Coronavirus-آمار فرمول یک به تیم پرداخت 100 ٪ از پول جایزه

فرمول یک را با تیم خود را دریافت کنید کامل پول جایزه با وجود نزدیک به نیمی از آن حوادث گرفتن نور قرمز به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس صاحب آزادی رسانه ها انتظار برای اعلام در روز پنج شنبه. پول جایزه آمد به $1bn سال گذشته است.

پول جایزه بزرگترین واحد هزینه برای F1 است که ذکر شده در نزدک. آن را نشان دهنده 68 درصد از F1 سود است که انتظار می رود به عقب به شدت در این سال از $1.5 میلیارد دلار رسیده است که این تولید در سال 2019. اولین نشانه از این خواهد آمد در روز پنج شنبه زمانی که آزادی اعلام نتایج آن برای سه ماه به پایان ماه مارس.

پرداخت باید حمایت از این تیم در رکود به عنوان جایزه پول است که خود را بزرگترین و تنها منبع درآمد و به دنبال آن حمایت. هر دو معمولا بستگی به نژادها اما آزادی تا به حال به تعویق انداختن یا لغو 10 از 22 در تقویم با توجه به همه گیر.

با توجه به Zak, قهوه ای, از تیم مک لارن آزادی پرداخت پول جایزه کامل در هر حال. تیم های دریافت پرداخت هوا قبل از همه گیر شروع و قهوه ای می گوید که “آزادی پرداخت خود را در برابر هوا. آنها پول پرداخت می شود تا 100 درصد است.”

اعتقاد بر این است که پول جایزه پرداخت بودجه با $1.4 میلیارد دلار ثروت باد آورده که F1 دریافت آخرین ماه هنگامی که آن را منتقل 33 درصد از سهام خود در رویداد ترویج زندگی ملت به بخش دیگری از آزادی است. “من فکر می کنم این حرکت آنها ساخته شده برای قرار دادن $1.4 میلیارد دلار پول نقد به بانک مسئول است و آنها نه در انکار زندگی” گفت: قهوه ای.

با این حال او می افزاید که این تیم هنوز هم نمی خواهد که آسان سوار به عنوان “این است که برای رفتن به واقعا دشوار” برای پیدا کردن حامیان مالی.

براون گفت: او فکر می کند آن است که “دست یافتنی” به صورت مسابقه به رزومه کاری در ماه جولای و افزود که F1 “است که به دنبال اولین مسابقه خواهد بود در اتریش. ما یک زن و شوهر از نژادها وجود دارد و سپس یک زن و شوهر در انگلستان در Silverstone. همه پشت درهای بسته. در صورتی که همه می رفتن بدون دردسر من فکر می کنم شما باید برخی از حرکت و انرژی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>