Coronavirus آشکار است چگونه شکسته اقتصاد امریکا واقعازمانی که سوزان فینلی توسعه آنفولانزا مانند علائم او نمی رفتن به دکتر به خاطر او وحشت زده بود و در مورد هزینه. فینلی را پدربزرگ و مادربزرگ بعد او را مرده در آپارتمان او. او 53.

فینلی نمی میرند به عنوان یک نتیجه از Covid-19. او در سال 2016 به عنوان یک نتیجه از امریکا سیستم بهداشت و درمان – یک سیستم است که منجر به جلوگیری از درمان شایع آنفولانزا به منظور جلوگیری از بدهی. آن است که همان سیستم است که در حال حاضر creaking تحت فشار از یک بیماری همه گیر است که کارشناسان هشدار داده بود در آینده اما دولت موفق به آماده شدن برای. این یک سیستم است که واجد شرایط برای به اصطلاح “توسعه یافته”.

ایالات متحده امریکا به ما گفته شده توسط هر کس از رئیس جمهور به سازمان ملل متحد است که یک اقتصاد توسعه یافته است. که اصطلاح “توسعه اقتصاد” برای تلفن های موبایل مانند یک نقطه پایانی مانند انسان راست قامت ایستاده و پس از یک سری از قوز و تکرار. این تضاد است که باعث می شود تعریف اقتصادهای توسعه یافته تنها می تواند واقعا وجود داشته باشد اگر آنها نسبت به خود را فقیر “در حال توسعه” هستند. Covid-19 است صرفا نشان داده شده ترک در یک کمپین بازاریابی موفق در مورد آن دسته از ما می افتد به.
Hospital beds graph

وجود دارد 2.9 تخت بیمارستان برای هر 1 ، 000 نفر در ایالات متحده است. که کمتر از ترکمنستان (7.4 تخت به ازای هر 1000) مغولستان (7.0) آرژانتین (5.0) و لیبی (3.7). در واقع ما در رتبه 69 خارج از کشور 182 تجزیه و تحلیل توسط سازمان بهداشت جهانی است. این کمبود تخت بیمارستان مجبور است پزشکان در سراسر کشور به جیره تحت مراقبت Covid-19 هل دادن تا تعداد قابل پیشگیری مرگ و میر.

امریکا اعداد مشابه ندانسته وقتی که می آید به پزشکان. ایالات متحده 2.6 پزشکان در هر 1000 نفر با قرار دادن آن در پشت ترینیداد و توباگو (2.7) و روسیه (4.0 پزشکان در هر 1000 برای یک کشور است که به عنوان “در حال گذار”). امید به زندگی در بدو تولد کمتر در ایالات متحده از آنها در شیلی و یا چین. ما بالاتر مرگ و مير مادران از ایران یا عربستان سعودی.

آن را فقط به سلامت. دسترسی به اینترنت بهتر است در بحرین و برونئی (دو کشور سازمان ملل متحد در نظر نمی اقتصادهای توسعه یافته) از آن در است ایالات متحده است. نابرابری نمرات بالاتر در آمریکا از آنها در مالی و یمن. نزدیک کشور به آمریکا در نابرابری است که اسرائیل یک کشور است که توابع به عنوان یک دولت آپارتاید بود.
و ما در رتبه 81st در جهان از نظر سیاسی زنان نمایندگی. بنابراین شما شانس بهتری برای ساخت آن به کار به عنوان یک زن اگر شما زندگی می کنند در ویتنام و یا آلبانی. کشورهای جنوب صحرای آفریقا است که بیشتر قابل مقایسه با امریکا – 24 درصد از کرسی ها در این منطقه در پارلمان برگزار می شود توسط زنان به همان شکل به عنوان در ایالات متحده است.
در ایالات متحده 83 درصد از دانش آموزان فارغ التحصیل دبیرستان. این رقم بالاتر است در بلاروس, اوکراین, قزاقستان, باربادوس, ارمنستان, بوسنی و هرزگوین به عنوان به خوبی به عنوان مونته نگرو. هیچ یک از این کشورها در نظر گرفته “کشورهای توسعه یافته” توسط سازمان ملل متحد.

پس چرا سازمان ملل متحد در نظر ما به عنوان یک اقتصاد توسعه یافته هنگامی که آن را آمار به وضوح نشان می دهد در غیر این صورت ؟ یکی ممکن است استدلال می کنند که آن را در مورد ساده و ثروت و یا تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) از گسترده ترین اندازه گیری از اقتصاد سرانه.

اما در صورتی که اندازه گیری از توسعه و سپس کشورهای اروپایی از جمله رومانی و مجارستان و اسلواکی باید واجد شرایط برای عبارت “توسعه اقتصاد” در حالی که برمودا قطر و سنگاپور و چین باید همه را لیست. علاوه بر تولید ناخالص داخلی سرانه است که هیچ قابل اعتماد اندازه گیری رفاه در کشوری مثل آمریکا که در آن ثروتمندترین 5 ٪ از مردم خود را به دو سوم از ثروت ملی است.

حقایق به عنوان جامع به عنوان آنها طاقت فرسا است. یک نتیجه گیری ساده از همه این است. ما شده ایم فریب. به ما گفته شده است که امریکا مانند بسیاری دیگر اکثریت سفید کشورهای سزاوار عنوان “اقتصاد توسعه یافته”. آن را نمی کند. شما نمی توانید شارژ یک زن $39.95 برای نگه داشتن کودک است که او فقط تولد داده است. شما نمی توانید به طور مداوم عمل بیمارستان در نزدیک به ظرفیت به منظور به حداکثر رساندن سود. پیگیری پول های خصوصی در سیستم های ساخته شده برای خوب کار نکرده اخلاقی یا عملی است.

چرا این موضوع که آیا یک کشور تعریف شده است که در حال توسعه و یا نه ؟ چرا که این بدان معنی است که سیاستگذاران در اینجا می تواند منحرف کردن اذهان رای دهندگان را به فکر که بحران به طور مداوم دیپلماتیک نظامی یا تجاری بر اساس زمانی که در واقع مشکلاتی که امریکا باید برای رفع بسیاری فوری هستند حق در اینجا آنها بحران بهداشت و آموزش و پرورش. تا به حال این مشکلات بهتر شده است خطاب به ملت خواهد بود و نه مبارزه به شدت آن را به عنوان در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>