Coronavirus اپیدمی می رسد تلخ نقطه عطف بیش از سارس تلفات

پکن — coronavirus بیماری همه گیر در چین پیشی گرفته و ترسناک یک نقطه عطف در روز یکشنبه با مرگ و میر است که بیش از شیوع سارس 17 سال پیش — اما با روشنایی ضعیف تابیدن از امید پدید آمده و با این خبر که سازمان بهداشت جهانی کارشناسان ممکن است به زودی در این کشور به کمک stanch بحران است.

شیوع کشته شدن حداقل 811 نفر در چین در ماه پس از مرگ برای اولین بار گزارش شد در ماه ژانویه در ووهان شهرستان که در آن رمان coronavirus پدید آمده در ماه دسامبر ظاهرا در عمده فروشی مواد غذایی در بازار. دو نفر در خارج از چین است.

سارس بحران آغاز شد که در جنوب چین در شرایط مشابه در سال 2002 در نهایت کشته 774 نفر در سراسر جهان در طی چند ماه.

تعداد مرگ و میر گزارش شده قبلی در 24 ساعت — 89 — به بالاترین سطح خود در چین در یک روز تا کنون با توجه به آمار و ارقام یکشنبه اعلام کرد این کشور در کمیسیون بهداشت. تعدادی از عفونت بیش از همه در چین در حال حاضر به مراتب بیش از سارس, افزایش فوق 37,000 در مقایسه با 8,000 پس از آن.

ارائه می دهد کمک از W. H. O. و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری حال ورشکستگی برای هفته اما در یکشنبه Cui Tiankai چینی سفیر ایالات متحده گفت: کارشناسان از W. H. O. اجازه داده می شود به چین “بسیار زود است.”

ساعت بعد این سازمان مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus اعلام کرد در توییتر که یک پیشرفت تیم بود در راه خود را.

چینی ناتوانی دولت در مهار شیوع است مختل زندگی سراسر کشور و فراتر از آن تحریک غم و اندوه و خشم است که حزب کمونیست دولت تحت Xi Jinping نیز تقلا برای cauterize. بحران تهدید به مختل و مردم را به بازگشت به کار در روز دوشنبه پس از یک در حال حاضر-تمدید برای سال جدید قمری.

اغلب شهرها از جمله پایتخت پکن تا حد زیادی تعطیل شده است و به مدت دو هفته با شهروندان هشدار داد به ماندن در خانه. بیشتر همه به ظاهر انجام داده اند بنابراین ایجاد ترسناک خالی از سکنه cityscapes. آن باقی مانده است به دور از خاص است که هر چیزی مانند یک روز کاری عادی از سر گرفته خواهد شد در بسیاری از کشور هر چند به شدت از اعمال محدودیت های متفاوت از شهرستان به شهرستان.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. در 5 سال 2020

  • چه Coronavirus و چقدر خطرناک است ؟
   خوانده شده در دستگاه تنفسی ویروس از جمله علائم آن و چگونگی آن منتقل می شود.
  • چقدر بد می تواند وقوع بود ؟
   در اینجا شش عامل کلیدی است که تعیین خواهد کرد که آیا می توان آن را شامل.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   شما می توانید مسیر خود را movementwith این نقشه است.
  • چگونه است که ایالات متحده تحت تاثیر قرار?
   شده اند وجود دارد حداقل یک دوجین موارد است. آمریکا شهروندان و دارندگان اقامت دائم که پرواز به ایالات متحده از چین در حال حاضر موضوع به یک دو هفته ای قرنطینه.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   چندین کشور از جمله ایالات متحده را دلسرد سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.بسیاری از مسافران گذاشته شده اند در برزخ در حالی که به دنبال تغییر و یا لغو رزرو.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید.

برخی از مدارس را اعلام کردند که با تاخیر شروع به پس از تعطیلات برنامه به عنوان بسیاری از شرکت ها. تئاتر, موزه ها و مکان های دیگر طرح باقی می ماند بسته از طریق پایان ماه فوریه.

اقتصاددانان پیش بینی قابل توجهی به اقتصاد چین است که می تواند به طور قابل توجهی بدتر اگر شرکت ها و کارخانه ها در تلاش برای از سرگیری عملکرد. میلیون ها نفر از چینی دور از خانه هستند در برزخ به دلیل محدودیت های مسافرتی و قرنطينه اعمال شده بعد از ویروس پدید آمده است.

حزب کمونیست است که در حال حاضر رو فوق العاده فوران خشم عمومی بیش از آن در دست زدن به این بیماری همه گیر به ویژه سرکوب اطلاعات اوایل که بسیاری از مردم و کارشناسان بر این باورند ممکن است کاهش آن کشنده گسترش یافته است.

این دیوانگی متبلور با مرگ روز جمعه دکتر لی Wenliang یک زن 34 ساله چشم پزشک بود که مواخذه توسط مافوق خود و پلیس برای بخش خصوصی هشدار پزشکی مدرسه همکلاسی از شیوع در ووهان بیمارستان در اواخر ماه دسامبر. او در نهایت قرارداد coronavirus در حالی که درمان یک زن برای گلوکوم متوجه نیست که او آلوده شد.

مرگ او الهام چینی دانشگاهیان حرفه ای و دیگران برای ایجاد دیجیتال دادخواست خواستار آزادی بیان و دیگر تغییرات در این کشور حکومت خواسته است که آقای یازدهم دولت بعید به نظر می رسد برای همیشه قبول.

“تغییر تنها تغییر این است که بهترین بزرگداشت دکتر لی Wenliang” گفت: یک طومار که امضا شده بود با 28 دانشگاهیان وکلا و چهره های کسب و کار توسط صبح روز یکشنبه. “در غیر این صورت همه ما خشم و همه ما اشک به پایان خواهد رسید تا به عنوان حباب” آن گفت: وقوع یک فاجعه انسان ساخته شده.

یکی دیگر از درخواست گردش در سایت امور از دولت خواست برای عذرخواهی از دکتر لی و دیگر کارگران پزشکی بريدن توسط پلیس برای به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد ویروس. یکشنبه نزدیک به 1000 نفر در سراسر چین تا به حال آن را امضا کردند.

آخرین coronavirus مانند سارس در سراسر جهان گسترش یافته هر چند شدید ترین اثر شده است در کسانی که در نزدیکی جایی که از آن شروع در هوبئی استان است. بسیاری از پزشکان بر این باورند که مرگ و میر و عفونت شده اند به شدت undercounted چون تست امکانات در بیمارستان ها و آزمایشگاه ها تحت شدیدترین فشار است.

معاون نخست وزیر خورشید Chunlan که اواخر هفته گذشته دستور داد درب-به-درب چک برای بیماران در ووهان بازدید هوانگگنگ شهر از هفت میلیون نفر در حدود 50 مایل پایین دست و هشدار داد که ظرفیت آن برای درمان بیماران بدتر از در ووهان که در آن بیمارستان شده اند به سادگی غرق شده است.

“هوانگگنگ پزشکی درمان شرایط نسبتا ضعیف تر از ووهان” خورشید خانم گفت: در اظهارات نشان داده شده است یکشنبه شب در دوربین مدار بسته, دولت, شبکه تلویزیونی.

اکثریت قریب به اتفاق عفونت و مرگ و میر را در هوبئی استان است که به طور موثر و مهر و موم شده با پلیس محدود کردن دسترسی جاده ای ریلی و هوایی. غلظت موارد وجود دارد و توجه دولت به نفس بیشتر در اعمال طاقت فرسا اقدامات در شهرستانها در منطقه است.

شده اند وجود دارد تنها دو تایید مرگ در خارج از سرزمین اصلی چین در هنگ کنگ و یکی در فیلیپین — هر چند از روسیه به ایالات متحده شبح از یک بیماری همه گیر باعث شده است تا بسیاری از کشورها برای محدود کردن بازدید کننده از چین است. که باعث شده است تا عمده شرکت های هواپیمایی به بریده بریده پرواز خود را برنامه با برخی از تعلیق سفر به سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ در دسترس نباشد.

در هنگ کنگ 3600 مسافران و خدمه یک کشتی کروز اجازه داده شد به پیاده روی پنج شنبه پس از برگزار شد در بارانداز چهار روز.

مقامات بهداشتی در شهر semiautonomous منطقه از چین قرنطینه کشتی جهان رویا در بندر روز چهارشنبه پس از هشت مسافر از سرزمین اصلی قبلی کروز پیدا شد به شما با coronavirus. هیچ یک از اعضای خدمه آزمایش مثبت برای این بیماری پس از قرنطینه برداشته شد.

“من احساس واقعا حوصله ماندن در اتاق من, اما ما می دانیم که قرنطینه است که برای حفظ هر کس دیگری در این شهر امن” شارلوت چان یک مدیر فروش گفت: پس از او متحرك با پوشیدن دو لایه از ماسک است.

هنگ کنگ آغاز شده است که نیاز به هر کسی که سفر به سرزمین اصلی تحت دو هفته قرنطینه اندازه گیری به تصویب رسید و پس قابل توجهی فشار افکار عمومی و اعتصاب توسط کارگران بیمارستان.

ده مورد جدید تایید شده در خاک در روز یکشنبه مطرح شده سوال در مورد چگونه به خوبی هنگ کنگ سفر محدودیت می تواند به حفاظت از شهر را هفت میلیون نفر.

نه اعضای یک خانواده آلوده بودند پس از به اشتراک گذاری اجتماعی داغ در قابلمه غذا در ماه گذشته در یک مراسم. پس از 24 سال و 91 ساله مادر بزرگ آزمایش مثبت برای ویروس خود را پدر و مادر و خاله و عمو نیز یافت می شود به توان و حذف. چندین بستگان در تجمع سفر کرده بود از استان گوانگدونگ در سرزمین اصلی.

یکشنبه, شده اند وجود دارد 36 مورد در هنگ کنگ, اما خانواده خوشه باعث شده است تا مقامات بهداشتی هشدار می دهند که یک جامعه شیوع است که احتمالا اجتناب ناپذیر با وجود قرنطينه.

“این می تواند در بسیاری از تاخیر گسترش بیماری” چوانگ Shuk-kwan رسمی در هنگ کنگ در بخش بهداشت و درمان گفت.

در یک ممکن است نشانه ای از خبر خوب تعداد موارد تایید شده در چین تثبیت شده در روزهای اخیر. سازمان بهداشت جهانی مقامات گرچه هشدار داد در برابر خواندن بیش از حد به آمار و ارقام گفت که ووهان و دیگر شهرستانها در هوبئی استان شد و هنوز هم در میان “بسیار شدید شیوع.”

W. H. O. پیشرفت تیم سفر روز یکشنبه به رهبری دکتر بروس Aylward یک جانباز از مبارزه جهانی علیه 2014 شیوع ابولا.

“ما در حال هماهنگی با سازمان بهداشت جهانی” آقای Cui چینی به سفیر گفت: در CBS “چهره ملت است.” “من مطمئن هستم که آنها را از رفتن به چین بسیار به زودی.”

آقای Cui کاهش یافته است می گویند که آیا یک تیم از کارشناسان از C. D. C نیز مجاز به چین است. او پیشنهاد کرد به جای آن که کارشناسان آمریکایی می تواند بستری به عنوان بخشی از W. H. O. یا به عنوان افراد است.

“کارشناسان آمریکایی در لیست توصیه شده توسط W. H. O.” آقای Cui گفت. “حتی فراتر از آن است که برخی از کارشناسان آمریکایی به چین آمده در حال حاضر در فردی خود را بر اساس.”

دکتر Tedros این W. H. O. مدیر اتحاد تکرار دولت چین را خوش بینانه ارزیابی موضع که کشیده شده انتقاد به عنوان بیش از حد نگران. او گفت که این اقدامات در جای خود قرار داده در استان هوبئی — این مستند از تمام شهرستانها و بیش از 50 میلیون نفر — به نظر می رسد پرداخت می شود هر چند او هشدار داد که شیوع بیماری های مثل این یکی غیر قابل پیش بینی هستند.

“ما باید درک کنند آن را با احتیاط به دلیل آن را نشان می دهد ثبات برای چند روز و پس از آن می توانید شلیک کنید تا,” او گفت:.

استیون لی مایرز گزارش از پکن و کارن Zraick از هنگ کنگ. گزارش و پژوهش می باشد که توسط Motoko غنی Eimi Yamamitsu نیکلاس Bogel-Burroughs, Yonette یوسف رافائل Minder ریموند زونگ ململ مه کاترین لی لی یوان کریس باکلی Sui-لی اندکی Austin Ramzy, ادوارد وانگ و Yiwei وانگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>