Coronavirus درایوهای نشانه هایی از کاهش عمده در کالج ثبت نام

پیش از سنتی آوریل 1 مهلت برای تصمیم گیری که در آن او را به رفتن به کالج, جق زدن, تنگ تا به حال چهار مدرسه را انتخاب کنید. سپس در روز سه شنبه دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس فرستاده به او ارائه یک نقطه خاموش لیست انتظار. آن شب او موفق به دریافت یک تماس از یک هوستون کد منطقه — افسر پذیرش از برنج. روز چهارشنبه کرنل رو لمس کنید.

او به دست آوردن ممکن است منعکس کننده آموزش عالی را از دست دادن. متزلزل مشکلات اقتصادی, بهداشت و درمان ترس و عدم اطمینان در مورد زمانی که دانشگاه ها دوباره باز خواهد شد تعداد زیادی از سالمندان دبیرستان به نظر می رسد قرار دادن تصمیم گیری در مورد که در آن برای رفتن به کالج در پاییز و یا اینکه برای رفتن در همه.

دفتر پذیرش تمایلی به اعتراف به ضعف این بدان معنا است که کمی سخت داده ها در این نقطه است. اما روشن وجود دارد نشانه ای از نگرانی در مورد کاهش ثبت نام و درآمد از دست داد. برخی از 700 دانشگاه با مه 1 مهلت پذیرش که شامل بسیاری از کشور رقابتی ترین حدود نیمی در حال حاضر با توجه دانشجویان اضافی ماه برای تصمیم گیری ماری گفت: Bigham بنیانگذار قبول کالج پذیرش اصلاحات ،

برخی از مدارس در حال waiving سپرده مورد نیاز به خصوص برای دانش آموزان خارجی که به خصوص با ارزش را به دانشگاه چون اکثر پرداخت کامل شهریه. و کارشناسان می گویند که تعداد صبر کنید-لیست دانش آموزانی که در حال حاضر ارائه می دهد مانند خانم تانگ نشان می دهد که حتی برخی از مهمترین انتخابی مدارس اقدام به شدت بیشتر برای پر کردن اول کلاس.

“مردم به آینده صبر کنید لیست همه جا در حال حاضر گفت:” دبرا فلیکس سابق مدیر پذیرش در دانشگاه کلمبیا که در حال حاضر اجرا می شود خود دانشجو مشاوره خدمات. او افزود: “این به من می گوید که آری می آیند بسیار به آرامی و یا مردم در حال بازگشت به آنها را به سرعت با noes.”

بسیاری از دانش آموزان گفت که آنها نمی خواهید برای تصمیم گیری در مورد سقوط تا زمانی که آنها می دانستند که برای اطمینان حاصل کنید که آیا دانشگاه ها بازگشایی خواهد. جانی Kennevan ارشد در سنکا دبیرستان در خیمه, N. J., استخدام شد به بازی بسکتبال در نیویورک کالج در پنسیلوانیا است. اما برنامه های خود را به احتمال زیاد تغییر اگر پردیس هنوز بسته است.

“این حس را ندارد به پرداخت 20 گرند به نشستن در کامپیوتر من در صفحه اصلی و آنلاین, دوره,” او گفت:. “شما می توانید همان آموزش و پرورش از کالج.”

این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار در زمانی که آموزش عالی آمریکا که در استخدام حدود سه میلیون نفر از مردم در سراسر کشور شد و در حال حاضر رنج می برند از یک میزبان از مشکلات مالی است. بسیاری از کالج هنرهای لیبرال تلاش کرده اند برای دیدار با ثبت نام اهداف در سال های اخیر به دلیل افزایش هزینه های کمک درسی و نگرانی در مورد بدهی های دانشجویی و کاهش جمعیت از افراد جوان است.

از اواسط ماه مارس زمانی که کالج ها به طور ناگهانی تعطیل پردیس عملیات نقل مکان کرد و به آموزش آنلاین مدارس را اعلام کرد صدها میلیون دلار ضرر و می گویند که از 14 میلیارد دلار فدرال بسته کمک نمی خواهد نزدیک به اندازه کافی برای نگه داشتن مبارزه مدارس شناور. مدیران گرفته اند پرداخت کاهش اوقاف منقبض شده استخدام منجمد شده و پروژه های ساخت و ساز را متوقف کرده اند.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • برخی از فرمانداران در صورت رشد مقاومت در برابر به عنوان بسیاری از کسب و کار بازگشایی شده است.
  • F. D. A. مسائل مورد انتظار مجوز برای استفاده از یک ویروس جدید درمان.
  • کاخ سفید بلوک Fauci از ظاهر شدن قبل از کنگره است.

اما کارشناسان می گویند که تنها آغاز است اگر مدارس نمی تواند متقاعد کردن دانشجویان به بازگشت در زمانی که بسیاری از دانشگاه ها نیروبخش برای این احتمال که آموزش آنلاین می تواند ادامه. کالج ها استفاده می شود که برای آویزان آرزو پذیرش در مقابل دبیرستان دانش آموزان و پدر و مادر خود هستند به جای داشتن به ارائه انعطاف پذیری در راه است که یک بار بی سابقه برای انتخابی مدارس.

Jayne Fonash رئيس جمهور از انجمن ملی برای پذیرش کالج, مشاوره پیش بینی کرد که کالج ها ممکن است سعی کنید به تجاوز کردن دانش آموزان از یک دیگر و پس از مارس 1 مهلت یک عمل است که ناامید شد صنعت, تا این سال, پس از یک آنتی تراست حل و فصل است.

“آنها می توان به ساخت برخی از تصمیم گیری های دشوار در مورد نحوه پر کردن کلاس های خود را و چگونه به مطمئن شوید که نهاد خود را باقی می ماند مالی قابل دوام” او گفت:.

اریک نیکولز, معاون رئیس جمهور از ثبت نام در دانشگاه لویولا مریلند کالج هنرهای لیبرال در بالتیمور گفت: “گرفتن مقدار زیادی از سوالات از دانش آموزان در مورد نحوه تسلیم خود را در پذیرش و یا یک سال فاصله و چگونه آنها می توانند تصمیم بگیرند. “ما فکر می کنم بسیاری از دانش آموزان معتاد را ساخته اند تا ذهن خود را حتی در تابستان,” او گفت:.

دانشگاه ها به احتمال زیاد به انطباق آقای نیکولز گفت: “از آنجا که آنها می خواهم یک تعهد حتی اگر آن به تعویق افتاده است. در همان زمان اگر deferments شروع به تاثیر خط پایین این مدارس ممکن است به رد است.

“این صادقانه مسئله ای است که هرگز یک مشکل قبل از,” او گفت: “اما این قلمرو ناشناخته بنابراین خواهیم دید.”

کالج ها به خصوص در مورد از دست دادن از دانشجویان خارجی دور نگه داشته شده و با محدودیت های مسافرتی و یا عدم تمایل به ترک کشورهای خود را در طول بیماری همه گیر. با پرداخت کامل شهریه دانشجویان بین المللی باید کمک نگه داشتن دانشگاه از نظر مالی شناور پرداخت یارانه آمریکایی ها که نیاز به کمک های مالی.

Indiana University Bloomington پردیس شده است یک انتخاب محبوب برای دانش آموزان از چین و هند و کره جنوبی. اما بین المللی ثبت نام سپرده عقب مانده 22 درصد پشت همان دوره زمانی در سال های گذشته گفت: جان Wilkerson دانشگاه, مدیر اجرایی بین المللی, پذیرش, اگر چه او هشدار داد که دانشجویان بین المللی معمولا صبر کنید تا آخرین لحظه برای تصمیم گیری است.

مانند بسیاری از مدارس امیدوار است که یک ماه دیگر کمک خواهد کرد, دانشگاه ایندیانا تمدید پذیرش آن مهلت تاریخ 1 ژوئن. و برای دانشجویان بین المللی را لغو کرده است ثبت نام و سپرده های ساخته شده مسکن هزینه های نرم افزار قابل استرداد می باشد.

هنوز هم بدون توجه به آنچه در دانشگاهها ارائه آنها انتظار کمتری از دانشجویان خارجی در پردیس در پاییز. ماه گذشته شورای آمریکایی در آموزش و پرورش یک گروه تجارت پیش بینی شده است که بین المللی ثبت خواهد افت 25 درصد است.

“همه چیز من شنیده ام از دانشگاه ها این است که آنها پیش بینی در بهترین حالت هیچ ورودی جدید دانشجویان بین المللی” گفت: Daniel Hurley, رئیس انجمن میشیگان از دانشگاههای دولتی که نشان دهنده دولت از 15 دانشگاه های دولتی. “که فقط یک سال رسید که چهار سال رسید. آن دسته از دانش آموزان به طور معمول خواهد بود ثبت نام برای چهار سال, به طوری که یک منفی در ترازنامه برای چندین سال.”

نزدیکی تبدیل به یک نقطه فروش بزرگ برای دانش آموزان آمریکایی بیش از حد. “ما به دنبال در دولت آقای نیکولز گفت: “دانستن این است که بیشتر ما به دور از پردیس کمتر احتمال دارد آنها می خواهید به سفر.”

مریم Nguyen در حال برنامه ریزی برای مطالعه پرستاری در دانشگاه هوستون اما پدر او که با این نسخهها کار در الکترونیک کنترل سهام و مادر یک اپراتور دستگاه — هر دو در نظر گرفته شده ضروری کارگران — از ترس او را در معرض این ویروس وجود دارد. به طوری که آنها او را متقاعد به رفتن به دانشگاه تگزاس در آرلینگتون در نزدیکی جایی که آنها زندگی می کنند.

“هوستون بسیاری از موارد بیش از وجود دارد, به طوری که آنها بوده ام واقعا محافظ,” او گفت:. “من خواهد رفت و اگر من به آرلینگتون.”

حتی پس از او نگران است در مورد امکان داشتن به او دانشجوی سال اول سال آنلاین اگر مدرسه نمی بازگشایی در پاییز. “که یک ترم که در آن من می تواند داوطلبانه در یک درمانگاه,” او گفت:. “من می تواند به ساختمان اعتبار است.”

کالج ها فرستاده اند و خوش بینانه نامه به تلاش برای اطمینان بخشیدن به دانش آموزان آینده نگر است که آنها را به یک کلاسیک پردیس تجربه. اما Thuong Hoang یکی از خانم Nguyen همکلاسی در ژوئن سیگوین دبیرستان در آرلینگتون گفت: cheerleading صدا نیست قانع کننده باشد.

در زوم جلسه دانشگاه تگزاس مسیحی دانشگاه از انتخاب گفت: دوره های آموزشی برگزار می شود در متناوب شیفت با نصف کلاس حضور زنده و نیمه آنلاین. “این نوع از طول می کشد دور یک کمی از کالج تجربه” خانم هوانگ گفت.

به عنوان آنها را جذب نشانه هایی از کاهش ثبت نام ها و کالج ها در حال آماده سازی برای درآمد بیشتر تلفات و کاهش هزینه. مانند بسیاری از مدارس و دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو در حال حاضر متوقف شده سه پروژه ساخت و ساز و اعمال جزئی استخدام یخ.

“ما وعده داده شده هیچ اخراج تا تاریخ 30 ژوئن گفت:” Pradeep Khosla از صدراعظم. اما تاثیر این ویروس می تواند احساس می شود در پایان ماه سپتامبر زمانی که دانشگاه را از پاییز آغاز می شود و دانش آموزان باید قرار شهریه پول به جای فقط سپرده است.

“زمانی که لاستیک دیدار خواهد کرد, جاده,” او گفت:.

بسیاری از کالج ها ترجیح می دهند که شانس به همین دلیل است که آنها در حال ارائه بیشتر دانش آموزان این فرصت را به شرکت در, امیدوار به دیدار با ثبت نام اهداف و نگه داشتن شهریه نورد در.

در Cornell پذیرش افسران در زمان 99 دانش آموزان لیست انتظار در هفته گذشته و تمدید آنها را ارائه می دهد گفت: Jonathan Burdick, مدرسه معاون شهردار برای ثبت نام. که نسبتا تعداد نمونه و گفت: اما دانشگاه که معمولا صبر کنید تا بعد از 1 مه را که حرکت می کند.

“ما می دانستیم که ما تقریبا به طور قطع خواهد بود رفتن به لیست انتظار بعد از امروز” آقای Burdick گفت: در روز جمعه. “بنابراین ما تصمیم به انجام آن زود است.”

خانم تانگ های دبیرستان ارشد که گزینه تا حد زیادی گسترش یافته در این هفته گفت که او ارائه شده است از یک نقطه توسط کرنل اما ارسال آن به ایمیل بپرسید اگر او هنوز هم علاقه مند است.

و زمانی که برنج پذیرش افسر به نام از هوستون خانم تانگ گفت: او در منطقه نا آشنا کد و تقریبا جواب نداد. “اما, من, و آن را قطعا فقط یک واقعا خوشحال, تعجب,,” او گفت:.

خانواده اش که زندگی در خارج از آلبانی, n. y. نشده است سیستم ایمنی بدن به تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر. پدر او که با این نسخهها کار در صنعت هواپیمایی است که نگران شغل خود را.

اما از آن است که برخی از دلداری که او در حال حاضر می توانید بین را انتخاب کنید بسیاری از کالج ها, او گفت:. “جایی که من تصور خودم را برای رفتن از دو ماه گذشته فقط تغییر در عرض فقط دو روز.”

شاون Hubler و دانا گلدشتاین کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>