کروناویروس در آمریکا: به همین دلیل آمریکا تلاش کرده است برای مقابله با یک بحران رو به رشددقیقا یک ماه پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که ما تا به حال شیوع کروناویروس “بسیار تحت کنترل” سازمان بهداشت جهانی تحویل یک استارک و نامطلوب واقعیت را بررسی کنید: امریکا چهره بودن مرکز از یک بیماری همه گیر است که با فلج شدن بسیاری از نقاط جهان.

Coronavirus اتحاد شتافت در سراسر قاره آمریکا با کمک یک بیماری مزمن عدم آماده سازی ریشه دار اختلال در ایالات متحده در سیستم بهداشت و درمان و رئيس جمهور که بارها اخراج بحران است و در حال حاضر به دنبال به مقیاس مهار تلاش در حمایت از راه اندازی مجدد فعالیت های اقتصادی.

بیش از 46,000 مردم در ایالات متحده تشخیص داده شده اند با Covid-19 و نزدیک به 600 فوت کرده اند. روز دوشنبه برای اولین بار بیش از 100 نفر در آمریکا کشته در یک روز. تیز شتاب در موارد فقط دو هفته پیش رسمی تعداد کمتر از 2000 نفر – منجر به این که هشدار است که ما سبقت کشورهایی مانند ایتالیا به عنوان کانون جهانی برای ویروس.

این مقیاس واقعی از عفونت در ایالات متحده است که تقریبا قطعا به مراتب بدتر با کمبود شدید تست داشتن مانع تلاش ها برای مهار Covid-19 پس از آن ظهور در نزدیکی سیاتل. مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا با اشاره به پوشش رسانه ای از شیوع بیماری به عنوان یک “جعل” قبل از ممنوعیت سفر از چین که در آن ویروس نشات گرفته و ادعا شده بود تقریبا مغلوب در خاک آمریکا.

اما ما پاسخ شده است hobbled توسط دولت را رد استاندارد که تست کیت به جای امید بستن به توسعه خود را دارد که تبدیل به معیوب. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قبلا برچیده فدرال تیم کار بر روی بیماری های همه گیر و برش به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) گروه در چین بر اساس وظیفه با ردیابی تهدیدات جدید مانند Covid-19.

“دولت بارها و سیستماتیک خورده نقاط بحرانی CDC گفت:” کریستوفر فروشندگان متخصص در محیط زیست و سلامت در دانشگاه استونی بروک. “این فقط التماس برای یک بیماری همه گیر به ما ضربه. این یک طوفان کامل از عدم آماده سازی.”

مبهم پیام از کاخ سفید که در آن تهمت و اغلب در تضاد حزن انگیز هشدارهای خود را بالا بیماری های عفونی, متخصص, دکتر, Anthony Fauci انجام داده است کمی به آمریکایی ها متوقف تجمع در سواحل و یا در مراکز خرید.

دولت فرمانداران گرفته تا گوشته بستن مجامع عمومی و غیر ضروری کسب و کار. اما کمبود تجهیزات پزشکی باعث شده است تا پزشکان و پرستاران به التماس برای اقلام آنلاین. Dressmakers خواسته شده است برای ایجاد ماسک برای کارگران بیمارستان. به عنوان یک بیمارستان تامین تجهیزات کاهش, یک متخصص بیهوشی عینک یک کیسه پلاستیکی بیش از سر خود را در یک روش است.

این کمبود را تنها بدتر از قبل مشکلات موجود است. تقریبا از هر 10 آمریکایی ها هیچ بیمه بهداشت و درمان در حالی که گسترده عدم پرداخت بیمار در سراسر کشور مجبور است بسیاری از افراد بیمار به کار با وجود خطر گسترش ویروس.

شهر نیویورک در حال حاضر در متوقف چهره یک سونامی از بیمار و در حال مرگ مردم است. بیش از 2600 نفر در بیمارستان بستری شده است در ایالت نیویورک با بیش از 150 مرگ و میر تا کنون.

این “حمله نرخ” ویروس – درصد از جمعیت آلوده – پنج برابر بیشتر از دیگر نقاط کشور پیشرو دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ به هشدار می دهند: “به همه دوستان و همکاران من در نیویورک این است که گروهی که نیاز به مطلقا فاصله اجتماعی و خود منزوی در این زمان است.”

مقامات در نیویورک در حال تمیز کاری جهان برای هواکش و ماسک و لباسهای مورد نیاز برای یک اتفاق می افتند اضطراری برای بهداشت عمومی است که انتظار می رود به اوج در هفته سه بعدی.

این Javits مرکز درشت شیشه کنفرانس فضایی در منهتن شده است را به یک بیمارستان صحرایی با 2000 تخت نصب شده است.

“اوج این بیماری همه گیر بیشتر است و زودتر از آنچه ما فکر گفت:” اندرو کومو نیویورک فرماندار که به دست آورد ستایش خود را برای دست زدن به بحران است. “من به نوبه خود این حالت وارونه به تخت بیمارستان نیاز داریم.”

کومو نیز محکوم Fema و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دوباره گفت: “شما می خواهید یک پت در پشت برای ارسال 400 هواکش? چه هستند که ما می رویم به 400 هواکش زمانی که ما نیاز 30,000 هواکش? شما از دست رفته این قدر مشکل و مشکل این است که تعریف شده توسط این قدر.”

تعداد موارد بيشتر در نیویورک گفت: “از آنجا که آن را در اینجا آغاز شده اول این که ما باید جهانی مسافران از آمدن به اینجا ، چرا که ما تراکم بیشتری نسبت به جاهای دیگر. شما این را ببینید در حومه جوامع در سراسر کشور است. ما فقط یک آزمون مورد. ما فقط یک آزمون مورد. و این که چگونه این ملت باید به آن نگاه کنید. جایی که ما امروز به شما خواهد شد در هفته سه یا پنج سال یا شش هفته است.”

اما حتی به عنوان رهبران مانند Cuomo, تقلا برای مقابله با یک شیب افزایش بیماران بیمار در حالی که اصرار مردم برای اقامت در منزل و اجتناب از تماس های اجتماعی مغلوب ساختن پیشی جستن است نشان داد که او آماده است برای باد کردن محدودیت در پایان 15 روز پنجره در تلاش برای تقویت اقتصاد و تضعیف بازار سهام است.

“کشور ما ساخته نشده بود تعطیل شود,” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت:. “این است که یک کشور است که ساخته شده برای این. امریکا را دوباره و به زودی باز برای کسب و کار. من به دنبال در ماه, من می توانم به شما بگویم در حال حاضر.”

که موضع واژگونی در اظهارات قبلی که ما این بود که “در جنگ” قرار دادن رئیس جمهور یک بار دیگر در یک دوره برخورد با فرمانداران و کارشناسان بهداشت عمومی.

برای دهها میلیون نفر از اضطراب آمریکایی هفته آینده احتمالا شکل خطوط از بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de