Coronavirus نیروهای صنایع در سراسر آمریکا به اجازه کار کارکنان از خانه

Coronavirus همه گیر جاروب در سراسر کسب و کار آمریکا در روز جمعه به عنوان صنایع از خودرو به فن آوری و اوقات فراغت نقل مکان کرد و برای مهار این تهدید در حال رشد.

فورد و جنرال موتورز اعلام کرد که آغاز و تا روز دوشنبه کارکنان است که می توانید از خانه کار باید انجام دهید. دستورالعمل اعمال در سطح جهانی اما حذف کارگران کارخانه و کسانی که باید از لحاظ جسمی بود در حال حاضر به انجام وظایف خود است. فورد استخدام 190,000 نفر در سراسر جهان در حالی که جنرال موتورز در مورد استخدام 168,000 مردم است.

در یادداشت ارسالی به کارکنان, GM, مدیر اجرایی, مری بارا گفت: “این گام های مهمی برای کاهش احتمال گسترش coronavirus به همکاران و خانواده ها و جوامع و برای کاهش فشار بر منابع عمومی است.”

مخابراتی غول AT&T نیز گفت: آن از 245.000 کارکنان به محل کار از خانه که در آن ممکن است.

وال استریت بانک ها از جمله جی پی مورگان و گلدمن ساکس در حال حاضر دستور شهر نیویورک کارکنان به محل کار از خانه به عنوان تعدادی از موارد در کشور افزایش می یابد.

هیچ بخش از اقتصاد بی پیرایه است. هالیوود به تعویق انداخته است انتشار فیلم از جمله دیزنی جدید Mulan و آخرین جیمز باند. چراغ برادوی های دیزنی است که بسته شدن پارک در آمریکا و فرانسه و رویدادهای ورزشی از جمله استادان مسابقات گلف در انتظار هستند.

شرکت های هواپیمایی برش پرواز و انجماد استخدام. کارناوال کشتی اعلام کرده است آن را به حالت تعلیق عملیات جهانی در آن شاهزاده Cruises تابعه به مدت دو ماه.

سراسر دره سیلیکون کارگران دستور داده شده است که به ماندن در خانه به عنوان اپل, حروف الفبا, Facebook, Twitter و دیگران نقل مکان کرد و به حداقل رساندن گسترش ویروس.

اقتصادی بلندمدت تاثیر سازندگان: آمریکا را هفته اگر نه دیگر به ارزیابی. مایکل پیرس ارشد ما اقتصاددان در CapitalEconomics گفت: افزایش پاسخ به بحران از دولت آمریکا بسته شدن مدارس و ممنوعیت اجتماعات بزرگ را یک “تیز تلفات در اقتصاد”.

اقتصاد سرمایه ضرر خود ما پیش بینی رشد برای سال 2020 فقط 0.6% از 1.8%.

هفته آینده فدرال رزرو نگه می دارد اولین جلسه خود پس از سازمان بهداشت جهانی رسما اعلام کرد Covid-19 شیوع یک بیماری همه گیر. فدرال رزرو صندلی جروم پاول است که انتظار می رود به کاهش نرخ بهره خواهد شد و ارائه به روز رسانی در سلامت کلی اقتصاد ایالات متحده.

هفته آینده نیز زمانی که اداره آمار نیروی کار را جمع آوری نمونه آن برای آینده ماهانه شغل گزارش. شغل رشد بوده است, رکورد شکستن خط در ایالات متحده پس از پایان آخرین رکود است.

در ماه گذشته ما اضافه شده یکی دیگر از 273,000 شغل. این ماه گزارش به دلیل 3 آوریل را به برخی از نشانه ای از احتمال تاثیر این تعطیلی در اشتغال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de