Coronavirus, طوفان هانا, Regis Philbin: شما آخر هفته جلسه

(می خواهید برای دریافت این جلسه با ایمیل ؟ در اینجا ثبت نام.)

در اینجا این هفته داستان بالا و نگاه به آینده

اعتبار…نیویورک تایمز

1. Coronavirus caseload در سراسر ایالات متحده همچنان به افزایش می یابد.

هجده متحده, مجموعه تک-بعد پرونده در هفته گذشته سوق دادن این کشور نزدیک به شکستن ملی تنها در روز رکورد جدید, موارد, مجموعه کمتر از دو هفته پیش. بیش از 73,500 گزارش شده در روز جمعه و بیش از 66,300 coronavirus موارد در روز شنبه. رکورد است 75,697. در اینجا آخرین نقشه و مورد شمارش.

با بیش از 4 میلیون شناخته شده عفونت و تقریبا 146,300 مرگ و بستری شدن در بیمارستان همچنان به صعود.

ممکن است برای ایجاد ثبات عفونت بدون رفتن به کامل مستند? آریزونا که تجربه هشدار دهنده نرخ رشد این تابستان ارائه به عنوان یک زمان واقعی آزمایش.


آیا شما شده است با نگه داشتن سرفصل ؟ آزمون دانش خود را با ما اخبار مسابقه. و در اینجا صفحه ما یکشنبه کاغذ یکشنبه بررسی از نظر ما و پازل جدول کلمات متقاطع.


اعتبار…تایلر هیکس/نیویورک تایمز

2. رودخانه آمازون در جنوب امریکا ضروری زندگی, منبع است که رها کردن این ویروس در کل منطقه است. ما هفته را صرف بر روی رودخانه مستند تلفات.

برزیل دوم بالاترین مرگ و میر در جهان پس از ایالات متحده در شش شهرستانها با بالاترین coronavirus قرار گرفتن در معرض در رودخانه آمازون به گفته محققان. تقریبا همه وجود دارد و متکی به رودخانه و قایق آن سفر همراه آن — برای حمل و نقل مواد غذایی و دارو است. محققان می گویند که آنها در حال پشت سر گسترش ویروس.

این منطقه توانایی مقابله با این بیماری همه گیر شده است بیشتر تضعیف رئیس جمهور Jair Bolsonaro که علنا تمسخر آن حتی اگر او آزمایش مثبت خود را.

ایالات متحده هنوز هم تا کنون بیشترین شیوع در جهان در حالی که بسیاری از اروپا و آسیا مسطح منحنی. این نمودار نشان می دهد که چگونه ایالات متحده در مقایسه با دیگر نقاط داغ.


اعتبار…Tamir Kalifa برای نیویورک تایمز

3. ما در حال ردیابی طوفان هانا به عنوان آن خرس را در جنوب تگزاس یک منطقه است که در تلاش برای مهار این بیماری همه گیر.

رده 1 طوفان اولین طوفان اقیانوس اطلس فصل آورده تند باد و باران به کورپس کریستی در بالا و اطراف منطقه. بادها می تواند تا رسیدن به 110 متر.p.ح. خدمات ملی آب و هوا هشدار داد. یک موج طوفان هشدار رسیده آنجا شمال حدود 75 مایلی جنوب هوستون. هانا چشم محصل در Padre Island حدود 60 مایلی شمال مرز ایالات متحده و مکزیک با بادها از 90 متر.p.h.

Nueces شهرستان که شامل کورپس کریستی تا به حال نزدیک به 2000 ویروس جدید موارد و 47 مرگ در هفت روز گذشته به تنهایی. سنبله سوخت بود در بخشی از بازدید کنندگان که رفتند به ساحل شهرستان به دلیل پایین آن مورد شمارش.


اعتبار…میسون Trinca برای نیویورک تایمز

4. ماموران فدرال در حال جسارت بلوک از ساختمان آنها فرستاده شده بودند به محافظت در پورتلند. اورگان مقامات می گویند آنها به طور غیر قانونی در نقش پلیس ضد شورش است.

“من فکر می کنم آن را کاملا نامناسب” اورگان دادستان الن روزنبلوم گفت. “این کاملا فراتر از قدرت خود را.”

آنچه در آغاز به عنوان یک جنبش برای عدالت نژادی در پی جورج فلوید را به قتل تبدیل به یک مبارزه گسترده تر برای بیرون راندن نیروهای فدرال که وارد این ماه برای کمک به کنترل تظاهرات. ظاهرا وجود دارد برای محافظت از اموال فدرال این عوامل ساخته شده اند ده ها تن از بازداشت برای فدرال جنایات.

هر شب نزدیک به 60 روز راست یک “دیوار مادران” تشکیل شده است; آنها در حال حاضر با یک “دیوار دامپزشکان” چه کسی باید با هم متحد برای حفاظت از آزادی بیان از تظاهرکنندگان.


اعتبار…Erik S کمتر/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

5. نزدیک به 100 روز از روز انتخابات, مبارزه بر انتخابات آزاد و عادلانه — و ایمان و در نتیجه تبدیل به یک بنای این مسابقه است.

رئیس جمهور تهمت ادعا کرده بدون شواهد که پست الکترونیکی-در رای گیری منجر به تقلب و قبل از emptively تردید در اعتبار نتایج نهایی در حالی که جو بایدن هشدار داد که از دخالت خارجی و هشدار داد که حریف خود را ممکن است به دنبال اخلال در انتخابات است.

و پس از آن وجود دارد خطرات رای گیری در یک بیماری همه گیر به چالش انتخابات سال است. نگاهی به گرجستان به عنوان مثال که در آن به عنوان یک نظرسنجی کارگر قرار داده و آن را یک “کامل بحران” قرار گرفت دولت ژوئن اولیه. رای دهندگان منتظر ساعت تنها به ملاقات با خطاب تجهیزات.

یک بار معاینه متوجه شد که گرجستان را بالا انتخابات رسمی وزیر امور خارجه باقی ماند و منفعل با وجود هشدارهای مکرر در مورد اجرای بسیار پیچیده سیستم رای گیری. سوالات نیز پدید آمده در مورد دقت و صحت شمارش آرا. در بالا, State Farm عرصه در آتلانتا اولیه رای گیری سایت برای اوت اولیه رواناب و برای انتخابات عمومی.


اعتبار…فلن M. Ebenhack/آسوشیتد پرس

6. ورزشی و … به آینده.

M. L. B. و W. N. B. A. بازگشت به بازی این هفته پس از یک وقفه طولانی به دلیل بیماری همه گیر.

Breanna استوارت و سیاتل طوفان برنده اولین بازی فصل برابر سابرینا Ionescu بالا و نیویورک آزادی. فصل اختصاص داده شده به Breonna تیلور که در مرگ یک پلیس تیر اندازی.

ممکن است وجود مقوا cutouts در صندلی در محل از طرفداران اما بازگشت بیس بال “خیلی بهتر از چیزی” ما مقاله نویس می نویسد. او تنها نبود: روز افتتاحیه بود بیشترین بازدید به طور منظم فصل بازی پس 2011.

N. B. A. و N. H. L. خواهد خود را راه اندازی مجدد فصل آخر هفته آینده. ما بسکتبال خبرنگار می گوید: LeBron James به نظر می رسد که غالب بوده است.


اعتبار…چاد Batka برای نیویورک تایمز

7. Regis Philbin, که regaled امریکا بیش از قهوه برای دهه ها و معرفی آمار “چه کسی می خواهد به یک میلیونر” درگذشت. او 88.

جهانی شناخته شده به عنوان Regis آقای Philbin صعود به قبل از برجستگی نسبتا در اواخر عمر در صحبت و بازی را نشان می دهد و با صبر و عزم و مردمی خود به خودی شوخ طبعی است. او میزبانی شرکت در کنار Kathie Lee Gifford and Kelly Ripa در صبح برای چند دهه و در شب او تبدیل “میلیونر” به بالاترین امتیاز در زمان نخست بازی نشان می دهد در تلویزیون تاریخچه.

در سال 2011 مصاحبه آقای Philbin گفت که برای مدت زمان طولانی او احساس خاصی ناامنی در مورد آنچه که او واقعا استعداد بود. اما پس از آن او در نهایت آن را نمیفهمد: “خود به خود گفتگو,” او گفت:. “خودانگیختگی است که همه چیز را به من کار بدون net.”


اعتبار…یک رنگ زو برای نیویورک تایمز

8. راه های مختلف برای آویزان کردن لباس های شسته شده.

Chang Wan-ji, 83 و Hso شو-er 84 تبدیل شده اند Instagram ستاره در قرنطینه. تایوانی, زن و شوهر مطرح و در یک محل می دانند که به خوبی خود را در ماشین لباسشویی — و خود را بد بو اسلوب سرپرستی از مشتریان را فراموش كنند. آنها naturals در مقابل دوربین.

“من تا به حال هیچ ایده بسیاری از خارجی ها را علاقه پدربزرگ و مادربزرگ من” گفت: خود را 31 ساله نوه و غیر رسمی سبک که آمد تا با ایده برای Instagram account.

آقای چانگ گفت که او امیدوار است او و همسرش را تجربه خواهد الهام بخش دیگر سالمندان فعال است. “بهتر است از نشستن در اطراف در حال تماشای تلویزیون و یا چرت زدن” آقای چانگ گفت.


اعتبار…تارا Donne برای نیویورک تایمز. سبک غذا: Chris Lanier

9. دریافت کردن دستمال برای این یکی.

آزمون نهایی از یک کوره کارشناسی ارشد فطرت است دنده و آنها بسیار آسان به در خانه. در آن طول می کشد زمان و تلاش اما استیون Raichlen نویسنده “کباب مقدس” گذاشته شش گام آسان و یک دستور العمل که برای دریافت کباب مشترک طعم و مزه.

و آن را رسما ذرت فصل است. شما می توانید آن را به تقریبا هر چیزی. در اینجا برخی از ایده های.

فراموش نکنید که نوشیدنی: فراتر از شامپاین عالی شامپانی می آید در یک تنوع از سبک های از سراسر. ما شراب نویس مجموعه ای از برای پیدا کردن 12 شراب گازدار است که ارائه شخصیت خود را — و نیاز به هیچ مناسبت خاص است.


اعتبار…Roff اسمیت

10. و در نهایت, ما آخر هفته را می خواند.

یک نگاه اجمالی به کارگاه های جهان بهترین پاناما کلاه سازان, بالاتر, جهانی, پخت فروش برای مبارزه با بی عدالتی و گشت و گذار را تقریبا-سال تاریخی در میان این هفته داستان بزرگ.

برای ایده های بیشتر در مورد آنچه به خواندن و تماشا و گوش دادن به مه ما نشان می دهد این 10 کتاب جدید سردبیران ما را دوست داشت یک نگاه در آخرین کوچک-صفحه نمایش توصیه از مشاهده و موسیقی ما منتقدان آخرین لیست پخش.

خنک ماندن در این هفته. این عکس ها از روز افتتاحیه برای شهر نیویورک استخر ممکن است کمک کند.


آخر هفته خود را مطبوعاتی منتشر شده است روزهای یکشنبه ساعت 6 صبح شرقی.

انجام یک دوست به شما به جلو جلسه? شما می توانید با ثبت نام در اینجا.

آنچه را دوست دارید ؟ آیا شما می خواهید برای دیدن در اینجا ؟ اجازه دهید ما می دانیم در [email protected].

فهرست طیف گسترده ای ما را از بار خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>