه گیر. در بیانیه بانک مرکزی آمریکا گفت: آن را برش را به میزان یک درصد به یک هدف محدوده از 0% تا 0.25%.

فرانسه مرگ و میر 127 بازدید

فرانسه و بهداشت عمومی سازمان در روز پنج شنبه گزارش داد 36 جدید و میر ناشی از کروناویروس در نظر گرفتن مجموع به 127 و گفته شده است افزایش بیش از 1000 موارد است. تعداد موارد بود در 5,423 از 4,449 در روز شنبه.

انگلستان به روزانه جلسات مطبوعاتی

بوریس جانسون به دنبال تقویت اعتماد عمومی به دولت را از دست داده و همه گیر در روز دوشنبه با برگزاری اولین از آنچه هستند در نظر گرفته شده بود روزانه وزرا کنفرانس های مطبوعاتی.

چندین ایالت آمریکا را وارد کنید مستند

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom دستور داد تمام باشگاه ها و میله در دولت به نزدیک و به نام هر کسی با سن 65 سال یا مسن تر به ماندن در خانه. بخشنامه آمد و روز یکشنبه آن را به عنوان اعلام شد coronavirus تا به حال به کشته شدن شش نفر در دولت با 335 مورد تایید – سوم بیشترین تعداد در ایالات متحده پس از واشنگتن و نیویورک است. کافه ها و رستوران ها در ایالت ایلینوی و اوهایو نیز دستور داده شده است ،

نیویورک بسته مدارس

شهر نیویورک را از کشور بزرگترین سیستم مدارس دولتی در روز دوشنبه, ارسال بیش از 1.1 میلیون کودک در خانه به امید مهار گسترش coronavirus. شهردار بیل د Blasio اعلام کرد این تصمیم به بستن مدارس حداقل تا 20 مارس و احتمالا برای سال تحصیلی پس از یک رشد تعداد تعطیلی مدارس در جوامع و تمام متحده در سراسر کشور و فشار از درون نیویورک.

آفریقای جنوبی اعلام کرد ‘فاجعه ملی’

آفریقای جنوبی اعلام کرده است یک فاجعه ملی و معرفی اقدامات شدید برای مبارزه با شیوع. در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی در یکشنبه شب رئیس جمهور سیریل Ramaphosa اعلام ممنوعیت پرواز به و از ایتالیا, اسپانیا, آلمان, انگلستان, آمریکا, کره جنوبی, ایران و چین از روز شنبه. تعداد کل موارد در کشور بود در 60 روز یکشنبه.

مرز محدودیت در نیوزیلند

همه ورود به نیوزیلند – از جمله شهروندان خود – را به خود منزوی پس از محدودیت معرفی شدند در صبح روز دوشنبه. نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: دولت تا به حال قدرت به اجرای خود-جداسازی آن استفاده خواهد اگر مردم ثابت کردی. هر کسی که از جزایر اقیانوس آرام معاف است. این کشور از شرکت هواپیمایی ملی حامل هوایی نیوزیلند نیز کاهش 85 درصد از پروازهای بین المللی در چند ماه آینده.

پلیس اسپانیا خوب دوچرخه سواران

پلیس شده اند fining دوچرخه سواران در اسپانیا کشور, اعمال محدودیت شدید در زندگی عمومی به عنوان coronavirus مرگ و میر بیش از دو برابر شده است. دولت رسمی مرگ و میر افزایش 152 به 288 روز یکشنبه. تعداد آلوده رز با 2000 مورد جدید به 7,753.

ورزشکار خواستار توکیو المپیک به تعویق افتاد

یک ورزشکار است گفت: سرپرست کمیته بین المللی المپیک باید قاطعانه عمل کند با به تعویق انداختن توکیو 2020 بازی به دلیل تاثیر این بیماری همه گیر. پسر Learmonth که کاپیتان GB تیم در اروپا داخل سالن قهرمانی سال گذشته است و امید به توان برداشت در 800 متر تبدیل شده و مورد ورزشکار به هشدار می دهند که رفتن به توکیو در ماه جولای است که ارزش ریسک کردن نداره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im