Coronavirus ‘بازدید تمام دکمه های داغ’ به صورت چگونه ما بد قضاوت خطر

مدت کوتاهی پس از دانشگاه واشنگتن اعلام کرد که مدرسه چهارم مشکوک مورد جدید کروناویروس تبدیل شده بود منفی دو و اساتید یکی از سیاست های عمومی و بهداشت عمومی برگزار شد یک شام کوچک برای دانشجویان و اعضای هیات علمی.

مانند هر جای دیگری در محوطه دانشگاه و در بسیاری از نقاط جهان از coronavirus تمام شد هر کسی می تواند مورد بحث است.

اما یکی از شرکت کنندگان در بهداشت عمومی, دانشجو, تا به حال به اندازه کافی بود. برافروخته او لرزاند کردن یک مجموعه ای از آمار.

این ویروس تا به حال به کشته شدن حدود 1100 در سراسر جهان و آلوده در اطراف ده در ایالات متحده است. نگران کننده اما بسیار شایع تر بیماری آنفلوانزا جان حدود 400 ، 000 نفر در هر سال از جمله 34,200 آمریکایی ها آخرین فصل آنفولانزا و 61,099 سال قبل.

وجود دارد باقی می ماند عمیق عدم اطمینان در مورد جدید کروناویروس’ مرگ و مير با بالا پایان برآورد آن است که تا 20 بار است که از آنفولانزا اما برخی برآوردها به عنوان کم به عنوان 0.16% برای کسانی که تحت تاثیر خارج از چین را تحت الشعاع هوبئی استان است. در مورد در تاریخ همتراز با آنفولانزا.

نبود چیزی عجیب و غریب دانش آموز پرسید: در مورد اختلاف شدید در واکنش ؟

ان Bostrom شام را سیاست عمومی شرکت میزبان خندید وقتی که او بازگو شب. دانش آموز درست بود در مورد ویروس ها اما نه در مورد مردم گفت: دکتر Bostrom که یک متخصص در روانشناسی انسان چگونه ارزیابی خطر.

در حالی که معیارهای سلامت عمومی ممکن است قرار داده آنفولانزا در کنار و یا حتی جلوتر از کروناویروس جدید به محض کوشندگی او گفت: به ذهن خود راه اندازه گیری خطر است. و جدید کروناویروس بیماری به نام COVID-19 بازدید تقریبا هر شناختی باعث داریم.

که توضیح می دهد که جهانی موجی از اضطراب.

البته این غیر منطقی به دور از احساس ترس در مورد شیوع کروناویروس پاره شدن از طریق چین و فراتر از آن.

اما وجود دارد یک درس روانشناسان و کارشناسان بهداشت عمومی می گویند در نزدیکی-ترور که این ویروس باعث حتی به عنوان تهدید جدی مانند آنفولانزا دریافت کمی بیشتر از یک شانه را بالا انداختن. این نشان می دهد ناخودآگاه تعصبات در چه انسان فکر می کنم در مورد خطر و همچنین انگیزه هایی است که اغلب راهنمای ما پاسخ — گاهی با عواقب جدی است.

کارشناسان استفاده می شود به این باور است که مردم سنجیده خطر مانند actuaries تجزیه کردن هزینه تجزیه و تحلیل سود هر زمان ادغام ماشین آمد بیش از حد نزدیک یا محلی نرخ جرم و جنایت مشخصی. اما یک موج روانی آزمایش در سال 1980 طرح میتوانست به این تفکر.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. 10, 2020

  • چه Coronavirus?
   این یک رمان است ویروس به نام تاج مانند خوشه که بیرون از سطح آن است. Coronavirus می تواند آلوده حیوانات و مردم است و می تواند طیف وسیعی از بیماری های تنفسی از سرماخوردگی به شرایط خطرناک مانند سندرم حاد تنفسی یا سارس.
  • چگونه مسری است که ویروس ؟
   با توجه به تحقیقات اولیه به نظر می رسد نسبتا عفونی شبیه به سارس است و احتمالا انتقال از طریق هوا. دانشمندان تخمین زده اند که هر فرد آلوده می تواند آن را به جایی بین 1.5 و 3.5 مردم بدون موثر مهار اقدامات است.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   ویروس سرچشمه در ووهان چین و بیمار دهها هزار نفر از مردم در چین و حداقل دو دوجین دیگر کشورها است.
  • چگونه نگران من باید باشد ؟
   در حالی که این ویروس جدی بهداشت عمومی و نگرانی و خطر ابتلا به بسیاری از افراد در خارج از چین باقی مانده بسیار کم و آنفلوآنزای فصلی بیشتر تهدید فوری.
  • که در حال کار برای جلوگیری از ویروس ؟
   سازمان بهداشت جهانی مقامات ستایش چین تهاجمی پاسخ به این ویروس توسط بسته شدن حمل و نقل مدارس و بازار. این هفته یک تیم از کارشناسان از W. H. O. وارد پکن به ارائه کمک.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   ایالات متحده و استرالیا به طور موقت انکار ورود برای غیر شهروندان که به تازگی از سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را اغلب مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید همراه با ماندن در خانه هنگامی که شما بیمار هستید.

محققان دریافتند که افراد با استفاده از مجموعه ای از میانبرهای ذهنی برای اندازه گیری خطر است. و آنها تمایل به انجام آن را ناخودآگاه به این معنی است که غریزه می تواند نقش بسیار بزرگتر از آنها را درک کنند.

جهان پر از خطرات بزرگ و کوچک است. در حالت ایده آل, این میانبر کمک به مردم برای کشف کردن که آنهایی که به نگرانی در مورد و آن را به بی اعتنایی. اما می توان آنها ناقص است.

Coronavirus ممکن است یک مورد در نقطه است.

“این بازدید تمام دکمه های داغ که منجر به افزایش خطر ادراک” گفت: پل Slovic یک دانشگاه اورگان روانشناس کمک کرد که پیشگام مدرن خطر روانشناسی.

هنگامی که شما روبرو می شوند یک خطر بالقوه خود را مغز می کند یک جستجوی سریع برای تجارب گذشته با آن است. اگر آن را به راحتی می توانید بکشید تا چند هشدار دهنده خاطرات سپس مغز شما نتیجه خطر بالا است. اما آن را اغلب با شکست مواجه برای ارزیابی اینکه آیا این خاطرات واقعا نماینده.

یک مثال کلاسیک است که هواپیما سقوط کرد.

اگر دو اتفاق می افتد در جانشینی سریع, پرواز ناگهان احساس ترسناکتر — حتی اگر ذهن خودآگاه شما می داند که در این تصادفات یک آماری انحراف با کمی تحمل در ایمنی پرواز بعدی خود را. اما اگر شما پس از چند پرواز و چیزی را اشتباه می رود و مغز شما به احتمال زیاد شروع به گفتن شما که دوباره پرواز بی خطر است.

وقتی که می آید به coronavirus دکتر Slovic گفت: آن را به عنوان اگر مردم در حال تجربه یک گزارش پس از دیگری از هواپیما توفنده.

“ما در حال شنیدن در مورد مرگ و میر,” او گفت:. “ما نه شنیدن در مورد 98 یا بیشتر درصد از افرادی که دوره نقاهت بعد از آن و تا به حال ممکن است در موارد خفیف.”

که تمایل می توانید برش در هر دو جهت منجر به بی alarm اما بی خوشنودی است. اگر خوکی جان ده ها هزار نفر از آمریکایی ها هر سال بسیاری از مردم تجربه با آن نسبتا دنیوی است.

گفته بودن چقدر خطرناک آنفولانزا می کند کمی به تغییر این مطالعات را پیدا کنید. مغز را ارزیابی ریسک روش به سادگی تحت الشعاع منطقی محاسبه — یک منبع بی پایان از بهت و حیرت به مقامات بهداشت در تلاش برای بالا بردن واکسن آنفولانزا نرخ.

“ما مشروط به تجربیات ما” دکتر Slovic گفت. “اما می تواند تجربه ما گمراه می شود خیلی راحت با همه چیز.”

Coronavirus همچنین شیپور خاموشی به روانی دیگر کلید های میانبر برای ارزیابی خطر.

یکی شامل اخبار: ما مشروط به تمرکز به شدت در تهدیدات جدید به دنبال هر علت برای زنگ. این می تواند ما را به عقده روحی بیش از ترسناکترین گزارش و بدترین سناریو مورد ساخت خطر بزرگتر به نظر می رسد هنوز هم.

شاید قدرتمند ترین میانبر از همه احساسات.

ارزیابی خطر ناشی از coronavirus فوق العاده دشوار است; حتی دانشمندان مطمئن نیستید. اما مغز ما عمل به عنوان اگر آنها یک راه ساده تر: آنها ترجمه روده واکنش های احساسی به چه چیزی اعتقاد داریم در حال نتیجه گیری استدلال حتی اگر سخت داده ها به ما می گوید در غیر این صورت.

“جهان در سر ما نیست دقیق ماکت از واقعیت” Daniel Kahneman, یک برنده جایزه نوبل اقتصاد نوشت: در سال 2011 کتاب. “انتظارات ما در مورد فرکانس وقایع تحریف شده توسط شيوع و شدت عاطفی از پیام های که ما قرار دارد.”

در موارد شدید این می تواند منجر به یک “ازدحام اثر” دکتر Bostrom گفت: به عنوان عاطفی ما انگیزه های ما پایمال شناختی دانشکده. Coronavirus بازدید تعدادی از کسانی که باعث اغلب بسیار سخت است.

یکی از ترس.

اگر خطر به نظر می رسد به خصوص دردناک یا ناراحت کننده مردم تمایل به افزایش خود را برآورد چگونه به احتمال زیاد آن را به اتفاق می افتد به آنها. گزارش coronavirus اغلب ویژگی های ناراحت کننده تصاویر: unhygienic بازار مواد غذایی شهرستان در مقیاس مستندات و بیمارستان به سر می برند.

یکی دیگر از ماشه یک تهدید است که به طور کامل درک نشده. کمتر شناخته شده این است که بیشتر مردم ممکن است آن را ترس و دست بالا گرفتن خود را تهدید.

تهدید که احساس خارج از کنترل مانند یک فراری بیماری شیوع سریع پاسخ مشابه منجر مردم به دنبال راه هایی برای reimpose کنترل مثلا با احتکار لوازم.

خطرات که ما را در به طور داوطلبانه و یا حداقل احساس داوطلبانه اغلب دیده می شود که کمتر خطرناک تر از آنها واقعا هستند. یک مطالعه نشان داد که مردم خود را بالا بردن آستانه میزان خطر آنها مایل به گرفتن توسط یک عامل از یک هزار اگر آنها در معرض خطر به عنوان داوطلبانه است.

در صورتی که تعداد بالا برای تلفن های موبایل را در نظر بگیرید که رانندگی یک خطر ترین را به طور داوطلبانه, کشته شدن بیش از 40 ، 000 آمریکایی ها هر سال است. اما تروریسم یک تهدید بر ما تحمیل می کشد کمتر از 100 است.

بی شماری وجود دارد دلایل منطقی که تروریسم باعث یک پاسخ واضح تر از ترافیک مرگ و میر. همان می رود برای سریع در حال گسترش و کمی درک شیوع مقابل آشنا آنفولانزا.

و این دقیقا همان نقطه روانشناسان می گویند.

“همه این چیزها بازی در احساسات ما” دکتر Slovic گفت. “و این است که به نمایندگی از تهدید برای ما است. نه آمار از خطر اما احساس خطر است.”

همه آن احساسات می تواند عواقب واقعی.

در نظر گرفتن پاسخ به بخشی از بحران نیروگاه هسته ای در سه مایل آیلند در ایالت پنسیلوانیا در سال 1979. هر چند این حادثه باعث مرگ آن منجر به تقاضای عمومی به نوبه خود از انرژی هسته ای به سوخت های فسیلی که تاثیر بر کیفیت هوا به تنهایی فکر است به علت هزاران نفر از مرگ و میر زودرس در هر سال است.

که حساب دیفرانسیل و انتگرال سر در گم, مدرسه قدیمی اقتصاددانان را دیدم که آن را به عنوان غیر منطقی. یکی از پیشرو انرژی هسته ای متخصص آن را به نام “دیوانه است.”

اما آن را نیز کمک به افزایش روانی جدید مدل برای مردم چگونه اندازه گیری خطر است.

“ما احساس نمی حسابی بسیار خوب” دکتر Slovic گفت.

که می تواند به ویژه زمانی که قضاوت کم احتمال در معرض خطر تهدیدات مانند جنگ هسته ای, تروریسم — و یا در حال مرگ از coronavirus یا آنفولانزا.

ذهن ما تمایل به یکی از دو “دور کردن” احتمال به “اساسا صفر” و ما underreact دکتر Slovic گفت. یا ما تمرکز بر روی این بدترین نتیجه او گفت که “به ما می دهد یک احساس قوی, بنابراین ما افتاد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>