کروناویروس در آمریکا: بی امان له از موارد و مرگ و میر

در شهر نیویورک یورش روزانه از مرگ از coronavirus کاهش یافته است به نیمی از آنچه در آن بود. در شیکاگو موقت بیمارستان در یک لیک فرانت مرکز کنوانسیون بسته است تلقی دیگر مورد نیاز است. و در New Orleans, new موارد کاهش یافته اند به یک تعداد انگشت شماری در هر روز.

در عین حال در سراسر امریکا و کسانی که نشانه هایی از پیشرفت مبهم و تیره تر واقعیت است.

این کشور هنوز هم در گرفتن شرکت از یک بیماری همه گیر با کمی امید آزادی. برای هر نشانه ای از بهبود در کنترل ویروس, شیوع بیماری های جدید پدید آمده در جای دیگر خروج از کشور در گیر مداوم و بی امان مارس از مرگ و میر و عفونت.

به عنوان متحده همچنان به لغو محدودیت به معنای متوقف کردن ویروس بی تاب آمریکایی ها آزادانه بازگشت به خرید طولانی در رستوران ها و گردهمایی در پارک. به طور منظم جدید شعله ور شدن یو پی اس و فوق العاده-پخش وقایع به شمار می رود, از پشت.

هر مفهوم که coronavirus تهدید محو شدن است به نظر می رسد جادویی تفکر در تقابل با آنچه در آخرین شماره نشان می دهد.

کروناویروس در آمریکا در حال حاضر به نظر می رسد مثل این: بیش از یک ماه گذشت از آنجا بود که یک روز با کمتر از 1000 مرگ و میر ناشی از ویروس است. تقریبا هر روز حداقل 25,000 جدید کروناویروس موارد شناسایی شده به این معنی که این تعداد در ایالات متحده — که دارای بالاترین تعداد موارد شناخته شده در جهان با بیش از یک میلیون در حال گسترش است توسط بین 2 و 4 درصد روزانه.

روستایی که یک ماه پیش صدمه ندیده بودند به طور ناگهانی نقاط داغ برای ویروس. این مهاجم از طریق خانه های سالمندان بسته بندی گوشت می آمد گیاهان و زندانها و کشتن پزشکی آسیب پذیر و فقیر و شیوع بیماری های جدید نگه دارید در حال ظهور در فروشگاه های مواد غذایی, Walmarts و یا کارخانه های شوم منادی چه کامل بازگشایی اقتصاد به ارمغان خواهد آورد.

در حالی که ده ها تن از روستایی شهرستانهای هیچ شناخته شده coronavirus موارد یک نمای پانوراما از کشور نشان می دهد ترسناک و ناراحت کننده تصویر.


جدید موارد گزارش شده توسط روز

به عنوان New York metro منطقه دیده است های اخیر کاهش در موارد جدید تعداد موارد در بقیه ایالات متحده به طور پیوسته افزایش یافته است.


New York metro منطقه

بقیه ایالات متحده


منبع: نیویورک تایمز در پایگاه داده های گزارش از دولت های محلی و سازمان بهداشت و درمان و بیمارستان ها.·نیویورک شهری منطقه تعریف شده توسط اداره آمار ایالات متحده و شامل شهرهای نزدیک و حومه در وستچستر لانگ آیلند و شمال نیوجرسی.

“اگر شما از جمله نیویورک به نظر می رسد مانند یک فلات در حال حرکت به پایین” گفت: اندرو Noymer استادیار بهداشت عمومی در دانشگاه کالیفرنیا در ارواین. “اگر شما از حذف نیویورک این فلات به آرامی در حال حرکت است.”

در اوایل ماه آوریل بیش از 5000 مورد جدید به طور منظم اضافه شده در شهر نیویورک به صورت روزانه. تعداد کسانی که کاهش یافته است به طور قابل توجهی بیش از چند هفته گذشته اما این پیشرفت شده است تا حد زیادی جبران افزایش می دهد و در دیگر شهرستانها عمده.

در نظر شیکاگو و لس آنجلس که مسطح منحنی های آنها و اجتناب از رشد انفجاری از شهر نیویورک است. حتی پس از coronavirus موارد در شهرستانهای دارای بیش از دو برابر از آوریل 18. Cook County خانه به شیکاگو در حال حاضر گاهی اوقات با اضافه کردن بیش از 2000 مورد جدید در یک روز و لس آنجلس شده است که اغلب با اضافه کردن حداقل 1000.

دالاس کانتی در تگزاس شده است با اضافه کردن حدود 100 بیشتر موارد بعد از آن یک ماه پیش و شهرستانهای آن عبارتند از بوستون و Indianapolis نیز گزارش شماره های بالاتر.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • یک رییس فدرال دانشمند گفت که او تحت فشار برای هدایت قرارداد به مشتریان به خوبی متصل لابی.
  • کاخ سفید با توجه به سیم پیچ coronavirus نیروی کار در هفته های آینده.
  • به عنوان شیوع شاتر بسته بندی گوشت می آمد گیاهان و گوشت و کمیاب می شود در مواد غذایی راهرو drive-throughs.

آن است که نه فقط در شهرهای بزرگ. شهرهای کوچکتر و مناطق روستایی شهرستانهای استان در غرب و جنوب را به طور ناگهانی ضربه سخت شده تاکید این capriciousness از این بیماری همه گیر.

Dakota County, Neb., که سوم-اکثر موارد سرانه در کشور تا به حال هیچ مورد شناخته شده اخیرا در آوریل 11. در حال حاضر این شهرستان یک منطقه داغ برای ویروس.

داکوتای شهرستان به عمده تایسون گوشت گاو-کارخانه فرآوری که در آن موارد گزارش شده است. و منطقه که گسترش در سراسر مرزهای هر دو آیووا و داکوتای جنوبی است که نقطه چین با گوشت-گیاهان پردازش شده اند که منبع اصلی کار برای نسل های. الگوی تکرار است بیش از همه: مقامات فدرال می گویند که حداقل 4,900 پردازش گوشت و مرغ کارگران آلوده شده اند در سراسر 19 متحده است.

Tyson گیاه در داکوتای شهرستان به طور موقت بسته برای تمیز کردن عمیق. در حال حاضر کارگران منتظر ترس برای رفتن به کار می کنند اما ترس نیست.

“آنها نیاز به پول و آنها می خواهند برای رفتن البته” گفت: Qudsia حسین (ع) که شوهرش امام کمک مشاور خانواده از کارگران که بیمار یا فوت کرده اند. با بسیاری از کسب و کار توقیف و یا رنج می برند از نظر مالی به دلیل همه گیر او گفت: “هیچ جای دیگر آنها کار می کنند.”

خانه County دنیاست. یکی دیگر از منطقه روستایی به طور ناگهانی می یابد خود را با این کشور بالاترین سرانه عفونت رای تا کنون. یک زندان به نظر می رسد مسئول سنبله بزرگ در موارد; در 10 روز در این شهرستان حدود 11,000 ساکنان آن دیدم موارد شناخته شده به موشک وار رفتن به 1,344 از 27.

همانطور که از هفته گذشته بیش از نیمی از زندانیان و اعضای هیات آزمایش در خانه ترنر مرکز تادیبی در سامرویل, Tenn., مثبت بودند برای ویروس, مقامات گفت.

“این بدترین کابوس من از آغاز این است که این اتفاق می افتد گفت:” دوایت Jewell رئیس خانه شهرستان کمیسیون. “من انتظار این است. شما قرار داده است که بسیاری از مردم در یک موجود محیط زیست و تمام طول می کشد است.”

هر کس در شهر می داند در مورد شیوع. اما آنها مبارز: کسب و کار در شهرستان در حال بازگشایی این هفته است. در روز دوشنبه شهرستان کمیسیون برنامه ریزی شده بودند که یک فرد در نشست با صندلی فاصله شش فوت از هم جدا. آنها بودجه به تصویب و دیگر مسائل شهرستان آقای Jewell گفت.

“ما باید برای بازگشت به کسب و کار جامعه” او گفت:.

عفونی-بیماری کارشناسان مشکل برداشت که ایالات متحده دیده است, بدترین ویروس و به دنبال احتیاط در مقابل نابجا خوش بینی.

“من نمی بینم که چرا ما انتظار زیادی کاهش روزانه مورد شمارش بیش از ماه آینده” تروور بدفورد یک دانشمند در فرد هاچینسون مرکز تحقیقات سرطان که مورد مطالعه گسترش و تکامل این ویروس در توییتر نوشت. او افزود: “ممکن است وجود داشته باشد شهرها / شهرستان است که دستیابی به سرکوب محلی, اما در سراسر کشور انتظار دارم همه چیز به کثیف با شعله ور شدن یو پی اس های مختلف در جغرافیای به دنبال پاسخ به این شعله ور شدن یو پی اس.”

شیوع این بیماری در ایالات متحده در حال حاضر به کشته شدن بیش از 68,000 مردم و اپیدیولوژی می گویند کشور را کمتر از 5,000 coronavirus و میر مربوط به یک هفته تا بعد از 20 ژوئن با توجه به بررسی انجام شده توسط محققان در دانشگاه ماساچوست در امهرست. فدرال طرح ریزی بر اساس دولت مدلسازی کشیده با هم توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال پیش بینی افزایش مداوم مرگ و میر در چند هفته آینده به روزانه مرگ و میر از 3000 در تاریخ 1 ژوئن.

در سراسر کشور, دانشمندان سعی در پروژه ویروس, آینده, البته, و نتایج حاصل شده اند طیف وسیعی از تغییر مدل. یک دانه از چندین مدل مونتاژ شده توسط نیکلاس رایش یک biostatistician در دانشگاه ماساچوست پیش بینی وجود خواهد داشت به طور متوسط از 10 ، 000 مرگ و میر در هر روز برای چند هفته آینده. که کمتر از در هفته گذشته اما این به آن معنا نیست اوج منتقل شده است دکتر رایش گفت. در دوره هفت روزه به پایان رسید که در روز یکشنبه در مورد 12,700 مرگ و میر وابسته به این ویروس رخ داده است در سراسر کشور است.

“این ایده که آن را برای رفتن به بالا و آن را به پایین می آیند در یک متقارن منحنی” دکتر رایش گفت. “آن را ندارد به انجام این کار است. آن را می تواند بالا برود و ما می تواند چندین هزار مرگ در هر هفته و برای چند هفته.”

مرگ را ضربه چند مکان سخت تر از آمریکا در خانه های سالمندان و دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت. بیش از یک چهارم از مرگ و میر مرتبط شده اند به کسانی که امکانات و بیش از 118,000 ساکنان و کارکنان در حداقل 6,800 خانه های قراردادی ویروس.

هیچ فرار برخی از پایه اپیدمی ریاضی.

در صورت عدم وجود واکسن متوقف کردن گسترش ویروس نیاز به حدود دو سوم از جمعیت آلوده شده اند. و برخی از کارشناسان استدلال کرده اند که قبل از آنچه شناخته شده به عنوان گله ایمنی در ضربات تعداد افراد آلوده در سراسر کشور می تواند به متناوب 90 درصد اگر اجتماعی سوريه آرام است و نرخ انتقال صعود. (آن را نیز مشخص نیست چه مدت مصونیت گذشته در میان کسانی که آلوده شده اند.)

به عنوان تست ظرفیت افزایش یافته تا تعداد موارد در حال شمارش است. اما بسیاری از حوزه های قضایی هنوز مفقود هستند موارد و undercounting مرگ و میر. بسیاری از اپيدميولوژيستها فرض کنیم که حدود 10 بار به عنوان بسیاری از مردم آلوده شده اند coronavirus از تعداد موارد شناخته شده.

به دلیل زمان آن را برای عفونت به گسترش جوجه کشی و باعث شود مردم به مرگ, اثرات بازگشایی متحده ممکن است شناخته شده حداقل تا شش هفته پس از این واقعیت است. یکی از مدل های مورد استفاده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شامل یک فرض است که ميزان عفونت را افزایش می دهد تا 20 درصد در ایالات متحده است که بازگشایی شده است.

تحت این مدل در اوایل ماه اوت به احتمال زیاد نتیجه 3,000 مرگ و میر بیشتر در گرجستان از دولت در حال حاضر 10,000 بیشتر هر یک در نیویورک و نیوجرسی و حدود 7000 بیشتر هر یک در پنسیلوانیا و ایلینویز و ماساچوست است. در زیر مدل به احتمال زیاد پیش بینی ملت را ببینید در مورد 100,000 اضافی و مرگ و میر در Aug. 4.

“حتی اگر ما گذشته اوج این بدان معنا نیست که بدترین پشت سر ما گفت:” Youyang Gu داده دانشمند که ایجاد مدل. “آن بالا می رود اما به سرعت آن را کاهش آهسته پایین.”

گزارش شد کمک جان Eligon رابرت Gebeloff, Danielle عاج Dionne Searcey, Timothy Williams و کارن Yourish.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de