کروناویروس در n. y.: ممنوعیت اجتماعات بزرگ به عنوان موارد به شدت افزایش می یابد

نیویورک مقامات برقرار شدید مجموعه ای از اقدامات برای سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این coronavirus قرار دادن نامحدود بان کی مون در اکثر تجمعات بیش از 500 نفر منجر به سازندگان: از برادوی را نشان می دهد و به شدت تحت تأثیر چگونه نیویورکی کار و عبادت است.

محدودیت های اعلام شده توسط رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو در روز پنج شنبه آمد و به عنوان تعدادی از عفونت در دولت سه برابر از روز یکشنبه با ده ها تن از موارد جدید در شهر نیویورک که در آن میلیون ها نفر از ساکنان به طور معمول مالش شانه با میلیون ها نفر از بازدید کننده های کشیده شده توسط خود را درخشان فرهنگی ،

اما در روز پنج شنبه بسیاری از کسانی که مشهور موسسات از جمله موزه متروپولیتن هنر کارنگی سالن اپرای متروپولیتن اعلام کرد بسته شدن رکوع به واقعیت از یک اپیدمی جهانی و دولت از کوره در تلاش برای مقابله با آن است.

مدت کوتاهی پس از فرماندار صحبت در کاپیتول دولت, شهردار, بیل د Blasio, اعلام وضعیت اضطراری در این شهر که نزدیک به 100 مورد از این ویروس است.

برای هفته شهردار به دنبال کاستن نگرانی از شیوع مقاومت در برابر تماس های نزدیک به مدارس و یا انصراف از حوادث در مقیاس بزرگ مانند سنت پاتریک روز رژه و اصرار نیویورکی برای ادامه به زندگی می کنند زندگی خود را. اما تن او منتقل به طور چشمگیری در روز پنج شنبه در یک نقطه او پیشنهاد کرد که وجود دارد خواهد بود 1,000 موارد مثبت هفته آینده به عنوان تست افزایش یافته است.

“ما در حال رفتن به از دست دادن برخی از هموطنان ما نیویورکی” شهردار گفت. “که متاسفانه اجتناب ناپذیر است.”

اورژانس سفارش را توانمند سازی شهردار را تسریع اقدامات برای کنترل شیوع; او می تواند برای مثال اجرای مقررات منع رفت و آمد محدود کردن ترافیک برای وسایل نقلیه اضطراری و یا تعلیق برخی از قوانین.

او به عنوان امضا اورژانس منظور آقای د Blasio عذرخواهی کرد و گفت او می دانست که آن را “تاثیر جدی در تعدادی از کسب و کار.”

“آن چیزی است که ما همیشه می خواستم به انجام” شهردار گفت. “این چیزی است که ما باید انجام دهیم.”

در واقع اقدامات فرماندار و شهردار را عمیقا تغییر زندگی در نیویورک است. رستوران ها و کافه ها بودند فرمان بریده بریده خود را اشغال نصف. مشهور عرصه مانند باغ میدان مدیسون تاریک خواهد رفت. کنسرت موسیقی راک و کلاسیک کنسرتو لغو خواهد شد.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

هیچ جا شد تاثیر انتظار می رود بیشتر نامطلوب از برادوی میلیارد دلار در صنعت در قلب نیویورک تجارت گردشگری که گفت: این امر می تواند بسته حداقل تا آوریل 12, هر چند آقای کومو ارائه هیچ اطمینان داد که او را به او فرمان داد.

“اجازه دهید که علم و اجازه داده تصمیم گیری گفت:” آقای کومو یک سوم مدت دموکرات.

آقای د Blasio, یک دموکرات که تکرار کرد و گفت که این محدودیت در جمعیت و کسب و کار می تواند شش ماه گذشته.

“آن است که رفتن به طولانی درد مقعد, قسمت,” او گفت:.

در زیر جدید “تراکم کاهش دستورالعمل” حوادث با بیش از 500 نفر خواهد بود دستور به لغو یا به تعویق انداختن. فضاهای با occupancies کمتر از 500 مورد نیاز خواهد بود به قطع آن حضور سطح 50 درصد است. مدارس, جرم, حمل و نقل, بیمارستان ها, مغازه ها و ساختمان های عمومی معاف هستند هر چند آقای کومو گفت: دولت و کنگره می تواند بسته به بازدید کنندگان است.

Coronavirus است به خصوص مرگبار برای افراد مسن و آقای کومو نیز گفت: “تنها پزشکی لازم بازدیدکننده داشته است” اجازه داده می شود در خانه های سالمندان یک سیاست است که منزوی کردن ساکنان از عزیزان چیزی که او بستری صدا شدیدی. اما او گفت: “اگر شما در مورد مراقبت از کسی که در خانه سالمندان آخرین چیزی که شما می خواهید به مخاطره می اندازد که فرد.”

هر دو فرماندار و شهردار به نظر می رسید مقاوم به بسته شدن مدارس با آقای کومو با استناد به انعطاف پذیری بیشتر کودکان به این ویروس. آقای د Blasio گفت: بسته شدن مدارس ایجاد دیگر مشکلات مدارس به عنوان ارائه بسیاری از کودکان مبتلا به رایگان و یا کاهش هزینه وعده های غذایی. شهردار همچنین اعلام یک مهلت قانونی برای اخراج در عمومی مجتمع های مسکونی.

در سراسر Hudson, New Jersey, مقامات نیز ترغیب و تشویق به کاهش جمعیت با رژیم صهیونیستی است. فیلیپ مورفی D. توصیه که همه تجمعات عمومی به بیش از 250 نفر بود لغو سراسر کشور.

شهردار نیوجرسی, شهرستان, Steven Fulop اعلام کرد که این شهرستان در حال تنظیم مقررات منع رفت و آمد از 10 p. m. در کاباره ها و کافه ها. در نیوآرک شهردار Ras Baraka توصیه می شود که همه “غیر ضروری مجامع عمومی” بیش از 50 نفر باید لغو شود برای 30 روز آینده.

هر دو کشور’ اقدامات آمد در میان آبشار از لغو: اواخر چهارشنبه شب در این شهرستان سالانه رژه سنت پاتریک که به طور معمول به تساوی دو میلیون نفر بود به تعویق افتاد و پس از چند روز بحث و گفتگو بین مقامات و سازمان.

بیس بال حرفه ای فوتبال و هاکی لیگ به حالت تعلیق یا تعویق فصل خود را پس از رهبری N. B. A. کالج ورزشی همایش لغو شد پایان فصل بسکتبال مسابقات از جمله مسابقه بزرگ شرق بود که به طور ناگهانی لغو شد در وسط یک بازی در روز پنج شنبه بین سنت جان و کریقتن در Madison Square Garden. مارس جنون نمی خواهد اتفاق می افتد.

دولت و شهرستان اقدام نیز از رئیس جمهور تهمت تصمیم به تعلیق سفر از اروپا به مدت یک ماه برای اتباع خارجی یک حرکت است که می تواند فلج کننده اثر در بسیاری از شهر, هتل ها, رستوران ها و گردشگری متکی به کسب و کار.

در روز پنج شنبه برخی از کسانی که محاسبه پتانسیل از دست دادن کسب و کار.

“ما قطعا درک عمل او در تلاش برای گرفتن” ملیسا Fleischut رئیس جمهور و رئیس اجرایی از ایالت نیویورک رستوران با کانون گفت: از فرماندار ، “اما ما نمی دانیم که چگونه ما رستوران ها قرار است برای مدیریت این بحران است.”

او افزود که دیگر انواع کسب و کار ممکن است قادر به انطباق با کروناویروس با اجازه دادن به افراد برای کار از خانه اما نبود یک گزینه در رستوران. “ما از راه دور کسب و کار” خانم Fleischut گفت.

این محدودیت ها در میان اکثر گسترده اعمال شده در ایالات متحده آمریکا در واکنش به شیوع کروناویروس. در این 10 روز پس از نیویورک اعلام کرد نخستین مورد تایید شده از این ویروس بیش از 325 مردم در دولت باید آزمایش مثبت با بالاترین غلظت در یک خوشه در شهرستان Westchester. روز پنجشنبه مقامات در آلبانی گزارش اولین موارد آیا به عنوان کسانی که در غرب نیویورک.

به عنوان تلاش در شهر ramped تا آقای کومو نیز تلاش کرده است به منظور محدود کردن گسترش ویروس در وستچستر ایجاد یک “منطقه مهار” در نیو راشل بسته شدن مدارس و خانه ها و دیگر گردهمایی بزرگ فضاهای داخل یک مایل از یک کنیسه اعتقاد بر این بود که مرکز شیوع بیماری وجود دارد. روز پنجشنبه گارد ملی تحویل شد مواد غذایی و بهداشتی ساختمان در منطقه حتی به 27 بیشتر موارد گزارش شده است.

در آلبانی فرماندار همچنین به نظر می رسید نگران توانایی دولت را در بیمارستان ها برای رسیدگی به احتمال زیاد افزایش بیماران و گفت که کارکنان خود را بررسی استفاده از دولت متعلق به ساختمان های موقت به عنوان مراکز پزشکی. او اضافه کرد که او نمی خواست به تکرار تجربه ایتالیا که تاکنون بیش از 1 ، 000 مرگ و میر و که سیستم بیمارستان بوده و چیز ساییده شده از بحران.

“شما پایمال کردن سیستم مراقبت های بهداشتی” فرماندار گفت. “که در آن شما را به دردسر دریافت کنید.”

آقای کومو اضافه شده است که او ممکن است که درخواست بیمارستان لغو اعمال جراحی الکتیو که تا حدود یک چهارم از تخت بیمارستان.

برای آقای د Blasio گفت: این شهرستان آماده شد به نوبه خود در سالن های غذاخوری و فضاهای دیگر به مطالعه پزشکی بخش در صورت لزوم و گفت: “تنها قیاس جنگ است.”

“ما نمی خواهیم به هر یک از این آرامی” آقای د Blasio گفت. “این دشوار است مسائل است.”

لوئیس Ferré-Sadurní کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im