Coronavirus نگرانی های بنیادی جریان در اتمی سبز, Las Vegas, قدیمی ترین نوار

لاس وگاس — در نیمه شب روز جمعه میله در سراسر لاس وگاس و رنو تعطیل, برای دومین بار در شش ماه. با کروناویروس صعودی فرماندار نوادا به حال به آن دستور داده و لاس وگاس ترین و مستقل نوار اتمی سبز شد قاعده مستثنی نیست.

از یک سو اتمی خوش شانس بود. فرماندار جدید ممنوعیت مستثنی میله که در خدمت مواد غذایی به طوری کتی کروز اتمی عملیات مدیر شروع به نگهداری مشتریان از تیره نئون سالن به باغ خود متصل رستوران تنها چند فوت دور. اما از دست دادن بیش از حد: اتمی نوار هسته تاریخی کسب و کار کامل با یادگاران از ستاره ها که روشن وجود دارد که خیابان فریمونت شد قلب لاس وگاس است که بزرگترین آن رسم کنید.

در یک شهر که همه چیز در مورد گردشگری و سرگرمی coronavirus پاسخ به احساس مانند یک به خصوص خطرناک رول تاس. میله ها بسته شد و سپس باز و سپس بسته شد. در حال حاضر در حفره های آب مانند اتمی میخانه مجوز #00001 آن به شدت سخت را به مطمئن شوید که چه ممکن است کنار آمده و یا اینکه آیا مقررات از جمله نقاط ضعف — را بسیار تفاوت دارد.

“این احساس ناعادلانه” خانم کروز گفت. “ما شده است پس از تمام قوانین به T در تلاش برای محافظت از ما به طور منظم.”

تصویر در دولت, گرچه تلخ است: موارد در نوادا را به بالاترین سطوح و در عین حال در هفته های اخیر با بیش از 700 حال اعلام کرد در روز به طور متوسط. کلارک کانتی که شامل لاس وگاس شده است سخت ترین ضربه حسابداری برای بیش از 22,000 از دولت 26,845 کل موارد.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • تهمت می پوشد یک ماسک در مراجعه به یک مرکز درمانی نظامی.
  • کارولینای جنوبی می شکند آن رکورد روزانه برای موارد و مثبت هستند.
  • دیزنی جهان و دیگر پارک های تفریحی خود را به باز کردن درب با وجود افزایش موارد است.

خانم کروز صرف ماه پرستاری اتمی و کارکنان آن از طریق coronavirus مربوط به بحران. او آموزش دیده بار من برای خدمت به مواد غذایی در مجاور رستوران هنگامی که میله بسته برای اولین بار در این بهار. او سرور برای تمیز کردن غرفه “به کتی راه” بیش از دو بار با مواد ضد عفونی کننده. او صرف شب طولانی بر روی گوشی با کارکنان و دوستان از کار و در بدهی. او گفت: او زیر پا گذاشته شده است و کبود توسط “واقعا” افرادی که حاضر به پوشیدن ماسک.

اعتبار…Bridget بنت برای نیویورک تایمز

اتمی سبز دیده می شود مقدار زیادی از تاریخ است. تاسیس شد و در سال 1947 توسط استلا و جو Sobchik که آن را به نام ویرجینیا کافه پس از استلا ، در سال 1952 آنها آن را تبدیل به اتمی سبز یک بسته بندی محصولات فروشگاه با “ریختن مجوز است.”

در 1950s محلی استفاده می شود به نشستن در پشت بام اتمی نوشیدن جو Sobchik را “اتمی” دروغ کوکتل و تماشای آزمایش هسته ای انفجار قارچ از نوادا سایت آزمون 65 مایل دور در صحرا.

اتمی catered به آن طبقه کارگر همسایگان بلکه رشد به یک عقب نشینی برای وگاس glitzy نوازندگان که می خواستم برای باز کردن از پیچ به دور از انظار. The Rat Pack — Frank Sinatra, Dean Martin, سامی دیویس جونیور, Peter Lawford و جوی اسقف بودند گفت: به پشت پا زدن در اتمی پس از خود را نشان می دهد. بنابراین Clint Eastwood, Hunter S. Thompson و Smothers برادران. تنها نوار مدفوع با یک بازگشت — در حال حاضر مزین با یک ستاره — این سایت متعلق به Barbra Streisand, که, شرح بر, بازی استخر در اواخر شب. صحنه هایی از مارتین اسکورسیزی فیلم “کازینو” فیلم برداری شد داخل اتمی و خود را در کنار درب گاراژ در حال حاضر رستوران.

نوار را به طور منظم آن را به عنوان صفحه اصلی.

“این بار من است اتاق نشیمن. این همه از ما” گفت: جسیکا بالدوین که زندگی در آپارتمان ساختمان درب بعدی. اکثر شب خانم بالدوین و دو نفر از دوستان خود را جمع آوری و در یکی از خانه های خود و سپس کوچ کردن به اتمی.

ترجیح قدیمی نوار تار و صمیمی بیش اتمی جدیدتر رستوران سه نفر گفت: آنها منتظر بسته شدن در یکی از خانه های خود را به عنوان آنها در اوایل بهار زمانی که آن را بسته قبل از.

Sean فولی 49 گفت: او آمده بود به لاس وگاس از خانه اش در ایالت یوتا برای یک کنفرانس پزشکی. به عنوان او از هواپیما او موفق به دریافت دو قطعه خبر بد: دیدار شده بود و خش و لاس وگاس میله های زندان شد, بسته شدن در نیمه شب.

ضبط شده توسط نوستالژی او رهبری برای اتمی. “پدر بزرگ من استفاده می شود به اینجا می آیند” آقای فولی گفت. او یک قاضی که عینک کت و کراوات هر روز آقای فولی گفت: از پدر بزرگ خود را که در سال 2014 در سن 97.

“او یک نجیب زاده بود آقا,” او گفت:, و اضافه کرد که پدربزرگش sipped نوشیدنی در سقف اتمی در روز قبل از خیابان فریمونت تحت الشعاع قرار شد ،

اعتبار…Bridget بنت برای نیویورک تایمز

خیابان فریمونت یک هنر منطقه در حال حاضر و Zappos, کفش شرکت که مقر است که در لاس وگاس’, پیر, شهرداری و کارکنان که در میان اتمی را به مشتریان.

آن را نزدیک به 2 صبح هنگامی که خانم کروز صادر آخرین نوشیدنی تماس از شب در رستوران-سمت این عملیات است. نوار سمت مدتها بود که توقیف شده است.

فراتر از بار این بیماری همه گیر است آمار خانه برای خانم کروز. او گفت که مادر تعمیدی او یک زن 61 ساله در آریزونا مرده بود از ویروس. و پدرش بیل کروز, زندگی در شهر, اما “من را دیده اند او را از ماه مارس” خانم کروز گفت. “من نمی خواهد بود قادر به زندگی با خودم اگر او آلوده کردم.”

خانم کروز گفت: او خدا را شکر که قادر به تغییر عملیات به رستوران. نه یک کارمند واز بیمار, او گفت:. اما نیاز به اجتماعی فاصله و فزاینده ویروس خود را به مشتریان و کمک به “آنقدر عدم قطعیت” او گفت:. “ما در این موقعیت چون مردم را دنبال نمی کند قوانین” او گفت:. “من می دانم که ما مقاومت در برابر این. اما من نمی دانم اگر آن را همان خواهد شد پس از آن.”

میچ اسمیت کمک گزارش از شیکاگو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de