Coronavirus است که طلوع یک موج جدید از لحاظ نژادی با انگیزه حملات هشدار هوش بولتن

واشنگتن — آژانس های فدرال نگران آن است که افراط گرایان داخلی می تواند با استفاده از coronavirus همه گیر برای حمله به کره و یهودیان با توجه به مشترک هوش بولتن به دست آمده توسط اخبار یاهو. که بولتن آینه چه سازمان هایی که مانیتور آنلاین نفرت محتوا نیز پیدا کردن.

بولتن یک تلاش مشترک وزارت دادگستری ملی مبارزه با تروریسم در مرکز و وزارت امنیت داخلی مورخ 7 آوریل.

این سند می گوید که داخلی افراطیون شناخته شده به عنوان DVEs — “به دنبال انجام و یا انجام حملات با استناد به COVID-19 اپیدمی به عنوان یک عامل در زمان و یا انگیزه از حملات خود را.”

این علاوه بر این می گوید که “به لحاظ نژادی یا قومی با انگیزه های خشونت آمیز افراط گرایان” یا RMVEs “که مدافع برای برتری نژاد سفید به دنبال بهره برداری از COVID-19 pandemic برای تقویت روایت خود و تشویق حملات و جرایم ناشی از نفرت علیه اقلیت ها از جمله یهودی و آمریکایی است. برخی از RMVEs ادعای دولت در پاسخ به همه گیر می تواند سقوط اقتصاد جهانی شتاب اجتماعی سقوط و منجر به یک مسابقه جنگ.”

اعضای ارتدوکس جامعه یهودی در شهر نیویورک روز یکشنبه در مراسم تشییع یک خاخام که درگذشت از coronavirus. (اسپنسر پلات/گتی ایماژ)

برخی از اعضای کنگره می خواهند چنین افراط گرایان به درمان مانند خارجی از تروریست ها اما منسجم داخلی اساسنامه هنوز وجود ندارد.

سند داخلی نشان می دهد که افراط گرایان شده اند جسارت با این بیماری همه گیر. “توطئه گر روایات تعیین مقصر برای این بیماری همه گیر به یک توطئه یهودی یا چین افزایش مییابد خطر تلافی جویانه خشونت علیه یهودی آمریکایی و آمریکایی های آسیایی تبار” آن را می گوید. “دیگر DVEs به اشتراک گذاشته اند اظهارات که اجرای قانون خواهد بود قادر به جلوگیری از دوه حمله به اقلیت ها یا سرکوب شورش.”

یهودی ستیزی شده است در حال افزایش در سراسر جهان در طول دوره این بیماری همه گیر آغاز شد که در ماه دسامبر.

ایران در میان شیوع کروناویروس که کشتن شهروندان خود را با صدها نفر و به رهبران کشور در تهران می دانستم که دقیقا چه کسی مقصر است. “صهیونیستی عناصر توسعه مرگبارتر فشار از coronavirus علیه ایران” اعلام کرد یک تبلیغ خروجی وجود دارد.

دیوید کلارک سابق Milwaukee County sheriff که تبدیل به یک راست رسانه های عزیزم نیز تا به حال ایده های در مورد که در آن بیماری همه گیر در آمده است از. “نه یک خروجی رسانه ها خواسته است در مورد جورج سوروس دخالت در این آنفولانزا وحشت” کلارک نوشت: در یک پیام توییتر در مورد برجسته میلیاردر یهودی است که مدت طولانی است که هدف از ضد سامی تئوری های توطئه است.

“او در جایی درگیر در این” کلارک گفت: 914,00 پیروان توییتر. این پیام به طور گسترده ای محکوم کرد اما همچنین به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده با حدود 1200 رسانهها و 3,700 را دوست دارد.

بحران جهانی تمایل به خارج کردن ستیزی و coronavirus همه گیر از این قاعده مستثنی است. با توجه به یک گزارش از شیوع کروناویروس توسط سایت هوش یک شرکت خصوصی است که نظارت بر افراط گرایی یهودیان همراه با مردم منشاء چینی بالا اهداف تندرو مطالب مربوط به این بیماری همه گیر. برخی از این افراط گرایان بر این باورند که اسرائیل ایجاد این ویروس در حالی که دیگران بر این باورند که آنها می توانید با استفاده از ویروس برای صدمه زدن به مسلمانان.

“در حالی که یهودی ستیزی ثابت در سمت راست” نوشت: این گزارش نویسنده ریتا کاتز “این گرایش است که بدون شک تشدید وضعیت جهانی از همه گیر.”

فوق العاده ارتدوکس یهودی و اسرائیل مرز افسر پلیس در بیت المقدس در 30 مارس. (Abir سلطان/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/Shutterstock)

یهودی ستیزی است “تئوری همه چیز” می گوید باری وایس نویسنده کتاب “چگونه برای مبارزه با یهودی ستیزی” و یک مقاله نویس نیویورک تایمز. “این یک توطئه قادر به توضیح تمام جهان است. بنابراین هیچ کس نباید تعجب کرد که همه چیز از آب و هوای بد به بحران های مالی به این بیماری همه گیر است مقصر ما است.” (و بله مردم واقعا باید سرزنش و بد آب و هوا در فرم تغییر آب و هوا بر یهودیان.)

ویس نقل از قرن 19 anti-Semite ادوارد Drumont: “همه می آید از یهودی; بازگشت همه به یهودی.” که شامل یک بیماری همه گیر است که سرچشمه در ووهان, چین یک شهر بدون یک کنیسه. شهر می کند اما باید یک مرکز آزمایش اجرا شده توسط WuXi AppTec یک شرکت دارویی در شانگهای. نظریه پردازان توطئه تصمیم گرفته اند که WuXi ایجاد ویروس — هر چند دانشمندان از مدت ها گفت که این ویروس خرس هیچ یک از نشانگر چیزی است که مهندسی در آزمایشگاه — و آنها معتقد هستند که سوروس صاحب شرکت داروسازی که آن هم درست نیست.

اما برای کسانی که دفع به نفرت افکار از شیوع ویروسی است که جاروب در سراسر جهان گیج کننده و ترسناک میلیاردها شده است هدیه ای مناسب.

در سایت های رسانه های اجتماعی تلگرام که محبوب تبدیل شده است با افراط گرایان گروه به نام CoronaWaffen (“Waffen” یک اصطلاح است که برای یک نازی ساز و برگ نظامی) خواسته کاربران جایی که آنها می خواهم اگر آنها می دانستند که آنها آلوده شدند با کوروناویروس. بالا پاسخ تا کنون بود “کنیسه” ترجیح داده شده توسط 76 درصد از پاسخ دهندگان. شماره 2 پاسخ, در 5 درصد شد “مسلمان, معبد.”

در یکی دیگر از جناح راست سایت های رسانه های اجتماعی به نام دروغ گفتن یک کاربر نوشت: “مگر ما اخراج این گه یهودیان این بیماری همه گیر است never gonna stop!” صفحه نمایش کاربر نام “diejewdie.”

جورج سوروس. (Fabrice Coffrini/خبرگزاری گتی ایماژ)

Zignal آزمایشگاه های تجزیه و تحلیل داده های شرکت در سان فرانسیسکو یافت که وجود داشته است 104,400 “قطعه به شدت اعتبار یهودستیزانه محتوای درون COVID-19 گفتگو” بین Feb. 1 و مارس 30 (COVID-19 است که به طور بالقوه کشنده بیماری ناشی از coronavirus). یک Zignal تحلیلگر که در انجام این بررسی گفت: وجود یک “پاک کردن و افزایش مطلق” از آنلاین ضد سامی محتوا همزمان با کروناویروس بیماری همه گیر.

سوروس شده است تمرکز از ضد سامی coronavirus تئوری های توطئه به دلیل ثروت و سیاست است. جستجو برای نام خود را مشخصی بین مارس 15 و 21 با توجه به گرایش های گوگل یک ابزار است که به نظر می رسد در جستجوهای اینترنتی. سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد کروناویروس یک بیماری همه گیر در تاریخ 11 مارس.

این Zignal تجزیه و تحلیل به طور مشابه یافت که وجود دارد 180,586 اشاره سوروس در تمام سیستم عامل در رابطه با کروناویروس در طول ماه های فوریه و مارس.

سوروس است که به سختی تنها برجسته یهودی فرد به صورت ضد سامی اشاره در مورد این بیماری همه گیر. در آنچه به نظر می رسد harkening بازگشت به ضد سامی استعارههای, Zignal یافت که وجود داشته اند 18,689 اشاره از طبقه خانواده روچیلد بود که هدف از سرمایه گذاری های مربوط به تئوری های توطئه در قرن 19 و نیمه اول قرن 20th.

نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن پاستور در فلوریدا رفت و حتی بیشتر به عقب در زمان به نظر می رسد به مرجع باستان (و با تخفیف) پیشنهادات که یهودیان رد عیسی مسیح است. “این تبلیغ در اسرائیل از طریق کنیسه” کشیش گفت. “خدا است که پخش آن در کنیسه! شما تحت قضاوت از آنجا که شما در مخالفت با پسرش عیسی مسیح است. است که چرا شما باید یک طاعون در کنیسه. توبه و ايمان در نام عیسی مسیح و طاعون را متوقف خواهد کرد.”

چون coronavirus اعتقاد بر این است که سرچشمه در جنوب شرقی چین مردم از تبار آسیایی روبرو شده اند فشار از coronavirus مربوط به تنفر از جمله موجی از کلامی و فیزیکی ضرب و جرح در ایالات متحده است.

رئیس جمهور تهمت متهم شده بود از پرورش یک فضای ضد آسیایی تعصب با اصرار بر تماس با پاتوژن “چینی ویروس” تأکید خارجی آن ریشه است. او پس از متوقف و با استفاده از به اصطلاح.

با وجود آن تعصب در برابر آسیایی-آمریکایی ها همچنان ادامه دارد. بنابراین آیا یک اپراتور یهودی ستیزی که به گفته کارشناسان افزایش یافته است به عنوان coronavirus گسترش از شرق آسیا تا خاورمیانه و سپس به اروپا و ایالات متحده است. هر دو نوع نفرت را شکوفا در زندان است که رسانه های اجتماعی که در آن تئوری های توطئه رشد بدون کنترل.

یک علامت هشدار مردم از سرخک در یک ultra-Orthodox جامعه یهودی در شهر نیویورک در سال 2019. (اسپنسر پلات/گتی ایماژ)

و نه ضد یهود آمده صرفا از حاشیه ارقام است. یک عضو مجلس هند به دروغ ادعا در توییتر که “وجود داشته است و هیچ مرگ و میر به علت COVID-19 در اسرائیل است.”

یک مقاله نویس در پاکستان گفت که coronavirus بود “یک سلاح جدید در جنگ بیولوژیکی و #توطئه صهیونیستی.”

برخی از مردم “همیشه استفاده از یهودیان به توضیح بد همه چیز را در یک راه ساده می گوید:” ایرا فورمن یک مقام پیشین وزارت خارجه که آهنگ ستیزی.

در طول طاعون شیوع در قرن 14 یهودیان تصور می شد در بسیاری از نقاط اروپا را باعث به اصطلاح سیاه و مرگ با مسمومیت چاه. قرن ها بعد از آن سرزنش یهودیان برای HIV/AIDS.

فورمن اشاره می کند که یهودی ستیزی تقویت شد این واقعیت است که در اوایل نقطه داغ جدید, راشل, حومه شهر نیویورک است که دارای یک جمعیت بزرگ یهودی با یک کنیسه وجود دارد به نام جوان اسرائیل خدمت به عنوان یک نقطه انتقال است. چند نفر که با حضور در نشست سالانه آمریکا کمیته امور عمومی اسرائیل در واشنگتن نیز مبتلا COVID-19. AIPAC اتصال به جنبش صهیونیستی بود نقطه دیگر برای ضد سامی به بهره برداری.

“ما شگفت زده می گوید:” افراط گرایی محقق Veronique Tuchman ضد افترا لیگ که مبارزه ضد یهودی و دیگر اشکال تعصب. “ضد سامی را سرزنش یهودیان برای همه چیز” او اشاره می کند حتی برای یک ویروس است که نمی تواند تبعیض بین اقوام مختلف و مذاهب.

در اخیر جلسه شورای یهودی برای امور عمومی Tuchman نمایش داده می شود برخی از نمونه هایی از یهودی ستیزی در دسترس آنلاین. این شامل رسانه های اجتماعی تصویر مسئله به کروناویروس ذرات بزرگ را توسط میکروسکوپ. تصویر caricatured یهودیان سنتی ضد سامی سبک با قلاب, بینی و لب ضخامت. ارقام پوشیدن ستاره داوود کلاه.

بسیاری از ضد سامی بر این باورند که یهودیان در حال تلاش برای “نفوذ” بخش هایی از جامعه و “پیاده سازی یک globalist دستور کار” Tuchman توضیح داد. او نشان داد یک تصویر از اسب تروا که در Homeric افسانه یونانی ارتش استفاده می شود به عنوان یک نیرنگ به منظور به دست آوردن دسترسی به دیواره شهر تروی. در coronavirus نسخه, اما, اسب سر بود coronavirus ذرات در حالی که در داخل شکم اسب نشسته خندان کاریکاتوری از یک یهودی.

در عین حال یکی دیگر از تصویر به اشتراک گذاشته شده توسط Tuchman نشان داد coronavirus ذرات. “صهیونیسم” تصویر اعلام کرده است که “مرگبارترین ویروس روی زمین است.”

جانا زمستان کمک گزارش به این مقاله است.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • چه باید بکنید اگر شما فکر می کنم شما باید coronavirus

  • چه علائم کروناویروس?

  • مشکوک به ویروس سارس و آنفولانزای نمونه های موجود در چمدان: FBI گزارش توصیف چین ‘امنیت زیستی در معرض خطر’

  • کربن تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافته است اما با تغییر آب و هوا باقی می ماند یک تهدید وجودی

  • Coronavirus خبر خوب: جامعه رفاقت, زیبا و دلفریب, حیوانات خانگی, خنده دار, فیلم ها و بیشتر

  • است 2 تریلیون دلار به اندازه کافی برای نجات اقتصاد ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>