Coronavirus: ایران را تهدید به استفاده از ‘زور’ برای متوقف کردن مردم و رفت و آمد بین شهرهای


ایران را تهدید به استفاده از ‘زور’ برای متوقف کردن مردم و رفت و آمد بین شهرهای آن را به عنوان تلاش می کند به گرفتن بر روی یکی از بدترین شیوع کروناویروس – در حالی که پاسداران در ماسک گاز ضد عفونی کردن خیابان ها و بیمارستان ها

  • ایران تایید کرده است تقریبا 5,000 موارد coronavirus با 124 نفر کشته شدند
  • ویروس پخش به هر استان در کشور در یکی از بدترین شیوع بیماری
  • وزارت بهداشت در حال حاضر تهدید به استفاده از زور برای متوقف کردن سفر بین شهرها

مقامات ایرانی هشدار داد جمعه آنها ممکن است استفاده از ‘زور’ به محدود کردن سفر بین شهرستانها و اعلام کرد کروناویروس جدید به کشته و 124 نفر در میان 4,747 موارد تایید شده در جمهوری اسلامی است.

وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour ارائه آمار و ارقام در یک سخنرانی تلویزیونی در کنفرانس خبری. او درباره شرایط تهدید به استفاده از زور هر چند او اذعان کرد این ویروس در حال حاضر در ایران همه از 31 استان کشور.

تهدید ممکن است برای متوقف کردن مردم از استفاده از بسته مدارس و دانشگاه ها به عنوان بهانه ای برای رفتن به دریای خزر و ایرانی دیگر نقاط تعطیلات.

این می آید به عنوان اعضای انقلابی ایران گارد عینک ماسک گاز به اسپری کردن خیابان ها و بیمارستان ها با مواد ضد عفونی کننده.

A firefighter disinfects a traditional shopping center to help prevent the spread of the new coronavirus in northern Tehran

یک آتش نشان كشتن سنتی مرکز خرید برای کمک به جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید در شمال تهران

Iran has confirmed almost 5,000 new cases of the virus with 124 deaths in one of the world's worst outbreaks of the disease

ایران تایید کرده است تقریبا از 5000 مورد جدید از این ویروس با 124 مرگ و میر در جهان را به بدترین شیوع این بیماری

Semiofficial آژانس های خبری در ایران تصاویر ارسال شده از ترافیک خطوط به عنوان مردم در تلاش برای رسیدن به سواحل خزر از تهران در روز جمعه با وجود مقامات زودتر گفتن مردم به باقی می ماند در شهرستانها است.

ایران روز پنجشنبه اعلام کرد این امر با قرار دادن پست های بازرسی در محل برای محدود کردن سفر بین شهرهای بزرگ به امید جلوگیری از گسترش ویروس.

ایران لغو نماز جمعه در سراسر شهرستانها عمده آن. در جای دیگر در منطقه عراق لغو نماز جمعه در کربلا که در آن یک هفتگی خطبه تحویل داده شده است به نمایندگی از این کشور شیعه روحانی.

مقامات در امارات متحده عربی در ضمن نماز محدود به دو آیه از قرآن به طوری که آنها به طول انجامید بیش از 10 دقیقه بیش از نگرانی در مورد ویروس.

بیش از 4,990 موارد این ویروس باعث می شود که بیماری COVID-19, تایید شده اند در سراسر خاورمیانه است. ایران و ایتالیا دارای بیشترین مرگ و عوارض خارج از چین است.

Members of Iran's Revolutionary Guard wore gas masks to spray down streets and hospitals with disinfectant

اعضای انقلابی ایران گارد عینک ماسک گاز به اسپری کردن خیابان ها و بیمارستان ها با مواد ضد عفونی کننده

A firefighter disinfects the shrine of Saint Saleh to help prevent the spread of the new coronavirus in northern Tehran

یک آتش نشان كشتن حرم سنت صالح برای کمک به جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید در شمال تهران

An Iranian army member disinfects his protective gear against the new coronavirus in Tehran, Iran

یک ایرانی عضو ارتش كشتن او دنده محافظ در برابر جدید کروناویروس در تهران

در قم, شیعه شهر مقدس به خصوص سخت ضربه توسط ویروس, پزشک جواد علي تایید شد با ویروس, خبرگزاری رسمی ایرنا روز جمعه گزارش داد.

علي است سر از بیمارستان در این شهرستان بوده و درمان بیماران آلوده به ویروس. او 14th, محلی, پزشکی, عضو هیات برای تبدیل شدن به آلوده به ویروس.

در تهران آتش نشانان اسپری ضد عفونی کننده در 18 کیلومتری (11 مایل) طول تهران معروف ولیعصر خیابان برخی از firetrucks و دیگران راه رفتن در امتداد پیاده رو آن سم پاشی خود پرداز و عرض است.

آن را بزرگ خواهد بود اگر آنها این کار را هر روز’ فروشگاه مواد غذایی صاحب رضا Razaienejad گفت: پس از آتش نشانان اسپری خود را در خارج از فروشگاه.

‘نباید فقط یک چیز یک بار و باید انجام شود اغلب به خصوص در جاهایی مثل اینجا که در آن جنبش و ترافیک خیلی اتفاق می افتد.’

Revolutionary Guard members take part in disinfecting the city to help prevent the spread of the new coronavirus in Sanandaj, western Iran

پاسداران اعضای شرکت در ضد عفونی این شهرستان برای کمک به جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید در سنندج غربی ایران

A Revolutionary Guard member disinfects an ATM machine to help prevent the spread of the new coronavirus in Tehran, Iran

انقلابی گارد عضو disinfects یک دستگاه خودپرداز برای کمک به جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید در تهران

این واقعیت است که گارد درگیر است در تلاش های امدادی از یک فاجعه بزرگ است که تعجب آور نیست در ایران.

گارد که نیروهای شامل برآورد 125,000-به همراه نیروهای نظامی و 600,000 ماموریت آماده داوطلبان به طور معمول پاسخ به این زمین لرزه که لرزش کشور است. سیل اخیر شاهد آن نیروهای بسیج به عنوان به خوبی.

‘سپاه می بیند خود را به عنوان سرب آژانس در هر گونه تهدید علیه نظام گفت: Afshon Ostovar, دستیار استاد در مدرسه عالی نیروی دریایی در ایالات متحده نوشت که کتاب در گارد.

‘آیا این تظاهرات یک دولت دشمن و یا یک ویروس سپاه خواهد شد و موقعیت خود را علنا به ایران را خط مقدم مدافع.’

Wearing gas masks and suits designed to protect during chemical weapons attacks, Guard members have been seen washing down areas to kill lingering traces of the virus that causes the COVID-19 illness

با پوشیدن ماسک های ضد گاز و لباس های طراحی شده برای محافظت در طول سلاح شیمیایی در حملات اعضای گارد دیده شده است شستشو کردن مناطق به کشتن طولانی اثری از این ویروس است که باعث COVID-19 بیماری

گارد سربازان را به سخت ضربه شهرهای تهران و رشت و قم. با استفاده از مدولار ساخت و ساز آنها به سرعت ساخته شده است بیمارستان ها و ایجاد یک ستاد به نام مبارزه با کروناویروس پایه کارکنان با به اصطلاح “جنگ های مدرن واحد” که تمرکز بر پاسخ به مواد شیمیایی و بیولوژیکی و حملات سایبری.

با پوشیدن ماسک های ضد گاز و لباس های طراحی شده برای محافظت در طول سلاح شیمیایی در حملات اعضای گارد دیده شده است شستشو کردن مناطق به کشتن طولانی اثری از این ویروس است که باعث COVID-19 بیماری است. آنها به تبلیغ عملیات برای هدف قرار دادن کسانی که احتکار به شدت مورد نیاز تجهیزات پزشکی.

‘خود نشان از نیروی مورد coronavirus است تا حد سیاسی تئاتر به عنوان یک بهداشت عمومی تلاش’ Ostovar گفت.

‘در COVID-19 روشن است که شده است وجود دارد مقدار زیادی از سوء مدیریت و بنابراین سپاه پاسداران در حال حاضر در تلاش برای در حال حاضر خود را به عنوان ناجی گفت: آریان طباطبایی, یک, ایران, تحلیلگر در آمریکا مبتنی بر برامدگی لبه طبقات سنگ Corp.

The Guard's power means it will remain front and center in any response to the virus crisis. They are pictured disinfecting Tehran

گارد قدرت به معنی آن باقی خواهد ماند و جلو و مرکز در هر گونه پاسخ به این ویروس در بحران است. آنها تصویر ضد عفونی تهران

و البته آن نمی صدمه دیده قادر به تغییر این گفتگو از هواپیمای ep – اگر چه این خواهد بود یک کار سخت برای رسیدن به توجه به این که هر دو نمونه هایی از بی کفایتی و سوء مدیریت.’

خطرات حال روشن است. اگر ایران نمی گرفتن یک دسته در شیوع ویروس آن را بیش از فقط گارد شهرت در خط. در حال حاضر مقامات بالا در ایران دولت غیر نظامی و شیعه حکومت دینی باید قرارداد این ویروس با چندین مرگ.

با توجه به این که ویروس فراگیر از طریق بالا رده های قدرت در تهران و خط مقدم آن عمل در بیمارستان از اعضای گارد ممکن است بیش از حد پایین آمده با COVID-19.

گارد قدرت به معنی آن باقی خواهد ماند و جلو و مرکز در هر گونه پاسخ به این ویروس در بحران است. گارد تنها رشد خواهد کرد قوی تر اگر شیوع باقی می ماند شدید به جولای جهانی تجزیه و تحلیل شرکت های این گروه اوراسیا گفت.

‘گسترده تر نقش است به احتمال زیاد برای پاسداران در همه جنبه های اقتصادی و سیاسی و بهداشت عمومی پاسخ به آن گفت: در یک تجزیه و تحلیل پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>