کروناویروس در N. Y. C.: مدارس و رستوران ها و کافه ها تعطیل

اعتبار…جان Taggart برای نیویورک تایمز

رو فشار, شهر نیویورک, مقامات اعلام کرد در روز یکشنبه یک جارو خاموش شدن ده ها هزار نفر از کافه ها و رستوران ها و بسته شدن این شهر سیستم مدارس دولتی — بزرگترین در کشور در تلاش برای سرکوب گسترش coronavirus.

از کالیفرنیا به واشنگتن دی سی فرمانداران و شهرداران در حال دست و پنجه نرم کردن با تا چه حد دولت باید در محدودیت روزانه مردم زندگی می کند به نگه داشتن آنها را به خانه.

یک درهم آمیخته از اقدامات اخیر — اجباری حکومت در پورتوریکو و Hoboken, N. J.; بسته شدن رستوران و بار, اتاق ناهار خوری در اوهایو و ایلینوی; و تعطیلی مدارس در چندین ایالت از جمله ایالت مینه سوتا, کارولینای جنوبی و آیلند — نشانه ای که محدود مداخلات می تواند به زودی تبدیل به هنجار در سراسر کشور.

نیویورک ارائه یکی دیگر از استارک مثال چهار: مدت کوتاهی قبل از 10 p. m., شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد که شهر را کافه ها و رستوران ها به جز برای تحویل و وانت, خدمات, ترک خدمت bartenders و baristas نامشخص در مورد چک های بعدی خود را.

شهردار همچنین دستور تعطیلی از کاباره ها سینما تئاتر کوچک خانه ها و سالن های کنسرت. این بسته شدن به اثر در صبح روز سه شنبه برای مدت نامعلوم.

نظم آمد و تنها چند ساعت پس از مقامات اعلام کرده بود تعلیق در مدارس دولتی شهر نیویورک از روز شنبه — یک حرکت است که حداقل به طور موقت upend روال از 1.1 میلیون دانش آموز و 75,000 معلمان به عنوان شهر انتقال به آموزش از راه دور.

“زندگی ما همه تغییر در راه است که غیر قابل تصور بود فقط یک هفته پیش” آقای د Blasio در بیانیه ای گفت: یکشنبه شب. “این یک تصمیم من را به آرامی. این مکان ها بخشی از قلب و روح شهر ما.”

حرکت جفت و جور میشد با دستورالعمل جدید صادر شده در روز یکشنبه توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آنها توصیه می شود که دولت های محلی و افراد انصراف از اجتماعات بزرگ از بیش از 50 نفر برای بعد از هشت هفته. توصیه های درخواست به “برنامه ریزی یا خود به خودی” ها از جمله همایش ها و جشنواره ها, رژه, کنسرت, رویدادهای ورزشی, و مراسم عروسی.

پیشتر در روز یکشنبه, Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هشدار داد که مردم “رفتن به مجبور به سر خم کردن به طور قابل توجهی بیشتر از ما به عنوان یک کشور در حال انجام است.”

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

وی پیشنهاد 14 روز ملی shutdown می تواند موجه پایین جاده و خواست افراد جوان به عمل اجتماعی فاصله از ترس آنها می تواند به گسترش این بیماری به افراد مسن است.

اما در حالی که بسیاری از دولت ها و مقامات بهداشت از مردم خواست رعایت چنین فاصله برخی از آمریکایی ها نادیده گرفته بود کسانی که درخواست از جمله در شهر نیویورک است.

در اوایل این هفته در ایالت نیویورک که در آن تعدادی از تایید نتایج مثبت افزایش به 729 روز یکشنبه به اجرا گذاشته شد و ممنوعیت اجتماعات بزرگ و ایجاد قوانین برای کاهش ظرفیت در مکان هایی مانند رستوران ها با occupancies کمتر از 500 نفر است.

اما این اقدامات در جای خود قرار داده در روز پنج شنبه به نظر نمی رسد به داشتن خود اثر مورد نظر: یک تعداد انگشت شماری از مقامات منتخب به نام برای خاموش کردن کل از کافه ها و رستوران ها گزارش زیر از جمعیت بیش از آخر هفته.

“من احساس خطر در cavalier نگرش جدید ترین نیویورکی که هنوز هم به نظر نمی رسد به درک آنچه در مورد به ضربه زدن به ما و آنچه که ما نیاز به سرعت آن را” عضو شورای Mark Levine است که رئیس شورای کمیته بهداشت و درمان گفت: در صبح روز یکشنبه.

آقای لوین همراه با یک تعداد انگشت شماری از اعضای شورای شهر از جمله Corey Johnson, the رئیس مجلس شورای اسلامی و همچنین شهرستان حسابرسی, Scott M. Stringer ابراز خشم این است که مردم را نادیده گرفته و مقامات درخواست به ماندن در خانه و به جای آن همگرا در باشگاه ها و میله های زندان است.

این مقامات با استفاده از هشتگ #shutdownNYC در توییتر توصیف بی اعتنایی اجتماعی فاصله به عنوان رفتار بی پروا.

یکشنبه شب آقای د Blasio تسلیم به افزایش فشار پس از او و رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو مقاومت کرده بود و خواستار گسترده تر shutdown.

ظهر روز یکشنبه به عنوان پشتیبانی برای بزرگتر shutdown crescendoed در رسانه های اجتماعی آقای جانسون به رئیس مجلس شورای اسلامی بود, پیوست, کمپین خواستار بسته شدن مدارس و رستوران ها و کافه ها.

آقای جانسون از حزب دموکرات گفته است که فروشگاه های مواد غذایی, bodegas داروخانه و بانک ها باید باز باقی می ماند. او گفت: تمام سطوح دولت باید مداخله برای کاهش ضرر و زیان صاحبان کسب و کار ارائه کمک های مالی به کارگران آسیب دیده و کمک به پدر و مادر با کودک مراقبت.

سپس در بعد از ظهر یکشنبه آقای کومو تغییر دوره: به نام او در کسب و کار به شاتر به طور داوطلبانه به عنوان اتفاق افتاده در بوستون و کلیولند و سایر نقاط کشور است. فرماندار کالیفرنیا روز یکشنبه نیز خواسته کافه کاباره ها و از wineries ،

“من درخواست آنها را به طور داوطلبانه به تعطیل خود را در نوار خود را در رستوران خود را در ورزشگاه” آقای کومو گفت. “اجازه دهید ببینیم که چه چیزی آنها انجام می دهند. اگر هیچ کس آن را ندارد, پس از آن ما می تواند اقدامات بیشتر است.”

در پایان به عنوان تعداد موارد تایید شده از کروناویروس جدید گل رز, نیویورک, مقامات اذعان فوریت و ضرورت گسترده تر ممنوعیت به نگه داشتن مردم از جمع آوری.

آقای د Blasio گفت: “شهر ما بی سابقه ای مواجه کند و ما باید پاسخ با زمان جنگ ذهنیت است.”

اظهارات خود بودند نشانه ای از گام سیالیت از وضعیت و مقامات شکلگیری پاسخ به آن: در روز شنبه شهردار گفت که او آماده بود به حمایت گسترده تر محدودیت و تعطیلی کسب و کار.

“تاریخ به ما نشان می دهد که در بحران نسبتا کمی از مردم که, کامل, کاملا محاکمه و درست طرح” آقای د Blasio گفت: در روز شنبه. “من آماده نیستم امروز در این ساعت می گویند اجازه دهید یک شهر با میله, هیچ, رستوران ها, هیچ rec مراکز هیچ کتابخانه ها. من وجود ندارد.”

برای روز آقای د Blasio نیز مواجه شده تماس برای بستن مدارس دولتی یک حرکت او شده بود و تمایلی به ایجاد این استدلال که آن می تواند منجر به کلاس می شود برای کل سال است.

هر دو فرماندار و شهردار را مطرح کرده و از نگرانی در مورد آنچه که لغو کلاس های معنی برای پدر و مادر که نمی توانیم مراقبت از کودک و کودکانی که بستگی مدرسه برای وعده های غذایی خود را.

شهردار گفت: شهر خواهد آماده سازی معلمان برای آموزش از راه دور در این هفته و همچنین باز کردن سایت های در-نیاز دانش آموزان به انتخاب کنید تا مواد غذایی و “مراکز آموزش” برای کودکان ضروری کارگران شهرستان مانند مراقبت های بهداشتی کارکنان.

“این شده است هرگز تلاش در شهر نیویورک در این مقیاس به حداقل می گویند” آقای د Blasio گفت. “این یک سیستم است که بهبود هر هفته است.”

در آلبانی قانونگذاران ایالتی بودند و هنوز هم قصد بازگشت به دولت و کنگره در روز دوشنبه حتی پس از دو تن از اعضای مجمع که به نمایندگی قطعات از بروکلین — هلنه دادند و چارلز بارون — آزمایش مثبت برای ویروس.

برخی از نمایندگان نگرانی در مورد چشم انداز که با توجه به این که اغلب محله های نزدیک مقننه اتاق به عنوان اتاق کنفرانس که در آن دیدار اعضای, اما آقای کومو قاطعانه بود که قانونگذاران باید بازگشت به پایتخت تشبیه آن به خدمت در زمان جنگ.

“باید نظامی را نشان نمی دهد ؟ باید افسران پلیس نشان نمی دهد ؟ ” فرماندار گفت:, و اضافه کرد که “اگر ما می تواند درخواست پرستاران برای قرار دادن در یک hazmat کت و شلوار و خون ما می توانید بپرسید مقامات منتخب برای آمدن و نشستن در یک میز و رای در یک قطعه از قانون است.”

آقای کومو که در روز شنبه اعلام کرد که خانه ملت خواهد بود بسته به بازدید کنندگان گفت: او نیاز به قانونگذاری می شود در حال حاضر به اجازه قوانین و اقدامات دولت ممکن است نیاز به مبارزه با شیوع بیماری است. دولت بودجه نیز با توجه آوریل 1.

“ما نیاز به سربازان مبارزه با جنگ” او گفت:. “دولت باید تابع دلیل دولت در حال انجام است همه از این. دولت می رود خانه هیچ یک از این اتفاق می افتد.”

جسی مک کینلی کمک گزارش از آلبانی. متی Haag و Jeffrey C. میز کمک, گزارش از شهر نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im