کروناویروس در N. Y. C.: وهم آور Streetscapes محروم هستند از تجارت

همه جا گیتس کاهش داد. نوار مدفوع انباشته وارونه است. بوتیک از سوهو مغازه ها تخصص روستای گرینویچ — برای شطرنج برای بازی های هیئت مدیره برای سوابق — همه قفل شده دور و تاریک است. کمی ایتالیا امضا پیاده رو و جداول برای خارج از منزل ناهار خوری شده بود بريدن داخل ترک توت خیابان درست مانند هر دیگر خیابان.

شهر نیویورک چهره جدید تحت coronavirus خود را نشان داد تحت آبی آسمان در روز شنبه. آن را توقیف خیابان محروم از تجارت و jangled ریتم footfalls, بوق شاخ و حتی مردم صدای یک صحنه که ممکن است به دنبال یک کولاک تزیین یک روز بهاری.

برخی از نیویورک جرأت را از انزوا و به تنهایی و یا در twos یا threes برای زیرچشمی نگاه کردن در اطراف پر سکون خود را با مردم در یک شهر خلق و خوی.

“این باعث می شود مردم نزدیک در راه گفت:” سوزان دانکن در شرق ویلیامزبرگ بروکلین به عنوان او را تماشا ناگفته choreography از مردم swerving به اتاق را برای یک دیگر.

“وجود دارد یک نوع احساس گرم که در مورد” خانم دانکن گفت.

اما در نزدیکی ویلیامزبرگ جینی McAuley, 44, پیدا آرام چپ او را در شرکت خود را ابر پوشانده افکار. “با مردم کمتر در اطراف آن ایجاد اضطراب,” او گفت:.

قطره ای از بازدید کنندگان با نزدیک شدن به 9/11 یادبود و آن را منعکس استخرهای شاید به دنبال آرامش در هنگام بحران بدون سابقه با به خاطر سپردن بازیابی از دیگری است. روستای گرینویچ به طور معمول thrumming با گردشگران و جوان صبحانه-مجموعه ای در یک آخر هفته داده شده در حال حاضر نگاه به عنوان اگر از دوران گذشته است.

“در ’50s مثل این بود” گفت: Colin رایان, 68, در-و-off ایجاد کرد lifer و ساکن اسکن مشت زوج و کودکان در پارک میدان واشنگتن که در آن وجود دارد استفاده می شود, له از نوازندگان, نوازندگان و دانشجویان دانشگاه.

“همه آنها خانواده,” او گفت:. “ما همه دانش آموزان.”

سکون بازی کردن در زیر بی امان سر و صدا از دلسردکننده اخبار. فدرال مدیریت اضطراری آژانس با صدور یک فاجعه بزرگ و اعلامیه برای ایالت نیویورک به دولت دسترسی به میلیاردها دلار از بودجه امداد به عنوان تعدادی از ساکنان تست مثبت برای coronavirus شتافت گذشته 10,000 علامت و بدون ثبت نام کند.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در نیویورک

  • Javits Center و سه نفر دیگر از سایت ها هستند که چشم به صورت موقت بیمارستان.
  • فاجعه اعلام می دهد نیویورک دسترسی به میلیاردها دلار در کمک های اولیه.
  • شهر نیویورک در بخش بهداشت و درمان حرکت می کند برای محدود کردن تست به عنوان همه گیر را تحت الشعاع بیمارستان.

با 6 درصد از جمعیت ایالات متحده, New York در حال حاضر حساب برای نزدیک به نیمی از 18,000 موارد در کشور شمارش توسط نیویورک تایمز. و این شهر بیمارستان ها بیان رشد هشدار در مورد کمبود بحرانی منابع از جمله ماسک و هواکش.

روز جمعه رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو صادر جارو حکم به معنای وادار نیویورکی به ماندن در خانه تا حد امکان سفارش تمام غیر ضروری کسب و کار به نگه داشتن کارگران خود را در خانه.

جرم حمل و نقل را حفظ خواهد کرد در حال اجرا است اما مردم نباید از آن استفاده کنید مگر اینکه آنها کاملا باید. جاده ها باز باقی خواهد ماند اما تجمعات غیر ضروری از هر اندازه و به هر دلیل ممنوع می باشد.

آقای کومو را فرمان اثر طول می کشد در روز یکشنبه در 8 p. m. اما تاثیر یک سری از اوایل محدودیت هایی که بسته رستوران ها و کسب و کارهای دیگر بود و در حال حاضر روشن در روز شنبه.

با دور بیشتر مردم در داخل ساختمان از روی یک نمونه آخر هفته روز پوچی خارج از منزل ارائه شده خود را در راه تعجب آور.

یک درایو را از طریق منهتن بود و تکان دهنده سویفت در ظهر; هیچ ترافیک اتوبوس توریستی بدون گردشگران است. این نوع فانتزی نیویورک که نیویورکی در مورد رویای بی خیابان پارکینگ و هیچ selfie sticks در نزد اما این یکی با یک هزینه: هیچ چیزی برای انجام.

“این یک روز بهاری زیبا” گفت: خانم کورکوران از روستا رفتن سگ خود را با شوهر و فرزند. “ما نه تنها قادر به واقعا لذت بردن از آن است.”

در پارک مرکزی یک پابرهنه, هنرهای رزمی, استاد دریک ویلیامز, 62, led دو جوان دانش آموزان از طریق شمار خود با استرن وکیل.

“شما باید به کار سخت و کار هوشمند” او به آنها گفت. “این است که هیچ شوخی است.”

او متوقف شد و فکر در مورد شهر های اطراف آنها را.

“ما در حال تعادل,” او گفت:. “خط پایین این است که هر کس در اطراف پراکنده. جلوگیری از پیدا کردن تعادل خود را و هنگامی که شما در پیدا کردن تعادل خود را, شما قادر خواهید بود به راحتی از طریق تمام.”

در جای دیگر, هوای آزاد, زندگی به نظر می رسید به رشد در راه است که با توجه به ثابت یادآوری اجتماعی فاصله به نظر می رسید بی پروا.

جمعیت در بازار کشاورزان در اتحادیه مربع به اندازه قبل از coronavirus آخر هفته با خریداران در یکی دیگر از آرنج.

برخی از محله ها در کوئینز و برانکس مشابه نشان داد قوی گردش. و مانند پارک مرکزی بروکلین چشم انداز پارک باقی مانده است, هوای آزاد, مهلت برای مردم با هیچ جای دیگری برای رفتن هوای تازه.

در هارلم مشغول کلیساها اعلام کرد لغو خدمات در روز یکشنبه. دست نوشته ثبت نام در خارج از یک کلیسا به عنوان خوانده شده “باشد که خدا با شما!!”

جیمی Burgos یک راننده کامیون شستشو خود هوندا سیویک در یک کارواش در شرق ویلیامزبرگ — همسر و فرزند خود را نمی خواهد به خارج شدن از خودرو — گفت که او آرزو داشت برای کلیسای پنطیکاستی برای آسایش بود اما بسته شده است.

“من نیاز به خدا,” او گفت:. “من دعا می کنم برای من و خانواده من, خانه من, محله جهان است.”

در Ridgewood کوئینز یک نوازنده شان o’hara, 26 گفته سرفه بیشتر — نه به این دلیل که او مریض بود اما به دلیل او تا به حال شده است سیگار کشیدن بیش از حد بسیاری از سیگار در تازه کشف شده خود را زمان بیکار.

“من فکر می کنم من می خواهم خوب اگر من مریض شدم” او گفت:. “من فقط می خواهم به دنبال گذشته خود من خرده شخصی hangups. من فکر می کنم آن را بزرگتر از خودم. چه در مورد جامعه ما?”

و در هارلم را در خیابان 116 یک مرد و یک زن,, دوستان, متوقف به استقبال یکدیگر در پیاده رو ترک فضای بین آنها را که یک بار به نظر می رسید عجیب و غریب.

“من خوشحال هستم به شما گفته. “من آرزو می کنم من می توانم به شما محبت.” و او راه می رفت دور.

Anjali Tsui and Nate Schweber کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im