Coronavirus است ضرب و جرح آفریقا در حال رشد طبقه متوسط

نایروبی, کنیا — جیمز Gichina آغاز شده و از 15 سال پیش به عنوان یک راننده رفت مسافران از فرودگاه مشغول به کار راه خود را تا به صفری هدایت و با کمک برخی از بانک وام خرید دو ماشین با اجسام حجم خود را به کشتی گردشگران در اطراف.

مشتریان او بودند او را به عنوان اعضای آفریقا در حال رشد طبقه متوسط — بانکداران از نیجریه tech کارآفرینان از آفریقای جنوبی و همکار خورد که در نهایت می تواند استطاعت سفر به لذت بردن از کشور خود را در سواحل و حفظ حیات وحش.

اما زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس حفره حفره صنعت گردشگری و اقتصاد آقای Gichina حذف کرسی خود را از مینی بوس و شروع به استفاده از آن به شاهین تخم مرغ و سبزیجات. با آنچه که او در حال حاضر بدست آورده, او گفت, او به سختی می تواند استطاعت به پرداخت اجاره بها و خرید مواد غذایی و یا ارسال خود را از 9 سال به مدرسه.

“ما کار کرده اند سخت را برای ساختن زندگی بهتر” آقای Gichina, 35, گفت: از همکاران خود در بخش گردشگری. در حال حاضر, او گفت:, “ما هیچ چیز نیست.”

اعتبار…خدیجه فرح برای نیویورک تایمز

به عنوان coronavirus موج در بسیاری از کشورها در آفریقا این است که تهدید به فشار به عنوان بسیاری از 58 میلیون نفر در منطقه به فقر شدید کارشناسان در بانک جهانی می گویند. اما فراتر از عواقب مخربی برای این قاره آسیب پذیر ترین مردم همه گیر شده است همچنین کم دور در یکی از آفریقا امضا دستاوردها: رشد طبقه متوسط آن است.

برای دهه گذشته آفریقا طبقه متوسط شده است محوری به آموزشی و سیاسی و توسعه اقتصادی در سراسر قاره است. جدید صاحبان کسب و کار و کارآفرینان ایجاد کرده اند که به نوبه خود به دیگران پا به عنوان به خوبی.

آموزش تکنولوژی زرنگ و دانا خانواده ها و جوانان مردم را با پول به فراغت باید تغذیه تقاضا برای کالاهای مصرفی به نام برای اصلاحات دموکراتیک گسترش استعداد استخر در تمام سطوح جامعه و تحت فشار قرار دادند برای مدارس با کیفیت بالا و مراقبت های بهداشتی.

حدود 170 میلیون نفر از آفریقا 1.3 میلیارد نفر در حال حاضر طبقه بندی شده به عنوان طبقه متوسط است. اما حدود هشت میلیون از آنها می تواند محوری به فقر به دلیل coronavirus و اقتصادی آن خرید اینترنتی با توجه به داده های آزمایشگاه تحقیقات سازمان است.

این یک شکست است که ممکن است احساس برای سال آمده است.

“تراژدی این است که به دلیل آفریقا در حال رشد است سریع این سقوط از طبقه متوسط می تواند چندین سال به بازیابی” گفت: Homi Kharas یک عضو ارشد در موسسه بروکینگز و از بنیانگذاران جهان اطلاعات آزمایشگاه.

آفریقا طبقه متوسط سه برابر بیش از 30 سال گذشته بر اساس برخی برآوردها تحریک فرصت های شغلی در بخش های مانند تکنولوژی, گردشگری و تولید است. اما در حال حاضر که منطقه با آن مواجه است اول آن رکود اقتصادی در 25 سال میلیون ها نفر از افراد تحصیل کرده زندگی در مراکز شهری می تواند به سقوط قربانی به افراطی نابرابری درآمد است که تعریف آفریقا برای چند دهه.

افزایش طبقه متوسط بوده است “بحرانی برای چشم انداز آینده از اقتصاد به عنوان آنها تحریک رشد بلند مدت پیشرفت اجتماعی فراگیر و مرفه جامعه و موثر و پاسخگو حکومت” گفت: Landry Signé نویسنده “باز کردن در آفریقای کسب و کار بالقوه است.” Coronavirus “را به شدت تاخیر دستمزدها و عقب نگه در آرزوی آفریقا طبقه متوسط” او گفت:.

اعتبار…خدیجه فرح برای نیویورک تایمز

دولت ها در سراسر آفریقا پاسخ متفاوت به کروناویروس اما کنیا بود که در میان کسانی که بسته مرزهای تحمیل حکومت و جنبش محدود بین شهرستانهای استان است. در نایروبی پایتخت, مراکز یک بار تبلیغ به عنوان یک نماد از یک افزایش طبقه متوسط است. در حال حاضر صاحبان آنها furloughing کارکنان سازندگان: فروشگاه و به شدت در تلاش برای زنده ماندن از بحران.

زمانی که کنیا برای اولین بار اعلام کرد مستند محدودیت در ماه مارس وجود دارد تقریبا هیچ ترافیک پا در محل اتصال بازار که در آن نایروبی طبقه متوسط بود و پس از جذب به ناهار خوردن و فروشگاه در بیش از 100 فروشگاه.

یستلیق یک منطقه شلوغ با ده ها تن از مراکز و هتل ها شامل غرفه ها و بانک ها نیز در زیر قرار داده و در مجموع مستند در اوایل ممکن است پس از یک پرش در گزارش coronavirus موارد است.

Maryan بشیر که صاحب سه فروشگاه در یستلیق که فروش تشک و پرده گفت: معامله گران مانند او در حال حاضر نگران که آیا آنها هنوز هم می تواند دریافت منابع از چین به عنوان همه گیر شروع به تاثیر واردات است. اما مستند چپ آنها را از وضعیتی وخیم از عدم مشتریان.

آن را نیز کاهش اشتغال است. از 12 از همکاران او فقط سه زندگی می کردند در داخل قفل شده است-پایین منطقه و گزارش می تواند به کار.

مقامات لغو مقررات منع رفت و آمد از یستلیق در اوایل ماه ژوئن, اما خانم بشیر گفت: از آن خواهد بود یک مدت طولانی قبل از صاحبان فروشگاه ها مانند او هستند قادر به همان سود آنها ساخته شده قبل از این بیماری همه گیر.

“صاحبخانه هنوز درخواست برای اجاره,” او گفت: “اما اگر ما در حال بدست آوردن هر چیزی چگونه ما حتی پرداخت؟”

اعتبار…خدیجه فرح برای نیویورک تایمز

اقتصادی خرید اینترنتی از Covid-19 شیوع نیز احساس در میان طبقه متوسط در نیجریه, آفریقا بزرگترین اقتصاد است. آمار کم درآمد نفت در گیر این کشور غرب آفریقا چهره افزایش نرخ بیکاری و رکود اقتصادی است که می تواند تا سال 2021 با توجه به صندوق بین المللی پول.

به عنوان تقاضا برای کالا و خدمات خراب کسب و کارهای کوچک و کارآفرینان وابسته به جریان نقدی خود را به طور فزاینده ای در تنگه وخیم است.

Biola Kazeem تاسیس خود را بازاریابی ورزشی شرکت Elev8 ورزشی, سرگرمی, شش سال پیش ازدواج شور و شوق خود را برای ورزش خود را با مدرک دانشگاهی در ارتباط است. اما به عنوان ورزش لیگ در سراسر جهان لغو و یا به تعویق افتاد, حوادث, آقای Kazeem گفت: او از دست داده و 70 درصد از کسب و کار خود و تا به حال برای قرار دادن نیمی از 11-عضو کارکنان در مرخصی بدون حقوق.

با وجود مواجهه با چالش های مالی در سال های اولیه “هیچ چیز کاملا آمادگی ما برای این” آقای Kazeem گفت: در یک مصاحبه تلفنی از لاگوس.

اعتبار…Yagazie Emezi برای نیویورک تایمز

در زیمبابوه است که در اقتصادی سقوط آزاد برای سال همه گیر و متعاقب آن محدودیت تهدید پرداخت بدهی از کسانی که ساخته شده از یک پل به طبقه متوسط است.

برای سال مادلین Chiveso رستوران در مرکز شهر هراره زیمبابوه در خدمت حرفه ای مانند بانکداران روزنامه نگاران و مهندسین هجوم آوردند به کار می کنند. اما به عنوان عفونت های رز و محدودیت های سخت تر وجود دارد به مشتریان خدمت می کنند. او مجبور شد به رستوران.

او با استفاده از به 350 $در یک روز و در حال حاضر باعث می شود هیچ چیز نیست. او با استفاده از پس انداز برای پرداخت صورتحساب او گفت: خطر انداختن او یک روز رویای داشتن خانه خود را.

“آینده به نظر می رسد مطمئنا نامشخص است چرا که هیچ کس نمی داند چگونه این امر پایان گفت:” خانم Chiveso که 46 و یک مادر و دو دختر هر دو در کالج.

آقای Kharas از جهان اطلاعات آزمایشگاه تعریف طبقه متوسط در آفریقا به عنوان خانواده هایی که صرف هر نقطه بین $11 $110 سرانه هر روز.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 24 ژوئن 2020

  • بهترین مواد برای یک ماسک?

   دانشمندان در سراسر این کشور تلاش کرده اند برای شناسایی روزمره مواد است که انجام یک کار خوب از فیلتر ذرات میکروسکوپی. در آزمایشات اخیر هپا فیلتر کوره به ثمر رساند به عنوان جارو برقی کیسه های پارچه شبیه به جامه فلانل یا پشمی لباس خواب و کسانی که از 600-تعداد ملحفه. مواد دیگر مورد آزمایش شامل لایه فیلتر قهوه و روسری و bandannas. این گل پایین تر اما هنوز هم اسیر درصد کمی از ذرات.

  • آن را سخت تر به ورزش در حالی که با پوشیدن یک ماسک?

   تفسیر منتشر شده در این ماه در سایت مجله انگلیسی پزشکی ورزشی اشاره می کند که پوشش صورت خود را در طول ورزش “همراه با مسائل بالقوه تنفس محدودیت و ناراحتی” و نیاز به “توازن منافع در مقابل ممکن است عوارض جانبی.” ماسک را تغییر ورزش می گوید: Cedric X. برایانت رئیس جمهور و رئیس علوم افسر آمریکایی شورای ورزش, یک سازمان غیر انتفاعی است که بودجه ورزش و پژوهش و گواهی حرفه ای تناسب اندام. “در تجربه شخصی من,” او می گوید: “قلب نرخ بالاتر در همان شدت نسبی هنگامی که شما با پوشیدن یک ماسک.” برخی از افراد نیز می تواند تجربه وضعيتي در طول آشنا تمرینات در حالی که نقاب می گوید: لن Kravitz, یک استاد علوم ورزشی در دانشگاه New Mexico.

  • من شنیده ام در مورد درمان به نام دگزامتازون. کار می کند ؟

   استروئید, دگزامتازون, اولین درمان نشان داده شده است به منظور کاهش مرگ و مير به شدت بیمار, بیماران مبتلا به گفته دانشمندان در بریتانیا. این دارو به نظر می رسد برای کاهش التهاب ناشی از سیستم ایمنی بدن و حفاظت از بافت. در این مطالعه دگزامتازون کاهش مرگ و میر بیماران در دستگاه تهویه مصنوعی با یک سوم و مرگ و میر بیماران در اکسیژن توسط یک پنجم.

  • چه همه گیر است پرداخت می شود ،

   Coronavirus اورژانس امداد بسته می دهد بسیاری از کارگران آمریکایی پرداخت می شود ترک اگر آنها نیاز به زمان به دلیل ویروس. آن را می دهد واجد شرایط کارگران از دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی اگر آنها بیمار قرنطینه و یا به دنبال تشخیص یا پیشگیرانه برای مراقبت از coronavirus و یا اگر آنها در حال مراقبت از بیمار و اعضای خانواده. آن را می دهد 12 هفته مرخصی با حقوق به مردم و مراقبت از کودکانی که مدارس تعطیل هستند یا که ارائه دهنده مراقبت از کودکان در دسترس نیست به دلیل coronavirus. این اولین بار است که ایالات متحده تا به حال گسترده فدرال پرداخت را ترک کنند و شامل افرادی که به طور معمول نمی توانید چنین مزایای مانند پاره وقت و فرفره اقتصاد کارگران است. اما اندازه گیری شامل حداقل نیمی از بخش خصوصی و کارگران از جمله کسانی که در این کشور بزرگترین کارفرمایان و کارفرمایان کوچک قابل توجهی گریز به انکار ترک کند.

  • آیا بدون علامت انتقال Covid-19 اتفاق می افتد ؟

   تا کنون شواهد به نظر می رسد برای نشان دادن آن را ندارد. به طور گسترده ای ذکر شده در مقاله منتشر شده در ماه آوریل نشان می دهد که مردم عفونی بیشتر در مورد دو روز قبل از شروع علائم کروناویروس و برآورد شده است که 44 درصد از عفونت های جدید در نتیجه انتقال از افرادی که هنوز به نشان دادن علائم. به تازگی یک متخصص در سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که انتقال از coronavirus توسط افرادی که نه دارای علائم بود “بسیار نادر” است اما او بعد از پشت راه می رفت که بیانیه.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه نوع خون تاثیر coronavirus?

   یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند قوی آماری ارتباط بین تغییرات ژنتیکی و Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. با داشتن نوع یک خون ارتباط بود به 50 درصد افزایش در احتمال است که بیمار نیاز به دریافت اکسیژن و یا برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به مطالعه جدید.

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.


وجه تمایز طبقه متوسط از فقیر گفت: راضیه خان اقتصاددان ارشد برای آفریقا و خاورمیانه در بانک استاندارد چارترد توانایی برای به دست آوردن یک درآمد ثابت است. اما به دلیل همه گیر بسیاری از مردم در سراسر آفریقا در معرض خطر بودن “زدم به فقر” به دلیل کمبود شغل و بیکاری و یا هر شبکه امنیت اجتماعی, او گفت:.

این بیماری همه گیر است و همچنین به عنوان یک تهدید برای صنایع نوپای پشتیبانی شده توسط دولت در آفریقا در سال های اخیر به افزایش تعداد با درآمد متوسط بگیر.

رواندا اعلام کرد که آرمان های خود برای تبدیل شدن به یک درآمد متوسط کشور 2035 پشتیبانی محلی نساجی و مد, صنایع به منظور محدود کردن واردات از لباس های مورد استفاده از سوی ایالات متحده و افزایش تولید است.

متی Rugamba, 30, ایجاد خانه Tayo در سال 2011 ساخت آن را به یکی از مارک های پیشرو در رواندا را رو به رشد مد ، آقای Rugamba به دست آورده به اندازه کافی توجه برای طرح های خود را به فرسوده در هالیوود در لیگ برتر از فیلم “پلنگ سیاه.”

اعتبار…کریس Schwagga

اما به عنوان رواندا اجرا یکی از سخت ترین مستندات در آفریقا آقای Rugamba فروشگاه بسته درهای خود را تنها برای باز کردن چند هفته بعد تقریبا به هیچ مشتریان. حتی اگر او چرخد به ساخت ماسک و معرفی خدمات تحویل کسب و کار شده است همان.

“ما در یک نقطه که در آن مردم ارزش کار است که ما انجام می دهیم” آقای Rugamba گفت. اما با همه گیر او گفت: “شما را از طریق دوره های که در آن شما نگران این هستید که این چیزی است که من سرمایه گذاری کرده اند نه سال از زندگی من است و آن رفتن وجود داشته باشد فردا؟”

بیشتر دولت ها ارائه حمایت مالی و معافیت های مالیاتی برای کسب و کار و ترغیب مالکان به نگه بر روی کارکنان خود را حتی اگر آنها در کاهش تولید یا خدمات گفت: آقای Kharas بسیاری از داده های آزمایشگاهی.

اقتصاددانان مانند خانم خان گفت که بازارهای نوظهور در آفریقا هیچ غریبه ای به شوک های اقتصادی را ثابت انعطاف پذیر در گذشته و می تواند بیرون آمدن قوی تر که همه گیر شده است.

اما امید است که احتمال دارد یک راه طولانی برای آقای Gichina سافاری راهنمای در حال حاضر به فروش تخم مرغ به زنده ماندن. او با این نسخهها کار برای شرکت تور اتش ماجراهای که در سال 2008 تاسیس شد توسط یک کارآفرین به نام سیمون Kabu به طور خاص برای خدمت به آفریقا در حال رشد طبقه متوسط است.

هنگامی که یک شیر تحویل مرد و هادی در matatu مینی بوس استفاده می شود برای حمل و نقل در کنیا آقای Kabu رشد در کنیا ارتفاعات مرکزی به یک مادر که یک کشاورز و یک پدر بود که یک بازنشسته و کارمند.

اعتبار…خدیجه فرح برای نیویورک تایمز

اما با شروع یک کسب و کار است که در خدمت در حال رشد نیازهای سفر از طبقه متوسط او اتش ماجراهای به برنده جایزه تورهای شرکت با 10 و دفاتر و 200 کارکنان دائم و 300 رانندگان و راهنماهای.

Coronavirus است سوخته که هل دادن آقای Kabu, 45, به اخراج کارکنان خود یکهو. تنها کارکنان در حال حاضر مشغول به کار هستند حسابداران که در حال پردازش بازپرداخت برای مشتریان قادر به سفر.

آقای Gichina امید کسب و کار خواهد شد به زودی به عنوان او dreads از دست دادن را در اوج wildebeest migration شروع در اواخر ماه ژوئن که معمولا تساوی گردشگران از سراسر جهان است.

“بانک ها در حال اعمال فشار و ما خیلی,” او گفت: ضرورت به حل و فصل خود را وام. “آنها می گویند شما مجبور به پرداخت” اما او پرسید: “از کجا باید به ما پول؟”

Lynsey Chutel کمک گزارش از ژوهانسبورگ, آفریقای جنوبی و جفری Moyo از هراره زیمبابوه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de