کروناویروس در n. y.: Cuomo, اعلام وضعیت اضطراری در

آلبانی, n. y. — رژیم صهیونیستی. Andrew M. کومو اعلام وضعیت اضطراری در روز شنبه به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در نیویورک افزایش یافت و به 76 از جمله یک راننده که ظاهرا کار را برای بارگذاری در ملکه و دو غیر قابل توضیح تست مثبت از بیماران صدها کیلومتر به سمت شمال.

حرکت در چند جبهه برای جلوگیری از گسترش ویروس فرماندار گفت: وضعیت اضطراری اجازه می دهد نیویورک دولت برای پاسخ سریع تر با بلند کردن قوانین و مقررات.

فرماندار اطلاعیه آمده به عنوان نگرانی در مورد شیوع رشد در شهر نیویورک است که 11 مورد تأیید از پنج که فاش شد که از جمعه. کانون در ایالت نیویورک همچنان فقط در شمال شهرستان Westchester County, که در آن وجود دارد که 57 مورد در کل.

این موارد اغلب اگر نه همه مربوط به یک خوشه در وستچستر که برای اولین بار به توجه مقامات پس از نیو راشل مقیم 50 ساله وکیل تایید شد به عنوان نیویورک دوم coronavirus بیمار است.

مقامات دولتی گفته بودند تست ده ها تن از دهان و بینی سواب از افرادی که ممکن است در معرض به وکیل که در بیمارستان بستری شده است اما شرایط که گفته می شود در حال بهبود است. تکنسین های در حال کار در سراسر ساعت در خصوصی و عمومی آزمایشگاه از جمله عمده تسهیلات در نزدیکی وزارت امور خارجه کنگره.

با وجود گسترش در دولت و روزافزون جهانی تلفات این ویروس که به کشته شدن بیش از 3500 نفر در سراسر جهان, آقای کومو به دنبال سعی کنید آرامش عمومی در یک کنفرانس خبری در آلبانی.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

“شما می دانید چه چیزی بدتر از این ویروس ؟ اضطراب” آقای کومو گفت و اشاره کرد که بسیاری از بیماران را رنج می برند خفیف یا بدون علائم است.

اعلام اورژانس اجازه خواهد داد که دولت برای سرعت بخشیدن به خرید تجهیزات و استخدام کارگران برای کمک به ادارات بهداشت محلی شده اند که دست زدن به نظارت هزاران نفر از خود قرنطینه بیماران مبتلا به آقای کومو گفت.

“کسی به دست کشیدن بر روی درب خود را یک بار در روز” او گفت:. “این است که کار فشرده است.”

در این بیانیه همچنین اجازه می دهد تا مقامات به دامن خرید, مقررات, اگر لازم است, او گفت:.

هنوز هم وجود دارد نشانه هایی که شیوع پخش شد از جمله یک جفت از بیماران در Saratoga County, شمال آلبانی — اولین جمله موارد تایید شده در خارج از شهر نیویورک در منطقه است. محققان در تلاش بودند برای تعیین دو نفر آلوده شدند.

در شب جمعه راننده در کوئینز آزمایش مثبت و مورد درخواست بیش از 40 پزشکان و پرستاران و دیگر کارگران در یک بیمارستان وجود دارد برای رفتن به داوطلبانه انزوای بیش از ترس که آنها ممکن است در معرض به کروناویروس در انتخابات گفت: در روز شنبه.

مرد, 33, راه می رفت به سنت جان اسقفی بیمارستان در فر Rockaway بخش از ملکه در روز سه شنبه و گزارش flulike علائم. او به خانه رفت و بازگشت و بعد از آن که علائم بدتر رسمی گفت.

ده ها تن از کارگران در این بیمارستان در حال حاضر در حال آزمایش, مقامات گفت.

“بدیهی است که 40 نفر هستند” گفت: عضو شورای داناون ریچاردز جونیور یک دموکرات که نشان دهنده دور Rockaway. “بیمارستان نیاز به جایگزینی این افراد به طور موقت. آنها نیاز به پول برای انجام این کار است. آنها نیاز به تجهیزات. ما نیاز به نگه داشتن مراقبت های بهداشتی تا و در حال اجرا است.”

تام Melillo بیمارستان گفته است که بیمار همچنان در قرنطینه در بیمارستان در روز شنبه که مقامات بیمارستان شد, نظارت بر هر کسی که ممکن است در معرض به بیمار است.

یک شهرستان گفت: این انفجار برای بارگذاری. این شرکت بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

مقامات بهداشت گفت: آنها به دنبال تعیین اینکه آیا راننده ممکن است در معرض مسافران به ویروس.

همچنین در روز شنبه فرماندار کنتیکت ند لمانت گفت: نیویورک دکتر که رفت و آمد به کار در بریجپورت بیمارستان آزمایش مثبت برای این بیماری است. آقای لمانت گفت: پزشک نشان نداد علائم قابل مشاهده در حالی که درمان بیماران و جدا شده خود را.

نیوجرسی گفت که چهار نفر در دولت در حال آزمایش مثبت برای ویروس: 32 سال-پیر مرد, یک مرد در 50s و یک زن در 30s از برگن شهرستان در نزدیکی نیویورک و یک مرد در 60s از Camden County, در بخش جنوبی از دولت است.

در ردیابی افرادی که در تماس با نیو راشل مرد یک شریک در میدتاون منهتن شرکت حقوقی بیماری کارآگاهان در نیویورک متوجه شدند که او با حضور در کنیسه خدمات قبل از تبدیل شدن به علامت.

مقامات بهداشت عمومی بسته کنیسه جوان اسرائیل از نیو راشل و خواسته است که هر کسی که تا به حال با حضور خدمات بت میتسوا و یا تشییع جنازه و وجود تازگی خود را منزوی به عنوان یک احتیاط.

شهر نیویورک مقامات خواسته اند دولت فدرال برای ارسال بیشتر تشخیصی کیت برای کروناویروس گفت: در نامه ای در روز جمعه که این شهر ظرفیت محدود برای تست بود “مانع توانایی ما به ضرب و شتم این بیماری همه گیر.”

روز شنبه آقای کومو نمی گویند که چگونه بسیاری از نیویورکی شد و در حال حاضر منزوی خود را در خانه بیش از ترس آنها ممکن است در معرض ویروس. اما از جمعه, نیویورک, مقامات گفت: آنها خواسته بود حدود 4000 نفر در کشور به خود شده است.

حدود 2,700 که قرنطینه شد و در شهر نیویورک و بسیاری از آنها به تازگی در بازگشت از پنج کشور که در آن شیوع بوده است شدید ترین: چین, ایران, ایتالیا, ژاپن و کره جنوبی.

در اظهارات خود در روز شنبه آقای کومو گفت: دولت بود به شدت تست به عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است. “ما می خواهیم برای پیدا کردن مثبت” فرماندار گفت:, و اضافه کرد که در حالی که برخی از مردم ممکن است پاچه افزایش تعداد بیماران مبتلا به آن نشان داد که جامد پزشکی کار پلیسی در جریان بود. “ما می گویند:” این خبر خوبی است که ما می دانیم که مردم هستند.”

از بعد از ظهر شنبه coronavirus شیوع حال بیمار بیش از 105,400 نفر کشته و بیش از 3,500 و شناسایی شده است در حداقل 92 کشور جهان است.

در ایالات متحده بیش از 350 مورد از این ویروس تا به حال تایید شده است و حداقل 19 نفر کشته شده بود به گفته نیویورک تایمز پایگاه داده.

جسی مک کینلی گزارش از آلبانی و ادگار Sandoval از نیویورک است. مایکل طلا و تریسی Tully کمک گزارش از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>