Coronavirus: امریکا تا کنون این فروتنی?

پرستاران انتخاب تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و دیگر منابع در نیویورک

در یکی کوتاه هفته به ایالات متحده رفته است از اینکه ابرقدرت جهان به درخواست پرستاران برای دوختن خود را محافظ لباس و ماسک.

در مراحل اولیه از این جنگ در این کشور به سختی شکست خوردند. مفتضحانه.

بله هر کشور کشیده شده است. این است که به وضوح آسان نیست. ایتالیا, ایران, فرانسه, اسپانیا, انگلستان تمام شده است ضربه سخت و تلاش به افزایش به چالش از این بیماری همه گیر.

اما امریکا به معنای متفاوت است. چگونه اغلب ما می شنویم مردم می گویند این است که قوی ترین کشور در جهان است ؟ این یک احساس است که تولید یک حس اسیب ناپذیری. این است که چرا از آن زمان تا زمانی برای ما این نبود خارجی مشکل ؟

و شده است وجود دارد تمایل در طول سال به یاد بگیرند که از کشورهای دیگر’ سیستم بهداشت و درمان به این دلیل که بزرگترین کشور در جهان اعتقاد بر این بود که بیشترین بهداشت و درمان در جهان است. در این مبارزه که شم.

در مقایسه با کره جنوبی آلمان و سنگاپور امروز با ما طول می کشد هیچ جایزه برای پاسخ به Covid-19.

  • چگونه سنگاپور ماند یک قدم جلوتر از ویروس
  • کره جنوبی ‘ردیابی تست و درمان’ استراتژی

پزشکان وحشت زده هستند. آنها می دانند که امریکا بیمارستان ها در مورد به ضربه توسط یک سونامی بیماران آلوده و آنها لازم نیست به اندازه کافی تخت یا هواکش برای درمان آنها. آنها حتی نمی باید پایه دنده محافظ برای حفظ کارکنان خود را سالم. فرماندار نیویورک امروز خواسته کارخانه و کسب و کار به تغییر چرخ دنده ها به تولید آنچه که مورد نیاز برای حفظ این بیمارستان در حال اجرا است.

من در اینجا زندگی می کردند در طول 9/11. که یک شوک بزرگ به امریکا احساس امنیت اما پاسخ متفاوت بود. این اعتماد به نفس بود. غلط کاملا احتمالا اما با اعتماد به نفس. این کشور می تواند پاسخ با نیروی نظامی. در اینجا مهم ضعف در قلب سیستم آمریکایی در معرض شده است.

برخی از دشمنان ممکن است شادی کردن در آن شکست. وجود دارد هیچ چیز برای شادی کردن در اینجا. ما همه بهتر است زمانی که این کشور با بزرگترین اقتصاد جهان و بزرگترین نظامی در جهان است که سالم و قوی و عملکرد خوبی. آن را ترسناک به دیدن ما بود.

  • آیا ما آماده می شود در هفته های پیش رو ؟
  • چرا مشکلات سیستمیک ترک ما در معرض خطر

در عین حال حتی در حال حاضر وجود دارد که برق امید.

دولت این کشور بوده است محزون می خوانی underprepared اما مشهور آن روحیه کارآفرینی در لگد زدن. ما شنیدن داستان از مشروب تجهیز نشدن به تولید الکل پاک کننده. من پسر دانشگاه است که بسته به دانش آموزان می فرستد و روزانه یک ایمیل به پدر و مادر – امروز از آن به ما گفت که گروه پزشکی در حال حاضر توسعه یافته خود را تست ویروس.

من هیچ شکی نیست که شرکت های آمریکایی توجه فرماندار کومو تماس و شروع به ساخت ماسک های جراحی. من امیدوارم که آنها این کار را به زودی به طوری که پرستاران آمریکایی لازم نیست که.

و شاید کمی فروتنی است که هیچ چیز بد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im