Coronavirus: ژاپن پرانتز برای صدها نفر بیشتر موارد به عنوان یکی دیگر از چین شهر قفل شدهژاپن نیروبخش است به صورت بالقوه صدها نفر از موارد اضافی از coronavirus پردازنده زده شاهزاده خانم الماس به عنوان کارشناسان هشدار داد که این کشور هنوز در “مراحل اولیه” از وقوع.

مسافران تخلیه از کشتی در صورت بیشتر عدم اطمینان بیش از حد با ما و شهروندان استرالیا برای دو هفته دیگر از قرنطینه پس از ورود به صفحه اصلی در سایت در کالیفرنیا و تگزاس و داروین. صدها آمریکایی از مسافران پرواز بازگشت به ایالات متحده و استرالیا گفت: این امر به دنبال کت و شلوار در روز چهارشنبه

پردازنده الماس شاهزاده خانم 355 نفر تشخیص داده شده است با Covid-19 از اصلی شمارش حدود 3600 مسافران و خدمه و پس از تست 1,219. چهل و مسافران آمریکایی که مبتلا به این ویروس شده اند انتقال به بیمارستان در ژاپن است.

برخی از الماس شاهزاده مسافران صورت دو هفته دیگر در انزوا اگر آنها به اشتراک گذاشته اند یک کابین با کسی که تست مثبت ژاپن وزارت بهداشت گفت: در روز یکشنبه.

تعداد کل افراد آلوده در سراسر جهان در حال حاضر صعود به بیش از 71,000 روز دوشنبه از جمله دیگر 2,048 موارد تایید شده در چین که در آن کل مرگ و میر در 1,770. پنج نفر فوت کرده اند در خارج از چین است. از 105 مرگ و میر گزارش شده در چین در روز دوشنبه 100 شد در هوبئی استان کانون شیوع.

شهرستانها در هوبئی با تشدید اقدامات برای جلوگیری از این ویروس را گسترش. خیگن شهر که دارای جمعیت نزدیک به 5 میلیون نفر و دوم بیشترین تعداد موارد تایید شده در چین – دستور ساکنان به ماندن در خانه های خود و یا در صورت بازداشت تا 10 روز است.

رسانه های دولتی گزارش داد که “تمام وسایل نقلیه از جمله موتور سیکلت دوچرخه برقی, دوچرخه و سه چرخه در حال ممنوع از رانندگی در جاده ها”. خیگن, 70 کیلومتر از شهر ووهان است 3,279 تایید موارد Covid-19 و ثبت 70 مرگ و میر.

ژاپن که دارای یک ثبت مرگ و میر است و این بدترین آسیب دیده کشور پس از چین است. شش مورد جدید از coronavirus بودند شناسایی شده در یکشنبه جدا از کسانی که در الماس شاهزاده خانم. به طور کلی ژاپن 413 تایید موارد ویروس از جمله یک, مرگ یک زن در 80s. دیگر موارد تایید شده شامل دو بیمارستان پزشکان و بیمار در همان بیمارستان در استان واکایاما غرب ژاپن.

روز دوشنبه وقوع مجبور به یک بیمارستان در نزدیکی توکیو برای جلوگیری از پذیرش بیماران جدید و افزایش امکان کوچک پشت توکیو ماراتن ماه آینده.

بیمارستان در ساگامیهارا حدود 50km غرب توکیو گفت: این امر تعلیق جدید پذیرش زیرا یکی از پرستاران در حال آزمایش مثبت برای این ویروس پس از درمان یک بیمار که بعد از درگذشت این بیماری است.

یک عضو تشخیص تیم از ژاپن و وزارت بهداشت نیز آزمایش مثبت برای این بیماری, این وزارت روز دوشنبه گفت:. این ویروس را گسترش در ژاپن باعث شده است تا تماس برای دولت برای سرعت بخشیدن به تست و ارائه واضح تر مشاوره در هنگامی که به دنبال کمک های پزشکی.

توکیو ماراتن برنامه ریزی برای 1 ماه مارس به ویژگی های 38,000 دونده – 37,500 برای ماراتن و 500 برای 10km نژاد – اما برگزارکنندگان گفت: آنها گفته بود شرکت کنندگان از چین به نظر اجتناب از این رویداد Kyodo news agency گفت. ماراتن دو برابر به عنوان یك رویداد برای بازی های المپیک توکیو آماده سازی برای آن در حال حاضر شده است مختل توسط Covid-19 بحران است.

تحلیلگران همچنین هشدار داد به طور بالقوه “بزرگ” آسیب به اقتصاد ژاپن گفت که گسترش خرید اینترنتی از این ویروس مخرب خروجی و گردشگری تضعیف رشد و خطر هل دادن کشور به رکود است.

این رشد اقتصادی در سریع ترین سرعت در تقریبا شش سال در سه ماهه دسامبر به پایین 6.3% در یک annualised اساس – در سال گذشته به عنوان افزایش مالیات بر فروش آمار مصرف کننده و هزینه های کسب و کار برجسته شکننده چشم انداز بدتر رشد coronavirus خطرات.

تارو سایتو اجرایی محقق در NLI موسسه تحقیقات گفت: “اگر این بیماری موجود است در زمان بازی های المپیک توکیو آسیب به اقتصاد خواهد بود.”

این نگرانی وجود دارد, بیش از حد, بیش از رشد تعداد موارد گزارش شده در ژاپن مربوط به افرادی که در بازدید از چین به تازگی و یا آگاهانه به حال تماس مستقیم با مردم ورود از کشور است.

“اکثر افراد آلوده به نظر می رسد به تجربه خفیف شرایط شبیه به سرماخوردگی است و ممکن است متوجه است که آنها باید این بیماری احتمالا خطر گسترش آن به دیگران گفت: Takaji Wakita رئیس موسسه ملی بیماری های عفونی که به ریاست خبرگان. “انتظار می رود که عفونت داخلی ادامه خواهد داد” Wakita گفت: با توجه به Kyodo.

نخست وزیر شینزو آبه گفت: وزرای دولت را افزایش می دهد تعدادی از تجهیزات پزشکی است که می تواند قبول افراد آلوده به 800 از زمان 726.

“ما توافق کرده اند که در حال حاضر وضعیت نشان دهنده مراحل اولیه داخلی شیوع. این می تواند به پیشرفت بیشتر” Wakita گفت: پس از اولین جلسه از نیروی کار در دفتر نخست وزیر است.

فشار بر ژاپن در خدمات بهداشتی و درمانی افزایش یافته است دوباره در روز دوشنبه با ورود در توکیو از یک دولت-چارتر پرواز حمل 65 اتباع ژاپنی از ووهان آوردن تعداد کل عودت از شهر چینی در مرکز شیوع به 763.

ژاپن بهداشت وزیر Katsunobu کاتو مردم خواست تا برای جلوگیری از جمعیت و “غیر ضروری گردهمایی” از جمله معروف بسته بندی شده رفت و آمد قطار و هشدار داد ملت بود “وارد فاز جدیدی” در شیوع ویروس.

Koji Wada, استاد بهداشت عمومی در دانشگاه بین المللی بهداشت و رفاه گفت: Asahi Shimbun: “این امکان وجود دارد که این عفونت ممکن است گسترش به مردم فراتر از این گروه از بیماران که شناسایی شده اند.”

دولت بودجه اضافی در دسترس به صورت اضطراری مقابله با آن را می گوید و در پایان ماه مارس. آنها عبارتند از quadrupling تشخیص ظرفیت در موسسه ملی بیماری های عفونی و کوتاه شدن زمان مورد نیاز برای یک coronavirus آزمون از زمان شش ساعت به 30 دقیقه.

کارفرمایان در ژاپن نیز شروع به احساس اثر وقوع. روز دوشنبه نیپون تلگراف و تلفن (NTT) یکی از بزرگترین شرکت گفت: آن اصرار آن 200,000 گروه کارکنان به محل کار از خانه و یا تلو تلو خوردن خود را رفت و آمد.

در الماس شاهزاده چندین دولت های دیگر در حال تقلا برای تخلیه شهروندان خود را از این کشتی با کانادا و ایتالیا و اسرائیل و هنگ کنگ آماده به پیروی از واشنگتن منجر شود.

آمریکایی ها در الماس شاهزاده تخلیه پرواز که در سمت چپ توکیو فرودگاه هاندا در اوایل روز دوشنبه را صرف دو هفته دیگر در قرنطینه هنگامی که آنها بازگشت به ایالات متحده. به آنها گفته شد آنها در حال تخلیه “از فراوانی از احتیاط” و به ارمغان آورد به ما برای بیشتر نظارت است.

سفارت آمریکا در توکیو گفت: تخلیه شده بود و سازمان یافته تا حدودی برای “کاهش بار بر روی سیستم بهداشت و درمان”.

آژانس های کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im