کروناویروس در فلوریدا: فرماندار در نهایت سفارشات ساکنان خانه بمانند

میامی — فلوریدا coronavirus موارد نگه داشته بالونی به خصوص در محله های متراکم از میامی و فورت Lauderdale. بیمارستان در فورت مایرز و ناپل التماس برای کمک های مالی از ماسک و سایر تجهیزات حفاظتی. افراد جوان شروع به مردن.

و هنوز هم رژیم صهیونیستی است. Ron DeSantis مقاومت است. مرد سپرده با نگه داشتن بسیاری از کشور پدربزرگ و مادربزرگ امن نمی خواهید به دیکته کند که تمام فلوریدا تا به حال به ماندن در خانه.

آنچه در آن زمان برای آقای DeSantis به تغییر ذهن خود را در روز چهارشنبه و در نهایت موضوع به یک ایالت سفارش یک تماس تلفنی با رئیس جمهور تهمت و قبر و حساب. یک روز پیش از این کاخ سفید تا به حال پیش بینی شده که چگونه بسیاری از زندگی آمریکایی ممکن است از دست رفته — تا 240,000 — بدون ملی تعهد به اقدام فوری و شدید عمل در هر دولت است.

تعداد coronavirus عفونت در فلوریدا به حال شروع به پریدن کرد بیش از 1000 روز سه شنبه بزرگترین 24 ساعته افزایش می دهد برای رسیدن به حدود 7000 منجر به نگرانی که عفونت در حال حاضر خطرناکی را از دست.

برای آقای DeSantis یک 41-سال اول-اصطلاح جمهوری خواه فرماندار به عنوان یک مدعی برای بالاتر, سیاسی, دفتر, مدل بود که اذعان فلوریدا اقتصاد بنابراین متکی به گردشگری خواهد به ناچار به توقف خرد از آنجا که از virus. بدون ایالت اقدامات بهبودی از این بیماری همه گیر ممکن است تنها نگاهی دیگر.

“مردم نیست فقط رفتن به بازگشت به کار” توسط مارس 15 آقای DeSantis گفت: در یک کنفرانس خبری در تالاهاسی پایتخت کشور خواستار سختگیرانه اجتماعی-فاصله گرفتن سفارشات است که اثر را در روز جمعه “ملی دکمه مکث.”

سی و هفت متحده به تصویب رسید ایالت سفارشات برای مردم به ماندن در خانه از جمله اخیرا گرجستان و می سی سی پی. این مقیاس کامل از ویروس تهدید تحویل داده شده توسط کاخ سفید قدرتمند بود پیام جدید به فرمانداران محافظه کار شده اند که پس از رئیس جمهور منجر شود.

تگزاس که در آن رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت با بیان اولویت برای ترک طرح هایی به مقامات محلی باقی می ماند و بزرگترین دولت در کشور بدون چنین سفارش شده است; حدود 4000 coronavirus موارد به طور قابل توجهی کمتر از فلوریدا.

حداقل 101 نفر کشته شده اند در فلوریدا و تست به خصوص از جوان و افراد بدون علامت باقی می ماند کافی نیست.

عکس از سواحل شلوغ و megachurches مشترک در رسانه های اجتماعی بیش از آخر هفته باعث ملی, خشم کارگردانی در فلوریدا است که مقصر آن شیوع در غیر خودی. کلانتر در Hillsborough County, که شامل تمپا تا به حال یک کشیش پنطیکاستی بازداشت و روز دوشنبه به صورت بی پروا به خطر انداختن صدها نفر از محله های کشیش نشین او beckoned به کلیسا.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس

  • دولت فدرال تامین از ماسک و دستکش و روپوش است که تقریبا رفته است.
  • پس از تماس با رئیس جمهور تهمت فلوریدا فرماندار دیر مسائل مربوط به اقامت-در-خانه سفارش.
  • دولت فدرال دارای یک مخزن با یک دردسر هزاران کار نمی کند.

بنابراین آقای DeSantis اقامت در خانه سفارش حتی اگر این لیست بسیاری از موارد استثنا می کند و نزدیک سواحل عمومی به عنوان امداد آمد به مقامات بهداشت عمومی و مدیران بیمارستان که تقاضاهای مصرانه برای قوی تر تلاش برای نگه داشتن مردم در خانه.

“من بسیار خوشحال به شنیدن این اخبار گفت:” دکتر لارنس Antonucci رئیس جمهور و رئیس اجرایی از لی سلامت سیستم بیمارستان در فورت مایرز. “این باید به کمک فوق العاده در کاهش گسترش Covid-19 در فلوریدا.”

Coronavirus به شمار منحصر به فرد خطر ابتلا به فلوریدا به دلیل یک چهارم از جمعیت این ایالت بیش از 21 میلیون نفر است که بیش از 60 یک درصد پیشی گرفته و تنها با مین است. اقتصاد متکی در بخش های بزرگ در یک $86 میلیارد-یک-سال صنعت گردشگری سوخت سالانه 125 میلیون بازدید کننده از جمله شکستن بهار بازدید کنندگان است که ممکن است کمک به گسترش این ویروس است.

“بدیهی است که در فلوریدا گردشگری کاملا شات در حال حاضر” آقای DeSantis گفت.

فرماندار بوده است و تمایلی به شکستن با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به گفته مقامات جمهوری خواه پس از رئیس جمهور به او کمک کرد پیروزی جمهوریخواهان اولیه و سپس حکومت در سال 2018 است. خود را در ارتباط نزدیک است در وزن جمهور در طول فدرال پاسخ به کروناویروس تهدید: به تازگی اعلام کرد ساکن فلوریدا آقای تهمت می بیند دولت به عنوان حیاتی به انتخاب مجدد او و او شده است در پاسخ به آقای DeSantis درخواست برای چنین چیزهایی به عنوان درایو-از طریق تست سایت ها و تجهیزات حفاظتی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. آنها از صحبت با تلفن چهار بار در هفته گذشته با توجه به فرمانداری عمومی برنامه.

به عنوان برگ برنده دولت است و قرار است در کانون توجه در تعداد فزاینده ای از coronavirus موارد در نیویورک و نیوجرسی آقای DeSantis است تا به حال سعی کردم به قاب دولت ها شیوع در درجه اول به عنوان یک مشکل برای میامی و فورت Lauderdale و غرب پالم بیچ.

این مناطق به بیش از نیمی از این ایالت عفونت از جمله شش مرگ و میر در یک مرکز کمک زندگی می کنند. فرماندار بارها و بارها با اشاره به این واقعیت است که میلیون ها نفر از بازدید کنندگان می رسند به جنوب فلوریدا از خارج از کشور — و از New York.

اولیه خود را برنامه ریزی شده بود به سیل سخت ترین ضربه منطقه با تست سایت و یک بیمارستان صحرایی و سعی کنید به منظور محدود کردن جدید مسافران است. کاخ سفید گوش. فلوریدا دریافت کرده است مواد برای سه تست سایت و چهار محموله از فدرال ذخایر منابع از جمله 500,000 N95 ماسک 250,000 صورت سپر 714,000 دستکش, 1.2 میلیون فولاد ماسک و 200000 لباس.

هفته گذشته آقای DeSantis اعمال قرنطینه در مسافران از منطقه نیویورک. سپس در صبح روز شنبه او زنگ زد آقای تهمت و شکایت کرده است که نیویورک هجوم آوردند به فورت Lauderdale و دیگر شهرهای نزدیک شد و هنوز هم آوردن این ویروس با آنها. آقای ترامپ پاسخ در توییتر گفته است که او با توجه به یک قرنطینه نیویورک منطقه tristate بیانیه ای که flummoxed مقامات در نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات است.

رئیس جمهور مشاوران — که برخی از آنها را خسته از آقای DeSantis درخواست های ویژه و باور او طول می کشد استفاده از ارتباط با کاخ سفید — تلاش برای توضیح به رئیس جمهور که این امر می تواند تقریبا غیر ممکن است برای به اجرا درآوردن چنین قرنطینه. آقای ترامپ نیز مقاومت ملی گسترده تر stay-at-home ترتیب است که مشاوران او را به عنوان در تقابل با سال جمهوری خواه ارتدکسی متحده در مورد حقوق و ناعادلانه به ایالات متحده است که در حال تجربه عمده شیوع بیماری.

روز یکشنبه کاخ سفید کاهش یافته خود را زودتر rosier پیشنهاد که دقیق اجتماعی-فاصله اقدامات می تواند برداشته شود تا اواسط مارس و تمدید دستورالعمل کشوری مبارزه با کروناویروس تا مارس 30. و در روز سه شنبه آقای ترامپ صدا مجزا یادآوری توجه داشته باشید که او اذعان کرد برای اولین بار است که دو هفته آینده خواهد بود “دردناک” و اجازه داد که پیش بینی ها از بیش از 100 ، 000 مرگ و میر شد واقع بینانه امکانات.

هنوز هم زمانی که آقای DeSantis روز دوشنبه امضا محدود تر stay-در-خانه سفارش برای چهار شهرستان از کلید غرب پالم بیچ او اصرار داشت که آن مورد نیاز خواهد بود تنها از طریق 15 آوریل است. زیرا بسیاری از تحت تاثیر قرار شهرستانها و استان ها مانند دیگر حوزه های قضایی در دولت در حال حاضر به تصویب رسید سفارشات خود را فرماندار اذعان خود اقدام شد نتیجه کمی.

محل تلفن همراه داده ها نشان داد که مردم در مکان هایی مانند جکسون و شهر ساحلی دایتونای در شمال شرقی فلوریدا که نمی شد روی زمین افتاده بودند و اغلب سفر در سراسر شهرستان خط. کمیسیون در جنوب غربی فلوریدا لی شهرستان که به همین ترتیب تا به حال هیچ stay-در-خانه جهت نگهداری شده است که آنها لازم نیست در آنجا فرماندار بود نه آن پیشنهاد شده است.

“به نظر می رسد مثل او گوش دادن به فلوریدا اتاق بازرگانی و صنایع مرتبط و منافع کسب و کار بیش از او به متخصصان پزشکی و مراقبت های بهداشتی حرفه ای است که فوق العاده ناامید کننده” شهردار ریک Kriseman از سن پترزبورگ گفت: قبل از فرماندار آخرین سفارش. او اضافه کرد که نه فرماندار و نه کارکنان خود را به نام بود در هر نقطه به سوال در مورد این شهر نیاز دارد.

“من ممکن است توافق کرده اند که در کل بسیاری از چیزهای با ریک اسکات زمانی که او فرماندار گفت:” آقای Kriseman یک دموکرات است. “اما هر بار که طوفان وجود دارد با نزدیک شدن به دولت من یک تماس تلفنی از او گفت:” فقط می خواستم به بررسی و ببینید که چگونه شما انجام می دهند وجود دارد هر چیزی که شما نیاز دارید?” (آقای اسکات در حال حاضر دولت تاریخ جمهوری خواه سناتور به نام او در روز شنبه.)

ببینید که در ایالات و شهرستانها به گفته ساکنان به ماندن در خانه

در تلاش برای جلوگیری از گسترش coronavirus بیش از نیمی از کشورها و ملت ناواهو داده اند دستورات مؤثر بر حدود هشت در 10 ساکنان ایالات متحده.

در بعد از ظهر دوشنبه دکتر اسکات Rivkees های فلوریدا جراح عمومی در گفتگو با دکتر علی H. Mokdad استاد بهداشت معیارهای علوم و رئیس استراتژی افسر برای سلامت جامعه در دانشگاه واشنگتن, دکتر Mokdad گفت. دکتر Mokdad که نگه می دارد یک خانه در شهر ساحلی دایتونای گفت: “توصیه می شود که فلوریدا شماره یک ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

“من به او گفتم ‘گوش دادن آنها کار بسیار خوبی در اینجا در واشنگتن,’,” او گفت:. “‘شما می تواند صرفه جویی در مقدار زیادی از زندگی وجود دارد و شما می توانید یدکی خود را در بیمارستان های بزرگ و سنگین تقاضا است.'”

“آنها می تواند زندگی را نجات داد — همه ما حتی در سیاتل — اگر ما می خواهم تصویب این اقدامات قبلا” دکتر Mokdad اضافه شده است. “همه در یک راه دیر پاسخ.”

در روز سه شنبه, مدت کوتاهی قبل از آقای تهمت گریم coronavirus اخبار جلسه آقای DeSantis گفت: یکی از دلایلی که او تا به حال نه تمدید سفارش ایالت بود چرا که کاخ سفید coronavirus نیروی کار تا به حال ساخته شده و هیچ گونه توصیه.

در زمان آقای DeSantis و آقای ترامپ صحبت در چهارشنبه آقای DeSantis در حال حاضر تحت فشار افکار عمومی از مقامات محلی دموکرات و رشد گروه کر ملی مفسران به این نتیجه رسیده بود که او نیاز به انجام بیشتر. زمانی که او تصمیم گرفته بود که در ابتدا از آن خواهد بود لازم به تمرکز تنها بر عفونت های خیره کننده در فلوریدای جنوبی گفت: رئیس جمهور حمایت کرده بود او را.

“اما در همان زمان او را درک است که این یکی دیگر از 30 روز وضعیت,” او گفت:. “تو فقط به انجام آنچه می سازد ترین حس.”

پاتریشیا mazzei از گزارش از میامی و مگی Haberman از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im