کروناویروس در N. Y. C.: آخرین به روز رسانی

[می خواهید برای دریافت نیویورک امروز با ایمیل ؟ در اینجا ثبت نام.]

آن را پنج شنبه.

آب و هوا: دلپذیر و آفتابی با بالا در اواسط دهه 60.

جایگزین سمت پارکینگ: معلق از طریق پنج شنبه. متر در اثر هستند.


اعتبار…کیرستن Luce برای نیویورک تایمز

شصت و چهار کودک در ایالت نیویورک بستری شده اند با یک بیماری مرموز است که پزشکان هنوز به طور کامل درک کنند اما ممکن است مربوط به Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس مقامات روز سه شنبه گفتند.

در مشاوره به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مقامات بهداشتی دولت گفت که بسیاری از کودکان که فکر بودند که چه شده است و دارای برچسب “کودکان multisystem التهابی سندرم” تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس و یا آنتی بادی به آن است.

جدید چوب خط حساب کردن از مقامات وزارت امور خارجه آمد و دو روز پس از شهر نیویورک مقامات بهداشت گفت که 15 کودک در این شهرستان بستری شده بود با این سندرم که بسیاری از آنها تا به حال شده است با این ویروس آلوده.

علائم رمز و راز بیماری مقامات بهداشتی دولت اشاره کرد, “همپوشانی” با کسانی که در ارتباط با سندرم شوک سمی و بیماری کاوازاکی یک بیماری نادر در کودکان است که شامل التهاب رگ های خونی از جمله عروق کرونر. تب و درد شکم و علائم راش نیز ممکن است در حال حاضر مقامات نوشت.

[دریافت آخرین اخبار و به روز رسانی در coronavirus در نیویورک منطقه است.]

رژیم صهیونیستی. ند لمانت کانکتیکات در روز چهارشنبه معرفی شده توصیه هایی برای بازگشایی کالج ها و دانشگاه ها در دولت های سقوط اگر برخی از بهداشت عمومی اقدامات در جای خود هستند و شیوع کروناویروس کاهش یافته است.

توصیه شد از جمله در گزارش مفصلی که به طور کلی خواستار بازگشایی تدریجی آموزش عالی دانشگاه در طول تابستان اگر چه هر یک را نهایی می گویند در مورد چگونه آن را شروع کرد.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در نیویورک

  • مقامات می گویند 64 کودکان در, n. y. تا به حال رمز و راز بیماری.
  • که گرفتن بیمار در حال حاضر ؟ افراد مسن و کسانی که بدون شغل.
  • دانشگاه کانکتیکات ممکن است بازگشایی با سقوط.

[Coronavirus در نیویورک: یک نقشه و مورد تعداد دفعات مشاهده است.]

خاموش شدن از شهر نیویورک مترو اوایل روز شنبه برای اولین بار در چه خواهد بود یک شبانه رویداد: برای آینده قابل پیش بینی زمانی که این بیماری همه گیر است که یک تهدید سیستم متوقف خواهد شد در حال اجرا از 1 صبح تا 5 صبح هر شب به پاک کننده زمان به طور کامل ضد عفونی کردن قطار ایستگاه ها و تجهیزات.

گروه از پاک کننده های هیئت مدیره قطار. افراد بی خانمان شده اند که با پناه گرفتن در اتومبیل منتقل خواهد شد و مقامات می گویند متقاعد به ورود به پناهگاه و دریافت چک برای ویروس علائم.

رژیم صهیونیستی. Andrew M. کومو هفته گذشته دستور تعطیلی — برای اولین بار به طور منظم برنامه ریزی شده متوقف کردن سیستم با 115 سال سابقه- به عنوان نگرانی بزرگ شده است که مترو در حال تبدیل شدن به یک غیر بهداشتی نورد بی خانمان اردوگاه و ویروس گرفت و تلفات سنگین در حمل و نقل کارگران است.

[در اینجا آنچه را که شب اول مترو خاموش بود.]


نیویورک از دست این 5 شخصیت های قابل توجه به این ویروس

چه اتفاقی خواهد افتاد به تاریخ در حال حاضر که مادرش مرده است ؟

کمپوست توسط من کوچ: چگونه (و چرا) من شروع به بی بو, Bin در صفحه اصلی

موزه تاریخ طبیعی کاهش کارکنان با اخراج و Furloughs

می خواهید بیشتر خبر ؟ ما پوشش کامل.

مینی جدول کلمات متقاطع: در اینجا این است که امروز پازل.


تعداد فزاینده ای از مردم که در نیویورک رستوران صنعت در حال مرگ هستند از coronavirus. [خوار نیویورک]

JetBlue شرکت های هواپیمایی را به پرواز سه نیویورک با مضمون جت مسافری در سراسر شهرستان در ادای احترام به کارکنان مراقبت های بهداشتی. [New York Post]

این آب و هوا برای روز آخر هفته? سرد. [استاتن آیلند پیشبرد]


این بار را Azi Paybarah می نویسد:

لوسی Lang یک وکیل در منهتن و پدر و مادر دو فرزند کوچک. او اغلب با او در می یابد خودش ترجمه اصول مرکزی کار خود را — عدالت و انصاف و دادگاه رسیدگی — برای مخاطبان است که می تواند با استفاده از این یادآوری گاه به گاه در مورد آموزش …

هنگامی که خانم Lang متوجه شدم که 2020 شد 100 سالگرد 19 متمم که به زنان حق رای, او می خواست برای اطمینان از این رویداد چیزی بود که افراد بسیار جوان می تواند درک.

که الهام بخش او برای نوشتن “مارس در!” — یک کتاب کودکان در مورد حق رای زنان که قرار است منتشر شود در روز یکشنبه. مبارزه برای تصویب متمم قانون اساسی در زمان سال و شامل یک مارس به پایین خیابان پنجم در سال 1915 از این رو عنوان کتاب.

“مارس در!” شد و نشان داده شده توسط خانم Lang خواهر, فضل Lang. می رسد به نیویورک و خیلی از کشور منزوی در خانه و اجتناب از انواع توده تجمعات کتاب را جشن می گیرد. لوسی Lang گفت: زمان شد apt.

“خیلی از فعالیت حدود 19 متمم همزمان با شیوع آنفلوآنزای اسپانیایی در سال 1919” او گفت:. او همچنین به یاد می آورد اخیر موازی.

در سال 2018 خانم لنگ در واشنگتن به معترضان مخالف برت M. Kavanaugh انتصاب به دیوان عالی کشور. یک رالی, او گفت:, شامل فقط یک تعداد انگشت شماری از مردم با استفاده از دستگاه های دستی به صحبت کردن با مخاطبان آنلاین.

“وجود دارد هزاران نفر و هزاران نفر از مردم معترض بودند با تنظیم آنلاین” خانم لانگ گفت.

“این مهم است که بچه ها درک کنند که این تاثیر به خصوص در یک زمان مثل این که بچه ها جدا از یک دیگر,” او اضافه شده است. “من فکر می کنم ما در حال رفتن برای دیدن انواع, خلاق, راه های جدید برای مردم مشغول اند.”

این درس در این کتاب در مورد اقدام به کنترل سرنوشت خود را — نه انتزاعی برای خانم لنگ و خواهر او. در ابتدا آنها امیدوار بود به کار با یک ناشر است. اما خواهر بزرگ نا امید با این روند و تصمیم به انتشار کتاب خود است.

“کتاب در مورد چگونه افرادی که به اشتراک گذاشتن یک ایده می تواند مهم اجتماعی تغییر” خانم لانگ گفت. “راه کتاب در نهایت رو ساخته من و خواهرم مشترک این ایده و ما قادر به آن را به ثمر بدون تکیه بر وضعیت موجود ساختار است.”

آن را پنج شنبه — یک ایستاده است.


دفتر خاطرات عزیز:

این بود پایان روز کاری من بود و من خانه رهبری به بروکلین از پایین منهتن.

انتقال به F قطار میدوی را از طریق رفت و آمد به من جایی برای ایستادن و در زمان از کتاب من است. همانطور که من انجام دادم متوجه شدم که دو نفر به سمت چپ و یکی به راست من بودند و همچنین خواندن کتاب نه تلفن یا e-خوانندگان. چهار غریبه ایستاده در یک ردیف بینی به خاک سپرده کتاب — تصور کنید که.

یکی دیگر از سوار متوجه شده و همچنین. او در هر یک از ما با کتاب های ما. سپس در یکی از حرکت های سریع او هل تلفن خود را به کیسه خود بیرون کشیده و یک کتاب از خود او. او اقدام به باز کردن آن پیروزمندانه.

او تا به حال باشگاه پیوست.

— اشلی Semrick


نیویورک امروز منتشر شده است روزهای هفته حدود 6 a. m. در اینجا ثبت نام برای دریافت آن از طریق ایمیل. شما همچنین می توانید آن را در nytoday.com.

ما در حال آزمایش با فرمت نیویورک امروز. آنچه شما می خواهم برای دیدن بیشتر (یا کمتر) ، ارسال نظر و یا ایمیل ما: [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>