Coronavirus تخلیه شروع به چین موارد افتادن سارسژاپن و ایالات متحده باید airlifted صدها نفر از شهروندان خود را از ووهان مرکز از شیوع کروناویروس به عنوان مقامات در چین گفت: مرگ و میر از این بیماری تا به حال به شدت افزایش یافته و یک شبه به 132 با نزدیک به 1500 نفر مورد جدید در کشور است.

یک دولت-هواپیمای چارتر حمل 206 اتباع ژاپنی وارد توکیو از ووهان در روز یکشنبه است. مقامات گفت: چهار نفر از مسافران – یک زن و سه مرد – تا به حال سرفه و تب و گرفته شده بود به یک بیمارستان در جداگانه آمبولانس برای درمان و آزمایشات بیشتر.

دولت top سخنگوی Yoshihide Suga وجود دارد گفت: هیچ تایید نشده که آیا آنها با این ویروس آلوده.

فشار نصب بر روی چین برای کنترل گسترش بیماری است. ملی این کشور کمیسیون بهداشت روز چهارشنبه گفت: تعداد کل مرگ و میر ناشی از آنفولانزا مانند ویروس افزایش 26 در روز سه شنبه تقریبا تمام موارد جدید در هوبئی استان است که در زیر مجازی مستند.

تعداد موارد تایید شده) افزایش یافت و به مجموع 5,974 – سبقت 5,327 موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین در طول سندرم حاد تنفسی (سارس) بیماری همه گیر. سارس شیوع کشته شدن بیش از 770 نفر در سراسر جهان از جمله 349 در سرزمین اصلی چین است.

مقامات در آمریکا در همین حال گفت: اجاره هواپیما را ترک کرده بود ووهان در اوایل روز چهارشنبه با حدود 200 شهروندان ایالات متحده پردازنده از جمله کارکنان از محلی کنسولگری آمریکا.

“این مسافران خواهد بود با دقت به نمایش و نظارت برای محافظت از سلامت خود و همچنین سلامت و ایمنی خود شخص آمریکایی” وزارت امور خارجه آمریکا سخنگوی مورگان Ortagus گفت.

استرالیا روز چهارشنبه گفت: این کمک خواهد کرد “آسیب پذیر و یا جدا شده” شهروندان ترک هوبئی استان که در ووهان واقع شده است و قرنطینه آنها در جزیره کریسمس استرالیا در قلمرو اقیانوس هند است که خانه را به یک بحث بازداشتگاه برای پناهجویان.
Wearing surgical masks, Takeo Aoyama, center left, and Takayuki Kato, center right, speak to journalists after returning home from Wuhan on a Japanese chartered plane

بریتانیا در حال تهیه برنامه ای برای بازگرداندن شهروندان از در و اطراف ووهان. اتحادیه اروپا را به پرواز شهروندان خود در خارج سرنشین دو هواپیما در این هفته و کره جنوبی بود که با توجه به انجام همان. چند کشور دیگر بودند ارزیابی گزینه های خود را.

یکی از مسافران ژاپنی, Takeo Aoyama گفت: او برطرف شد به صفحه اصلی. “ما احساس می شد به طور فزاینده ای مضطرب به وضعیت توسعه یافته به سرعت در حال, و ما هنوز در شهر” Aoyama پوشیدن یک ماسک جراحی گفت: در فرودگاه هاندا در توکیو.

“ما قادر به حرکت آزادانه بنابراین ما تا به حال تنها اطلاعات جزئی. محدودیت در جریان کالا و حمل و نقل آنها بسیار سخت است.”

Aoyama, که با این نسخهها کار در نیپون استیل تابعه در ووهان گفت: بیش از 400 نفر از هموطنان خود را که مایل به بازگشت به ژاپن هنوز هم در این شهر از جمله کارکنان از یک سوپر مارکت زنجیره ای که باقی مانده بود باز در طول مستند.

“من امیدوارم که ما نیز می تواند ارائه پشتیبانی برای چینی ها که من فکر می کنم همچنین کمک به مردم ژاپن که هنوز هم وجود دارد,” او گفت:.

یکی دیگر از مهاجر, Takayuki کاتو گفت: تمام مسافران تا به حال خود را در دماهای گرفته شده قبل از این که هواپیما به سمت چپ ووهان و دوباره توسط یک پزشک در طول پرواز. “هر کس در این شهر آغاز شد با پوشیدن ماسک. در 23rd زمانی که حمل و نقل بود که تعطیل شدم بسیار نگران” او گفت:.

همه مسافران شد و انتظار می رود بیشتر تحت سلامت چک با کسانی که در نشان دادن علائم به بیمارستان منتقل شد و باقی به انجام “خود-قرنطینه” در خانه تا زمانی که آنها را می توان به اعلام عاری از ویروس است.

حدود 650 اتباع ژاپنی در ووهان منطقه گفته اند که آنها می خواهند به بازگشت به خانه. گزارش گفت: هواپیما دوم به علت ترک توکیو در یکشنبه شب با پرواز اضافی برنامه ریزی شده است.

اولین پرواز وارد شده بود در شهرستان چینی در سه شنبه شب حمل لوازم اضطراری از جمله 15,000 ماسک 50,000 جفت دستکش و 8000 عینک محافظ وزارت امور خارجه گفت:.

در داخل و اطراف ووهان بیش از 50 میلیون نفر قفل شده پایین به عنوان مقامات در تلاش برای جلوگیری از عفونت است که پس از گسترش به بیش از 15 کشور جهان است.

مقامات در آلمان گفت: چهار نفر از همان شرکت آلوده شدند و پس از یکی از آنها قرارداد آن را از یک همکار در حالی که بازدید از محل کار خود در چین است.

اواخر روز سه شنبه ژاپن و گزارش آن صورت ممکن از انسان به انسان انتقال با گزارش است که یک مربی راننده در 60s او تا به حال آزمایش مثبت پس از دو بار رانندگی گروه از گردشگران از ووهان در اوایل این ماه. مرد گزارش شده است که دوره نقاهت.

ژاپن وزارت بهداشت تا کنون تایید هفت مورد از این ویروس در کشور است.

روز چهارشنبه یک مرکز تحقیقاتی اعلام کرد که تا به حال از تیم خارج از چین به از نو خلق کردن این ویروس مرگبار در یک آزمایشگاه که به بهبود سرعت و دقت در تست و افزایش شانس ابتلا به واکسن.

“این یک گام یک قطعه از پازل است که به ما کمک کرده اند” گفت: ویروس شناسایی آزمایشگاه سر, Julian Druce از ملبورن پیتر دوهرتی موسسه.

با مهر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>