Coronavirus تخلیه پرواز به کانادا, برگ های برخی از اعضای خانواده رشتهبه عنوان یک هواپیما اجاره توسط دولت کانادا حرکت مرکزی چین در روز پنج شنبه صدها نفر از آسمان را آه امداد تنفس به عنوان آنها را ترک ووهان مرکز شیوع کروناویروس.

اما دیگران با روابط نزدیک به کانادا باقی خواهد ماند به دام افتاده در شهر قرنطینه: تخلیه پرواز است باز تنها به کانادا دارندگان گذرنامه. اقامت دائم و شهروندان چینی هستند واجد شرایط برای یک صندلی, مگر اینکه آنها مراقب اصلی کودک در پرواز آشکار.

راهنمای سریع

چه coronavirus و ما باید نگران است ؟

چه این ویروس باعث بیماری در ووهان?

آن است که یک عضو از خانواده کروناویروس است که هرگز قبل از مواجه می شوند. مانند دیگر coronaviruses آن آمده است از حیوانات. بسیاری از کسانی که در ابتدا آلوده یا کار کرده یا اغلب shopped در Huanan غذاهای دریایی, بازار عمده فروشی در مرکز شهر چینی.

دیگر چه coronaviruses وجود دارد بوده است ؟

جدید و نگران ویروس ها معمولا سرچشمه در حیوانات میزبان. ابولا و آنفولانزا نمونه های دیگر – سندرم حاد تنفسی (سارس) و سندرم تنفسی خاورمیانه (Mers) در هر دو ناشی از coronaviruses است که از حیوانات.

چه علائم از ووهان coronavirus?

این ویروس باعث می شود ذات الریه. کسانی که افتاده اند بیمار گزارش شده دچار سرفه و تب و مشکلات تنفسی است. در موارد شدید می تواند وجود نارسایی ارگان ها. به عنوان این است که ذات الریه ویروسی, آنتی بیوتیک بدون استفاده هستند. از داروهای ضد ویروسی ما را در برابر آنفولانزا ، اگر مردم در بیمارستان بستری آنها ممکن است حمایت خود را از ریه ها و اندام های دیگر و همچنین مایعات. بازیابی بستگی به قدرت سیستم ایمنی بدن خود را. بسیاری از کسانی که فوت کرده اند در حال حاضر در سلامت فقیر.

این است که ویروس در حال انتقال از یک فرد به دیگری ؟

انتقال انسان به انسان تایید شده است توسط ملی چین کمیسیون بهداشت و شده اند وجود دارد-انسان به انسان انتقال در ایالات متحده و آلمان است. همانطور که از 6 فوریه چین مرگ و میر به رشد 563 با 28,018 موارد تایید شده. وجود دارد باقی می ماند یکی اضافی مرگ و میر در هنگ کنگ و یکی در فیلیپین. میزان مرگ و میر می ایستد در 2.1%.

دو نفر از اعضای یک خانواده تایید شده است که این ویروس در بریتانیا و سوم شخص مبتلا به آن در برایتون پس از بیش از 400 مورد آزمایش قرار گرفتند و دریافتند منفی است. از وزارت امور خارجه خواسته است تا شهروندان بریتانیا به ترک چین اگر آنها می توانند.

تعداد زیادی از مردم به قرارداد این ویروس می تواند به مراتب بالاتر به مردم با علائم خفیف ممکن است تشخیص داده شده اند. مدل سازی توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) کارشناسان در امپریال کالج لندن نشان می دهد وجود دارد می تواند به عنوان بسیاری از 100,000 موارد با قطعیت قرار دادن حاشیه بین 30,000 و 200000.

چرا این بدتر از عادی آنفلوانزا و چگونه نگران هستند کارشناسان ؟

ما هنوز نمی دانیم که چگونه خطرناک جدید کروناویروس است و ما نمی دانیم تا زمانی که اطلاعات بیشتری در می آید. میزان مرگ و میر در حدود 2 درصد. این است که به احتمال زیاد یک دست بالا گرفتن از بسیاری از مردم به احتمال زیاد آلوده شده توسط ویروس اما هنوز رنج می برد به اندازه کافی شدید علائم به حضور در بیمارستان و غیره شده اند محسوب می شود. برای مقایسه آنفلوآنزای فصلی به طور معمول دارای یک میزان مرگ و میر زیر 1% است و تصور می شود حدود 400000 مرگ و میر در هر سال در سطح جهان است. سارس به حال مرگ و میر بیش از 10٪.

من باید رفتن به دکتر اگر من یک سرفه?

مگر اینکه شما به تازگی از سفر به چین و یا در تماس با فرد مبتلا به این ویروس پس از آن شما باید درمان هر سرفه یا علائم سرماخوردگی به صورت عادی. بیمه خدمات درمانی توصیه می کند که مردم باید تماس 111 به جای مراجعه به پزشک عمل جراحی به عنوان یک خطر وجود دارد که آنها ممکن است دیگران را آلوده.

این یک بیماری همه گیر است و باید ما هراس ؟

کارشناسان بهداشت و درمان شروع به گفتن آن می تواند تبدیل به یک بیماری همه گیر اما در حال حاضر آن می افتد کوتاه از آنچه که به نظر یکی. یک بیماری همه گیر که در نظر است “در سراسر جهان گسترش بیماری”. Coronavirus موارد تایید شده اند در حدود 25 کشور در خارج از چین اما به هیچ وجه در تمام 195 در لیست.

وجود دارد بدون نیاز به وحشت. گسترش این ویروس در خارج از چین نگران کننده است اما نه غیر منتظره توسعه است. که اعلام کرده است شیوع این بیماری به بهداشت عمومی اورژانس های بین المللی نگرانی می کند و می گوید وجود یک “پنجره فرصت” برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. مسائل کلیدی هستند که چگونه انتقال این کروناویروس جدید است که بین مردم و چه نسبت به شدت بیمار و در بیمارستان است. اغلب ویروس ها است که به راحتی گسترش تمایل به تاثیر خفیف تر.

سارا Boseley سلامت ویرایشگر و هانا Devlin

در میان آن دسته از رشته ها در کانادا اقامت دائم عاشقانه لو و هشت سال Qinlin Li که در سفر به ووهان در تاریخ 19 ژانویه به جشن سال نو قمری چینی با خانواده.

“آنها که در هواپیما. و من هیچ نشانه ای از دولت کانادا که آنها را بر روی هر هواپیما تا کنون گفت:” لو شوهر مونته Gisborne, صحبت, از خانه خانواده در, Coquitlam, British Columbia.
Monte Gisborne, Danni Luo and Qinlin Li in happier times.

Gisborne گفت: او می ترسید این ویروس “بسته” در خانواده است.

“همسایگان خود در حال مرگ هستند. همسر من مادر, بهترین دوست, درگذشت از coronavirus,” او گفت:. “گزارش شده وجود عفونت در ساختمان های اطراف آنها را. آن را مانند همه چیز بسته شدن در آنها.”

کانادا ارسال خواهد شد دوم پرواز برای کمک به کسانی که قادر به هیئت مدیره این هواپیما برای اولین بار در 10 فوریه و ایالات متحده نیز ارائه شده صندلی در یک تخلیه پرواز بعد در روز پنج شنبه. اما آن باقی مانده است معلوم نیست اگر این ارائه می دهد باز خواهد شد به غیر شهروندان است.

لو و لی در ابتدا برنامه ریزی شده برای بازگشت به خانه در 15 فوریه. اما به عنوان اخبار از ویروس گسترش و وحشت شهر را تصرف کردند لو تغییر بلیط خود را به 28 ژانویه به عنوان یک اقدام احتیاطی.

روز بعد اما مقامات چینی تعطیل حمل و نقل به و از شهر ارائه بلیط بی فایده است.

Gisborne گفت که او تلاش کرده بود برای دریافت پاسخ از مقامات کانادا به عنوان او منتظر همسر و دخترش بازگشت. “من خیلی نا امید. من خیلی با تغذیه این عدم ارتباط و عدم برنامه ریزی و عدم جهت است.”

Wayne Duplessis و امیلی Tjandra که کار به عنوان معلم در ووهان در ابتدا استقبال اخبار هواپیما خواهد بود با در نظر گرفتن کانادایی از قفل پایین شهر.

اما آنها به زودی متوجه شدم یک تخلیه جدا خواهد خانواده خود را. Duplessis و 15 ساله پسر وایات در حال شهروندان کانادا; امیلی و پسر Adryan, 38 ،

به عنوان آنها وزن خود را گزینه Duplessis گفت که مشاوره از کانادا مقامات اغلب خیلی دیر رسیده استفاده می شود.

“آن زمان من تازه ترین جزئیات بیشتر در مورد تخلیه پرواز کردند و در حال حاضر در فرودگاه” او گفت:. “من معنی نیست که به قضاوت … اما مردم در اینجا وجود دارد که نیاز به کمک و آنها نیاز به برخی از پاسخ روشن است.”

با جاده ها تعطیل و هیچ خودروهای شخصی و یا تاکسی در جاده ها فقط رسیدن به فرودگاه است که یک چالش لجستیکی, او گفت:.

بیشتر مسائل پیچیده است که Adryan نیز یک معلم به دام افتاده است در طرف دیگر از شهر در یکی از مدرسه و دانشگاه.

به دلیل عدم اطمینان Duplessis و همسرش تصمیم گرفته اند به ماندن در ووهان.

خانواده “نسبتا ” راحت” با دسترسی به آب و غذا در آپارتمانی, او گفت:.

“به طور معمول وجود دارد فقط خیلی بشریت در اینجا. این فوق العاده است,” او گفت:. “اما شما نمی دیدن که هر بیشتر. آن خالی است. تنها یادآوری وجود دارد و حتی مردم در اطراف شما است در شب و زمانی که چراغ ها روشن هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>