Coronavirus اجتناب ناپذیر در زندان-مانند ایالات متحده مهاجرت مراکز پزشکان می گویندپزشکان نگران گسترش coronavirus به ما زندان مانند مهاجرت بازداشتگاه اجتناب ناپذیر است و آمار یک سیستم رنگ باخته با ازدحام بیش از حد و سهل انگاری پزشکی.

وجود دارد دو شناخته شده حوادث ممکن است عفونت کروناویروس به ایالات متحده مهاجرت بازداشت سیستم است که بازداشت است و رکورد تعداد افراد تحت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Dr Ranit Mishori ارشد پزشکی مشاور در پزشکان برای حمایت از حقوق بشر گفت آن را اجتناب ناپذیر بود coronavirus بازدید یا زندان و یا زندان و که آن را به احتمال زیاد به آمار مهاجرت بازداشتگاه به عنوان به خوبی. “نگاه به آنچه اتفاق می افتد شده است در بازداشتگاه های اداره مهاجرت مراکز نمی کند آن را بسیار الهام بخش اعتماد به نفس در من” Mishori گفت.

هر نوع مرکز بازداشت یک دیگ برای بیماری های عفونی به دلیل شرایط شلوغ و دسترسی محدود به مراقبت های پزشکی. پنج مورد از اوریون در بازداشتگاه های اداره مهاجرت مراکز در سپتامبر 2018 ballooned به حدود 900 موارد در میان کارکنان و زندانیان در ماه اوت سال 2019.

در این امکانات را نیز می تواند به دنبال مشکل اساسی ترین پیشگیری مشاوره – شستن دست به طور منظم – از آنجا که آب تمیز و صابون تضمین شده نیست.

“ما می دانیم شده اند وجود دارد موارد قصور پزشکی از عدم دسترسی و یا کاهش می یابد و دسترسی به مراقبت ما شنیده داستان در مورد یک کمبود اساسی اقدامات بهداشتی بدون صابون بدون ضد عفونی کننده دست,” Mishori گفت. “و همه این چیزهایی که مهم هستند برای جلوگیری از انتقال هر گونه بیماری عفونی.”

گزارش های متعدد از دولت ناظران و همچنین حمایت از گروه های نشان داده اند که خطرات بهداشتی در این امکانات که در حال اجرا توسط سازمان های فدرال مهاجرت و گمرک (Ice) گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) خصوصی و شرکت های زندان.

داخلی watchdog برای وزارت امنیت داخلی که نظارت CBP و یخ هشدار داد در سال گذشته از خطرناک ازدحام بیش از حد در یک گشت مرزی مرکز پردازش قبل از شیوع کروناویروس. “ما نگران آن است که ازدحام بیش از حد و بازداشت طولانی مدت نشان دهنده یک خطر فوری برای سلامت و ایمنی نه تنها زندانیان بلکه DHS عوامل و افسران” دفتر بازرس کل گزارش گفت:.

در ماه دسامبر ایالات متحده مهاجرت مقامات مسدود پزشکان از دادن واکسن آنفولانزا به بازداشت کودکان مهاجر پس از حداقل سه فرزند در بازداشت درگذشت از عوارض ناشی از آنفولانزا.

Dr Josiah غنی متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه براون گفت: یکی از ابزار دولت آمریکا برای جلوگیری از گسترش coronavirus است به انتشار برخی از 43,990 مردم در بازداشتگاه های اداره مهاجرت در حالی که خود را در موارد قانونی در حال پردازش. مردم برگزار شد در این بازداشتگاه مدنی نقض قوانین مهاجرتی نه اتهامات جنایی و دولت می تواند آزادی آنها را مگر اینکه آنها را به عنوان یک خطر برای جامعه است.

“اگر آنها واقعا نیاز به وجود آنها از وجود” غنی گفت. “آیا ما واقعا نیاز به آنها را در معرض اضافی خطرات بهداشتی? و افشای آنها را به هر یک از دیگر ؟ و کارکنان؟”

تا کنون وجود دارد تنها دو شناخته شده حوادث ممکن است coronavirus شیوع بیماری های وابسته به سازمان های درگیر با بازداشتگاه های اداره مهاجرت.

در Otay مسا بازداشتگاه در نزدیکی سن دیگو, کالیفرنیا, یک نفر مورد بررسی قرار گرفت در محلی مرکز پزشکی ممکن است علائم کروناویروس در اواسط فوریه. فرد با بازگشت به زندان از یخ قرار داده و در انزوا به گزارش آژانس.

در واشنگتن دولت در شهرستان کینگ که تا به حال دیده بدترین شیوع کروناویروس در آمریکا تا کنون تا این هفته که شیوع در نیویورک مترو منطقه شد بزرگترین خوشه ای در ایالات متحده یخ زمینه کار بسته برای 14 روز. این حرکت بود از نگرانی های یک کارمند coronavirus و کارکنان تشویق شدند به telework و خود قرنطینه.

یخ سخنگو گفت: نگهبان روز سه شنبه که هیچ یک از بازداشت شدگان با تایید coronavirus و آژانس اپیدیولوژی شده اند ردیابی شیوع.

“یخ در ادامه به ترکیب CDC Covid-19 هدایت شده است که پس از تاسیس در حال حاضر بیماری های عفونی نظارت و مدیریت پروتکل در حال حاضر در حال استفاده توسط آژانس” این سخنگو گفت: با اشاره به علمی برچسب برای رمان گونه از کروناویروس که تولید global outbreak.

“علاوه بر این یخ است که به طور فعال همکاری با دولت های محلی و شرکای صحی برای تعیین اگر هر زندانی نیاز به تست اضافی و یا نظارت برای مبارزه با گسترش ویروس.”

فراتر از نگرانی های سلامت, بیماری, شیوع بیماری نیز می تواند تهدید مهاجران حقوق قانونی.

بازداشتگاه بدنام دشوار است برای دسترسی به غیر از نهادهای دولتی مانند موسسات خیریه و رسانه ها و در شرایط عادی طرفداران مبارزه برای نظارت بر شرایط مردم در داخل تجربه روز به روز. مردم آزمایش مثبت برای یک بیماری مسری می تواند جدا شده بیشتر است که می تواند همچنین جلوگیری از مهاجران از ملاقات با وکلای مدافع خود و یا دیگر طرفداران.

اگر جلسات دادگاه برگزار می شود از راه دور آن می تواند چالش های موجود اگر به خوراک های ویدئویی است که با کیفیت پایین و یا یک مترجم نیست ارائه شده در انتهای روند. وکیل مهاجرت کرده اند ابراز نگرانی در مورد چگونه coronavirus را تحت تاثیر قرار مشتریان خود و مهاجرت قضات اتحادیه فرستاده است از coronavirus پیشگیری ارشاد به اعضای خود در ازای اطلاعاتی که در دسترس در دادگاه.

Mishori گفت که او نگران بود مقامات مهاجرت نشده بود هنوز علنا اذعان کرد آنچه یخ را انجام خواهد داد اگر وجود دارد شیوع. او گفت: “من از دیدن هیچ شفافیت در مورد چگونه آنها در حال آماده سازی برای پاسخ و یا حاوی اگر می شود باید به جای پیشگیری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im