کروناویروس در آمریکا زندگی می کنند به روز رسانی

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • که میلیون ها نفر بیشتر آمریکایی ها از دست دادن شغل خود بیشتر کمک از واشنگتن نامشخص است.
 • ایالت نیویورک و پنسیلوانیا مجموعه جدید تک بعد سوابق.
 • در کالیفرنیا وجود دارد نگرانی فرماندار تصمیم به کشتی هواکش به کشورهای دیگر.
 • در مسابقه برای ویروس مواد مخدر یک دانشمند در خط مقدم است اصرار احتیاط.
 • زندانیان مثبت تست تنظیمات خاموش اعتراض در ایالت واشنگتن ،
 • اولین عضو خدمه از ناو هواپیمابر تئودور روزولت است در بیمارستان بستری از آنجا که از virus.
 • روغن خوشه بر کلمه از یک معامله بین عربستان سعودی و روسیه است.
اعتبار…آنا Moneymaker/نیویورک تایمز

که میلیون ها نفر بیشتر آمریکایی ها از دست دادن شغل خود بیشتر کمک از واشنگتن نامشخص است.

سخت اقتصادی تلفات و اجتماعی فاصله اقدامات در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر شد و تأکید پنج شنبه زمانی که وزارت کار ایالات متحده گزارش داد که یکی دیگر از 6.6 میلیون نفر ثبت کرده بود برای مزایای بیکاری در هفته گذشته.

آورده است که تعداد آمریکایی که شغل خود را از دست بیش از سه هفته گذشته به بیش از 16 میلیون دلار است که بیشتر زیان کار از رکود اقتصادی اخیر تولید بیش از دو سال است. مبرم ارقام پیشنهاد کرد که واشنگتن اخیر 2 تریلیون دلار بسته امداد مشغول به کار شد به سرعت به اندازه کافی برای متوقف اقتصادی ویرانی و خونریزی از مشاغل در تقریبا هر نوع صنعت.
7

میلیون

مدعیان اولیه بیکاری در هفته

بطور تطبیقی فصلی

6

16,780,000

5

ادعا می کند در زمینه

سه هفته گذشته

4

3

رکود اقتصادی

2

1

0

’04

’08

’09

’12

’16

’20

7

میلیون

مدعیان اولیه بیکاری در هفته

بطور تطبیقی فصلی

6

16,780,000

5

ادعا می کند در زمینه

سه هفته گذشته

4

3

رکود اقتصادی

2

1

0

’04

’08

’09

’12

’16

’20

7

میلیون

16,780,000

6

ادعا می کند در زمینه

سه هفته گذشته

5

مدعیان اولیه بیکاری در هفته

4

بطور تطبیقی فصلی

3

رکود اقتصادی

2

1

0

’04

’08

’09

’12

’16

’20

7

میلیون

16,780,000

6

ادعا می کند در زمینه

سه هفته گذشته

5

مدعیان اولیه بیکاری در هفته

4

بطور تطبیقی فصلی

3

رکود اقتصادی

2

1

0

’04

’08

’09

’12

’16

’20


منبع: وزارت کار

توسط نیویورک تایمز

اما تلاش برای تقویت امداد بسته متوقف شده در واشنگتن است. مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی کنگره خواسته تا به سرعت تصویب 250 میلیارد دلار هزینه برای دوباره پر کردن یک وام جدید برنامه مضطرب کسب و کارهای کوچک اما موانع در سنا روز پنج شنبه صبح بعد از جمهوری خواهان و دموکرات ها درگیر شدند و بیش از آنچه که شامل.

دموکرات ها می خواهند به دو اندازه جدید امداد اورژانس لایحه با اضافه کردن 100 میلیارد دلار برای بیمارستان ها و 150 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی که رو زیاد کمبود به عنوان شیوع درایوهای خود را هزینه های بالا و مالیات خود را به مجموعه.

اما جمهوری خواهان استدلال می کرد که کسب و کار کوچک برنامه تا به حال بیشتر نیاز فوری به بودجه و خواسته های اضافی برای کمک خطاب می تواند در آینده قانون.

با کنگره در زنگ تفریح و قانونگذاران کشور پراکنده سناتور میچ مک کانل جمهوری خواه از کنتاکی و رهبر اکثریت سعی کردم به فشار از طریق وام کسب و کار کوچک مالی در طول یک رویه جلسه یک مانور که مورد نیاز همه سناتورها به توافق برسند. اما دموکرات ها مخالف است.

خانه برنامه ریزی شده است که به تشکیل پنج شنبه در یک رویه جلسه است و نمی رود به سعی کنید به تصویب هر دو حزب پیشنهاد. سخنران نانسی پلوسی دموکرات از کالیفرنیا گفت: در یک تلفن کنفرانس خبری که “آن را در مورد آنچه که به موقع در لحظه” و تحت فشار قرار دادند پشت در سریع خواستار جدول زمانی توسط دولت و جمهوری خواهان.

“ما نیاز به اطلاعات بیشتر و ما باید بیشتر نظارت,” او گفت:.

با کمک از کنگره نامشخص فدرال رزرو در روز پنج شنبه در زمان عمل خود را در آن دور از اقدامات اضطراری برای کمک به اقتصاد است. بانک مرکزی گفت: این امر با استفاده از وزارت خزانه داری بودجه برای خرید اوراق قرضه شهرداری ها و گسترش آن به خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ. این تلاش ها با هدف تحکیم شرکت و همچنین دولت های ایالتی و محلی که بودجه تیره و تار است.

در سراسر ایالات متحده بیشتر و بیشتر مردم توان پرداخت اجاره. مواد غذایی بانک ها آنقدر شلوغ گارد ملی نامیده شده است به مسائل جعبه. سایت های ساخت و ساز نشستن رها شده و مراکز خرید در حال شهرهای روح و تقریبا 80 درصد از اتاق های هتل ها خالی هستند.

اما با هیچ واکسن هیچ قابل اعتماد دارو و درمان و نه به طور گسترده ای در دسترس تست برای تعیین این که چه کسی ممکن است در معرض ویروس, پناه, در خانه, سفارشات باقی می ماند تنها روش قابل اعتماد به سرعت گسترش یافته است. متوجه است که مقامات بهداشت عمومی هشدار داده است که در بسیاری از مکان در حال حاضر به سهولت در محدودیت.

حتی اگر بیش از 1 ، 000 نفر در حال حاضر در حال مرگ هر روز در ایالات متحده عفونت های جدید را آهسته در مکان هایی که اندازه گیری دقیق شده اند در محل برای بیش از دو هفته ارائه روشنایی ضعیف تابیدن از امید.

ایالت نیویورک و پنسیلوانیا مجموعه جدید تک بعد سوابق.

Video player loading
رژیم صهیونیستی. Andrew M. کومو نیویورک ارائه شده دولت آخرین آمار از شیوع کروناویروس و خطاب به آخرین افزایش در مرگ و میر.اعتباریاعتباری…Eduardo Munoz Alvarez/گتی ایماژ

جدید بستری شدن در بیمارستان در نیویورک کاهش یافت و برای یک روز دیگر رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو گفت: حتی به عنوان او اعلام کرد که 799 بیشتر مردم — یکی دیگر از تلخ رکورد مرده بود از آنجا که از virus.

دولت تعداد مرگ و میر افزایش یافته و به 7,067. برای دومین روز متوالی آقای کومو در مقایسه با تلفات ویروس به حملات سپتامبر. 11, 2001 خواستار وقوع یک “سکوت انفجار که امواج از طریق جامعه با همان اتفاقی همان شیطانی است که ما دیدم در 9/11.”

اگر چه فرماندار گفت که برخی از اطلاعات مانند کاهش تعداد بیمارستان پذیرش پیشنهاد کرد که نیویورک بود و پیشرفت او هشدار داد در برابر آرامش بخش انطباق با محدودیت های که دولت ها تحمیل کرده اند در هفته های اخیر.

“لحظه ای شما را متوقف پیروی از سیاست های شما در سمت راست بروید و ببینید که تعداد ساقه را از طریق سقف” آقای کومو گفت: در آلبانی که در آن مقامات دولتی در حال آگاه است که پایین تر بستری اعداد می تواند به دلیل کمتر افراد بیمار می چرخد و یا پذیرش استانداردهای در حال تغییر هستند و یا هر دو.

در همان زمان دیگر سوی مقامات نیویورک آغاز کرده اند با احتیاط به پیش بینی احتمالی بازگشت به برخی از عادی.

با انتقال هنوز هم گسترده, شهردار, بیل د Blasio روز پنجشنبه گفت او فکر شهر نیویورک می تواند به عنوان اوایل به عنوان اواسط ماه مه حرکت به مرحله بعدی: یکی با سطح پایین گسترش ویروس در آن موارد می توان به راحتی پیش بینی کرد.

“ما می توانیم می گویند که از آن زمان شروع به برنامه ریزی برای مرحله بعدی بسیار آشکارا” آقای د Blasio گفت: در یک کنفرانس خبری. (ساعت بعد آقای کومو تر بود تمایلی به در آغوش یک جدول زمانی: “من قصد ندارم به حدس می زنم که این داده ها می گویند که ما باید با تغییر شیوه های ما است.” او گفت که توانایی برای تست سرعت لازم بود به راه اندازی مجدد نیویورک و اقتصاد که دولت و مقامات فدرال مشغول به کار بودند برای رسیدن به این ظرفیت است.)

نیویورک شده است توپی از این بیماری همه گیر در ایالات متحده و در شهر ویروس است که کشتن سیاه پوست و لاتین مردم در دو رای آن است که کشتار مردم سفید با توجه به آماری که مقامات در هفته جاری منتشر شد.

برخی از دولت موارد پدید آمده از نیویورک وسیع شبکه ای از گروه خانه برای افراد با نیازهای ویژه.

همانطور که از دوشنبه, 1,100 از 140,000 تکامل افراد معلول نظارت توسط دولت در حال آزمایش مثبت برای ویروس, مقامات گفت. یک صد و پنج کشته شده بود — یک نرخ به مراتب بالاتر از جمعیت عمومی است که منعکس تلفات در برخی از خانه های سالمندان.

رژیم صهیونیستی. فیلیپ مورفی D. نیوجرسی در روز پنج شنبه اشاره کرد پیشرفت در مبارزه با این ویروس حتی به عنوان او گزارش داد که یکی دیگر از 198 نفر در کشور فوت کرده است.

در پنسیلوانیا مقامات بهداشت روز پنجشنبه اعلام کرد 1,989 موارد جدید در مجموع از 18,228 بزرگترین واحد-روز پرش در موارد جدید است.

پس از یک روند دیده می شود در جای دیگر تعداد موارد در پنسیلوانیا دو برابر شده است در یک هفته از حدود 7000 در 2 آوریل. تعداد مرگ و میر شناخته شده نیز یافت بیش از سه برابر در همان دوره به 338 از 90.

در جلسه چهارشنبه شب معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت فیلادلفیا حال ظهور به عنوان “منطقه از نگرانی خاص” گرچه مقامات محلی را مجبور به عقب رانده در برابر توصیف شهر به عنوان یک نقطه داغ.

با وجود پرش در موارد اطلاعات ارائه شده توسط وزارت بهداشت پنسیلوانیا نشان داد که هنوز هم تا به حال تخت بیمارستان در دسترس و با استفاده از کمتر از نیمی از 5,000 هواکش در دست است.

کروناویروس در آمریکا: آخرین نقشه و مورد تعداد

دقیق نقشه شهرستان نشان می دهد میزان شیوع کروناویروس با جداول تعداد موارد توسط شهرستان.

در کالیفرنیا وجود دارد نگرانی فرماندار تصمیم به کشتی هواکش به کشورهای دیگر.

کالیفرنیا تصمیم به کشتی صدها نفر از هواکش به کشورهای دیگر در این هفته بوده است ملاقات کرد, با هشدار های برخی از مقامات محلی که ابراز نگرانی در مورد کمبود.

آماده کردن لوازم به شدت ضربه متحده مانند نیویورک و نیوجرسی, کارگران بسته بندی تجهیزات در جعبه های مقوایی و نوشت: پیام حمایت نشانگر سیاه و سفید. “نماز از سواحل غرب” گفت: یکی از پیام.

“ما نمی تواند بیشتر افتخار می کنم به عنوان یک دولت به ارسال آن هواکش پشت شرق” گفت: رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom که گفت: در مجموع 500 هواکش خواهد بود تقسیم میان دلاور, ایلینوی, مریلند, New York, نوادا, نیوجرسی و واشنگتن دی سی او در توصیف این محموله به عنوان یک وام.

اما در جاهایی مانند کنار رودخانه شهرستان شرق لس آنجلس مقامات ابراز نگرانی در مورد “شکننده” زنجیره تامین و گفت: بیمارستان بودند نگرانی در حال آماده شدن برای یک کمبود در هواکش.

این شهرستان را در زمره سخت ترین ضربه در کشور با بیش از 1100 موارد حداقل 32 و میر و شیوع در یک خانه سالمندان که مجبور بیماران مسن تر به تخلیه این هفته پس از یک محاصره و بیمار کارکنان موفق به نشان می دهد تا دو روز در یک ردیف.

مقامات این هفته گفت که دولت تا به حال آن را انکار کرد درخواست برای هواکش و یک دوم بود و در انتظار.

“ما محروم بودند و در عین حال برخی از دولت هواکش بیرون رفت از حالت” گفت: کارن اشپیگل عضو هیئت ناظران.

او گفت: شهرستانهای اغلب در پاییز گذشته در یک سلسله مراتب است که اولویت های فدرال و ایالتی. “ما یکی از آخرین down,” او گفت: “هنوز ما هستند اول کار است.”

در شهرستان سانتا کلارا که در آن نیاز به تخت های بیمارستانی است که انتظار می رود به رشد سلامت افسر صدور یک فرمان همه درخواست در شهرستان به افشای موجودی منابع از جمله هواکش.

حتی به عنوان دولت به دور برخی از منابع آقای Newsom اعلام کرد یکی از بالاترین میزان مرگ و عوارض در کالیفرنیا پس از بحران آغاز شده: 68 نفر کشته و بیش از 24 ساعت گذشته گفت: در چهارشنبه آوردن دولت را در مجموع به بیش از 500.

مقامات هشدار داد که تعداد موارد هنوز به اوج خود رسید در کالیفرنیا بزرگترین دولت در کشور با 40 میلیون نفر.

بیمارستان کالیفرنیا در مجموع باید به عنوان بسیاری از 11,000 هواکش و دولت تا به حال به طور جداگانه امن مورد 8,000 دیگر هواکش که برخی از آنها در حال مرمت و آقای Newsom گفت. “ما احساس می کنیم ما به اندازه کافی منابع برای لحظه ای,” او گفت:.

و آقای Newsom توصیف یک تلاش گسترده برای خرید لباس و ماسک و تجهیزات دیگر. که شامل یک معامله برای خرید 200 میلیون ماسک یک ماه از کارخانه ها در آسیا و یک طرح به صرف $1.4 میلیارد شخصی دنده محافظ برای پرسنل پزشکی, سوپر مارکت, کارگران و کارکنان دولت گروه از وسایل نقلیه موتور و دیگر هیچ “خط مقدم کارکنان راه رفتن در خیابان.”

مقیاس خرید ممکن بود “تنها در کالیفرنیا,” او گفت: “جایی که ما تدارکات ظرفیت است که کاملا به معنای واقعی کلمه دوم تنها به ایالات متحده خود را.”

کالیفرنیا بود که نه تنها دولت ارسال منابع به مناطق با فشار دادن بیشتر نیاز دارد. روز چهارشنبه رژیم صهیونیستی. جی Inslee از واشنگتن اعلام کرد که ارتش بیمارستان صحرایی است که دولت فدرال تا به حال ساخته شده است در کنار سنچریلینک درست در سیاتل خواهد بود برداشته شود. مقامات نشان داد که نگرانی در مورد بیمارستان ظرفیت مشکلاتی روبرو بود در روزهای اخیر.

“این سربازان بی خانمان زندگی خود را برای کمک به واشنگتن زمانی که ما نیاز به آنها بیشتر” آقای Inslee گفت. “از آن پس آن را تبدیل به آشکار است که کشورهای دیگر به آنها نیاز دارید بیشتر از ما انجام دهد.”

آقای Inslee اعلام کرده بود بیش از آخر هفته که دولت نیز بود, بازگشت بیش از 400 هواکش ارائه شده توسط دولت فدرال است.

در مسابقه برای ویروس مواد مخدر یک دانشمند در خط مقدم است اصرار احتیاط.

مصر تماس ها و ایمیل های شمع تا هر روز برای دکتر آندره Kalil در دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا. بیماران و پزشکان در حال تقاضاهای مصرانه برای تست نشده coronavirus درمان تشویق رئیس جمهور تهمت که گفت که بیمار بیماران باید دسترسی به تجربی داروها مانند داروهای ضد مالاریا کلروکين و هیدروکسی کلروکین.

دکتر Kalil, 54, یک محقق اصلی در دولت فدرال کارآزمایی بالینی از مواد مخدر است که ممکن است درمان ویروس. آن است که با شروع remdesivir یک داروی ضد ویروسی. نتایج را اول آماده خواهد شد در عرض چند هفته.

دکتر Kalil دهه تجربه دست و پنجه نرم کردن با سوال در مورد استفاده و سوء استفاده از داروهای تجربی و او به ندرت مورد نا امید تر. او دیده می شود چه اتفاقی می افتد زمانی که ناامیدی درایوهای درمان تصمیم گیری. “بسیاری از داروهای ما بر این باور بودند که فوق العاده به پایان رسید تا با کشتن مردم,” او در مصاحبه ای گفت:. “این خیلی سخت است برای حفظ و توضیح داد که.”

کلروکين و هیدروکسی کلروکین دکتر Kalil گفت: هرگز یافت شده است به کار در برابر هر گونه بیماری ویروسی از جمله ویروس ابولا. (مالاریا ناشی از یک انگل نه یک ویروس است.) و این داروها عوارض جانبی دارند که برخی از آنها می تواند کشنده باشد.

به عنوان بیماران و رئیس جمهور به طور یکسان تقاضای درمان دکتر Kalil می خواهد مردم را به درک که تست اقدام به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

اگر چه remdesivir است نه تایید شده برای درمان هر گونه بیماری جلعاد که باعث می شود مواد مخدر ارائه آن به Covid-19 بيمار تحت حقوقی استثنا برای “استفاده مهربان.” اما تقاضا افزایش یافت به حدی است که این شرکت اعلام کرد در ماه گذشته است که این امر متوقف کردن ضد ویروس.

“من هرگز به این و یا هر گونه داروی آزمایشی خارج از برچسب به بیماران” دکتر Kalil گفت. “وجود دارد هیچ چیز دلسوز مورد استفاده مهربان. شما در حال درمان احساسات است.”

زندانیان مثبت تست تنظیمات خاموش اعتراض در ایالت واشنگتن ،

افسران پلیس اخراج اسپری فلفل و “نیش توپ” پر از گلوله های لاستیکی برای سرکوب اعتراض بیش از 100 زندانی در یک زندان ایالتی در مونرو بشویید. عصر روز چهارشنبه پس از شش زندانیان آزمایش مثبت برای coronavirus.

زندانیان در حداقل واحد های امنیتی که در آن مردان تا به حال آزمایش مثبت تنظیم کپسول آتش نشانی برای ایجاد ظاهر از دود و پس از آن حاضر به ترک تفریح حیاط با توجه به بیانیه ای از دولت اصلاحات بخش. اعتراض به پایان رسید بدون آسیب, اما زندانی جنبش در تاسیسات که دارای حدود 450 زندانیان محدود بود.

هرج و مرج این کشور زندان و زندانها که زندانیان اغلب زندگی فقط پا از هم جدا مواجه فوری محاسبات بیش از این ویروس و این که آیا آنها می تواند به اندازه کافی محافظت از زندانیان. برخی از زندانیان موسوم به اعتصاب غذا و دادگاه ها شده اند و با توجه به پرونده های حقوقی به دنبال آزادی زندانیان آسیب پذیر در سراسر کشور است.

از روز شنبه نیویورک تایمز شناسایی شده بود حداقل 1,324 تایید coronavirus موارد به ایالات متحده گره خورده زندان ها و زندان از جمله حداقل 32 مرگ و میر. تعداد کسانی که به احتمال زیاد گسترده undercount چرا که برخی از دولت ها و سازمان های محلی منتشر نشده و اطلاعات و دیگران از جمله اداره فدرال زندانها در حال تست نکنید هر کسی که بیمار می شود.

با توجه به زمان داده طبخ زندان شهرستان در شیکاگو بزرگترین-منبع شناخته شده از عفونت در ایالات متحده است. از صبح روز پنجشنبه حداقل 401 زندانیان و کارکنان تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

اولین عضو خدمه از ناو هواپیمابر تئودور روزولت است در بیمارستان بستری از آنجا که از virus.

ملوان زده با این ویروس اختصاص داده و به ناو هواپیمابر تئودور روزولت پذیرفته شده به واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان نیروی دریایی در گوام در یک وزارت دفاع گفت: به مناسبت اولین بستری از یک عضو خدمه پس از شیوع شروع روی عرشه کشتی در ماه گذشته.

حداقل 286 نفر از اعضای خدمه باید آزمایش مثبت برای ویروس.

“ملوان آزمایش مثبت برای Covid-19 مارس 30 و در زمان بستری شد و در 14 روز انزوا دوره در پایگاه نیروی دریایی گوام” Cmdr. کلیتون Doss یک سخنگوی نیروی دریایی گفت: در یک ایمیل.

شیوع سرنشین روزولت شده است در بسیاری از راه های کوچک از وزارت دفاع را از دست داده و این ویروس در درون صفوف خود را به عنوان نظامی مقامات وزن آمادگی نظامی با سلامت پرسنل خود را.

کشتی فرماندهی افسر سروان. برت E. Crozier بود رها پس از او نوشت: به شدت دقت کنید نامه ای به مقامات نیروی دریایی شفاعت برای کمک بیشتر روی عرشه کشتی حامل. خرید اینترنتی از قسمت منجر به استعفای Thomas B. Modly اقدام نیروی دریایی, منشی, این هفته است.

روغن خوشه بر کلمه از یک معامله بین عربستان سعودی و روسیه است.

قیمت نفت مشخصی در روز پنج شنبه در انتظار است که سازمان کشورهای صادر کننده نفت و روسیه را در رسیدن به یک توافق برای کاهش حجم زیادی از تولید. اخبار از توافق احتمالی گسترش به عنوان اوپک و روسیه و دیگر تولید کنندگان نفت جمع آوری شده به صورت تلفنی به بحث در مورد نفت بیش از تقاضا است که باعث کاهش شدید در قیمت ها.

قیمت نفت خام برنت بین المللی معیار شروع به پریدن کرد تقریبا 12 درصد به $36.40 در هر بشکه رسید که این جلسه آغاز شده, اما آن را به بسیاری از دستاوردهای آن به زودی پس از.

در این دیدار که به نام عربستان سعودی در اوپک عملا رهبر, رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن به صحبت کرد شاهزاده محمد بن سلمان به پادشاهی اصلی policymaker توسط تلفن.

فرار نفت در بازارهای جهانی طی هفته های اخیر تهدید به ورشکستگی شرکت های انرژی باعث عظیم از دست دادن شغل و تهدید موسسات مالی که با حمایت این صنعت است. در امریکا نفت متحده از جمله تگزاس و اوکلاهما مواجه بودند با شیب تند و زیان کار است.

عربستان سعودی شده اند درگیر در جنگ قیمت با روسیه پس امتناع مسکو به همراه عربستان سعودی پیشنهاد در اوایل ماه مارس به اصلاح خروجی برای مقابله با اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس. این تف تهدید به باتلاق بازارهای نفت با گسترده oversupplies از نفت خام است.

این ویروس به کشته شدن بیشتر مردم در ملت ناواهو از کل نیومکزیکو.

زمانی که چاد یازی پیوست نوجو اداره پلیس فقط چند ماه پیش او می رود به موضوع سرعت بلیط و یا استراحت گاه به گاه fistfight.

اما این ویروس در حال حاضر پاره سراسر ملت ناواهو, بزرگترین رزرو هند در ایالات متحده است. این کشور تعداد تلفات است تحت الشعاع است که از کشورهای بسیار بزرگتری از جمعیت قرار دادن rookie افسر یازی در خط مقدم.

“کار من این است که بگویم مردم ما به این ویروس به طور جدی و یا در صورت عواقب” افسر یازی, 24 گفت: به تازگی به عنوان او راه اندازی موانع پلیس در خارج از شهر از پنجره سنگ به اجرای قبیله ای کشور 8 بعد از ظهر حکومت نظامی.

در مواجهه با یک هشدار دهنده افزایش مرگ و میر ناشی از چه قبیله ای در بخش بهداشت و درمان تماس Dikos Ntsaaigii-19 — یا Covid-19 — نوجو مقامات شده اند قرار دادن پست های بازرسی نصب و راه اندازی بیمارستان و تهدید حکومت نظامی متخلفان با 30 روز در زندان یا 1000 $خوب است.

این اقدامات بخشی از یک تلاش برای حفاظت از بیش از 150 ، 000 نفر در گسترده, رزرو, که, امتداد, 27,000 کیلومتر مربع در سراسر آریزونا و نیومکزیکو و یوتا و ده ها هزار نفر از کسانی که زندگی در شهرهای هم مرز با ملت ناواهو. همانطور که از شنبه شب این ویروس تا به حال به کشته شدن 20 نفر در رزرو در مقایسه با 16 در کل ایالت نیومکزیکو است که جمعیت سیزده بار بزرگتر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مانیتور ملت, سلامت عاطفی.

در این میان مقابله با این بیماری همه گیر وزارت بهداشت و خدمات انسانی نیز بررسی, ملت, سلامت عاطفی. در یک سری از اسلاید مورخ دوشنبه به دست آمده و توسط نیویورک تایمز گروه دستیار وزیر برای آمادگی و پاسخ ارائه “احساسات عمومی تجزیه و تحلیل” است که به طور خلاصه چگونه آمریکایی ها در رسانه های اجتماعی شد واکنش احساسی به خبری مهم در مورد کوروناویروس در ماه گذشته است.

خط پایین: نه به خوبی.

“عمومی ادامه داد: به بیان غم و اندوه و ترس به عنوان مردم بیشتر صحبت در مورد آلوده بودن یا داشتن یک دوست با آلوده یا مرگ ناشی از ویروس” تحلیل توسط شرکت فناوری Brandwatch یافت.

سند قابل ملاحظه ای گرانول بررسی نوسانات احساسات بر اساس اخبار و رویدادهای کوچک و بزرگ: کالیفرنیا اجباری stay-at-home منظور رئیس جمهور از امضای 2 تریلیون دلار تثبیت اقتصادی بسته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری پیشنهاد عمومی, ماسک, ملکه الیزابت دوم پرداختن به بریتانیا.

آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه به طور گسترده ای عمومی احساسات تجزیه و تحلیل به اشتراک گذاشته شده در سراسر دولت فدرال و یا اینکه آیا این یا مشابه گزارش میان به تصمیم گیری.

گرچن ب Michael سخنگوی این وزارت آمادگی دفتر گفت: “این نمونه ای است برای HHS در نگاه به احساسات عمومی در بهداشت عمومی پاسخ برای کمک به راهنمای ما در توسعه بهداشت عمومی پیام به اطمینان حاصل شود که جوامع نهفته اطلاعات صحیح برای محافظت از خود و خانواده خود را.”

جای تعجب نیست که انزجار یکی از شش احساسات این شرکت مورد استفاده در تحلیل آن افزایش یافت و در مارس 12 زمانی که بازار سهام آمار پایین ترین نقطه آن از سال 1987. و وجود دارد یک واکنش مشابه زمانی که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد دستورالعمل در مورد اجتناب از جمعیت زیادی در تلاش برای کند کردن روند گسترش ویروس.

پرستاران و پزشکان که صحبت کردن در مورد خطرات آنها در حال حاضر خود را در معرض خطر است.

کارگران به عنوان متنوع به عنوان فروشگاه مواد غذایی تحویلدار, مشتری, خدمات, نمایندگان, و خدمه پرواز که به درگیری با کارفرمایان آنها را متهم به ناکامی در حفاظت و درستی ارزش آنها. آمازون جلب توجه گسترده ای که آن را اخراج یک کارگر بود که به رهبری در اعتراض به نگرانی های بهداشتی در جزیره استاتن انبار.

اما شاید عجیب ترین و مداوم مدیریت-کارگری تنش بوجود آمده بین ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مانند پزشکان و پرستاران که در خط مقدم این ویروس نبرد و مدیران آنها در گزارش.

در شهر نیویورک مرکز بحران در ایالات متحده عمده هر بیمارستان خصوصی سیستم ارسال یادداشت در هفته های اخیر سفارش کارگران را به صحبت با رسانه ها به عنوان برخی از بیمارستان های دولتی.

یک سیستم مرکز پزشکی NYU Langone ارسال یک ایمیل به در مارس 27 هشدار داد که اعضای هیات صحبت با رسانه ها بدون اجازه “خواهد بود موضوع را به اقدام انضباطی از جمله فسخ است.” این ایمیل قبلا گزارش شده توسط بلومبرگ.

شبیه خطوط کشیده شده در سراسر کشور. یک دکتر در واشنگتن برداشته شد و از بیمارستان موقعیت پس از صحبت علنی در مورد کمبود تجهیزات حفاظتی و تست; نیروی انسانی شرکت است که در استخدام او گفت که او بود که reassigned. پرستاران در دیترویت به تازگی راه می رفت خاموش کار به اعتراض و انتقادی پایین نیروی انسانی پس از یک همکار که در حال صحبت کردن در مورد این مسئله از کار اخراج شد.

Melania Trump, پست, پیام, ترویج پوشیدن پوشش صورت — چیزی شوهرش شانه خالی.

Melania Trump, اولین بانوی ارسال شده در یک ویدیو در توییتر در روز پنجشنبه مشاوره آمریکایی ها به سایش پوشش صورت در انعکاس سلامت عمومی توصیه هایی است که رئیس جمهور تهمت شخصا اجتناب.

آقای ترامپ برای خود کرده است به خبرنگاران گفت که او نمی خواهد بود علاقه مند به پوشیدن ماسک مگر اینکه او تلقی آن مهم است. در عوض هر کس که می آید به تماس نزدیک با رئیس جمهور در حال حاضر باید آزمایش این ویروس به گفته مقامات کاخ سفید.

“من نمی دانم به نحوی نشستن در دفتر بیضی پشت که مصمم میز” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت: “من فکر می کنم با پوشیدن یک ماسک صورت به من خوش آمد می گوید رئیس جمهور و نخست وزیر دیکتاتورها پادشاهان و ملکه و من نمی دانم. من آن را نمی بینم برای خودم. من فقط — من فقط نمی. شاید من تغییر ذهن من اما این را منتقل می کند و امیدوارم آن را سرعت منتقل می کند.”

خانم تهمت بود که انتقاد در ابتدای شیوع برای تمرکز بر روی ساختمان کاخ سفید تنیس غرفه به جای هشدار به آمریکایی ها درباره گسترش coronavirus منتظر تا زمانی که رسمی ارشاد منتشر شده توسط دولت برای شروع فیلمبرداری اطلاعیه های خدمات عمومی و صدور هشدار در توییتر.

“خانم تهمت می داند و به رسمیت می شناسد و مردم این کشور احساس نامشخص در حال حاضر می خواهد به انجام همه او می تواند برای آموزش خانواده ها و کودکان در مورد اهمیت اجتماعی فاصله مناسب و بهداشت” استفانی گریشام به دبیر مطبوعاتی کاخ سفید در بیانیه ای گفت:. “شرق بال است که هنوز عملیاتی اما بسیاری از کارکنان در حال کار از راه دور در هر CDC و کاخ سفید دستورالعمل ها و توصیه.”

در stay-در-خانه دوران یک شکل از ارتباطات زنده کرد: تلفن تماس بگیرید.

Verizon گفت که در حال حاضر دست زدن به طور متوسط از 800 میلیون بی سیم تماس در روز در طول هفته بیش از دو برابر این تعداد در روز است که از لحاظ تاریخی یکی از شلوغ ترین تماس روز از سال است.

افزایش خیره کننده است با توجه به تماس های صوتی مدت طولانی است که در حال کاهش است. برخی از 90 میلیون خانوار در ایالات متحده متوقف شد و با استفاده از تلفن ثابت از سال 2000 با توجه به USTelecom. بی سیم تماس جایگزین بسیار که خواستار فعالیت اما حجم دقیقه صرف در تماس های تلفنی نیست تغییر زیادی در طول دهه گذشته که مردم به پیام کوتاه و نرم افزار مانند FaceTime و واتساپ با توجه به حامل های بی سیم و تحلیلگران.

اما نیازهای جدید در حال ظهور در بحران است. “ما تبدیل به یک ملت که مانند قبل از هرگز” جسیکا گفت: Rosenworcel یک کمیشنر در کمیسیون ارتباطات فدرال این سازمان که نظارت بر تلفن و تلویزیون و اینترنت ارائه دهندگان خدمات. “ما ولع مصرف صدای انسان.”

نیاز به راه هایی برای حفظ ویژه روز طول این زمان ؟ این را بررسی کنید.

اقامت در خانه سفارشات لازم نیست برای قرار دادن یک دمپر در همه چیز. در اینجا برخی از راه هایی برای جشن تولد و عروسی و آمدن بهار و تعطیلات.

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

 • نخست وزیر بوریس جانسون است که دوره نقاهت بعد از عوارض ناشی از کروناویروس و منتقل شده است از واحد مراقبت های ویژه دفتر او در بیانیه ای گفت.

 • آلمان آنگلا مرکل ابراز “محتاط امید” که آلمانی ها بودند که جلوگیری از این ویروس را گسترش و کاهش عفونت رای دادن اما هشدار داده است که تعداد آنها هیچ دلیلی برای رها کردن شدید اجتماعی و محدودیت.

 • استرالیا پلیس سوار یک کشتی کروز و ضبط آن “جعبه سیاه” را به عنوان آنها بررسی چرا آلوده به مسافران اجازه داده شد به پیاده.

 • اسپانیا تنظیم مقدس هفته جشن در آن مستند.

 • هند ممکن است گسترش 21-day مستند از آن 1.3 میلیارد نفر است.

گزارش شد کمک توسط آلن چشم بند اسب, Michael Cooper, آیلین, Sullivan, یونس انگل برومویچ اندی, نیومن, Matthew Haag, Simon رومرو پیتر بیکر جیم Rutenberg دیوید Waldstein امیلی کوکران پاتریشیا کوهن, بهترین Smialek سارا Mervosh کیتلین Dickerson, مگی Haberman نیک Corasaniti مارک Santora بروکس بارنز دن بری, Conor Dougherty, نیکلاس Bogel-Burroughs, اسکات Dodd, مانی فرناندز شری فینک, مایکل Levenson و کارل زیمر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>